Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Topshop.lv slikts serviss

 
Reitings 5
Reģ: 24.01.2022
Sveiki,
vēlos padalīties ar pieredzi pasūtot preci top-shop.lv.
Jau gandrīz mēnesis pagājis kopš veicu pasūtījumu, taču joprojām nēesmu saņēmusi savu preci. Pasūtīju ar tekstu: ir noliktavā, piegāde 5 d.d laikā. Bonusā 15% atlaide un 3 dāvanas. Pēc vairākiem telefona zvaniem (nesaprotu, kāda jēga no tiem operātoriem, jo viņu neko paši nezin) e-pastiem (uz kuriem man vairs neatbild), daudzajiem solījumiem, ka drīzumā tik piegādāts uzzināju, ka prece nav pieejama noliktavā un nav zināms, kad būs LV pieejama. Katrs ar kuru sazvanījos solija citu piegādes laiku. Jautājot par citu krāsu, man atbildes nav. Vienā no sarunām operātors pat uz mani pacēla balsi! Beidzot kaut cik sakarīgu operātoru šodien sazvanīju, jo mājaslapā uzrādīja, ka prece ir pieejama! Uzzvanot, man solija atzvanīt (nu protams, atkal neviens neko nezin), šoreiz arī man atzvanīja un pateica, ka prece nav pieejama un ka apsolītās dāvanas viņiem nav ne pieejamas, nedz arī informācija kad vispār varētu būt pieejamas. Esmu ļoti vīlusies top-shop internetaveikalā. Šī man ir pirmā pieredze ar tik negodīgu pārdevēju, labi, ka es izvēlējos pēcapmaksu, vismaz nav jālūdz, lai man atgriež manu naudu. Pasūtījumu jau vairs neceru saņemt, un pirkt no viņiem kaut ko es laikam arī vairs negribu, pameklēšu citās vietās, kur tirgo to pašu. Šis nav mans pirmais pirkums mājaslapā, bet šāda situācija ar pasūtījumu gan ir pirmo reizi. Kāda jums pieredze ar šo internetaveikalu?
24.01.2022 18:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits