Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mācības pieaugušajiem 2022

 
Reitings 55
Reģ: 07.11.2019
Šogad sākās mācības pieaugušajiem, vai kāda ir gājusi kursus, kurus piedāvā šī programma ?
Vai reāli pēc tam ir plašākas darba iespējas? :D
Pašai ir pirmā līmeņa augtākā izglītība loģistikā, kas specializējusies ostās un kuģos, ši diemžel nebūs mana profesija :D
Tagad skatos uz muitas procedūras kursiem vai dokumentu elektroniska izstrāde, koplietošana un pārvaldība
30.01.2022 22:18 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Pašai ir pirmā līmeņa augtākā izglītība loģistikā, kas specializējusies ostās un kuģos, ši diemžel nebūs mana profesija
Došu padomu, pieturies pie šī, iegūsi pieredzi, pelnīsi kā minimums 10'000.00 EUR mēnesī.
30.01.2022 23:12 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Gāju kursos pirms 2 gadiem,ņēmu datu analīzi,papildus gribēju ko pamācīties.
Šīs mācības ir vairāk,lai iegūtu papildus zināšanas.
Ne visi darba devēji piedāvā darbiniekiem papildus kvalifikācijas kursus,tad šī ir laba iespēja,cenas ir ļoti pieņemamas un var iegūt papildus iegūt zināšanas esošajā profesijā,vai pamācīties kādā citā virzienā.
31.01.2022 07:29 |
 
Reitings 28062
Reģ: 11.02.2015
Jaunu profesiju diez vai tādā veidā apgūsi, bet kā neliels sākuma pamats kam citam varbūt var sanākt. Pati izgāju kursus esošās profesijas papildināšanai. Nu katrā ziņā par kādiem ~100€ savas maksātās naudas iegūtas zināšanas jau nekad par skādi nenāks.
31.01.2022 08:40 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Jā, gāju kursos. Bet trāpījos uz periodu, kad visu pasniedza Zoom. Nu...attālinātas mācības ir attālinātas mācības. Pieņemu, ka klātienē būtu daudz produktīvāk, jo pasniedzējs labāk redz, kurš ko dara, kurš ko saprot vai nesaprot un var uzreiz paskaidrot un palīdzēt. Ņēmu mācīties pavisam kaut ko pretēju tam, kāda man ir izglītība, pieredze un darbs, līdz ar to biju pilnīgs zābaks. Bet bija ok! Kad gāju praksi, likās pat, ka man sanāk un es visu saprotu😁 Bet pasniedzēji bija ļoti atsaucīgi un atbildēja uz jautājumiem par mājasdarbiem Whatsapp arī ārpus darba laika🕐
31.01.2022 14:21 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Man ir pozitīva pieredze! Mācījos dizaina tēmu attālināti un bija tiešām intesīvi un tagad darbā pielietoju un priecājos. Manu jomu var apgūt arī pašmācības ceļā, skatoties Youtubu un bīdot pikseļus un tā, bet Mācības Pieaugušajiem kursi bija tik lielisks atspēriens! Daudz jaunu praktisku iemaņu.
Skatos arī kas piedāvā kursus un uzticos vairāk augstskolām, nevis mācību centriem, bet varbūt tās ir tikai manas iedomas, ka augstskolu kursi labāki 😀
31.01.2022 17:31 |
 
Reitings 31
Reģ: 17.01.2022
kolka @ 31.01.2022 17:31
Man ir pozitīva pieredze! Mācījos dizaina tēmu attālināti un bija tiešām intesīvi un tagad darbā pielietoju un priecājos. Manu jomu var apgūt arī pašmācības ceļā, skatoties Youtubu un bīdot pikseļus un tā, bet Mācības Pieaugušajiem kursi bija tik lielisks atspēriens! Daudz jaunu praktisku iemaņu.
Skatos arī kas piedāvā kursus un uzticos vairāk augstskolām, nevis mācību centriem, bet varbūt tās ir tikai manas iedomas, ka augstskolu kursi labāki ?

Izklausās interesanti. Vari padalīties, kas tie bija par kursiem?
31.01.2022 21:34 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Man tas deva tikai ierakstu CV un protams zināšanas, izmācījos nekustamā īpašuma tirdzniecību un apsaimniekošanu (namu pārzinis), bija arī prakse, bet daudzi gāja arī tālāk uz koledžu mācīties.
31.01.2022 21:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits