Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mums sievietes tiešām ir tik stulbas? Un tādā kvantumā?

 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
Runa ir par visiem zināmo scam multilevel marketing kompāniju NL international. Par to ir ļoti daudz runāts ka ML ir krāpšana. Un arī par NL international ir 5-6 gadus veci kriveu video stāstot par to kāda tā ir krāpšana. Tomēr LV, valstī ko uzskatu eam par izglītotaku un attīstītaku šobrīd masveidā man zināmas sievietes iesaistas šajā biznesā.Un pēkšņi no esot neaktīvām soctīklos kļūst par hiperkatīvām. Un visas mauj pēv vienas melodijas vienu un to pašu. Apšaubu ka daudz pērk. Apsaubu ka apakšējās darbiniecs jebkad pelnīs, kur nu vēl adekvāti ieguldītajam laikam.
Kas latvietēm kaiš? Nav izglītības? Loģiskās domāšanas? Lasīt nemāk? Nezin ne angļu ne krievu valodu? No kurienes tik liels stulbums Eiropā 21. gs? Kāpēc viņas iesaisas? Un zinu ka iesiastas, lai penītu nevis tāpēc ka nav kur grūst naudu, tāpēc šeit jāizgrūž viņa vējā par 3 x pārcenotiem produktiem. Daudzām kas iesaisas finansiāli šis nav spīdošākais laiks. Tad kāpēc? Varbūt pati piederat pie ''sektas"'?
19.01.2022 12:46 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Jā, ir daudz stulbas. Piebilde ir speciāli, ka daudz, jo nav jau visas, bet nu planktona tiešām ir daudz. Tai pat laikā ir pretēji-izglītotas, radošas, skaistas un elegantas.
19.01.2022 12:57 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Tas man ļoti atgādina 90to vidu. Kad daudzi bija pakaļā finansiāli, prāts atslēdzās un piedalījās tajās piramīdshēmās. Varbūt tagadējās NL izplatītājas ir antivaxeres, kas atlaistas no darba.
19.01.2022 13:07 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Mūsdienās ir daudz iespēju atrast visādu informāciju par šādām kompānijām,bet tāpat būs cilvēki,kas to laiž garām un iesaistās tur.
Tic visai Instagram parādītai-izpušķotai dzīvei,ka nu viņiem būs tas viss,ja strādās NL😁
19.01.2022 13:16 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
taču nesen vienai sievietai Ludzā (laikam, neatceros pilsētu tikai zinu ka uz L burta) izkrāpa 20 000 ar slaveno scam kur vīrietis piesola visādas lietas tikai ja izpalīdzēs vienreiz ar naudu lai tiktu pie viņas un pēc tam dzīvos laimīgi.
Bet ne jau tikai sievietes uzķeras uz krāpšanām. Sievietes vairāk uzķeras uz emocionālām, bet vīrieši uz finašu shēmām. Visi neapdoāmtie ieguldījumi un pnozi shēmas utt.
19.01.2022 13:20 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
Annija35 @ 19.01.2022 13:16
Mūsdienās ir daudz iespēju atrast visādu informāciju par šādām kompānijām,bet tāpat būs cilvēki,kas to laiž garām un iesaistās tur.
Tic visai Instagram parādītai-izpušķotai dzīvei,ka nu viņiem būs tas viss,ja strādās NL?

Nu ticēt tam ir viens. Arī es savos 19 ticēju ka Ārzemes ir zelta bedre, Rīgā augstāks dzīves līmenis un tam, ka LV slavenības tā dzīvo. Bet tai brīdī, kad šķiries no savas sūri grūti pelnītās naudas, jau esot pieaugsi sieviete, vai tad arī galvu nedomā? Jo tā tiešām ir tava nauda. Vai arī tad, kad redzi, cik daudz laika, no tavas dzīves tas aizņem, tad arī smadzenes nestrādā, ka tu pati maksā, lai tev dotu iespēju reklamēt šos produktus un ja strādātu pat zemi apmaksātā darbā, nopelnītu vairak par savu laiku?
19.01.2022 13:21 |
 
Reitings 89
Reģ: 07.05.2021
OK, es vēl varu saprast tos cilvēkus, kas 90.gadu vidū metās Herbalife vai Zepter trauku piramīdās- toreiz tas bija kas jauns, pieredzes nevienam nebija, tāpēc cilvēki nāca, aizņemās, tērēja pēdējos līdzekļus. Bet mūsdienās, kad netā tik daudz info...
19.01.2022 14:52 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
Ziggy Stardust @ 19.01.2022 14:52
OK, es vēl varu saprast tos cilvēkus, kas 90.gadu vidū metās Herbalife vai Zepter trauku piramīdās- toreiz tas bija kas jauns, pieredzes nevienam nebija, tāpēc cilvēki nāca, aizņemās, tērēja pēdējos līdzekļus. Bet mūsdienās, kad netā tik daudz info...

Pastāsti par herbalife. Tie sūdi manai mammai jau gadiem zvanās un neliek mierā un redzu tikai viņu katalogu bez cenām un tās pudelītes. Un uz to, ka varbūt pirms pirkt, kad tev zvana sākumā internetā paeklēt vai aiziet uz aptieku jau gadiem neviens neklausās.
19.01.2022 15:40 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Oi beidziet, Herbalife diemžēl nav palicis 90ajos, man paziņa tur nesen sākusi darboties, sieviete, kam pieder vispār cits uzņēmums, bet laikam ir diezgan daudz brīva laika.
NL arī tuvāka draudzene ņemās, es cenšos par šo tēmu ar viņu nerunāt, nav vērts mēģināt cilvēkam kaut ko mācīt.
Mans novērojums ir tāds, ka tur metas iekšā cilvēki, kam, pirmkārt, nav baigi daudz kauna :D Otrkārt, patīk IG "slavenības", soctīklu dzīve. Daudzas arī domā, ka tur jau nekas traks nav, pats pamēģināsi foršus produktiņus un viss jau ir miermīlīgi. Lielākā problēma laikam ir tajā, ka cilvēki padziļināti nepainteresējas par šo tēmu, MLM bitītes jau arī sludina, ka nevajag daudz domāt, vajag darīt un būsi #bossbabe, tad daudzas arī impulsīvi metas iekšā.
19.01.2022 19:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits