Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ģimene VS ballītes

 
Reitings 16
Reģ: 19.07.2020
Sveiciens!
Mans draugs mani faktiski ir nostādījis izvēles priekšā - rupji runājot - vai nu viņš, vai nu manas intereses.
Par visu pēc kārtas. Šogad būs jau 7 gadi, kopš esam kopā. Pagājušā gada pavasarī viņš mani bildināja un īsi pēc bildinājuma domājām, ka šogad vasarā precēsimies. Viņš arī baigi "safanojās" - apmēram, apprecēsimies, tad jau jādomā arī par ģimenes pieaugumu, sak., "vecums jau arī sāk spiest" (man 28, viņam 34) un negribas būt par vecu sencīti savam sīkajam.
Taču ir viens "bet". Es sāku saprast par to, ka vēl gribu izskrieties. Gribētos vēl kādus divus trīs gadus vienkārši paballēties ar draudzenēm, bezrūpīgi atpūsties, jo nu saprotam paši - pēdējie divi gadi ir bijuši mokoši visas tās pandēmijas dēļ, tāpēc - ceru, ka drīzumā ierobežojumi tiks atcelti un tad gribas atlaist bremzes.
Ar kāzām jau arī - precēties gribas, bet... Ne šogad. Tāpēc, aizbildinoties ar pandēmijas ierobežojumiem utt., idejiski kāzas ir pārceltas uz nākamo gadu.
Nu jā - man sanāca strīds ar manu draugu. Kad viņam pateicu par to, ka gribu vēl paballēties un izklaidēties, mans puisis sāka uz mani skatīties tā kā uz tādu "ķerto" - viņš saka, ka "tev taču tūlīt 30, jāsāk jau domāt par kaut kādu noenkurošanos". Un uzstāj uz to, ko iepriekš runājām. Jā, jā! Saprotu - kad vēl bijām tikko iemīlējušies, tad runājām, ka gribētos kādu sīko līdz viņa 30, un man arī bija rozā brilles, bet... Es negribu nekādus sīkos vēl vismaz gadus piecus! Gribu paballēties, gribu kādā brīdī kaut ko pamācīties, pastudēt. Kāpēc viņš domā tikai par sevi un to, ka "man jau ceturtais gadu desmits, cik tad vēl vilks garumā"!?
Man negribas strīdēties ar viņu, taču nezinu, ko darīt. Vienkārši - gribu izskrieties pēc visa šitā pandēmijas murga un nedomāt ne par kādām ģimenēm un tamlīdzīgi.
Ko jūs ieteiktu?
28.01.2022 13:53 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
ŠĶIRIES!
28.01.2022 13:55 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
ŠĶIRIES!
28.01.2022 14:03 |
 
Reitings 42
Reģ: 08.01.2022
Arī teikšu, ka jāiet katram savs ceļš. Viņam ir savi mērķi un dzīves redzējums, Tev savi. Nav jēga palikt kopā un kādam piekāpties- tas būtu muļķīgi.
28.01.2022 14:03 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
rapapuce @ 28.01.2022 14:03
Arī teikšu, ka jāiet katram savs ceļš. Viņam ir savi mērķi un dzīves redzējums, Tev savi. Nav jēga palikt kopā un kādam piekāpties- tas būtu muļķīgi.

arī piekrītu.
28.01.2022 14:06 |
 
Reitings 16
Reģ: 19.07.2020
rapapuce @ 28.01.2022 14:03
Arī teikšu, ka jāiet katram savs ceļš. Viņam ir savi mērķi un dzīves redzējums, Tev savi. Nav jēga palikt kopā un kādam piekāpties- tas būtu muļķīgi.

Šķirties, man šķiet, būtu pārāk skarbi. Galu galā - tik ilgs laiks nodzīvots kopā, un jā - tādi kā viņš mūsdienās ir retums. Rūpējas par mani, dara visu, lai es būtu laimīga, nedzer, nepīpē, nesit. Tikai jā... Man ļoti nepatīk tas, ka viņš negrib tos pāris gadiņus vēl pagaidīt. Vajag bez maz tūlīt un tagad. Tas arī mani grauž.
28.01.2022 14:11 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Zemenyte94 @ 28.01.2022 14:11

Šķirties, man šķiet, būtu pārāk skarbi. Galu galā - tik ilgs laiks nodzīvots kopā, un jā - tādi kā viņš mūsdienās ir retums. Rūpējas par mani, dara visu, lai es būtu laimīga, nedzer, nepīpē, nesit. Tikai jā... Man ļoti nepatīk tas, ka viņš negrib tos pāris gadiņus vēl pagaidīt. Vajag bez maz tūlīt un tagad. Tas arī mani grauž.

Bet jums ir atšķirīgi mērķi tuvākajai nākotnei un ja nevar atrast kopsaucēju,lai abiem ir labi,tad diemžēl nav vērts vilkt attiecības garumā un jāiet katram savs ceļš.
Bērniņš tā ir atbildīga,kas ļoti daudz ko maina dzīvē un lielākā atbildība ir uz sievietes un ja sieviete nav tam vēl gatava,tad nevajag bērnu.
28.01.2022 14:17 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
Pēc apraksta jau izklausās, ka drīzāk tu esi tā, kas domā tikai par sevi.
Ņemot vērā to, ka viņš ir, kā saki, ir retums, gādīgs, utt, tad visticamāk viņš ir gana upurējis arī savas intereses jūsu abu dēļ. Līdz ar to tavs uzstādījums un kaprīze man nešķiet īsti godīgs. Sak, tu par mani vēl parūpējies dažus gadus un tad jau, kad būšu veca, tad man būs garantēts variants, kas uztaisīs sīko, ja nu gribēsies.
Līdz ar to kā variantus redzu vai nu apdomāt savas prioritātes vai arī nečakarēt draugam prātu un iet katram savu ceļu. Tad varēsi gan paballēties (kas pats par sevi nav nekas nosodāms), gan viņš varēs atrast tādu, kas ir vairāk uz ģimenes dzīvi orientēta.
28.01.2022 15:00 |
 
Reitings 1445
Reģ: 03.03.2020
Zemenyte94 @ 28.01.2022 14:11

Šķirties, man šķiet, būtu pārāk skarbi. Galu galā - tik ilgs laiks nodzīvots kopā, un jā - tādi kā viņš mūsdienās ir retums. Rūpējas par mani, dara visu, lai es būtu laimīga, nedzer, nepīpē, nesit. Tikai jā... Man ļoti nepatīk tas, ka viņš negrib tos pāris gadiņus vēl pagaidīt. Vajag bez maz tūlīt un tagad. Tas arī mani grauž.

Kāpēc domā, ka pēc 5gadiem gribēsi bērnu?
Cik daudz šādu gadījumu, gaida, gaida, izšķirās, satiek citu un hopā, grib bērnu. izrādās ne jau bērnu negribējās, bet negribējās šajās attiecībās…
28.01.2022 15:12 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Bērnu vajag radīt, ja pati to vēlies. Otra dēļ vien nē. Galu galā Tev visvairāk būs jāpieskata, jāaudzina bērns.
Ja vīrietim ļoti vajag bērnu, nevar gaidīt, tad laid viņu prom, lai atrod citu ar ko rādīt kopīgu bērnu.
28.01.2022 15:44 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Piekūns @ 28.01.2022 15:00
Pēc apraksta jau izklausās, ka drīzāk tu esi tā, kas domā tikai par sevi.
Ņemot vērā to, ka viņš ir, kā saki, ir retums, gādīgs, utt, tad visticamāk viņš ir gana upurējis arī savas intereses jūsu abu dēļ. Līdz ar to tavs uzstādījums un kaprīze man nešķiet īsti godīgs. Sak, tu par mani vēl parūpējies dažus gadus un tad jau, kad būšu veca, tad man būs garantēts variants, kas uztaisīs sīko, ja nu gribēsies.
Līdz ar to kā variantus redzu vai nu apdomāt savas prioritātes vai arī nečakarēt draugam prātu un iet katram savu ceļu. Tad varēsi gan paballēties (kas pats par sevi nav nekas nosodāms), gan viņš varēs atrast tādu, kas ir vairāk uz ģimenes dzīvi orientēta.

💯💯💯
28.01.2022 16:00 |
 
Reitings 16
Reģ: 19.07.2020
Mākoņmaliņa @ 28.01.2022 15:44
Bērnu vajag radīt, ja pati to vēlies. Otra dēļ vien nē. Galu galā Tev visvairāk būs jāpieskata, jāaudzina bērns.
Ja vīrietim ļoti vajag bērnu, nevar gaidīt, tad laid viņu prom, lai atrod citu ar ko rādīt kopīgu bērnu.

Šeit jau es pati mazliet vainīga esmu. Galu galā, attiecību sākumposmā tieši es biju tā, kas vairāk par bērniem dziedāja. Bet jā - ar visu, kas pēdējos gados noticis, kaut kā vairs nav vēlme būt mierīgai pelēkai pelei, kas nu ir baigais ģimenes cilvēks. Kā jau rakstīju - gribas vnk izārdīties, iztrakoties.
Un par savu otro pusīti varu teikt to, ka nav jau tā, ka viņš uzspiež. Vienkārši - ir devis mājienus, ka "cik tad nu vēl ilgi dauzīsies apkārt". Viņš no manis negrib prom, un arī es pati negribu šķirties. Nezinu, kā būtu ar citiem.
28.01.2022 16:05 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Mans draugs mani faktiski ir nostādījis izvēles priekšā - rupji runājot - vai nu viņš, vai nu manas intereses.

Un par savu otro pusīti varu teikt to, ka nav jau tā, ka viņš uzspiež

Tad kā tur īsti ir? Sākumā raksti, ka nostādījis tevi izvēles priekšā. Pēc tam raksti,ka neko neuzspiež. 🤔
28.01.2022 16:11 |
 
Reitings 16
Reģ: 19.07.2020
blacke @ 28.01.2022 16:11

Tad kā tur īsti ir? Sākumā raksti, ka nostādījis tevi izvēles priekšā. Pēc tam raksti,ka neko neuzspiež. ?

Nu kā - man personīgi tie viņa mājieni arī liekas tādi, ka nostāda mani izvēles priekšā. Piemēram, kad pasaku, ka labprāt gribētu kādas brīvdienas uztaisīt kārtīgu baļļuku ar draudzenēm un neprātīgu ārdīšanos, viņš tā izsakās, ka "nu tev jau vairs nav 18, kad jādomā par tusiņiem". Un jā - kad vēl sāk par kāzām / bērniem runāt, tad pa lielam sanāk - vai nu ballītes, vai nu ģimene.
28.01.2022 16:49 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
28 gados būt ballīšu zvēram man šķiet, ka galīgi nepieden. Bet mēs katrs esam dažādi, un visi nav ģimenes cilvēki.
Jums jāatrod kompromiss. Nav jums vairs 15, ir jādomā par ģimeni, ja tev vispār tas būs aktuāli. Ja nē, tad nevajag tērēt viens otra laiku. Vīrietim tomēr ir 34, laiks ātri paskrien.
28.01.2022 17:05 |
 
Reitings 54
Reģ: 22.04.2020
Zini ar visu vīru un bērnu arī var aiziet iztrakoties, to visu var apvienot. Neuzskatu ka tas ir nosodāmi atstāt zīdaini tētim un aiziet ar draudzenēm paballēt.
28.01.2022 17:14 |
 
Reitings 16
Reģ: 19.07.2020
Sisenis @ 28.01.2022 17:05
28 gados būt ballīšu zvēram man šķiet, ka galīgi nepieden. Bet mēs katrs esam dažādi, un visi nav ģimenes cilvēki.
Jums jāatrod kompromiss. Nav jums vairs 15, ir jādomā par ģimeni, ja tev vispār tas būs aktuāli. Ja nē, tad nevajag tērēt viens otra laiku. Vīrietim tomēr ir 34, laiks ātri paskrien.

Jā, man to daudzi ir teikuši, ka "tev taču tūlīt 30, blā blā blā blā blā". Bet es nejūtos uz tiem 28, un es neko nevaru ar sevi padarīt. Tā jau vien liekas, ka visu jaunību būšu pazaudējusi darbā. Un ja vēl jādzemdē - ģimene ir vēl viens pilna laika darbs.
28.01.2022 17:29 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Vajadzēja izskrieties ap 20 gadu vecumu, tad neprasītos izskrieties vēl gadus 5, jo tagad tāda vēlme izskrieties, iztusēties izskatās pēc izmisuma.
Es Tavā vietā nečakarētu cilvēka dzīvi, ja nevelies ģimeni veidot, es negribētu lai otra puse čakarētu manu laiku ar tukšiem solījumiem “kaut kad”.
Es jau redzēju vairākus pārus tādus. Arī tiem kuriem bērns bija dzimis. Sagribējās izskrieties, 2 gadus patusēja, beigās aizgāja atpakaļ pie bērna tēva, jo neviens tādu nenopietnu sievieti negribēja blakus. Izskatījās jau smieklīgi, kā tāda nogribējusies vāvere meklēja piedzīvojumus.
Nesaku, ka obligāti jādzemdē. Nē, katrs dara kā grib. Bet nu nebojā vīrietim dzīvi barojot ar tukšiem solījumiem, it īpaši ja jums neiet nākotnes redzējums vienā virzienā.
28.01.2022 18:17 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Zemenyte94 @ 28.01.2022 17:29

Jā, man to daudzi ir teikuši, ka "tev taču tūlīt 30, blā blā blā blā blā". Bet es nejūtos uz tiem 28, un es neko nevaru ar sevi padarīt. Tā jau vien liekas, ka visu jaunību būšu pazaudējusi darbā. Un ja vēl jādzemdē - ģimene ir vēl viens pilna laika darbs.

Izskatās,ka tev ir bail,ka ar bērnu vairs nevarēs nekad patusēt,ka būsi piesieta mājām,bet tā nu gluži nav,bērnu šad tad taču var arī atstāt ar tēti vai vecākiem. protams tusiņi līdz rītam,alko nu gan nesanāks,bet daudzi jaunie vecāki taču izdomā,kā izrauties no ikdienas un veltīt laiku atpūtai.
28.01.2022 18:26 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Man jau liekas, ka diez vai īsti viņu maz mīli, varbūt pašai bail atzīt, bail šķirties, bail no nezināmā. Ja ir īstais cilvēks blakus, tad i ģimeni gribas, i bērnus, un tusēšana aizvirzās otrajā plānā. Piekrītu pārējām, ka tas nav galīgi godīgi pret vīrieti barot ar tukšiem solījumiem. Vīrietis skaidri ir pateicis, ka grib ģimeni, un ja tu to nevari dot, laid vaļā. Un par to tusēšanu, domāju, ka kovids ir uz palikšanu. Gaidīsi vēl trīs gadus, lai vari beidzot patusēt? Tas taču izklausās pēc vienkārši stulbas atrunas. Par bērnu gribēšanu /negribēšanu tas katram ir individuāli, tev ir tiesības negribēt, bet tavs draugs grib, un acīmredzot jums vienkārši nav pa ceļam.
28.01.2022 20:17 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Esi pārliecināta, ka ar tavu veselību viss ir kārtībā un varēsi dzemdēt 35 gados, vai kad būsi gatava?
Jūsu attiecībām ir jau 7 gadi, un protams, ka viņš grib pāriet nākamā līmenī, bet tu negribi ne tikai bērnus, bet pat kāzas. Bez viņa tev būs daudz brīvāka dzīve, varēsi ārdīties cik lien un ar ko lien.
28.01.2022 20:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)