Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skrienam kopā?

 
Reitings 3
Reģ: 24.01.2022
Sveikas! :)
Meklēju kompāniju skriešanai Juglā, vislabāk ar kādu meiteni, lai manam vīrietim nerodas lieki jautājumi. :)) Pašlaik strādāju no mājām un varu pielāgoties jebkuram laikam.
24.01.2022 13:18 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Skriet kopā ar kādu ir grūti…jo katram atšķiras skriešanas temps, distsnce:) es arī ļoti gribēju ar kādu skriet kopā un sāku ar draudzeni, bet pēc pārisnreizēm sapratām, ka es skrienu ātrāk, viņa lenāk un tad mēs skrienam pielāgojoties viena otrai-es lēnāk, viņa ātrāk un tas vairs nebija komfortabli. Līdz ar ko, es varēju noskriet arī garākas distances, bet beidzām vienmēr pie viņas finiša punkta! :) tagad skrienam katra pa savam, bet motivējam viena otru sūtot screenshotus😅
Lai veicas:)
24.01.2022 13:42 |
 
Reitings 3
Reģ: 24.01.2022
Odriona @ 24.01.2022 13:42
Skriet kopā ar kādu ir grūti…jo katram atšķiras skriešanas temps, distsnce:) es arī ļoti gribēju ar kādu skriet kopā un sāku ar draudzeni, bet pēc pārisnreizēm sapratām, ka es skrienu ātrāk, viņa lenāk un tad mēs skrienam pielāgojoties viena otrai-es lēnāk, viņa ātrāk un tas vairs nebija komfortabli. Līdz ar ko, es varēju noskriet arī garākas distances, bet beidzām vienmēr pie viņas finiša punkta! :) tagad skrienam katra pa savam, bet motivējam viena otru sūtot screenshotus?
Lai veicas:)

Paldies par viedokli!❤ Esmu jau skrējusi dažādās kompānijās, saprotu, ka tempi atšķiras. Vairāk gribu kompāniju tādēļ, ka vienai nepatīk skriet un divatā ir lielāka motivācija vispār to darīt. 😁
24.01.2022 14:05 |
 
10 gadi
Reitings 967
Reģ: 05.02.2011
Manuprāt, lieliska ideja. Man arī labāk patīk skriet kompānijā, lai gan vairāk tomēr sanāk vienītī. Varbūt ir vērts painteresēties FB kādās apkaimju grupās? Arī tuvāk Rīgas maratonam notiek dažādi bezmaksas treniņi Mežaparkā un citviet. Lai izdodas atrast domubiedrus!
24.01.2022 15:21 |
 
Reitings 3
Reģ: 24.01.2022
Danaja @ 24.01.2022 15:21
Manuprāt, lieliska ideja. Man arī labāk patīk skriet kompānijā, lai gan vairāk tomēr sanāk vienītī. Varbūt ir vērts painteresēties FB kādās apkaimju grupās? Arī tuvāk Rīgas maratonam notiek dažādi bezmaksas treniņi Mežaparkā un citviet. Lai izdodas atrast domubiedrus!

Paldies! :) Biju ielikusi arī sava rajona Facebook grupās, bet ļoti maza atsaucība. Pārsvarā stulbi komentāri par to kāpēc puiši nevar man pievienoties. 😀
24.01.2022 15:32 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
DoloresaAnna @ 24.01.2022 15:32

Paldies! :) Biju ielikusi arī sava rajona Facebook grupās, bet ļoti maza atsaucība. Pārsvarā stulbi komentāri par to kāpēc puiši nevar man pievienoties. ?

Piesakies fb grupā SKRIENAM!, tur ir ļoti forša un atsaucīga sabiedrība, domāju, ka bez problēmām sameklēsi kompāniju. 🙂
Pati esmu aktīva skrējēja, bet diemžēl no tiem, kas nespēj saskaņot ritmus ar citiem.😄
24.01.2022 16:36 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Nu Tev apmeeram temps un distance jaaieliek. Nu ir tas svariigi, teiksim tu skrien 10 km stunda apmeeram.
Ko tev dos skrieshana ar kaadu, kursh jau pie 2km saaks elsot un pie 3 km tuvosies sirdsleekme, vai arii ko dos tas, ja tas otrs gribees skriet tos 10km 40 minuutees, tu netureesi liidzi, paarpuuleesies, a tam otram savukaart jeega nekaada no tavas kompaanijas.
Esmu skreejusi kaadu laiku ar meiteni pa mezhaparka rajonu, ar kuru abaam bij vienaads temps, nu ideaali, bet paarceelos dziivot citur. Tad vienu reizi draudzene aizgaaja liidzi man uz stadionu, kursh man bija pie maajas, peec 2 apljiem jeb sasodiitajiem 800 metriem vinja “piekusa”, tad seedeeja uz solinja un visu laiku chiiksteeja, kad iesim maajaas, nu nafig. Labi, stadionaa veel var katrs savaa tempaa , nekur jau taalu nav viens no otra, peec tam kopaa pastaipiities, pavingrot, nu bet dabaa, sorry, jaabuut liidziigam tempam.
24.01.2022 16:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits