Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ģimenes ārsts - Rīga

 
Reitings 1
Reģ: 13.05.2013
Čau. Nepieciešama jūsu palīdzība! 🙏
Meklēju labu, laipnu un kompetentu ģimenes ārstu Rīgā, vislabāk Ziepniekkalna rajonā.
Pašreizējā daktere ir ļoti nelaipna, neatsaucīga un vienaldzīga par saviem pacientiem līdz ar to esmu spiesta meklēt citus variantus. Der gan valsts apmaksātais, gan privātais, jo prioritāte šajā situācijā ir tiešām atrast kādu, kuram rūp pacientu veselība un pašsajūta. Varat lūdzu ieteikt ārstu par kuru esat pašas apmierinātas un rekomendējat citiem?
Paldies jau iepriekš! ☺
17.01.2022 20:18 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Varu ieteikt blakus Ziepniekkalnam, Mārupē, klīnika "Vesels bērns". Tur gan pieaugušajiem ģimenes ārsts ir maksas, bet man ļoti patīk šī klīnika, ļoti jauks un atsaucīgs personāls, zinoša daktere. Esmu apmierināta.
17.01.2022 20:21 |
 
10 gadi
Reitings 1323
Reģ: 13.02.2009
blacke @ 17.01.2022 20:21
Varu ieteikt blakus Ziepniekkalnam, Mārupē, klīnika "Vesels bērns". Tur gan pieaugušajiem ģimenes ārsts ir maksas, bet man ļoti patīk šī klīnika, ļoti jauks un atsaucīgs personāls, zinoša daktere. Esmu apmierināta.

Pievienojos komentāram!
Un vēl, ko ieteikru, ne gluži Ziepniekkalns, bet pie bērnu slimnīcas ir dr.Šatalovas privātprakse, arī laipna un zinoša ārste.
17.01.2022 23:13 |
 
Reitings 2711
Reģ: 15.07.2021
jenna @ 17.01.2022 23:13

Pievienojos komentāram!
Un vēl, ko ieteikru, ne gluži Ziepniekkalns, bet pie bērnu slimnīcas ir dr.Šatalovas privātprakse, arī laipna un zinoša ārste.

Pievienojos! Un. r tikai pati dr.Šatalavo, citas dakteres arī labas!
17.01.2022 23:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits