Krievijas iebrukums Ukrainā - karš

 
Reitings 1987
Reģ: 28.04.2019
Saka, ka 16. feb., Krievija atkārtoti iebruks Ukrainā. Ziņas no ASV, ka Krievija var uzsākt karu jebkurā brīdī, valsts mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas 48 h laikā. Latvija mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas. Vai tiešām būs 3. pasaules karš?
12.02.2022 14:49 |
 
10 gadi
Reitings 4275
Reģ: 03.08.2009
Vai vēl kāda savu rītu sāk ar cerību, ka ziņās būs tas nekrologs, ko visi ļoti gaidām? 😀
21.03.2022 11:21 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Anne Shirley @ 21.03.2022 11:21
Vai vēl kāda savu rītu sāk ar cerību, ka ziņās būs tas nekrologs, ko visi ļoti gaidām? ?

💯Nevar tik sagaidīt🙄
21.03.2022 11:25 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Anne Shirley @ 21.03.2022 11:21
Vai vēl kāda savu rītu sāk ar cerību, ka ziņās būs tas nekrologs, ko visi ļoti gaidām? ?

Pamostos, paņemtu telefonu, atveru Twitter, Telegram, medijus.
Zeļenskis dzīvs - labi, ka tā!
Putins dzīvs - BĻ*, cik ilgi vēl?!
Kaut kā tā! Un tad sākas dienas rutīna!
21.03.2022 12:23 |
 
Reitings 64
Reģ: 01.06.2015
Kādi argumenti tam, ka Ķīna ir Krievijas pusē? Nesaku ka nav, bet līdz šim cītīgi vēroju un tā arī nesaprotu Ķīnas nostāju.
Kā pārējiem liekas?
21.03.2022 14:25 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Amanda_Anna @ 21.03.2022 14:25
Kādi argumenti tam, ka Ķīna ir Krievijas pusē? Nesaku ka nav, bet līdz šim cītīgi vēroju un tā arī nesaprotu Ķīnas nostāju.
Kā pārējiem liekas?

Ķīnieši ir viltīgi un baigi nepaļaujas uz citiem. Domāju,ka metīs akmentiņu tajā lauciņā,kur uz to brīdi būs izdevīgi.Visiem labi,jo viņu intereses ir pelnīt un gan jau,ka saprot,ka Krievija uz viņiem ļoti paļaujas sankciju dēļ,tātad var pelnīt uz lielu pieprasījumu,bet Krievija paļaujas uz to,ka ķīnieši kaut ko piegādās.Taču tas ir tikai uz doto brīdi.
21.03.2022 15:40 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
💔No Fb sievietes:
Satiku meiteni uz ielas mūsu skaistās Gaujas lejā, saule, balts sniegs, bet pavasaris gaisā. Meitene iet pa ielas labo malu, nevis ietvi. Apstājos ar auto blakus un ar savu pilsonisko apziņu atveru logu un stàstu - re ku ir ietve, nevajag iet pa brauktuvi, te auto mēdz ātri braukt… nu kaut ko tādā garā. Un meitene uz to pasmaida un saka - ja ukrainka, ņepoņimaju, možno po ruski…
Paldies Dievam, meitene nesaprata, ko teicu. Pajautāju, uz kurieni iet, lai iekāpj, aizvedīšu. Nu nē, esot tālu, bet izdevās pārliecināt, ka ja viņa ieplānojusi aiziet, tad ar auto tas pat nav tàlu.
Protams, sāku izjautāt, jo teicu, ka gribu zināt no cilvēka, kas piedzīvojis to, ko es tikai redzu kā bildes vai video, bet bez klātesamības…
Meitene vienkārši pajautāja - tu TIEŠĀM gribi dzirdēt?
Un bijām kopā tikai pusstundu, bet VISS ir citādi, kā bija līdz šim. Man likās, ka man bija skaidrs, kas notiek, bet tagad IR skaidrs…Pusstunda ar jaunu ukrainieti..
Par sievietēm, kuras cenšas iziet no Kijivas, bet RU karavīri viņas noķer, izģērbj, drēbes sadedzina un pēc tam nošauj bērnu acu priekšā, tāpēc vadība lūdz vienām no pilsētas prom neiet, tikai apsargu pavadībà…
Par to, ka viņas divi bērni no bailēm raud katru reizi, kad izdzird skaņu, jebkādu…
Par kijiviešiem, kuriem nav ko dzert…
Par to, ka viņai vīrs piezvana atelpas brīžos starp apšaudēm, lai pateiktu, ka vēl dzīvs…
Par to, ka viņa zvanījusi radiniecei Krievijā, un tā pateikusi, lai beidzot runāt muļķības, Ukrainā viss esot labi…
Kad es teicu, ārprāc, kā Krieviju zeme vēl tur, meitene vienkārši pateica - neturēs…bez naida, tikai kā konstatāciju…
PS - Papildināts
…..pēc divām dienām… Tikai tagad varu uzrakstīt arī tos vārdus, kurus meitene teica, bet pat rakstīt tos man likās prātam neaptverami un briesmīgi - sievietes tiek izvarotas, nošaujot nešķiro bērniņš vai pieaudzis, dzīvošana blokādē nozīmē arī to, ka tā ir neiedomājama netīrība, RU karavīri paši ir badā un visas sekas, ko bads nodara psihiski utt…
Meitene dzīvo kopā pie laba novadnieka ar vēl divām (skolotāja, juriste un farmaceite) ukrainietēm ar bērniem. Un viņa ļoti toleranti pateica: “Krievijas karaspēkam ir pilnīgi vienalga, ko nošaut - ukraini vai krievu. RU karaspēkā ir visādu tautību cilvēki, kuri dara visu to un vēl briesmīgāk, kā mums mācīja skolās par to, ko darīja “atbrīvotāji” Berlīnē 1945.gadā ar tiem iedzīvotājiem, kas trāpījās acu priekšā….Tāpēc, ka, loģiski spriežot, Krievijas karaspēkā vairākumam būtu jābūt krievu karavīriem, vēl briesmīgāk ir tas, ko viņi dara - krievs nogalina krievu, krievs izvaro krievu….Šajā karā tautībai NAV pilnīgi nekāda nozīme”.
Tālākais ir personīgi no manis - nav viegli neasociēt Krievijas armiju ar krieviem (jo tāds, diemžēl, ir valsts nosaukums), bet šajā karā tas jādara. Un šī iemesla dēļ mana cieņa pret krieviem, kuri vai nu ar ieročiem vai tikai ar sirdi ir PAR Ukrainu, ir milzīga. Jo - nostāties pret tās valsts politiku, kuras nosaukumā ir tautības nosaukums, ir neiedomājami drosmīgi.
Bet!!!!! tas jādara tagad, nevis tad, kad Krievijai sāks aptrūkties ieroči…. tagad, kamēr RU armija diemžēl turpina pastrādāt noziegumus, tagad, kad atbalsts Ukrainai ir ukraiņu dzīvības jautājums!
Ne plika graša vērti nebūs tie atbalstītāji, kas parādīsies tad, kad Krievija būs beigta…
(Jauno ukrainieti ar lielām riekstu krāsas acīm sauc Darina …) Nupat (19.martā) kopā apskatījām Siguldas pils kvartālu un gaismas festivālu, abi puikas bildējās pie visām figūrām, un, kad man likās, ka bērni ir pilnībā pārņemti ar krāsām un gaismām, lielākais prasīja mātei - kur mums būs jāskrien, kad te iebruks? Un, kad bijām pilī, vislielākās emocijas bija pagrabā - “re, šajā stūrī mums būs labi gulēt, nez, pie loga te var, jeb labāk pie šīs sienas?”… Prāts atsakās aptvert…
Edited: Un vakar, 17.martā, ar visām trijām ukrainietēm tikās Turaidas Muzejrezervāta speciālisti, kuri uzsākuši Krievijas kara noziegumu aculiecinieku liecību apkopošanu.
Es visu laiku papildinu, bet aizmirstu taisni par karu. Pat jebkurā karā ir kaut kādi “goda kodeksi”, piemēram - visi respektē baltu karogu un sarkanu krustu. Bet krievijas karaspēkam šie goda kodeksi sveši - ejot ar baltiem karogiem, kad ukraiņi tuvu, krievieši pārtrauc padoties un šauj uz ukraiņiem… Tas ir noziegums pat kara apstākļos.
21.03.2022 15:54 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Kā atrast FB sievieti,kas šo postu ielika?
21.03.2022 15:59 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
blacke @ 21.03.2022 15:59
Kā atrast FB sievieti,kas šo postu ielika?
https://www.facebook.com/100001850872871/posts/7204530806285210/?d=n
21.03.2022 16:27 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu ja, lai arī paaudžu maiņa ir notikusi, nekas no WWII nav mainījies no Krievu puses. Daudzas lietas ir pzudušas, vai vispār nav parādījušās vēstures grāmatās par patiesieo genocītu un kara noziegumiem no krievu puses, bet tajā pašā laikā, Hitlers vēl lidz šai baltai dienai pasaulē tiek piesaukts un tiek nemitīgi atgādināts, ko viņs darīja. Lieka par daudz ko aizdomāties. Kā nekā, uzverētāji raksta vēsturi.
21.03.2022 17:17 |
 
10 gadi
Reitings 2902
Reģ: 29.01.2009
Vakar biju Maximā, un tur uzkrītoši daudz cilvēku pie svētdienas un parasti krievu vispār maz, bet nu šoreiz reāli daudz, visi krieviski runā. Krauj to pašu cukuru kaudzēm, eļļu utt. Es arī tagad pozā, ka ar vietējiem tikai latvisk runāšu, bet tagad domāju, a kā zināt, ka tie bēgļi, piemēram?
21.03.2022 20:04 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
BlondeBarbie @ 21.03.2022 15:54
?No Fb sievietes:
Satiku meiteni uz ielas mūsu skaistās Gaujas lejā, saule, balts sniegs, bet pavasaris gaisā. Meitene iet pa ielas labo malu, nevis ietvi. Apstājos ar auto blakus un ar savu pilsonisko apziņu atveru logu un stàstu - re ku ir ietve, nevajag iet pa brauktuvi, te auto mēdz ātri braukt… nu kaut ko tādā garā. Un meitene uz to pasmaida un saka - ja ukrainka, ņepoņimaju, možno po ruski…
Paldies Dievam, meitene nesaprata, ko teicu. Pajautāju, uz kurieni iet, lai iekāpj, aizvedīšu. Nu nē, esot tālu, bet izdevās pārliecināt, ka ja viņa ieplānojusi aiziet, tad ar auto tas pat nav tàlu.
Protams, sāku izjautāt, jo teicu, ka gribu zināt no cilvēka, kas piedzīvojis to, ko es tikai redzu kā bildes vai video, bet bez klātesamības…
Meitene vienkārši pajautāja - tu TIEŠĀM gribi dzirdēt?
Un bijām kopā tikai pusstundu, bet VISS ir citādi, kā bija līdz šim. Man likās, ka man bija skaidrs, kas notiek, bet tagad IR skaidrs…Pusstunda ar jaunu ukrainieti..
Par sievietēm, kuras cenšas iziet no Kijivas, bet RU karavīri viņas noķer, izģērbj, drēbes sadedzina un pēc tam nošauj bērnu acu priekšā, tāpēc vadība lūdz vienām no pilsētas prom neiet, tikai apsargu pavadībà…
Par to, ka viņas divi bērni no bailēm raud katru reizi, kad izdzird skaņu, jebkādu…
Par kijiviešiem, kuriem nav ko dzert…
Par to, ka viņai vīrs piezvana atelpas brīžos starp apšaudēm, lai pateiktu, ka vēl dzīvs…
Par to, ka viņa zvanījusi radiniecei Krievijā, un tā pateikusi, lai beidzot runāt muļķības, Ukrainā viss esot labi…
Kad es teicu, ārprāc, kā Krieviju zeme vēl tur, meitene vienkārši pateica - neturēs…bez naida, tikai kā konstatāciju…
PS - Papildināts
…..pēc divām dienām… Tikai tagad varu uzrakstīt arī tos vārdus, kurus meitene teica, bet pat rakstīt tos man likās prātam neaptverami un briesmīgi - sievietes tiek izvarotas, nošaujot nešķiro bērniņš vai pieaudzis, dzīvošana blokādē nozīmē arī to, ka tā ir neiedomājama netīrība, RU karavīri paši ir badā un visas sekas, ko bads nodara psihiski utt…
Meitene dzīvo kopā pie laba novadnieka ar vēl divām (skolotāja, juriste un farmaceite) ukrainietēm ar bērniem. Un viņa ļoti toleranti pateica: “Krievijas karaspēkam ir pilnīgi vienalga, ko nošaut - ukraini vai krievu. RU karaspēkā ir visādu tautību cilvēki, kuri dara visu to un vēl briesmīgāk, kā mums mācīja skolās par to, ko darīja “atbrīvotāji” Berlīnē 1945.gadā ar tiem iedzīvotājiem, kas trāpījās acu priekšā….Tāpēc, ka, loģiski spriežot, Krievijas karaspēkā vairākumam būtu jābūt krievu karavīriem, vēl briesmīgāk ir tas, ko viņi dara - krievs nogalina krievu, krievs izvaro krievu….Šajā karā tautībai NAV pilnīgi nekāda nozīme”.
Tālākais ir personīgi no manis - nav viegli neasociēt Krievijas armiju ar krieviem (jo tāds, diemžēl, ir valsts nosaukums), bet šajā karā tas jādara. Un šī iemesla dēļ mana cieņa pret krieviem, kuri vai nu ar ieročiem vai tikai ar sirdi ir PAR Ukrainu, ir milzīga. Jo - nostāties pret tās valsts politiku, kuras nosaukumā ir tautības nosaukums, ir neiedomājami drosmīgi.
Bet!!!!! tas jādara tagad, nevis tad, kad Krievijai sāks aptrūkties ieroči…. tagad, kamēr RU armija diemžēl turpina pastrādāt noziegumus, tagad, kad atbalsts Ukrainai ir ukraiņu dzīvības jautājums!
Ne plika graša vērti nebūs tie atbalstītāji, kas parādīsies tad, kad Krievija būs beigta…
(Jauno ukrainieti ar lielām riekstu krāsas acīm sauc Darina …) Nupat (19.martā) kopā apskatījām Siguldas pils kvartālu un gaismas festivālu, abi puikas bildējās pie visām figūrām, un, kad man likās, ka bērni ir pilnībā pārņemti ar krāsām un gaismām, lielākais prasīja mātei - kur mums būs jāskrien, kad te iebruks? Un, kad bijām pilī, vislielākās emocijas bija pagrabā - “re, šajā stūrī mums būs labi gulēt, nez, pie loga te var, jeb labāk pie šīs sienas?”… Prāts atsakās aptvert…
Edited: Un vakar, 17.martā, ar visām trijām ukrainietēm tikās Turaidas Muzejrezervāta speciālisti, kuri uzsākuši Krievijas kara noziegumu aculiecinieku liecību apkopošanu.
Es visu laiku papildinu, bet aizmirstu taisni par karu. Pat jebkurā karā ir kaut kādi “goda kodeksi”, piemēram - visi respektē baltu karogu un sarkanu krustu. Bet krievijas karaspēkam šie goda kodeksi sveši - ejot ar baltiem karogiem, kad ukraiņi tuvu, krievieši pārtrauc padoties un šauj uz ukraiņiem… Tas ir noziegums pat kara apstākļos.

Izvaro un izgērbj? Atvaino, bet nefantazē. Tikpat ticami murgi, cik kaudzēm no vakcīnām mirušie.
Rietumu žurnālisti, kas ir profesionāłi nevis tādi jefiñi kā latviešu dzeltenā prese, sen būtu sacēluši traci. Tādas info nav NEVIENAS valsts laikrakstā.
Muldēšanai vairs mēru nezina. Endziña reinkarnācijas.
21.03.2022 20:27 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Sarma1986 @ 21.03.2022 20:27

Izvaro un izgērbj? Atvaino, bet nefantazē. Tikpat ticami murgi, cik kaudzēm no vakcīnām mirušie.
Rietumu žurnālisti, kas ir profesionāłi nevis tādi jefiñi kā latviešu dzeltenā prese, sen būtu sacēluši traci. Tādas info nav NEVIENAS valsts laikrakstā.
Muldēšanai vairs mēru nezina. Endziña reinkarnācijas.

Atver kādreiz kaut ko vairāk par utaino ukupantu ziņām. Par sieviešu izvarošanu ziņo ne tikai mediji, bet arī Ukrainas ārsti un pilsētu mēri.
21.03.2022 21:04 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3972
Reģ: 31.10.2010
Šodien mana paziņa sāka vervelēt par ukraiņu bēgļiem, ka nevajagot viņus te, pašiem neesot, kur palikt, pašiem neesot, kur strādāt, par mums valsts tā nerūpējoties, kā par viņiem, utt. Godīgi, gribējās pa muti uzšaut. Un izrādās, ka tā domājošu cilvēku ir daudz. Nu fak, ja tu bēgtu no kara, tev arī gribētos, lai kāda valsts pieņem, lai kaut kur tu būtu drošībā. Kā var būt cilvēkiem tik maz empātijas?😕
21.03.2022 21:24 |
 
10 gadi
Reitings 3204
Reģ: 29.01.2009
Sarma1986 @ 21.03.2022 20:27

Izvaro un izgērbj? Atvaino, bet nefantazē. Tikpat ticami murgi, cik kaudzēm no vakcīnām mirušie.
Rietumu žurnālisti, kas ir profesionāłi nevis tādi jefiñi kā latviešu dzeltenā prese, sen būtu sacēluši traci. Tādas info nav NEVIENAS valsts laikrakstā.
Muldēšanai vairs mēru nezina. Endziña reinkarnācijas.

Atver takš kko citu nevis tikai krievu propogandu. Ā, un jā- tu sajauci, krievu mediji ir Austrumu žurnālisti. Ja atvērtu kādu tiešām rietumu mediju, ziņas redzētu.
21.03.2022 21:30 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Minelūše @ 21.03.2022 21:24
Šodien mana paziņa sāka vervelēt par ukraiņu bēgļiem, ka nevajagot viņus te, pašiem neesot, kur palikt, pašiem neesot, kur strādāt, par mums valsts tā nerūpējoties, kā par viņiem, utt. Godīgi, gribējās pa muti uzšaut. Un izrādās, ka tā domājošu cilvēku ir daudz. Nu fak, ja tu bēgtu no kara, tev arī gribētos, lai kāda valsts pieņem, lai kaut kur tu būtu drošībā. Kā var būt cilvēkiem tik maz empātijas??

Kur bija tā latviešu empātija, kad pāris gadus atpakaļ sākās runas par sīriešu bēgļu uzņemšanu? Kā tagad atceros, ka mati cēlās stāvus, lasot to vājprātīgo naidu, kurš tika vērsts to cilvēku virzienā. Bet ukraiņi jau nav "melnie teroristi", tāpēc par viņu esamību šeit visiem ir jāpriecājas, ja? Kaut kā divkosīgi sanāk, ne tā?
Varat mani nomētāt ar akmeņiem, bet man arī nav ne mazākais prieks par to, ka tagad Latvija būs pilna ar ukraiņiem, kuri smuki aizņems gan esošās darba vietas, gan mājokļus (ir jau zināms gadījums, kur cilvēkam, kurš ir 2.grupas invalīds un jau gadu gaida rindā uz pašvaldības piešķirtu dzīvokli, joprojām dzīvoklis nespīd, bet ukraiņi jau konkrētajā mājā aizņēmuši sev dzīvokļus), produktu un citu preču cenas kāpj un turpinās kāpt kosmosā, un tas iesitīs pamatīgu robu gan manā, gan tuvinieku, īpaši vecvecāku, maciņā. Jā, esmu baigā egoiste, bet mani tiešām vairāk interesē mana un tuvinieku labklājība. Es jau saprotu, ka šajā diskusijā drīkst piedalīties tikai tad, ja uzskati, ka visi (jā, jā, tieši tā, VISI) krievi ir vatņiki un okupanti, pretējā gadījumā, kā te jau redzams pāris komentārus iepriekš, automātiski skaities Kremļa algots trollis. Jo, protams, ja nepriecājies par ukraiņu bēgļiem Latvijā un katru dienu neraudi, lasot ziņas, esi Putina labā roka. Jo, protams, protams, visi krievi bez izņēmuma ir briesmoņi, kuri pielūdz Sātanu un dzer zīdaiņu asinis, savukārt visi ukraiņi bez izņēmuma ir zelta gabaliņi.
Gimenes loceklis, kurš savulaik ilgus gadus strādājis Ukrainā un joprojām regulāri sazinās ar tur dzīvojošajiem, arī šo to māk pastāstīt un ziņu avots ir tur, uz vietas dzīvojoši ukraiņi, tā ka nav pamata neticēt. Neko daudz nerakstīšu, jo tik un tā neviens neticēs un apsūdzēs, ka esmu Kremļa trollis, kurš izplata dezinformāciju. Tikai ieteikšu mazliet pieslēgt kritisko domāšanu un ne tikai neticēt krievu propogandai, bet arī mazliet mazāk ticēt tam, ko raksta ukraiņu un rietumu mediji, jo var gadīties, ka dzīvē, starp tiem, kuri laupa un izvaro, ir ne tikai krievi. :) Nu, tas tā, viela pārdomām.
Lai visām/iem jauks vakars!
21.03.2022 21:52 |
 
Reitings 107
Reģ: 24.07.2020
Miaa @ 21.03.2022 21:52

Kur bija tā latviešu empātija, kad pāris gadus atpakaļ sākās runas par sīriešu bēgļu uzņemšanu? Kā tagad atceros, ka mati cēlās stāvus, lasot to vājprātīgo naidu, kurš tika vērsts to cilvēku virzienā. Bet ukraiņi jau nav "melnie teroristi", tāpēc par viņu esamību šeit visiem ir jāpriecājas, ja? Kaut kā divkosīgi sanāk, ne tā?
Varat mani nomētāt ar akmeņiem, bet man arī nav ne mazākais prieks par to, ka tagad Latvija būs pilna ar ukraiņiem, kuri smuki aizņems gan esošās darba vietas, gan mājokļus (ir jau zināms gadījums, kur cilvēkam, kurš ir 2.grupas invalīds un jau gadu gaida rindā uz pašvaldības piešķirtu dzīvokli, joprojām dzīvoklis nespīd, bet ukraiņi jau konkrētajā mājā aizņēmuši sev dzīvokļus), produktu un citu preču cenas kāpj un turpinās kāpt kosmosā, un tas iesitīs pamatīgu robu gan manā, gan tuvinieku, īpaši vecvecāku, maciņā. Jā, esmu baigā egoiste, bet mani tiešām vairāk interesē mana un tuvinieku labklājība. Es jau saprotu, ka šajā diskusijā drīkst piedalīties tikai tad, ja uzskati, ka visi (jā, jā, tieši tā, VISI) krievi ir vatņiki un okupanti, pretējā gadījumā, kā te jau redzams pāris komentārus iepriekš, automātiski skaities Kremļa algots trollis. Jo, protams, ja nepriecājies par ukraiņu bēgļiem Latvijā un katru dienu neraudi, lasot ziņas, esi Putina labā roka. Jo, protams, protams, visi krievi bez izņēmuma ir briesmoņi, kuri pielūdz Sātanu un dzer zīdaiņu asinis, savukārt visi ukraiņi bez izņēmuma ir zelta gabaliņi.
Gimenes loceklis, kurš savulaik ilgus gadus strādājis Ukrainā un joprojām regulāri sazinās ar tur dzīvojošajiem, arī šo to māk pastāstīt un ziņu avots ir tur, uz vietas dzīvojoši ukraiņi, tā ka nav pamata neticēt. Neko daudz nerakstīšu, jo tik un tā neviens neticēs un apsūdzēs, ka esmu Kremļa trollis, kurš izplata dezinformāciju. Tikai ieteikšu mazliet pieslēgt kritisko domāšanu un ne tikai neticēt krievu propogandai, bet arī mazliet mazāk ticēt tam, ko raksta ukraiņu un rietumu mediji, jo var gadīties, ka dzīvē, starp tiem, kuri laupa un izvaro, ir ne tikai krievi. :) Nu, tas tā, viela pārdomām.
Lai visām/iem jauks vakars!
Salidzini ludzu kas bija beglji sirieshi un ukrainji. No Ukrainas virieshus no 18-60 gadiem neizlaiz. Sirieshu beglji bija parsvara jauni virieshi!
21.03.2022 22:08 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Miaa, tell me more 🤔
Gimenes loceklis, kurš savulaik ilgus gadus strādājis Ukrainā un joprojām regulāri sazinās ar tur dzīvojošajiem, arī šo to māk pastāstīt un ziņu avots ir tur, uz vietas dzīvojoši ukraiņi, tā ka nav pamata neticēt. Neko daudz nerakstīšu, jo tik un tā neviens neticēs un apsūdzēs, ka esmu Kremļa trollis, kurš izplata dezinformāciju. Tikai ieteikšu mazliet pieslēgt kritisko domāšanu un ne tikai neticēt krievu propogandai, bet arī mazliet mazāk ticēt tam, ko raksta ukraiņu un rietumu mediji, jo var gadīties, ka dzīvē, starp tiem, kuri laupa un izvaro, ir ne tikai krievi. Nu, tas tā, viela pārdomām.
21.03.2022 22:15 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Ryainair atceļ lidojumus pamatojoties uz drošības apsvērumiem. Nezin te, ko tas nozīmē?
21.03.2022 22:19 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Tam sliņķim, kam nav darba vienmēr kāds traucēs, bet nekad neatzīs, ka paša slinkums ir lielākais traucēklis.
Un, ja kladzina, ka kur bija, kad sīrieši muka, vai nesanāk pašiem bāzt visus maisā? Jo arī, kad tika pielietoti ķīmiskie ieroči Sīrijā, bija cilvēki, kas pārdzīvoja par tiem cilvēkiem, kas centās palīdzēt un arī bēgļiem no Gruzijas. Es esmu minējusi, ka vairākkārt tikos ar Latvijas bēgļiem un bija pozitīva attieksme un pateicība par pajumtes sniegšanu. Otrs naidīgos komentārus nerakstīja tikai latvieši. Un kur biji tu iepriekš, ja pati klusēji, kaut kā nav bijis nevienas diskusijas par to? Vai nav stulbi citiem kaut ko pārmest, citiem, ko dara šobrīd šie cilvēki, ko pats neesi darījis visu šo laiku?
Tie, kas saka, ka jāaiztaisa durvis bēgļiem, tie ir tie lielākie pabalstu mangotāji, kuri uzskata, ka būtu visu jāpienes uz paplātes. Šie cilvēki ne tuvumā nav bijuši nevienam bēglis, ne mazākās izpratnes par viņu skaudrajiem dzīvesstāstiem. Viegli ir būt egoistiem, kad esi vinnejis gēnu loterijā piedzimstot mierīgā un ekonomiski diez gan attīstītā valstī, kurai robežas atvērtas. Un cenu kāpums nav tikai Ukrainas kara vaina, vēl muļķīgāk vainot pie tā Ukrainu, kura neiebruka svešā valstī. Kritiskā domāšana, jā, vēl loģisko arī ieteiktu pieslēgt.
21.03.2022 22:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits