Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mammas - sarunu biedres

 
Reitings 950
Reģ: 25.03.2014
Sveikas meitenes!
Vai šeit ir kādas sievietes, kuras vēlētos papļāpāt par bērnu lietām? Man gan interesētu +/- ap mana bērna vecumu - tūlīt 5 mēneši!
Pašreiz nevienai draudzenei bebīša nav, arī neplāno, pati atrodos bka un ļoti pietrūkst ar kādu parunāties par bērnu lietām, jo klačoties ar vecmammu nav gluži tas pats, tomēr citi uzskati un padomi 😁 Un protams, varam parunāties arī par citām aktuālām tēmām 😊
24.01.2022 11:58 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Laba ideja. Varam arī te čatot par un ap bērnu lietām esot BKA. Man gan ir paliels bērniņš jau 1 gads un 2 mēneši. Gan jau te ir vēl kāda māmiņa, kurā gribēs pievienoties. 😊
24.01.2022 12:24 |
 
Reitings 950
Reģ: 25.03.2014
Varam arī šeit parunāties, ja grib meitenes varat man rakstīt ziņās 😊
Man interesē ko jūs darat bērna nomoda laikos? Dažreiz jau aptrūkstas ko padarīt, liekas ja bērnam tik viens un tas pats, bet negribas arī pārstimulēt. Glābējs ir pastaigas, bet ejam ja ir "normāls" laiks, tad 2h ir aizpildītas kaut vai ar kārtīgu garo diendusu. Vēl spēlējas uz grīdas, gan pati, gan kopā, parādu grāmatiņu ar kustīgajiem dzīvnieciņiem, padziedu, pastaigājam pa māju, pavingrojam un tā. Daļu laika, protams aizņem barošana.
24.01.2022 12:43 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Tev mazais jau veļas?
24.01.2022 15:05 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Mums arī drīz būs 5 mēneši, no visa iepriekš minētā vēl lasu priekšā pasakas.
Man interesē, kuros interneta veikalos pērkat drēbītes? Neizdodas atrast smukas kleitiņas🤔
24.01.2022 15:24 |
 
Reitings 950
Reģ: 25.03.2014
dzosefine @ 24.01.2022 15:05
Tev mazais jau veļas?

Jā, meita veļas jau otro nedēļu, baigi ilgi gan neiztur uz punča, bet viss ar laiku! 💪🏽
PRADACANDY @ 24.01.2022 15:24
Mums arī drīz būs 5 mēneši, no visa iepriekš minētā vēl lasu priekšā pasakas.
Man interesē, kuros interneta veikalos pērkat drēbītes? Neizdodas atrast smukas kleitiņas?

Man neeeereāli daudz sadāvināja...Joprojām ir ko vilkt, tāpēc vēl neesmu baigi iedziļinājusies apģērbu tēmā, vienīgi lētos "māju" pidžambodijus sūtu no Sinsay, un pirms dzimšanas iepirku arī no Lindex (patīk jo rāvējslēdzējs un ērti). Kleitiņas varētu būt H&M? 🤔
24.01.2022 17:21 |
 
Reitings 950
Reģ: 25.03.2014
Vēl interesē - cik daudz jums vīri/dzīvesbiedri iesaistās (un kā) bērniņa audzināšanā un aprūpē?
24.01.2022 17:26 |
 
Reitings 64
Reģ: 01.06.2015
Man bērniņš jau vairāk uz Džosefines vecumu, bet akk, atceroties laiku, kad mazais tiek likts uz puncīša un mūsu gadījumā- čīkstēja ļoti, jo visu gribēja aizsniegt, tikt klāt un sataustīt savām rociņām. Man liekas tas arī ir visgrūtākais laiks, lai tiktu galā ar ikdienas un mājas darbiņiem- jo bērniņš ne īsti spēj vairs nogulēt mierā, ne sevi ilgāku laiku izklaidēt 😂
Todlerīša vecums man pat liekas vieglāks 😅
24.01.2022 17:55 |
 
Reitings 950
Reģ: 25.03.2014
Amanda_Anna @ 24.01.2022 17:55
Man bērniņš jau vairāk uz Džosefines vecumu, bet akk, atceroties laiku, kad mazais tiek likts uz puncīša un mūsu gadījumā- čīkstēja ļoti, jo visu gribēja aizsniegt, tikt klāt un sataustīt savām rociņām. Man liekas tas arī ir visgrūtākais laiks, lai tiktu galā ar ikdienas un mājas darbiņiem- jo bērniņš ne īsti spēj vairs nogulēt mierā, ne sevi ilgāku laiku izklaidēt ?
Todlerīša vecums man pat liekas vieglāks ?

Visos vecumos noteikti ir kaut kādi trigeri, bet nu es ļoti gaidu kad meitiņa paliks uz punča stabilāka un pati arī mācēs atpakaļ tikt uz muguras. Atkal no otras puses - ārprāts, tikko viņa bija tāds mazs kunkulītis, bet nu jau tik izaugusi,kur tas laiks paskrien🥺😀
24.01.2022 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Jā, meita veļas jau otro nedēļu, baigi ilgi gan neiztur uz punča, bet viss ar laiku! 💪🏽

Tad viņai nodarbes pietiek. Vēl miegā to visu pārstrādās 🙈 Galvenais, lai nav pārstimulācija, un rutīnā mazie jūtas daudz labāk nekā katru dienu visu laiku kaut kas cits. 👍
24.01.2022 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
PRADACANDY @ 24.01.2022 15:24
Mums arī drīz būs 5 mēneši, no visa iepriekš minētā vēl lasu priekšā pasakas.
Man interesē, kuros interneta veikalos pērkat drēbītes? Neizdodas atrast smukas kleitiņas?

Esmu dzirdējusi labas atsauksmes no pat pat, shein. Bet man bija atdotas un papildus drēbītes piepirku pepco. Tagad sinsey ir smukas lietas. 👍 Lindexā ir labi bodiji.
24.01.2022 18:38 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
kriksisix @ 24.01.2022 18:36

Visos vecumos noteikti ir kaut kādi trigeri, bet nu es ļoti gaidu kad meitiņa paliks uz punča stabilāka un pati arī mācēs atpakaļ tikt uz muguras. Atkal no otras puses - ārprāts, tikko viņa bija tāds mazs kunkulītis, bet nu jau tik izaugusi,kur tas laiks paskrien??

Man patika laiks, kad mazā sāka sēdēt. Gan vieglāk klēpī turēt, gan pašai vieglāk ikdienā bija,piemēram, ieliku viņu barošanas krēsliņā un viņa pētīja ko nu daru. Jo beidzot redzēja galdu 😂
24.01.2022 18:40 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
kriksisix @ 24.01.2022 17:26
Vēl interesē - cik daudz jums vīri/dzīvesbiedri iesaistās (un kā) bērniņa audzināšanā un aprūpē?

Tagad kad ir 1g 2m,iesaistās daudz vairāk. Bet zīdaiņu vecumā, ja godīgi, ļoti maz... 😔 Tik cik dažreiz pamperu nomainīja, saģērba uz nakti un paturēja rokās, kamēr es citas lietas daru. Bet tā naktī nekad necēlās pie mazā. Bet man bija krūts bērns, viss slēpās ēšanā, kur viņš nevarēja piedalīties. Un man bērns cēlās kā pulkstenis ik pēc 2h neatkarīgi vai nakts vai diena😅
24.01.2022 18:43 |
 
Reitings 950
Reģ: 25.03.2014
Dzosefine
Man pašreiz līdzīgi ar vīru, diezgan maz iesaistās, pats saka, ka nejūtas ērti ar tik maziņu (viņam otrais bērns, pirmajam nu jau 14 gadi no iepriekšējām attiecībām) un saka, ka kad paaugsies un būs stabilāka, tad viņam būs ērtāk un centīsies iesaistīties.
24.01.2022 19:44 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
kriksisix @ 24.01.2022 19:44
Dzosefine
Man pašreiz līdzīgi ar vīru, diezgan maz iesaistās, pats saka, ka nejūtas ērti ar tik maziņu (viņam otrais bērns, pirmajam nu jau 14 gadi no iepriekšējām attiecībām) un saka, ka kad paaugsies un būs stabilāka, tad viņam būs ērtāk un centīsies iesaistīties.
Tad jau lielākā daļa vīrieši ir vienādi, mums tāpat tētis maz piedalās,protams,izdara lietas,ko prasu - pamperi nomainīt, nomazgāt, paturēt ,pabarot,bet visu pārējo es pati. 😕
24.01.2022 20:21 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Man ir mazais ap gada vecumu. Šis laiks šķiet kaut kādā ziņā vieglāks, salīdzinot ar pirmajiem mēnešiem. Ok, tad ilgāk gulēja, varēju daudz ko uzspēt, bet tagad ir patstāvīgāks, ilgi var spēlēties viens pats. 😄 Kopumā ir daudz interesantāk, jo nāk mīļoties, iekāpj klēpī. ❤️
kriksisix @ 24.01.2022 17:26
Vēl interesē - cik daudz jums vīri/dzīvesbiedri iesaistās (un kā) bērniņa audzināšanā un aprūpē?

Vīrs ļoti palīdz jau no pirmajām dienām. Nevaru pat mazliet sūdzēties. Jūtos gan atpūtusies, gan veltījusi laiku sev. Dodos gan pie friziera, manikīra, pedikīra, treniņiem. Neesmu atmetusi ar roku sev. 😄
24.01.2022 20:31 |
 
Reitings 950
Reģ: 25.03.2014
missfortune @ 24.01.2022 20:31
Man ir mazais ap gada vecumu. Šis laiks šķiet kaut kādā ziņā vieglāks, salīdzinot ar pirmajiem mēnešiem. Ok, tad ilgāk gulēja, varēju daudz ko uzspēt, bet tagad ir patstāvīgāks, ilgi var spēlēties viens pats. ? Kopumā ir daudz interesantāk, jo nāk mīļoties, iekāpj klēpī. ❤️
Vīrs ļoti palīdz jau no pirmajām dienām. Nevaru pat mazliet sūdzēties. Jūtos gan atpūtusies, gan veltījusi laiku sev. Dodos gan pie friziera, manikīra, pedikīra, treniņiem. Neesmu atmetusi ar roku sev. ?

Man ir reāls prieks, ka vīri iesaistās un ņemās ar mazajiem un ļauj mammām atpūsties!!! 👍🏼
24.01.2022 21:26 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
kriksisix @ 24.01.2022 17:26
Vēl interesē - cik daudz jums vīri/dzīvesbiedri iesaistās (un kā) bērniņa audzināšanā un aprūpē?

Man ir meitiņa (1,6g). ❤️
Un bērna tetis iesaistās ļoti labi. Jau no pirmās dienas. Atceros, ka slimnīcā man bija grūti un viņš visus pamperus nomainīja, veda pie ārstiem pārbaudīt. Atbraucot mājās viņš man reāli mācija kā labāk uzlikt pamperu un saģērbt. 😅
Bet tad jau, protams, darbs sākās un es vairāk esmu ar mazo utt. Bet tāpat viņš ļoti pats velās iesaistīties un spēlēties. Par cik es baroju ar krūti, tad loģiski visas mierināšanas ir uz mani. (Pirmajā gadā) bet tāpat bija, kad cēlas naktī un staigāja, midzināja mazo, ja tiešām pati biju pārgurusi.
24.01.2022 22:41 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
kriksisix @ 24.01.2022 12:43
Varam arī šeit parunāties, ja grib meitenes varat man rakstīt ziņās ?
Man interesē ko jūs darat bērna nomoda laikos? Dažreiz jau aptrūkstas ko padarīt, liekas ja bērnam tik viens un tas pats, bet negribas arī pārstimulēt. Glābējs ir pastaigas, bet ejam ja ir "normāls" laiks, tad 2h ir aizpildītas kaut vai ar kārtīgu garo diendusu. Vēl spēlējas uz grīdas, gan pati, gan kopā, parādu grāmatiņu ar kustīgajiem dzīvnieciņiem, padziedu, pastaigājam pa māju, pavingrojam un tā. Daļu laika, protams aizņem barošana.

Un par nomoda laiku mazajiem. Es ņēmu visos darbos mazo līdzi. Liekot veļu, izkarinot veļu, mazgājot traukus, taisot ēst utt. Liku vainu uz paklājiņa vai autosēdeklītī, vai ņēmu opā. Iesaistīju ikdienas dzīvē. Un tagad meita ļooooooti daudz palīdz. Zin kur kas stāv , atnes, saslauka, ieliekam kopā mazgāties veļu utt. Bērns ir nodarbināts un PLUSS , kad mazā guļ es arī varu atpūsies, pagulēt, paskatīties seriālu, jo visi mājas darbi jau sadarīti. :)
24.01.2022 22:45 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
bumbu @ 24.01.2022 22:45

Un par nomoda laiku mazajiem. Es ņēmu visos darbos mazo līdzi. Liekot veļu, izkarinot veļu, mazgājot traukus, taisot ēst utt. Liku vainu uz paklājiņa vai autosēdeklītī, vai ņēmu opā. Iesaistīju ikdienas dzīvē. Un tagad meita ļooooooti daudz palīdz. Zin kur kas stāv , atnes, saslauka, ieliekam kopā mazgāties veļu utt. Bērns ir nodarbināts un PLUSS , kad mazā guļ es arī varu atpūsies, pagulēt, paskatīties seriālu, jo visi mājas darbi jau sadarīti. :)

Manējai riebās autokrēsliņā sēdēt (kaut kur aizbraukt vispār bija izaicinājums) , vienīgais glābiņš bija šūpuļkrēsls. Tad vismaz var kaut ko padarīt, kamēr mazā cītīgi savā nodabā dzīvojās. Mamma ir tuvumā un kaut kas notiek. Protams, visu laiku tajā neturēju, bet no rīta, kamēr taisīju sev brokastis gan. Bija jau kā rituāls.
25.01.2022 12:01 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
dzosefine @ 25.01.2022 12:01

Manējai riebās autokrēsliņā sēdēt (kaut kur aizbraukt vispār bija izaicinājums) , vienīgais glābiņš bija šūpuļkrēsls. Tad vismaz var kaut ko padarīt, kamēr mazā cītīgi savā nodabā dzīvojās. Mamma ir tuvumā un kaut kas notiek. Protams, visu laiku tajā neturēju, bet no rīta, kamēr taisīju sev brokastis gan. Bija jau kā rituāls.

Ojjj mašīnai manai meitiņai ar nepatika :D
Mums tai laikā nebija sava mašīna, tādēļ sēdeklīts bija mājās. Un līdzīgi kā tu teici, kad taisīju brokastis, tad ieliku sēdeklītī. Virtuvē īsti uz paklāja vietas mums nav. Tādēļ sēdeklīts bija draugs uz to mazo brīdi.
25.01.2022 19:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits