Krievijas iebrukums Ukrainā - karš

 
Reitings 1987
Reģ: 28.04.2019
Saka, ka 16. feb., Krievija atkārtoti iebruks Ukrainā. Ziņas no ASV, ka Krievija var uzsākt karu jebkurā brīdī, valsts mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas 48 h laikā. Latvija mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas. Vai tiešām būs 3. pasaules karš?
12.02.2022 14:49 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Zemfirai jauna dziesma, vakar nesanāca visu noskatīties, sākumā domāju, ka būs tikai dziesma, beigas pārsteidza https://youtu.be/4rynqvi4tS0
Ļoti pozitīvi un cerība, ka vismaz viņu daži sadzirdēs 🙏
Krieviem kā nācijai vienmēr gribējies būt varoņiem, šobrīd ir tas brīdis, kad katrs var kļūt varonis, iebilstot meliem, esošajai kārtībai un putinismam.
18.03.2022 19:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3972
Reģ: 31.10.2010
https://www.la.lv/krievija-tuvakaja-laika-noblokes-youtube
Kas viņiem vispār vēl palicis?😁Viņi paši vispār saprot, ka nesaņem vairs nekādu informāciju no ārpasaules, tikai no Krievijas?😁
18.03.2022 20:39 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Minelūše @ 18.03.2022 20:39
https://www.la.lv/krievija-tuvakaja-laika-noblokes-youtube
Kas viņiem vispār vēl palicis??Viņi paši vispār saprot, ka nesaņem vairs nekādu informāciju no ārpasaules, tikai no Krievijas??
veļikaja paraša pabaros visus un it uztaisīs labākas programmas. Tikai tā pufaika, kurā teica runu putļers, maksāja 2.2tk €. Bet penšuki tikmēr agresīvi dēļ cukurpakas. Filmētājus draud nodauzit ar kruķiem.
18.03.2022 20:55 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
"Jauka" pieredze 1.tramvajā braucot no darba. Jau kādu laiku pie mugursomas piesietu nēsāju Ukrainas karoga lentīti, nebiju saskārusies ar kādiem iebildumiem, bet šodien viens krievvalodīgais pāris novēlēja man nosprāgt kopā ar visu nacistu tautu. 😂😂
18.03.2022 21:06 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Tā kā man bija jākāpj ārā, piedāvāju izkāpt kopā un aprunāties, šie gan atteicās.😂
18.03.2022 21:08 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Vajadzēja vēl pateikt,ka 1.tramvaju sajaukuši ar vilcienu uz maskavu.
Bet forši, ka pateici, ka vari turpināt sarunu pēc izkāpšanas. Pierādījās, ka ir tikai mutes brūķētāji.
18.03.2022 21:11 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
A ko reāli darīt? Esmu dzirdējusi vairākus, komentārus un tā. Vienkārši klusēt? Saukt policiju. Bet kamēr šie atbrauks.
Staigāt ar izprintētām bildēm no Ukrainas un paprasīt kurš ir nacists?
18.03.2022 21:18 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Bjork @ 18.03.2022 20:55
veļikaja paraša pabaros visus un it uztaisīs labākas programmas. Tikai tā pufaika, kurā teica runu putļers, maksāja 2.2tk €. Bet penšuki tikmēr agresīvi dēļ cukurpakas. Filmētājus draud nodauzit ar kruķiem.
jaka 13.000 euro un džemperis 5000 eur
Itāļu brends.
Kāpēc nevelk Baltkrievu trikotāžu?
18.03.2022 21:20 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Lalooo @ 18.03.2022 21:06
"Jauka" pieredze 1.tramvajā braucot no darba. Jau kādu laiku pie mugursomas piesietu nēsāju Ukrainas karoga lentīti, nebiju saskārusies ar kādiem iebildumiem, bet šodien viens krievvalodīgais pāris novēlēja man nosprāgt kopā ar visu nacistu tautu. ??

Šodien kādam vīrietim Rīgā uzbruka un sāka žņaugt,jo nesa Ukrainas karogu 👍
18.03.2022 21:51 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
miss99 @ 18.03.2022 21:51

Šodien kādam vīrietim Rīgā uzbruka un sāka žņaugt,jo nesa Ukrainas karogu ?
driiz pamatiedzivotaji latvijaa sapsihosies, jo redz ka ukrainas begliem “visi celi valjaa” pabalsti , darbi utt, taja pasa laika ljoti daudz maznodroshinato latvijas iedzivotaju,kas visticamak nesaprashana. Domaju ka vel nedaudz un saksies “raganu medibas “ starp latvijas iedz un ukrainas begliem.
18.03.2022 21:54 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Zinna @ 18.03.2022 21:20
jaka 13.000 euro un džemperis 5000 eur
Itāļu brends.
Kāpēc nevelk Baltkrievu trikotāžu?
jā, es redzēju, bet
Mezavavere @ 18.03.2022 21:54
driiz pamatiedzivotaji latvijaa sapsihosies, jo redz ka ukrainas begliem “visi celi valjaa” pabalsti , darbi utt, taja pasa laika ljoti daudz maznodroshinato latvijas iedzivotaju,kas visticamak nesaprashana. Domaju ka vel nedaudz un saksies “raganu medibas “ starp latvijas iedz un ukrainas begliem.
muļķības. Raganu medības rīkos dīkdieņi un pabalstu lūdzēji. Normālam cilvēkam ir plašāks redzes loks.
18.03.2022 22:03 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Mezavavere @ 18.03.2022 21:54
driiz pamatiedzivotaji latvijaa sapsihosies, jo redz ka ukrainas begliem “visi celi valjaa” pabalsti , darbi utt, taja pasa laika ljoti daudz maznodroshinato latvijas iedzivotaju,kas visticamak nesaprashana. Domaju ka vel nedaudz un saksies “raganu medibas “ starp latvijas iedz un ukrainas begliem.

Visi ceļi vaļā? Kādi tieši pabalsti viņiem būs? Cik es zinu, tad ukraiņiem maksās vienreizēju pabalstu 500 eiro apmērā, ja viņi uzsāks oficiālas darba attiecības Latvijā, pēc tam šie 500 eiro atgriezīsies valsts kasē no viņu algu nodokļiem.
Ukraiņi ir gatavi apgūt latviešu valodu, meklē veidus kā nopelnīt un negrib sēdēt nevienam uz kakla.
Ko nevarētu teikt par utainajiem okupantiem. Piedzimuši Latvijā, bet redz valodu iemācīties nevarot, esot par grūtu un viņus apspiežot. Lohi pēdējie, valodu bļeģ nevar iemācīties dzīvojot 50 gadus Latvijā. Arī es pazīstu tādus krievus, absolūti nekādas empātijas man pret tādiem nav, lai kāpj vilcienā uz savu Putļerzemi, es biļetes viņiem nopirkšu.
18.03.2022 22:12 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Dzidra Zupa @ 18.03.2022 22:12

Visi ceļi vaļā? Kādi tieši pabalsti viņiem būs? Cik es zinu, tad ukraiņiem maksās vienreizēju pabalstu 500 eiro apmērā, ja viņi uzsāks oficiālas darba attiecības Latvijā, pēc tam šie 500 eiro atgriezīsies valsts kasē no viņu algu nodokļiem.
Ukraiņi ir gatavi apgūt latviešu valodu, meklē veidus kā nopelnīt un negrib sēdēt nevienam uz kakla.
Ko nevarētu teikt par utainajiem okupantiem. Piedzimuši Latvijā, bet redz valodu iemācīties nevarot, esot par grūtu un viņus apspiežot. Lohi pēdējie, valodu bļeģ nevar iemācīties dzīvojot 50 gadus Latvijā. Arī es pazīstu tādus krievus, absolūti nekādas empātijas man pret tādiem nav, lai kāpj vilcienā uz savu Putļerzemi, es biļetes viņiem nopirkšu.

kopumā piekrītu, bet aizmirsi faktu, ka pie mums joprojām pastāv Alien pases.
Un tāpēc jau krievi ir apvainojušies, jo jākārto eksāmenu, lai gan TU TE ESI PIEDZIMIS LATVIJĀ!
Man arī tas nav saprotami, ja cilvēks ir piedzimis Latvijā, kāpēc nav automātiskās uzņemšanas pilsonībā?!
Tāpēc jau iz principa un nerunā latviski un nemācās lāgā, tīri pat šī fakta pēc.
18.03.2022 22:20 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Varētu 9.maijā pie okupantu pieminekļa dalīt bukletus ar info,kā ātrāk nokļūt atpakaļ roģinā pie Putļera.
18.03.2022 22:20 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Mezavavere @ 18.03.2022 21:54
driiz pamatiedzivotaji latvijaa sapsihosies, jo redz ka ukrainas begliem “visi celi valjaa” pabalsti , darbi utt, taja pasa laika ljoti daudz maznodroshinato latvijas iedzivotaju,kas visticamak nesaprashana. Domaju ka vel nedaudz un saksies “raganu medibas “ starp latvijas iedz un ukrainas begliem.

Vienīgi kas psiho ir vissirslikti.lv vatņiki ,kuri grib ,lai viņiem visu pienes uz paplātes. Normāli latvieši palīdz ukraiņiem cik vien var. Paši ukraiņi pēc iespējas ātrāk vēlāk uzsākt darba gaitas un sākt mācīties latviešu valodu.
18.03.2022 22:21 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Kāpēc viņi (krievi) neabižojas Norvēģijā, kad jākārto valsts eksāmens? Pilsonību nedod, ja piedzimsti tikai.
Daudzi Latvijā savam bērnam izvēlas nepilsoņa pasi, pat ja ir pamats dabūt pilsoņa pasi. Ja beidz latviešu val.plūsmas skolu, dabūn automātiski Latvijas pilsonību.
Moš tomēr ir problēma ir vatē, kas ir galvā, jo vissirslikti. Un tad mēdz raudāt.
Man sāk šķist, ka tas vissslikti smird pēc krievijas, viss slikti Latvijā un zajebus veļikajā rašā, ka tas speciāli tiek kudīts. Kamēr krievijā audzē nacionālismu, te visu mēģina nolidzināt līdz ar zemi.
Kad Kariņš pateica, ka jābrauc kopā, jo dārga degviela, to postu šēroja pārsvarā krievvalodīgie un zemi izglītoti ļaudis.
18.03.2022 22:31 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Bjork @ 18.03.2022 22:31
Kāpēc viņi (krievi) neabižojas Norvēģijā, kad jākārto valsts eksāmens? Pilsonību nedod, ja piedzimsti tikai.
Daudzi Latvijā savam bērnam izvēlas nepilsoņa pasi, pat ja ir pamats dabūt pilsoņa pasi. Ja beidz latviešu val.plūsmas skolu, dabūn automātiski Latvijas pilsonību.
Moš tomēr ir problēma ir vatē, kas ir galvā, jo vissirslikti. Un tad mēdz raudāt.
Man sāk šķist, ka tas vissslikti smird pēc krievijas, viss slikti Latvijā un zajebus veļikajā rašā, ka tas speciāli tiek kudīts. Kamēr krievijā audzē nacionālismu, te visu mēģina nolidzināt līdz ar zemi.
Kad Kariņš pateica, ka jābrauc kopā, jo dārga degviela, to postu šēroja pārsvarā krievvalodīgie un zemi izglītoti ļaudis.

ko tu visu jauc vienā maisā? Ko, krievi piedzima Norvēģijā? Nevienā citā valstī NAV jākārto eksāmens, ja tu esi tur piedzimis!!!
Tiešām nevar saprast, ka runa ir par tautiešiem, kuri šeit ir piedzimuši tajā Soviet Union, Latvijā, Latvijas teritorijā! Viņiem automātiski būtu jāpienākas pilsonība, jo ir piedzimuši šeit!
Runāju par reālu netaisnību Latvijā, tikai par šo niansi! Un tieši par to ļoti liela daļa ir apvainojušies!
Un vatņikus neatbalstu. Nevajag tāpēc visu mest vienā mucā iekšā, ja pašai nacionālisma dēļ klepes uz acīm tāpat kā tai Cool jypsie ar mainīto nik.
18.03.2022 22:37 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Nu nav visās valstīs automātiski pilsonība, tāpēc, ka piedzimuši, ko tu te psiho.
Un, piemēram, Norvēģijā nevienam nedod pilsonību tikai, kad piedzimst tur. Ja neviens no vecākiem nav Norvēģijas pilsonis, tad jāliek eksāmens valodā obligāti!!
18.03.2022 22:46 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Un labi, ka nav sadotas pilsonības pa labi pa kreisi, jo tad nebūtu nevis viena Ždanoka, bet trīs kā Saeimā, tā arī EP
18.03.2022 22:51 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Fitlifeforlife @ 18.03.2022 22:20

kopumā piekrītu, bet aizmirsi faktu, ka pie mums joprojām pastāv Alien pases.
Un tāpēc jau krievi ir apvainojušies, jo jākārto eksāmenu, lai gan TU TE ESI PIEDZIMIS LATVIJĀ!
Man arī tas nav saprotami, ja cilvēks ir piedzimis Latvijā, kāpēc nav automātiskās uzņemšanas pilsonībā?!
Tāpēc jau iz principa un nerunā latviski un nemācās lāgā, tīri pat šī fakta pēc.

Tev acīmredzot ir robi likumdošanā, pirms komentēt, vajag pārbaudīt informāciju, savādāk nodarbojies ar dezinformācijas izplatīšanu.
Pēc 01.01.2020. Latvijā vai ārvalstīs dzimis bērns
Latvijas pilsonību var iegūt bērns, kura dzimšanas brīdī abi viņa vecāki ir nepilsoņi vai viens no vecākiem ir nepilsonis, bet otrs — bezvalstnieks vai nav zināms, vai saskaņā ar vecāku savstarpēju vienošanos, ja viens no vecākiem ir nepilsonis, bet otrs — citas valsts pilsonis.
Ja bērns dzimis Latvijā un bērna dzimšanas brīdī:
abi viņa vecāki ir nepilsoņi vai viens no vecākiem ir nepilsonis, bet otrs — bezvalstnieks vai nav zināms, Latvijas pilsonību bērns iegūs vienlaicīgi ar bērna dzimšanas fakta reģistrāciju Dzimtsarakstu nodaļā;
viens no vecākiem ir nepilsonis, otrs - citas valsts pilsonis, dokumenti Latvijas pilsonības iegūšanai jāiesniedz Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē.
Ja bērns dzimis ārvalstīs, dokumenti Latvijas pilsonības iegūšanai jāiesniedz Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē.
Līdz 31.12.2019. Latvijā dzimis bērns
Bērns atzīstams par Latvijas pilsoni, ja viņš atbilst šādiem nosacījumiem:
dzimis Latvijā pēc 1991.gada 21.augusta;
pastāvīgā dzīvesvieta ir Latvija;
pirms tam visu laiku bijis nepilsonis vai bezvalstnieks;
viņa vecāki visu laiku ir bezvalstnieki vai nepilsoņi;
tā vecāka pastāvīgā dzīvesvieta, ar kuru kopā bērns dzīvo, ne mazāk kā pēdējos piecus gadus ir Latvijā.
Par bērnu līdz 15 gadu vecumam iesniegumu iesniedz bērna likumiskais pārstāvis:
viens no bērna vecākiem;
bērna māte, ja bērna dzimšanas aktā nav ieraksta par bērna tēvu;
viens no bērna vecākiem, ja otrs vecāks miris.
18.03.2022 22:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits