Krievijas iebrukums Ukrainā - karš

 
Reitings 1987
Reģ: 28.04.2019
Saka, ka 16. feb., Krievija atkārtoti iebruks Ukrainā. Ziņas no ASV, ka Krievija var uzsākt karu jebkurā brīdī, valsts mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas 48 h laikā. Latvija mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas. Vai tiešām būs 3. pasaules karš?
12.02.2022 14:49 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Bjork @ 20.03.2022 00:02
Jā, dzīvojot citur, es arī sapratu, ka krievi ir izlutināti Latvijā. Mēs neprasam, a kāpēc mājās nerunā latviešu valodā? Lai ar Norvēģija regulāri to uzdod un ir neizpratnē, pat ja neesam jauktā ģimene, jo runājam latviski. Vienmēr prasa, cik ilgi jau dzīvo, lai novērtētu norvēģu valodas prasmju līmeni. Man kolēģe ir gadu ilgāk un vispār nerunā norvēģiski un visi pārējie ir norvēģi darbā- attieksme ir pilnīgi citādāka un viņi ir vispār neizpratnē, kas tā par necieņu. Acīs nesaka, bet aiz muguras, virtuvē pie galda vienkārši visu laiku ir sašutuši. Kādos party, kur norvēģi, viņi runās tikai norvēģiski un būs vienalga, ka ņebumbum neko, nemocīsies ar angļu valodu, ja būs sudīgāk pazīstami. Vecāka gadagājuma cilvēki var arī būt rupji, ja nerunā vietējā valodā, utt. Man no paša sākuma teica, ka es labi runāju norvēģiski un ātri apguvusi (mērķtiecīgi strādāju pie tā), bet vienmēr es arī skaidroju Latvijas pieredzi un ka es nevēlos būt tāds krievelis šeit, lai arī pietiek latviešu, kas saka, ka nafig vajag, var iztikt ar angleni (ja dzīvo baraka-darbs-baraka, tad jā). Protams, ne visi norvēģi ir tādi, bet bieži iepazīstot tuvāk, dabūn dzirdēt, ko patiesi domā par iebraucējiem un valodas neapgūšanu.
Es vienmēr lietoju krievu valodu, jo izskatīju, ka mani tas bagātina, valodas zināšanas dos vairāk iespējas, krievu valoda ir izplatīta, kuru zin ļoti daudzu valstu iedzīvotāji un ar daudziem, tas palīdz atrast kopīgu valodu. Meklēt informāciju, grāmatas pieejamākas, izglītojošā literatūra. Arī mani bērni saprot un runā krievu valodā, kas nebija kā vājuma pazīme, bet gan kā pluss nākotnē. Šobrīd viņi zin piecas valodas, ok 4.5, jo spāņu kā otrā svešvaloda skolā, kamēr krievs savu vienu, nu labi, pagaidām viņiem vairāk arī nevajadzēs nevienu pielietot kādu laiku.
piekrītu. Es vienmēr runāju, jo likās papildus valoda ir tikai bonuss, bet tagad vairs nesanāks praktizēt. 😁 Man bāze ir no skolas laikiem, bet ikdienā nelietoju, tāpēc vienmēr biju priecīga parunāt.
20.03.2022 01:19 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Utainā redz esot pasaules iedzīvotāja! 🤮
20.03.2022 11:07 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Kad izdevīgi, tad katrs ver kažoku uz otru pusi.
Pat Ušakovs pārmeta 😅
20.03.2022 11:45 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Bjork @ 20.03.2022 11:45
Kad izdevīgi, tad katrs ver kažoku uz otru pusi.
Pat Ušakovs pārmeta ?

Ušņakovs nodarbojas ar lētu PR. Sagaidīja kad visa zāle būs tukša, izvilka mazu Ukrainas karodziņu un uztaisīja bildi ko ielikt sociālajos tīklos. Publiski laikam slabo, blakus kurvai Ždanokai.
20.03.2022 12:56 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Ušaks saprot, ka no kremļa nauda vairs nenāks kā pa reni, tāpēc pašam nākas nodarboties ar pr
Nedaudz pavecs video, bet onkulis 83 gadi, pateica visu tik saprātīgi. Tomēr, ja grib redzēt un saprast vairāk, kas notiek, tad vecums nav šķērslis.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2200018230157517&id=100004480842203
Cik viņiem to ģenerāļu? Latvijā ir četri, bet cik krieviem, šauj un šauj tik nost.
Krievijas biznesa un politiskās elites vidū veidojas Krievijas prezidenta Vladimira Putina opozicionāru grupa, kas nodomājusi viņu likvidēt, ziņo Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenais izlūkošanas direktorāts.
Šīs grupas mērķis ir ātra Putina gāšana un ekonomisko sakaru atjaunošana ar Rietumiem.

Ceru, ka šī ziņa patiesa un tiks ātri realizēta attiecībā pret putļeru
20.03.2022 13:56 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Bjork @ 20.03.2022 13:56
Ušaks saprot, ka no kremļa nauda vairs nenāks kā pa reni, tāpēc pašam nākas nodarboties ar pr
Nedaudz pavecs video, bet onkulis 83 gadi, pateica visu tik saprātīgi. Tomēr, ja grib redzēt un saprast vairāk, kas notiek, tad vecums nav šķērslis.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2200018230157517&id=100004480842203
Cik viņiem to ģenerāļu? Latvijā ir četri, bet cik krieviem, šauj un šauj tik nost.
Ceru, ka šī ziņa patiesa un tiks ātri realizēta attiecībā pret putļeru

Protams, Ukrainas izlūkošanas dienests to atklāja un izbazūnēja visas pasaules presei 🤣🤣🤣Pat precizēja, kas un kā novāks🤣 Nez kāpēc? Lai Putins to laicīgi zinātu un novāktu potenciālos indētājus? 🤣🤣🤣
Kritisko domāšanu vienreiz ieslēdziet.
20.03.2022 19:28 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Ukrainas pusē gan nav nošautu virsnieku? Neviena? 🤣🤣🤣oi, nevaru. Un tā Zelenska gaudošana katru dienu, lai NATO slēdz debesis. Ar konkrētu “nē” nepietika? 3gadniekam ātrāk pielektu. Klauns ne prezidents. Normāls prezidents sen būtu izshēmojis, kā formāli pieñemt krievu prasības, bet paralēli stiprināt opozīciju un īstajā momentā atkratīties no krieviem ar rietumu palīdzību gāžot Putina valdību. Par diplomātiju to sauc. Klauns tikai gaudot māk pie ekrāna un mangot visu no visiem, kamēr savas zemes pilsoñi mirst. Atradušas te par ko sajūsmināties, par idiotu.
20.03.2022 19:36 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Sarma1986 @ 20.03.2022 19:28

Protams, Ukrainas izlūkošanas dienests to atklāja un izbazūnēja visas pasaules presei ???Pat precizēja, kas un kā novāks? Nez kāpēc? Lai Putins to laicīgi zinātu un novāktu potenciālos indētājus? ???
Kritisko domāšanu vienreiz ieslēdziet.
ņemot vērā cik Putins ir paranoisks, un jau daļu sev tuvāk stāvošo ir padzinis, šāda ziņa ir perfekta pīle tām paranoiķa smadzenēm. Bravo!
20.03.2022 19:51 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Sarma1986 @ 20.03.2022 19:36
Ukrainas pusē gan nav nošautu virsnieku? Neviena? ???oi, nevaru. Un tā Zelenska gaudošana katru dienu, lai NATO slēdz debesis. Ar konkrētu “nē” nepietika? 3gadniekam ātrāk pielektu. Klauns ne prezidents. Normāls prezidents sen būtu izshēmojis, kā formāli pieñemt krievu prasības, bet paralēli stiprināt opozīciju un īstajā momentā atkratīties no krieviem ar rietumu palīdzību gāžot Putina valdību. Par diplomātiju to sauc. Klauns tikai gaudot māk pie ekrāna un mangot visu no visiem, kamēr savas zemes pilsoñi mirst. Atradušas te par ko sajūsmināties, par idiotu.
it kā krievs tur jebkādu vienošanos? Vienīgais veids ir viņu sakaut un padzīt. Citi variantu nav, visu pārējo viņš uztvers kā vājuma pazīmi.
Un cik reizes var teikt, skaidrs ka viņš prasa un ļoti apzinās,ka neko neslēgs. Bet, protams, ka jāturpina pievērst uzmanību un prasīt pēc palīdzības. Rietumi jūtas slikti (pamatoti), un dod aprīkojumu. Kas tieši viņa darbības līdz šim nav nostrādājis?
Klauns, turklāt, ir Kremļa retorika, iesaku izslēgt to propagandu.
20.03.2022 19:54 |
 
10 gadi
Reitings 3204
Reģ: 29.01.2009
Sarma1986 @ 20.03.2022 19:36
Ukrainas pusē gan nav nošautu virsnieku? Neviena? ???oi, nevaru. Un tā Zelenska gaudošana katru dienu, lai NATO slēdz debesis. Ar konkrētu “nē” nepietika? 3gadniekam ātrāk pielektu. Klauns ne prezidents. Normāls prezidents sen būtu izshēmojis, kā formāli pieñemt krievu prasības, bet paralēli stiprināt opozīciju un īstajā momentā atkratīties no krieviem ar rietumu palīdzību gāžot Putina valdību. Par diplomātiju to sauc. Klauns tikai gaudot māk pie ekrāna un mangot visu no visiem, kamēr savas zemes pilsoñi mirst. Atradušas te par ko sajūsmināties, par idiotu.

Tu esi klauns.
20.03.2022 20:07 |
 
Reitings 31258
Reģ: 11.02.2015
Nu ir Sarmai skarba, bet taisnība.
Ļoti liela iespējamība, ka Ukraina nepanāks neko vairāk, kādas arī bija Krievijas prasības no sākta gala. Nato palīgā neatnāks, pašu svētkiem karu uzvarēt...nu nez.
Es, protams, ļoti ceru uz optimistiskāko iespējamo galarezultātu, ka Krieviju sakauj pilnībā un tā iežmiedz asti kājstarpē.
Bet reāli jau atkal šīs divas lielvaras (vienai aizmuguriski pabalstot, ar ieročiem piepumpējot trešo valsti), būs paspēlējušas kariņus bet tā trešā valsts būs brutāli iz*āta.
Bet Ukrainas tautai katra kara diena ir zaudēti desmiti cilvēki, infrastruktūra. Šā brīža naratīvs un Ukrainas cīņas spars ir romantisks, jā, bet vai reālistisks?
Protams, ļoti ceru. Kā jau teicu, ceru uz to max optimistisko iznākumu. Citādi viss šis būs bijis max nevajadzīgi.
20.03.2022 20:20 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Vai tiešām jūs domājat, ka ja kaut kāds plānprātiņš sagrib svešu valsti, viņam tā ir jāatdod?! Kas par sviestu? Kāda diplomātija? Sēdēt vēl gadus 50 krievu jūgā, lai viņi ņirgājas un iznīcina ukraiņu tautu un tad mēģināt diplomātiski atkratīties? Ja lielākā daļa grib cīnīties, lai cīnās par savu valsti. Mums te izskatās, ka liela daļa gatavi atdoties jebkuram
20.03.2022 20:35 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Man šovakar izlasot Kristīnes Garklāvas publicēto. Kad sāk bīdīt Zelenskis jaunas sarunas ar Putinu. Ja sarunas neizdosies, tas varētu nozīmēt 3.pasaules karu.
Kamdēļ un pēc kā viņš to spriež? 😳
20.03.2022 20:38 |
 
10 gadi
Reitings 323
Reģ: 28.05.2013
Sarma1986 @ 20.03.2022 19:36
Ukrainas pusē gan nav nošautu virsnieku? Neviena? ???oi, nevaru. Un tā Zelenska gaudošana katru dienu, lai NATO slēdz debesis. Ar konkrētu “nē” nepietika? 3gadniekam ātrāk pielektu. Klauns ne prezidents. Normāls prezidents sen būtu izshēmojis, kā formāli pieñemt krievu prasības, bet paralēli stiprināt opozīciju un īstajā momentā atkratīties no krieviem ar rietumu palīdzību gāžot Putina valdību. Par diplomātiju to sauc. Klauns tikai gaudot māk pie ekrāna un mangot visu no visiem, kamēr savas zemes pilsoñi mirst. Atradušas te par ko sajūsmināties, par idiotu.
cik maksā par komentāriem, delfos utt.?
20.03.2022 20:47 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
https://instagram.com/if_only_by_stuzhuk?utm_medium=copy_link
Sofijai jauns ig.
20.03.2022 20:57 |
 
Reitings 1987
Reģ: 28.04.2019
Sarma1986 @ 20.03.2022 19:36
Ukrainas pusē gan nav nošautu virsnieku? Neviena? ???oi, nevaru. Un tā Zelenska gaudošana katru dienu, lai NATO slēdz debesis. Ar konkrētu “nē” nepietika? 3gadniekam ātrāk pielektu. Klauns ne prezidents. Normāls prezidents sen būtu izshēmojis, kā formāli pieñemt krievu prasības, bet paralēli stiprināt opozīciju un īstajā momentā atkratīties no krieviem ar rietumu palīdzību gāžot Putina valdību. Par diplomātiju to sauc. Klauns tikai gaudot māk pie ekrāna un mangot visu no visiem, kamēr savas zemes pilsoñi mirst. Atradušas te par ko sajūsmināties, par idiotu.

Viņu piedāvāja izvest no valsts, un viņš atteicās. Viņš kā prezidents varēja smalki sēdēt bunkurī, lai nekas ar viņu nenotiktu, un vērot kā viņa tautu galina, bet viņš izvēlējās palikt tautas pusē. Viņa lūgšana būtu minimums, ko varētu izdarīt. Man pret viņu ir tik liela cieņa, kāda nekad nav bijusi par jebkādu politiķi, valsts prezidentu, es vienkārši apbrīnoju tādu valsts vadītāju kā viņu.
20.03.2022 20:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5119
Reģ: 03.11.2012
Starpcitu, viņš ne tikai lūdz slēgt debesis, bet arī izskata citus variantus. Bet kā saka, ja 5x neprasīsi, tad neko nedabūsi, viņš turpina atgādināt, ka tas jautājums IR joprojām aktuāls, citādāk visi kā vienmēr aizmirsīs.
Pareizi dara, ka prasa, viņam vismaz nav vienalga par savu valsti un bunkurā viņš arī netup.
Runājot par citiem variantiem - viņš ir teicis, ka neslēdz debesis, tad viņi (ukraiņi) paši noslēgs pa savam , tikai lai atsūta raķetes un pretraķešu sistēmas. To viņš ir teicis kā minimums 2x, tā kā nav tā, ka tikai pieturas pie viena varianta.
20.03.2022 21:55 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
https://jauns.lv/raksts/zinas/493549-sads-pasakums-sobrid-butu-vertejams-ka-naves-svinibas-stakis-aicinas-nesaskanot-9maija-pasakumu?fbclid=IwAR2IfpXc7QwmbgHoFlqhZ5xV91R4QdHCynzpOBLCUd3onLl2QohK2yn7Dp0
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
20.03.2022 22:17 |
 
Reitings 4904
Reģ: 20.08.2021
Sarma1986 @ 20.03.2022 19:36
Ukrainas pusē gan nav nošautu virsnieku? Neviena? ???oi, nevaru. Un tā Zelenska gaudošana katru dienu, lai NATO slēdz debesis. Ar konkrētu “nē” nepietika? 3gadniekam ātrāk pielektu. Klauns ne prezidents. Normāls prezidents sen būtu izshēmojis, kā formāli pieñemt krievu prasības, bet paralēli stiprināt opozīciju un īstajā momentā atkratīties no krieviem ar rietumu palīdzību gāžot Putina valdību. Par diplomātiju to sauc. Klauns tikai gaudot māk pie ekrāna un mangot visu no visiem, kamēr savas zemes pilsoñi mirst. Atradušas te par ko sajūsmināties, par idiotu.

Skatos šeit militārā eksperte iekomentējusi! 😂😂
Gribētu redzēt kā šī eksperte izshēmotu diplomatiskos ceļus, irst jau mēs visi varam, bet uzņemties atbildību retais!
Fascinē šitādas "gudrās 👎 Ceru, ka nekad nevadīsi valsti, jo problēmu gadījumā pirmā paņemtu vīli!
20.03.2022 22:51 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Par tām valdības gāšanām (es joprojām gaidu pirms 2 nedēļām solīto Šoigu vadīto apvērsumu) - acīmredzot Ukraina nezināja pat to, ka Krievija grasās sākt karu, un bija pilnīgi negatavi. Un tagad izrādās, ka viņiem Kremlī ir spiegi, kuri katru nedēļu ziņo par jauniem apvērsumiem, kas tika teikts kurā sapulcē utt.? Kaut kā es tam neticu.
Cita starpā, Ķīna acīmredzami ir Krievijas pusē
20.03.2022 22:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits