Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vajadzīgs padoms

 
Reitings 231
Reģ: 09.02.2022
Sveiki. Rakstu ar lūgumu pēc padoma .🙏Situācija ir tāda, ka augstskolā mācos pirmo gadu. Man ir ļoti grūti mācīties, un man nav viegli iegūt labas atzīmes. Es saprotu, ka tas nav mans un gribu pamest augstskolu un iet strādāt, bet ir problēma- mana mamma.Zinu, ka viņa par to nebūs priecīga, jo tika iztērēti daudz naudas, laika un pūļu lai varētu studēt augstskolā .Nezinu ko darīt un tāpēc ļoti raudu, jo saprotu, ka visus šos gadus būs jāmācās, lai absolvētu augstskolu un es to negribu, nu man liekas, ka nav izejas, jo, ja es iztērēju mammas naudu un aizgāju studēt - vajag pabeigt augstskolu. Ko jūs ieteiktu man darīt šajā situācijā?
Nastya 20 gadi
09.02.2022 22:53 |
 
Reitings 624
Reģ: 06.11.2021
kad sāku mācīties augstskolā arī pirmajos mēnešos gribēju iet prom, bet labi, ka izturēju un neaizgāju, bija tā vērts un nenormāli iepatikās.
ja tas nav tavs, iesaku godīgi izrunāties ar mammu un viņai to pateikt. vai arī tas ir darīts jau?
nav taču samaksāts par visiem gadiem, vai ne? labāk iztērēt studiju naudu pirmajam gadam, nevis turpināt vēl 3/4 gadus to tērēt 😁
09.02.2022 23:01 |
 
10 gadi
Reitings 2674
Reģ: 29.01.2009
Es biju tieši tāda pat situācijā. Māte samaksāja par pirmo pusgadu. Sapratu, ka nav mans, tiešām galīgi nepatika. Bet māte teica - nekas, jāmācās, izglītību vajag.
3 mēnešus nomācījos. Nepatika un viss. Pateicu mātei, ka aizgāju prom, viņa pateica, ka esmu stulba.
Sāku strādāt pati priekš savas naudas utt. Vēlāk pārvācos uz UK, sapratu, ka patīk zobārstniecība. Izmācījos to, dabūju diplomu. Patīk savs darbs, nauda ir, dzīvoklis un mašīna ir. Ceļot arī var. Viss lieliski.
Stāsta morāle - neklausies visā, ko citi saka vai domā - tā ir tava dzīve. Ja jūti, ka nav - tad nemocies. Dzīve ir pārāk īsa.
09.02.2022 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 2674
Reģ: 29.01.2009
P. S. Mans raksturs ir ļoti self - efficient. Ja kaut kas man ir padomā, tad es to izdarīšu. Patīk sasniegt mērķus.
09.02.2022 23:20 |
 
Reitings 44
Reģ: 17.04.2019
Domāju vairāk kā naudas mammai būtu žēl, ka Tu raudi un pārdzīvo! Dzīve ir viena, ja nepatīk - kāda jēga sevi mocīt un pie tam gadiem. Ir tik daudz iespēju un daudz jaukāk ir studēt ar sajūsmu un iedvesmu, galu galā pēc tam arī būs darbs šajā nozarē! Vienīgais ko ieteiktu pirms saki mammai padomā ko tālāk darīsi, ko plāno studēt tālāk utt. Būs labi!
09.02.2022 23:43 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
1) Ja virziens patīk, tad mēdz būt tā, ka pirmais gads ir ievads un pilnīgs fufelis. Apdomā, vai tas ir tas, ko gribi vai nē.
2) Štrunts pa naudu, ja mācības nepatīk. Ja negribi, lai mamma par to pārdzīvo, nākamo - jaunu mācību gadu apmaksā pati. Tu samaksāji tikai par pirmo pusgadu? Tas nekas nav. Dodies pastrādāt kamēr apdomā , ko vēlies mācīties un ātri vien nopelnīsi nākamo summu.
10.02.2022 00:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits