Krievija un Ukraina

 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Saka, ka 16. feb., Krievija atkārtoti iebruks Ukrainā. Ziņas no ASV, ka Krievija var uzsākt karu jebkurā brīdī, valsts mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas 48 h laikā. Latvija mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas. Vai tiešām būs 3. pasaules karš?
12.02.2022 14:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
.Eksperte. @ 24.02.2022 21:35

Es nezinu kas būs un kas nebūs. Diemžēl. Es zinu tikai to, ka sliktākajā scenārijā, mūsu dienas ir skaitītas. Tapēc cenšos pieiet ar vēsu prātu, citādi, lai gan nemēdzu būt emocionāla, es visas acis izraudātu, jo karš paņem vairāk nekā jebkas cits dzīvē spēj atgriezt.
Lai visām, kurām viņu mīlētie vīrieši ir starta pozīcijās, daudz izturības. Un vīriešiem veiksme. Ne tikai Latvijā.

Būs labi, uzelpo, nesadomājies par sliktāko 🤍
24.02.2022 22:26 |
 
Reitings 27874
Reģ: 11.02.2015
Nē, nu tajā ir arī taisnība. Ukraina tak draudzējās gan ar vieniem, gan pa kluso - arī ar otriem. Tikai NATO, tā arī pateica, ka arī ar visu konfliktu tomēr diez vai būtu stājušies. bet NATO savā teritorijā, kaimiņos nestabilai un pašcieņpilnai lielvarai, tomēr ielaida, ieročus pieņēma.
Neatceros, kāda bija tā vienošanās starp šiem visiem trim, ko Ukraina tā arī nepildīja. Parāds par gāzi miljonos jau kuro gadu tiek norakstīts.
Nu kacināja to Krieviju. Karš, protams, nav atbilde, bet nu to šizu zinot, laikam jau no spēlītēm ar uguni kaboom vien var sanākt...
Ne Krievijai, ne Rietumiem nesavtīgu interešu šai visā nav. Vispār jāsāk aizdomāties, vai ASV tagad nebūs paši gudrākie ar milzu iegūtu tirgu savai naftai, gāzei - Eiropu, jo Krievija nosankcionēta.
Bet nu jebkurā gadījumā, no diviem ļaunumiem, es personīgi arī tomēr izvēlētos rietumus, jo ar austrumiem jau pietiek sarežģītas personīgās vēstures....
24.02.2022 22:28 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Ukraina ir neatkarīga valsts un viņai savi mērķi nav jāsaskaņo ar Krieviju.

Tā ir tāda "es esmu neatkarīga sieviete un pati izlemju, ko man darīt!!!" replika, kas ar reālo politiku un militāro stratēģiju nekā nav saistīta. Paskaties, cik ātri Krievija neitralizēja Ukrainas militāros spēkus. Ukrainai nekad nebija nekādu izredžu, un nekāds NATO, nekāds ASV neies viņiem palīdzēt (un būtu bijis ļoti naivi gaidīt, ka tas notiks). Jā, ~ideālā pasaulē~ Ukraina var uzcirst asti un pateikt Krievijai - ko gribu, to daru. Bet politiķim ir jābūt pilnīgam idiotam un tautas nodevējam, lai tā reāli rīkotos.
24.02.2022 22:32 |
 
Reitings 2466
Reģ: 05.12.2021
reina @ 24.02.2022 22:28
Nē, nu tajā ir arī taisnība. Ukraina tak draudzējās gan ar vieniem, gan pa kluso - arī ar otriem. Tikai NATO, tā arī pateica, ka arī ar visu konfliktu tomēr diez vai būtu stājušies. bet NATO savā teritorijā, kaimiņos nestabilai un pašcieņpilnai lielvarai, tomēr ielaida, ieročus pieņēma.
Neatceros, kāda bija tā vienošanās starp šiem visiem trim, ko Ukraina tā arī nepildīja. Parāds par gāzi miljonos jau kuro gadu tiek norakstīts.
Nu kacināja to Krieviju. Karš, protams, nav atbilde, bet nu to šizu zinot, laikam jau no spēlītēm ar uguni kaboom vien var sanākt...
Ne Krievijai, ne Rietumiem nesavtīgu interešu šai visā nav. Vispār jāsāk aizdomāties, vai ASV tagad nebūs paši gudrākie ar milzu iegūtu tirgu savai naftai, gāzei - Eiropu, jo Krievija nosankcionēta.
Bet nu jebkurā gadījumā, no diviem ļaunumiem, es personīgi arī tomēr izvēlētos rietumus, jo ar austrumiem jau pietiek sarežģītas personīgās vēstures....
Es ceru, ka tik tālu nenonāks nekad. Bet kā jūs rīkotos, ja Latvijā sāktos karadarbība? Es bez sarkasma, tiešām interesē. Šodien par to domāju un sapratu, ka neko jau īsti nevarētu izdarīt vismaz es. Radinieks ārzemēs tieši viens. Bet šaubos, ka no mazpilsētas 150 km no Rīgas es vispār tiktu uz lidmašīnu.
Varētu mēģināt ar auto kaut kur bēgt, bet kur? Ar Diviem maziem bērniem. Kaut kur ellē ratā skriet, ja arī apkārt karadarbība.
Bunkura nav. Vienīgi ja vīrs kā zemessargs kaut ko pateiks, ko citi nezina.
Līdz ar to es sapratu, ka vienīgais ko varētu darīt, doties uz vīra vecāku lauku māju mežmalā, lai visi kopā kaut ko domātu. Un tāpēc cenšos arī šobrīd sevi neuzvilkt un ne stresot pirms laika, jo kā būs tā būs un cerēsim uz Mieru drīzumā.
24.02.2022 22:38 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
29090 @ 24.02.2022 22:32

Tā ir tāda "es esmu neatkarīga sieviete un pati izlemju, ko man darīt!!!" replika, kas ar reālo politiku un militāro stratēģiju nekā nav saistīta. Paskaties, cik ātri Krievija neitralizēja Ukrainas militāros spēkus. Ukrainai nekad nebija nekādu izredžu, un nekāds NATO, nekāds ASV neies viņiem palīdzēt (un būtu bijis ļoti naivi gaidīt, ka tas notiks). Jā, ~ideālā pasaulē~ Ukraina var uzcirst asti un pateikt Krievijai - ko gribu, to daru. Bet politiķim ir jābūt pilnīgam idiotam un tautas nodevējam, lai tā reāli rīkotos.
Ko Krievija neitralizēja? Putins to teica? Kādā informācijas telpā jūs dzīvojat?
24.02.2022 22:39 |
 
Reitings 27874
Reģ: 11.02.2015
krixis3 @ 24.02.2022 22:38
Es ceru, ka tik tālu nenonāks nekad. Bet kā jūs rīkotos, ja Latvijā sāktos karadarbība? Es bez sarkasma, tiešām interesē. Šodien par to domāju un sapratu, ka neko jau īsti nevarētu izdarīt vismaz es. Radinieks ārzemēs tieši viens. Bet šaubos, ka no mazpilsētas 150 km no Rīgas es vispār tiktu uz lidmašīnu.
Varētu mēģināt ar auto kaut kur bēgt, bet kur? Ar Diviem maziem bērniem. Kaut kur ellē ratā skriet, ja arī apkārt karadarbība.
Bunkura nav. Vienīgi ja vīrs kā zemessargs kaut ko pateiks, ko citi nezina.
Līdz ar to es sapratu, ka vienīgais ko varētu darīt, doties uz vīra vecāku lauku māju mežmalā, lai visi kopā kaut ko domātu. Un tāpēc cenšos arī šobrīd sevi neuzvilkt un ne stresot pirms laika, jo kā būs tā būs un cerēsim uz Mieru drīzumā.

Nē, es arī neko nesaprotu, ko reāli darītu, ja nu tiešām tfu, tfu, tfu.
Varbūt arī dotos uz māju reālā lauku biezoknī, kur pirms ziemas nomira pēdējie radi. Tur, cerams, toč neatrastu.
But then again, kas to zina, kā tie militārie maršruti tiek plānoti, kas tur tuvumā par militāras nozīmes objektiem, ko es cilvēks mirstīgais nepārzinu. Varbūt arī tieši armijas sastāvus tādām nomaļākām teritorijām laiž pāri, vvz.
Tā ka jā. All prayers and hopes, ka kaut kā šis trakums tomēr atrisināsies. Un, protams, arī pašiem ukraiņiem bez lieliem cilvēku vai infrastruktūras zaudējumiem.
Jo šķita jau, nu tad nu kovids...kur ta nu vairs trakāk... 😑
24.02.2022 22:44 |
 
Reitings 893
Reģ: 05.12.2021
krixis3 @ 24.02.2022 22:38
Es ceru, ka tik tālu nenonāks nekad. Bet kā jūs rīkotos, ja Latvijā sāktos karadarbība? Es bez sarkasma, tiešām interesē. Šodien par to domāju un sapratu, ka neko jau īsti nevarētu izdarīt vismaz es. Radinieks ārzemēs tieši viens. Bet šaubos, ka no mazpilsētas 150 km no Rīgas es vispār tiktu uz lidmašīnu.
Varētu mēģināt ar auto kaut kur bēgt, bet kur? Ar Diviem maziem bērniem. Kaut kur ellē ratā skriet, ja arī apkārt karadarbība.
Bunkura nav. Vienīgi ja vīrs kā zemessargs kaut ko pateiks, ko citi nezina.
Līdz ar to es sapratu, ka vienīgais ko varētu darīt, doties uz vīra vecāku lauku māju mežmalā, lai visi kopā kaut ko domātu. Un tāpēc cenšos arī šobrīd sevi neuzvilkt un ne stresot pirms laika, jo kā būs tā būs un cerēsim uz Mieru drīzumā.

Man ar nav ne jausmas. Man ir maz bērns, dzīvnieki. Es brauktu lkm uz laukiem un brīdī, kad tuvojas kkāda armija - vnk bēgtu uz mežu. Bet tas būtu pilnīgā pakaļā.. es joprojām nespēju līdz galam salikt šo kopā 21. gs
24.02.2022 22:53 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Liizha1 @ 24.02.2022 22:53

Man ar nav ne jausmas. Man ir maz bērns, dzīvnieki. Es brauktu lkm uz laukiem un brīdī, kad tuvojas kkāda armija - vnk bēgtu uz mežu. Bet tas būtu pilnīgā pakaļā.. es joprojām nespēju līdz galam salikt šo kopā 21. gs

Āhā! Dožiļis.
24.02.2022 22:58 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Jānokārto bērnam pase, lai sliktākajā gadījumā ir ceļošanas dokumenti visiem. Bet kur mukt nezinu, skatītos pēc iespējām. Palasīju šodien to 72 stundu plānu par ārkārtas gadījumu "somu". Tur tik daudz lietas jāņem, ka vajag gandrīz kravas auto
24.02.2022 23:07 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Būtu netaisnīgi īss mums tas brīvības laiks, ja tas tā arī beigtos.
24.02.2022 23:10 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Nedomāju, ka mēs esam kādam baigi vajadzīgi. Bet dzīvos-redzēs.
24.02.2022 23:13 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Jacqueline @ 24.02.2022 23:13
Nedomāju, ka mēs esam kādam baigi vajadzīgi. Bet dzīvos-redzēs.

Krievijai vilinoša ir Baltijas jūra.
24.02.2022 23:16 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Jacqueline @ 24.02.2022 23:13
Nedomāju, ka mēs esam kādam baigi vajadzīgi. Bet dzīvos-redzēs.

Krievija grib atjaunot savu veco impēriju, kur Baltijas valstis ir viņas sastāvā…
24.02.2022 23:17 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Sisenis @ 24.02.2022 23:16

Krievijai vilinoša ir Baltijas jūra.
Jurmalu jau viņi uzskata par savu pilsētu, krievu krējumam jau baigi patīk. Eiropeiska vide, visi runā krieviski. Vsjo v shokoladze.
Tāda kā Valeria aizet padziedāt Kremlī pie Batjkas un saka " Batjka, ir forši patusēt Jurmalā, bet esmu black listā, vari mums to pilsētu dabūt".
24.02.2022 23:17 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Kara bēgļus palīdzību sniegošās valstis uzņem bez pasēm. Tāpēc principā par dokumentiem var neuztraukties.
24.02.2022 23:18 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
krixis3 @ 24.02.2022 22:38
Es ceru, ka tik tālu nenonāks nekad. Bet kā jūs rīkotos, ja Latvijā sāktos karadarbība? Es bez sarkasma, tiešām interesē. Šodien par to domāju un sapratu, ka neko jau īsti nevarētu izdarīt vismaz es. Radinieks ārzemēs tieši viens. Bet šaubos, ka no mazpilsētas 150 km no Rīgas es vispār tiktu uz lidmašīnu.
Varētu mēģināt ar auto kaut kur bēgt, bet kur? Ar Diviem maziem bērniem. Kaut kur ellē ratā skriet, ja arī apkārt karadarbība.
Bunkura nav. Vienīgi ja vīrs kā zemessargs kaut ko pateiks, ko citi nezina.
Līdz ar to es sapratu, ka vienīgais ko varētu darīt, doties uz vīra vecāku lauku māju mežmalā, lai visi kopā kaut ko domātu. Un tāpēc cenšos arī šobrīd sevi neuzvilkt un ne stresot pirms laika, jo kā būs tā būs un cerēsim uz Mieru drīzumā.

Cilvēkiem bez laukiem ir problemātiski. Man nav lauku, tā kā nekā citu kā ielekt lidmašīnā variantu nav, vienīgi ir zināms, ka ar lidmašīnām sāksies problēmas, visi mēģinās izķert pēdējās biļetes. Vislabākais ir braukt tālāk prom no lielām pilsētām, un būt kādā ciematiņā, laukos, nekurienē.
24.02.2022 23:21 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Reāli Putinu interesē Ukraina, bet sapņo, protams, par PSRS atjaunošanu.
Bet tikai sapņo, par ko zin visi, bet reāli līdz tam neaizies, tāpēc par mūsu Latviju esmu mierīga un pārliecināta, ka viss būs labi.
24.02.2022 23:21 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Karš Ukrainā ir daļa no Krievijas un Ķīnas mnogohodovkas - sākums bija Ķīnas 5g torņu aizliegums, tirdzniecības karš ar ASV, pēc kā Krievija un Ķīna saprata, ka EU un ASV ir kā jāvājina - pirmais bija covids, ko palaida Ķīnā, lai sašķeltu NATO valstis gan iekšēji, gan ārēji, kam palīdzēja Krievijas dezinformācija (īpaši visi telegram kanāli) un pasliktinātu NATO valstu ekonomisko stāvokli. Tālākais kā redzam ir Ukrainas un Taivānas ieņemšana un nākošais ir sliktā ziņa mums - ja Ukraina zaudēs un NATO nepiekritīs Krievijas ultimātiem, aiztaisīt Suvalku koridoru, lai šantažētu NATO, ja ar to nekas nesanāks- būs karš Baltijas valstīs, Krievija par atbalstu Ķīnai atdos Sibīriju un abas valstis iegūs ietekmi EU, kas ir sākotnējā jēga šim visam.
24.02.2022 23:22 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Es domāju, ka tuvākā laikā, ja ir mašīna, tad degvielas bākai jābūt uzpildītai, to varam mācīties no ukraiņiem, kas, protams, arī negribēja ticēt, ka kaut kas tāds ir iespējams. Mēs noteikti dotos uz tuvāko robežas punktu, noteikti jau, ja iebruktu Latvijā, tad arī Lietuvā, tādā ziņā Lietuvai ir nelielas priekšrocības, jo mums vēl būtu jāšķērso viņus. Daudz jau iespēju nav. Ja tiešām tāds iebrukums būtu, tad lidmašīnas jau vairs nelidotu, tikai savs auto vai ar kājām. Es gan censtos pamest visu kara teritoriju, tad vai nu izglābies vai nē, jo dzīvot kara zonā, noskatīties, ka taviem bērniem nav, ko ēst, ka apkārt šaudās utt., nu nē, tad censtos izkļūt brīvībā par katru cenu.
24.02.2022 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Realitātē Krievija spēlē go big or go home, ir sajūta, ka Putins ilgi vairs nebūs prezidents, tādēļ spēlē uz tik lielām likmēm, bet nu redzēsim. Bet vienīgais ieguvis no šī visa būs tikai un vienīgā Ķīnā, kas ekonomiski tikai iegūs pie jebkura scenārija, pat, ja Krievija zaudēs.
24.02.2022 23:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits