Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tamponi

 
Reitings 113
Reģ: 24.08.2021
Sveikas! Lieta tāda - nu jau vairākus gadus ir mēnešreizes , ik pa laikam cenšos arī izmantot tamponus. iepriekšējās reizes bija tā, ka nepaspēju es to ievietot līdz galam, kā man jau sāka palikt nelabi, griezās galva , likās, ka noģībšu, tāpēc momentā izņēmu to ārā. Tagad ir pagājis laiciņš, mēģināju vēlreiz - sanāca ievietot , taču nevarēju sevi atraut no domām “ ja nu striķis pārtrūks ņemot ārā”, “ ja nu par dziļu ir un nevarēšu izņemt” un tt. 😀 kādu stundu pastaigāju un skrēju izņemt , jo nevarēju sevi nomierināt. jautājums - vai pie tamponiem tiešām vajag tik ļoti pierast vai vienkārši tas nav mans un nav ko tur censties? Varbūt kādai līdzīgi ir bijis vai tikai man tās nemitīgās domas galvā , ka manī ir kaut kas iekšā?😀 Varbūt kāda var ko ieteikt 🙂
29.01.2022 09:28 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Man bija viegli. Paketes neizmantoju vairs vispār, tikai uz nakti.
Riebjas ka tur starp kājām kaut kāda pakete un viss tek ar asinīm. Nepatīk tād doma pat.
Pierast nebija isti ko. Ieliku, staigāju 3-4h un mainu. To gan piekopju regulāri, ka tamponu bieži mainu. Domāju ka tev jāpalieto ir vairākas reizes, lai pierastu, ka tas neizdodas tad jā, tamponi nav tavs un nečakarējies. Pat ja tas striķelis mistiskā veidā aptrūks, dabūsi ārā kaut vai slimnīcā, bet es nezinu nevienu, kam tas striķitis butu pārtrūcis. OB tie striķi man liekas ir nēpàrraujami
29.01.2022 10:51 |
 
Reitings 1821
Reģ: 09.12.2021
Tamponu nemaz par dziļu nevar iebāzt. Tad es nezinu ar kādu varu un spēku Tev tas jāgrūž iekšā. 😁
Pareizi ielikts tamopons nav jūtams nekādīgi.
Striķa pārtrūkšana - nav dzirdēts. Ja nu kas, tad parakņāsies un ar pirkstiem izvilksi.
29.01.2022 11:21 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Vai tu lieto atbistošu tamponu izmēru asins daudzumam?
(Ļoti mini, mini, vidēji un lieli)
Ja asins daudzums ir mazs, varbūt ir par sausu tamponam.
Piemēram, man der tikai vismazākie pieejamie tamponi. Pavisam maziņi, ar lielākiem ir neerti.
Otrkārt, pamēģini sākumā lietot tamponus ar aplikātoru. Būs vieglāk ievietot, tos nevar nemaz nepareizi ielikt.
29.01.2022 12:22 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Ja Tev tikai pāris gadus ir mēnešreizes, tad pieņemu, ka esi vēl ļoti jauna. Tev vajadzētu tad lietot mazāko tamponu izmēru, tos būs vieglāk ielikt. Es sākumā lietoju mazākos un kad jau bija regulāra dzimumdzīve, tad sāku pirkt vidējos. Plus, pamēģini vienkārši notupties ar platāk kājām, tā visērtāk ir ielikt. Tad vispār nekas nesāp un tampons nav jūtams. Striķītis nepārtrūks, vismaz man jau 10 gadus nekad nav pārtrūcis. Un kā jau te minēja, pat ja pārtrūks, tad ar pirkstiem var izņemt. Tas tampons nekur nepazudīs iekšā 😄
Atceros, ka man pašos pirmssākumos arī bija uztraukums, likās, ka galva griežas, nelaba dūša, bet tas bija no stresa, jo visur salasījos par toksikozi un tad nu likās, ka man tas būs 😂 bet, ja Tu tamponu neatstāj uz visu dienu un regulāri maini, tad viss būs ok :)
29.01.2022 12:31 |
 
10 gadi
Reitings 848
Reģ: 09.06.2012
Par dziļu? Google - sieviešu dzimumorgānu anatomija. Tas nav iespējams.
29.01.2022 13:05 |
 
Reitings 152
Reģ: 08.05.2019
Es jau ka gadu izmantoju menstrualo piltuvi(menstrual cup)sakuma 1.dienaa bija neerti,bet pec tam es pat aizmirsu ,ka man ir MR.
29.01.2022 15:59 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
kā pamēģināju tamponus, tā paketes vairs pilnīgi nekad neesmu lietojusi. Kādu gadu pēc mr sākšanās, šķiet pārgāju uz tamponiem. nekad nekādas problēmas nav bijušas, un neesmu jutusi arī, ka viņš tur ir.
29.01.2022 17:44 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Nu bet cik gadi autorei? Ja esi veel nevainiiga, nekaadi super izmeera tamponi nav jaabaazh, iespeejams bieza jaunaviibas pleeve, taapeec saap. Iztiec ar paketeem. Vai arii nestandarta vagiina - ljoti shaura vai iisa, kas jaalabo kjirurgjiski, bet tie ir uuber reti gadiijumi. Un nekaads toksiskais shoks nesaakas uzreiz peec tampona ielikshanas, jaapaiet laikam, lai savairojas biistamaas bakteerijas, nu bet taa arii tikpat biezha paraadiiba, cik kjiegjelju krishana uz galvas. Tas nelabums ir 100% galvaa.
Tie strikji nav tik vaaji, lai taa vnk truuktu, tur veel jaapapuuleejas, lai paarrautu. Par dzilju? Kur? liidz dzemdes kaklam un viss, dziljaak netiksi un ar pirkstiem iznjemsi jebkuraa gadiijumaa, pat, ja strikjis pazuud. Jautaajums - vai esi nevainiiga, ja, jaa, man shkjiet, ka tas ir faktors, kas izsauc diskomfortu.
29.01.2022 18:19 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Ahahaha, negribu nevienu sabaidīt, bet zinu gadijumu, kurā meitene brauca uz slimnīcu izņemt tamponu😜 Pazuda melnajā caurumā😂
29.01.2022 18:31 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Nē, nekad nav bijušas nekādas problēmas ar tamponiem. Kā pirmo reizi 13 gadu vecumā ieliku, tā paketes neesmu lietojusi. Tagad vairs arī nelietoju tamponus,lietoju menstruālo piltuvi, kas pēc izmēra ir vēl lielāka par tamponiem un ievietošana čakarigāka. Izklausās, ka tev problēmas ar nerviem un kaut kādas panikas lēkmes nāk virsū. Nekur tas tampons nepazudīs un arī, ja pat noplīsīs striķis, tāpat mierīgi varēsi dabūt laukā.
29.01.2022 19:24 |
 
Reitings 15
Reģ: 06.10.2021
Tamponi ir ļoti pretīgi!
29.01.2022 19:35 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Piekrītu par mēnešreižu stiprumu. Ja ir vājas, tad labāk paketes. Tā nesāpēs. Un fiziski nekur tampons nevar pazust, tāpēc par to nevajag uztraukties. Nav jau tā, ka, ja iebāzīsi dziļi, pēc tam atradīsi to kuņģī.
Kad liec, tad atslābinies, ieņem sev ērtu pozu.
Vienīgais, ko esmu dzirdējusi ne tikai no forumiem, bet arī no pazīstamajām, ir tas, ka, ievietojot nākamo tamponu, aizmirst, ka pirmais jau ir iekšā. Bet tur jābūt vai nu kārtīgā reibumā, vai arī galīgai aizmāršai.
29.01.2022 22:28 |
 
Reitings 113
Reģ: 24.08.2021
varbūt neprecīzi aprakstīju situāciju- man sanāk tagad ievietot , lietoju vismazāko izmēru, ar aplikatoru un visspēcīgākajā mēnešreižu dienā. runa ir par to , ka visu laiku jādomā, ka manī ir kaut kas iekšā ievietots 😀 bet varbūt tas ir nervu dēļ, kā kāda te arī minēja. 😅
30.01.2022 06:32 |
 
10 gadi
Reitings 848
Reģ: 09.06.2012
Jacqueline @ 29.01.2022 18:31
Ahahaha, negribu nevienu sabaidīt, bet zinu gadijumu, kurā meitene brauca uz slimnīcu izņemt tamponu? Pazuda melnajā caurumā?
Kā tad jā. Ja nu vienīgi uz Tvaika ielu. Nav tur nekāda melnā cauruma.
30.01.2022 10:38 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Simbinja @ 30.01.2022 10:38
Kā tad jā. Ja nu vienīgi uz Tvaika ielu. Nav tur nekāda melnā cauruma.

Kā zini, ka nav?😆
30.01.2022 10:46 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
miumiu @ 30.01.2022 06:32
varbūt neprecīzi aprakstīju situāciju- man sanāk tagad ievietot , lietoju vismazāko izmēru, ar aplikatoru un visspēcīgākajā mēnešreižu dienā. runa ir par to , ka visu laiku jādomā, ka manī ir kaut kas iekšā ievietots ? bet varbūt tas ir nervu dēļ, kā kāda te arī minēja. ?

Tas ir 100% galvā, tamponu vispār nav jājūt, kad tas pareizi ievietots. Tampons NEVAR tikt tālāk par vietu, kur beidzas vagīna un sākas dzemdes kakls, tas anatomiski nav iespējams, lai to izdarītu, būtu mehāniski jaatplēš vaļā dzemdes kakls, to varētu izdarīt ar kādu viduslaiku raganu spīdzināšanas metodi, piemēram uzsēdinot uz asa mieta.
Tā, kura te minēja to, ka brauca viena izņemt pie ārsta, visdrīzāk diegs iegāja līdz ar tamponu vagīnā un skuķis tā vietā, lai pataustītu ar pirkstu dziļāk vagīnā, aizpanikoja pie ārsta. Autore, aizej pie ginekoloģes un izrunā šo tēmu, lai ārste tev apliecina, ka tampons nevar pazust, varbūt ārsta viedoklis un paskaidrojums psiholoģiski nomierinās.
30.01.2022 13:10 |
 
Reitings 105
Reģ: 19.04.2021
Atceros, ka kaut kas teica,ka tamponi neesot tik labi. Ka tam kam jāiztek, tam vajadzētu iztecēt. Un ka no tamponiem tur kaut kādas pūkas var palikt iekšā. Varbūt tās ir muļķības, bet kaut kur prātā tas tā palicis 🤣
30.01.2022 14:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits