Krievijas iebrukums Ukrainā - karš

 
Reitings 1987
Reģ: 28.04.2019
Saka, ka 16. feb., Krievija atkārtoti iebruks Ukrainā. Ziņas no ASV, ka Krievija var uzsākt karu jebkurā brīdī, valsts mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas 48 h laikā. Latvija mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas. Vai tiešām būs 3. pasaules karš?
12.02.2022 14:49 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Utainie tjipa liedzās, ka nav nekāda sakara. Gļēvuļi, zin, ka rītdiena viņiem būs ļoti smaga, pasaule to tā neatstās.
Kas viņi galīgi debīli? Abižojās, ka Baidene nosaucis par kara noziedznieku un tagad tagad grib to pierādīt?? Un ko visa krievija skatās acis plikšķinādami, mums draud 15 gadi, forši, ka var tāpēc neko nedarīt, jo ir attaisnojums.
16.03.2022 22:31 |
 
Reitings 31258
Reģ: 11.02.2015
Tiešām drausmīgi plēš iekšas ārā šis raksts...bet nu arī skaidrs par Mariupoli 😥😥
https://apnews.com/article/russia-ukraine-war-mariupol-descends-into-despair-708cb8f4a171ce3f1c1b0b8d090e38e3
16.03.2022 22:43 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
reina @ 16.03.2022 22:43
Tiešām drausmīgi plēš iekšas ārā šis raksts...bet nu arī skaidrs par Mariupoli ??
https://apnews.com/article/russia-ukraine-war-mariupol-descends-into-despair-708cb8f4a171ce3f1c1b0b8d090e38e3
es sāku lasīt, sapratu, ka par bērniem. Es nevaru lasīt, jo tad es pārdzīvoju nedēļām, var teikt apraudu un sēroju, atceros vārdus um dzīves gājumus. Bērni man ļoti sāpīga un jūtīga tēma, lai arī pieaugušu līķus neskaitāmas reizes redzējusi, bijis gandrīz vidu laiku bez emocijām. Bet bērni, kuri nespēj par sevi parūpēties, par kuriem pieaugušajiem jārūpējas nevis jānogalina, kā var pieļaut vesela tauta, ka tiek slaktēti bērni! Vesela pasaule to pieļauj! Ja saka, ka katrā vācietī bija hitlers, tad šobrīd man nemāc ne mazākās šaubas, ka katrā krievā ir putins.
Teātri nobombordēja ar 1200 cilvēkiem, peldēšanas centrs ar grūtniecēm un bērniem noslaucīts. Cik ilgi mums liks uz to noskatīties???
16.03.2022 22:52 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Nevaru atrast Tass informāciju, bet uz to atsaucas norvēģi, ka Baidena pateikto Kremlis komentējis kā "nepieņemamu un nepiedodamu retoriku"
16.03.2022 22:56 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Bjork @ 16.03.2022 22:52
es sāku lasīt, sapratu, ka par bērniem. Es nevaru lasīt, jo tad es pārdzīvoju nedēļām, var teikt apraudu un sēroju, atceros vārdus um dzīves gājumus. Bērni man ļoti sāpīga un jūtīga tēma, lai arī pieaugušu līķus neskaitāmas reizes redzējusi, bijis gandrīz vidu laiku bez emocijām. Bet bērni, kuri nespēj par sevi parūpēties, par kuriem pieaugušajiem jārūpējas nevis jānogalina, kā var pieļaut vesela tauta, ka tiek slaktēti bērni! Vesela pasaule to pieļauj! Ja saka, ka katrā vācietī bija hitlers, tad šobrīd man nemāc ne mazākās šaubas, ka katrā krievā ir putins.
Teātri nobombordēja ar 1200 cilvēkiem, peldēšanas centrs ar grūtniecēm un bērniem noslaucīts. Cik ilgi mums liks uz to noskatīties???
un vēl kāds idiots pamanās pateikt, paši vainīgi, uz jumtiem esot sēdējuši Ukraiņu karavīri. Un arī, ja tā. Tāpēc nogalināt nevainīgus civiliedzīvotājus? Ejiet vienkārši mājās. Par ko viņi tur cīnās? Viņi sev tādu jautājumu neuzdod?
16.03.2022 22:56 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Zinna @ 16.03.2022 22:56
un vēl kāds idiots pamanās pateikt, paši vainīgi, uz jumtiem esot sēdējuši Ukraiņu karavīri. Un arī, ja tā. Tāpēc nogalināt nevainīgus civiliedzīvotājus? Ejiet vienkārši mājās. Par ko viņi tur cīnās? Viņi sev tādu jautājumu neuzdod?
kāpēc ukraiņi tur nevarētu sēdēt,ne?? Viņi ir ukraiņi un Ukrainā, nav tiem utainiem jāprada, kur sēdēt, kā sēdēt un cik ilgi sēdēt, un ar ko sēdēt.
Bla un man redz jāizsakās civilizēti, lai neaizvainotu utaino jūtas?? Redz, cenas augšā, karte nestrāsā? Gribas uz Eiropu līst? Nelaiž restorānā Francijā? Norvēģijā neļauj palikt viesnīcā krieviem? Bla, plašā Sibīrija ir, lai iet tur, kur latviešiem par "kurortvietu" tika uzskatīta.
16.03.2022 23:06 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Kaut visa tā nācija sapūtu un tiktu nolīdzināta ar zemi.
https://twitter.com/nexta_tv/status/1504162161626693650?t=EK9z8i2koAThbmwYqKzIKQ&s=19
16.03.2022 23:31 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Baltkrievijā vairākās pilsētās nogranduši sprādzieni. Par eksploziju troksni ziņojot Baranoviču, Luņiņecas, Stoļinas, Hancaviču, Sluckas , Kļeckas un citu pilsētu iedzīvotāji, bet iemesli neesot zināmi, tvīto domnīcas "Atlantic Council" nerezidējošā līdzstrādniece Hanna Ļubakova.
17.03.2022 02:15 |
 
10 gadi
Reitings 323
Reģ: 28.05.2013

Lika pasmaidīt😀
17.03.2022 08:57 |
 
Reitings 31258
Reģ: 11.02.2015
Bjork @ 16.03.2022 22:52
es sāku lasīt, sapratu, ka par bērniem. Es nevaru lasīt, jo tad es pārdzīvoju nedēļām, var teikt apraudu un sēroju, atceros vārdus um dzīves gājumus. Bērni man ļoti sāpīga un jūtīga tēma, lai arī pieaugušu līķus neskaitāmas reizes redzējusi, bijis gandrīz vidu laiku bez emocijām. Bet bērni, kuri nespēj par sevi parūpēties, par kuriem pieaugušajiem jārūpējas nevis jānogalina, kā var pieļaut vesela tauta, ka tiek slaktēti bērni! Vesela pasaule to pieļauj! Ja saka, ka katrā vācietī bija hitlers, tad šobrīd man nemāc ne mazākās šaubas, ka katrā krievā ir putins.
Teātri nobombordēja ar 1200 cilvēkiem, peldēšanas centrs ar grūtniecēm un bērniem noslaucīts. Cik ilgi mums liks uz to noskatīties???

Jā, piekrītu, arī pati sevi ar šo spīdzinu.. 😕
Nu tas Mariupoles svarīgums arī citviet aprakstīts. Šai rakstā man skaidrību ieviesa rindkopa par to, kāpēc speciāli civiliedzīvotājus terorizē:
1. Jo to var veikt pa gabalu. Nav 1:1 combat starp militārajiem, bet vnk bombī bumbas, īsti neskatoties, kas kur. Tas pats piemērs, pat ja tur ukraiņu kareivji uz jumta sēdēja. Pēc kaut kādiem "kara noteikumiem" varētu viņus novākt tiešajā sadursmē, bet pa gabalu uzbrucējam ir vieglāk. Nūjas otrs gals, ka arī ukraiņu kareivji tad lien uz ēkas, kur atrodas tik daudz civilo, jumta... (ja tā tiešām bija, bet nu arī paļuboi ukraiņu kareivji pa pilsētām, iespējams, veic aizsardzību, tāpat mazliet piesedzoties ar civilajiem...bet te jau aizplūdu savos spriedelējumos, tas nav rakstā).
2. Tā ir taktika jau no viduslaikiem, kas novājina pilsētas un armijai tādā ir vieglāk ieiet, nesastopas vairs ne ar kādu pretestību.
Un tas galvenais mesidžs, ka Mariupoli viņiem vajag, lai būtu sauszemes ceļš starp iepriekš jau okupētajām teritorijām. Tāpēc gatavi nafig nonest to pilsētu ar visiem iedzīvotājiem.
17.03.2022 09:07 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
reina @ 17.03.2022 09:07

Jā, piekrītu, arī pati sevi ar šo spīdzinu.. ?
Nu tas Mariupoles svarīgums arī citviet aprakstīts. Šai rakstā man skaidrību ieviesa rindkopa par to, kāpēc speciāli civiliedzīvotājus terorizē:
1. Jo to var veikt pa gabalu. Nav 1:1 combat starp militārajiem, bet vnk bombī bumbas, īsti neskatoties, kas kur. Tas pats piemērs, pat ja tur ukraiņu kareivji uz jumta sēdēja. Pēc kaut kādiem "kara noteikumiem" varētu viņus novākt tiešajā sadursmē, bet pa gabalu uzbrucējam ir vieglāk. Nūjas otrs gals, ka arī ukraiņu kareivji tad lien uz ēkas, kur atrodas tik daudz civilo, jumta... (ja tā tiešām bija, bet nu arī paļuboi ukraiņu kareivji pa pilsētām, iespējams, veic aizsardzību, tāpat mazliet piesedzoties ar civilajiem...bet te jau aizplūdu savos spriedelējumos, tas nav rakstā).
2. Tā ir taktika jau no viduslaikiem, kas novājina pilsētas un armijai tādā ir vieglāk ieiet, nesastopas vairs ne ar kādu pretestību.
Un tas galvenais mesidžs, ka Mariupoli viņiem vajag, lai būtu sauszemes ceļš starp iepriekš jau okupētajām teritorijām. Tāpēc gatavi nafig nonest to pilsētu ar visiem iedzīvotājiem.
par tiem ukraiņiem, ir krievi, kas saka, tā kā cik tur patiesības? Un vai no gaisa vispār var redzēt maskētus cilvēkus? Es tiešām nezinu.
Jāpiebilst, ka viņi paši savus tankus slēpj privātmāju pagalmos..
17.03.2022 09:28 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
ei, kas šis par sviestu?? FB kāds bija nošērojis, ko raida RU TV
https://www.facebook.com/1622783596/posts/10223165392436151/?d=n
17.03.2022 09:28 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Kaijulens @ 17.03.2022 09:28
ei, kas šis par sviestu?? FB kāds bija nošērojis, ko raida RU TV
https://www.facebook.com/1622783596/posts/10223165392436151/?d=n
tas ir vecs video
17.03.2022 09:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5119
Reģ: 03.11.2012
Cik es esmu klausījusies tos pārtvertos sarunu ierakstus, tad ļoti daudzi krievi saka, ka viņiem komandieris ir atļāvis bombīt pa visu - pieaugušie, bērni, dzīvnieki, pa visu “nafig”, lai nekas nepaliek pāri. Protams, nav jau teikts, ka visas sarunas ir īstas, bet tieši pēdējās nedēļas laikā, to pati esmu piefiksējusi.
Un bija vēl viens gadījums, kad krievs savai bābai stāstija - esot ieņēmuši “vāciešu “ māju, jo tur esot bijušas zeltlietas un dārga sadzīves tehnika! Protams, visu esot iznesuši, bet viņa bāba prasa viņam - kā vāciešu māja??? kādi vācieši??? Viņš saka, nu te pilns ar vāciešiem, jo mājās dārgas mantas un zelts….
Vienkārši wtf???!!! , krieva loģika, ja cilvēkiem mājās ir zeltlietas un tehnika, tad tie visi ir “vācieši”, kurus kā tas krievs teica “Visus nafig jāiznīcina”
Beigās vēl pateica, ka to aplaupīto māju esot nodedzinājuši līdz pamatiem…!
17.03.2022 11:14 |
 
10 gadi
Reitings 4275
Reģ: 03.08.2009
Beigās vēl pateica, ka to aplaupīto māju esot nodedzinājuši līdz pamatiem…!

Tieši NEKAS nav mainījies kopš viduslaikiem. Stulbie krievi. Laupīt, postīt, izvarot, iznīcināt. Kropļi. Šitādiem izdzimteņiem ir īpaša vieta ellē paredzēta.
Ik pa laikam palasu komentārus zem postiem IG, kur kādas slavenības pauž atbalstu Ukrainai. Un tad tur vienmēr ir kaut kas a la "it`s devastating how everybody have started hating Russians. It`s not Russians, it`s Putin. And also NATO, EU etc.are to be blamed." Tad man vienmēr asinis uzvārās, jo varētu padomāt, ka šī ir pirmā reizes, kad krievu armija nolīdzina visu savā ceļā. Viens genocīds pret ukraiņiem 20.gs. jau bija. Tagad atkal. Kas par huiņu, bļe. Atvainojos par rupjībām, sirds pilna ar naidu.
17.03.2022 11:31 |
 
Reitings 116
Reģ: 25.02.2022
Noskatījos jaunāko Aizliegto paņēmienu. Laikam jau tas te ir teikts daudz reižu, bet papildus tam, ka Krievijā tiek stāstīts, ka ukraiņi bombardē ukraiņu mājas, Krievijas TV arī runā, ka tos humānos koridorus arī apšauda ukraiņi, ukraiņu karavīri ir aplenkuši pilsētas un neļauj ukraiņu bēgļiem bēgt.
Es, ja godīgi, nezinu, vai dzīvojot Krievijā tam visam pati neticētu, jo kā sapratu, tas tiek nepārtraukti šādi stāstīts. Pieļauju, ka teju visi angliski nerunājošie Krievijā uzskata, ka tā ir taisnība.
17.03.2022 13:55 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5119
Reģ: 03.11.2012
tājaugan @ 17.03.2022 13:55
Noskatījos jaunāko Aizliegto paņēmienu. Laikam jau tas te ir teikts daudz reižu, bet papildus tam, ka Krievijā tiek stāstīts, ka ukraiņi bombardē ukraiņu mājas, Krievijas TV arī runā, ka tos humānos koridorus arī apšauda ukraiņi, ukraiņu karavīri ir aplenkuši pilsētas un neļauj ukraiņu bēgļiem bēgt.
Es, ja godīgi, nezinu, vai dzīvojot Krievijā tam visam pati neticētu, jo kā sapratu, tas tiek nepārtraukti šādi stāstīts. Pieļauju, ka teju visi angliski nerunājošie Krievijā uzskata, ka tā ir taisnība.

Ja dienu no dienas kādu baro ar tādu info, tad pēc kāda laika, tam arī sāk ticēt.
Pazīstu vienu vācieti, reāli gudru vīrieti, inteliģentu cilvēku, kuru katru dienu viens viens vecis (Putina atbalstītājs) zombē ar to info. Un ticiet vai nē, bet trīs nedēļu laikā tas vācietis ir sācis vairāk ticēt tām muļķībām , ko tas zombētājs stāsta. Mans vīrs ir vispār šokā, jo pazīst to vācieti gadiem, no bērna kājas bez maz vai un nekad nevarēja iedomāties, ka tas cilvēks sāks ticēt kaut kam tādām.
Tākā ne tikai Krievijā tas notiek un ir iespējams, Vācijā arī daudzi notic un klausās ziņas “no mutes mutē”…
17.03.2022 15:11 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Pag ko?RUSSIA karos ar NATO?
17.03.2022 19:14 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Arnold Schwarzenegger ari ir runajis
https://m.youtube.com/watch?v=OfToQNQTTL8
17.03.2022 19:18 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Visi runā, bet tiem lohiem nepielec. Un nav nozīmes, kurā dzelzs aizkara pusē šie dzīvo. Tic, kaut nosit, tāpat tic.
17.03.2022 19:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits