Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neadekvātas darbības.

 
Reitings 4
Reģ: 28.09.2021
Sveiki,esmu pamanījusi sev tuvam cilvēkam ko netipisku,nesaprotu kas noticis,cilvēks vienkārši aiziet un nokārto savas vajadzības iekštelpās bet ne tualetē,pieķēru viņu pie tādām darbībām ,tajā brīdī viņu uzrunāju jautāju ko dara,bet viņš tajā brīdī neko sliktu nesaskatīja,uzskatīja ka tas ir normāli,kas varētu būt pie vainas?Sajūta bija tāda ka viņš kaut kur pa mākoņiem lidinājās,nebija realitātē!Lietojis ir arī alkoholu,vai to var izraisīt alkohola patēriņš?
17.01.2022 13:47 |
 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Ja šis nav troļļa gājiens, tad vai nu cilvēkam galīgi aizgājis ciet, ja iepriekš nekas tāds nav darīts, vai tāda alkohola stadija, ka nesaprot ne rīta, ne vakara. Esmu vienreiz šādu skatu redzējusi, ka cilvēks pārdzeries un nokārtojas istabas stūrī. Tas gan bija vienreiz, bet jā, pie vainas noteikti bija alkohola patēriņš 😁
17.01.2022 14:01 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
Ja nav troļļu diskusija... Ja cilvēks tik ļoti sadzēries ka nesaprot kur atrodas,nav orientācijas telpā tad tas varētu būt dēļ alkohola un pārejoši.
Ja tas tiek darīts skaidrā prātā tad tur jau jāmeklē ārstu palīdzība.
17.01.2022 16:15 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Alkohola delīrijs.
Iespejama paranoīda šizofrēnija. Vajadzīgs psihiatrs noteikti.
17.01.2022 19:24 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Debestiņa @ 17.01.2022 19:24
Alkohola delīrijs.
Iespejama paranoīda šizofrēnija. Vajadzīgs psihiatrs noteikti.

Piekrītu!
17.01.2022 22:56 |
 
Reitings 19
Reģ: 18.11.2020
Izdzerts cik daudz un nokārtojās kur?
Pat ja izdzerts tik daudz, ka neapzinās, kur atrodas, tomēr uzrunājot lielākoties attopās un saprot, ko dara.
17.01.2022 23:07 |
 
Reitings 1
Reģ: 17.01.2022
Viss jau protams atkarīgs no tà cik ir izdzerts,ja tās ir 2 vīna glāzes tad nebūt nav ok nokārtoties istabas stūrī,bet ja dzerts pa nopietno,tad tiešām nav brīnums,ka cilvēks neapzinās neko,kas ap viņu notiek ne kur atrodas. Un šādos brīžos var arī gadīties tā.
Bet ja šāda situācija atkārtojas,tad noteikti ieteiktu apmeklēt psihiatru un risināt problēmu.
Nepiekritīšu viedokļiem par alkohola delīriju,jo tas ir rūdītiem dzērājiem tā teikt lomku stadijā. Ja cilvēkam nav problēmas ar šo,tad tas tā noteikti nav.
17.01.2022 23:53 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Katii @ 17.01.2022 23:53
Viss jau protams atkarīgs no tà cik ir izdzerts,ja tās ir 2 vīna glāzes tad nebūt nav ok nokārtoties istabas stūrī,bet ja dzerts pa nopietno,tad tiešām nav brīnums,ka cilvēks neapzinās neko,kas ap viņu notiek ne kur atrodas. Un šādos brīžos var arī gadīties tā.
Bet ja šāda situācija atkārtojas,tad noteikti ieteiktu apmeklēt psihiatru un risināt problēmu.
Nepiekritīšu viedokļiem par alkohola delīriju,jo tas ir rūdītiem dzērājiem tā teikt lomku stadijā. Ja cilvēkam nav problēmas ar šo,tad tas tā noteikti nav.
nu ja tādos brīžos “tā notiek” tas var liecināt arī par alkohola psihozi, t.s.narkotisko/psihotropo vielu delīriju.
Bieži vien liekas, ka mēs “ taču zinam to cilveku” un viņš nekad nelietotu narkotikas, kaut vai to pašu marihuānu, bet realitāte ir tada, ka vairāku gadu garumā pēc darba mājās vakarā tā teikt “atlaiž”. Neiesi jau visiem kladzināt-“ es pīpāju gandžu vai hašišu”. Tieši tāpat ar alkoholu un nav zināms cik ilgu laiku pa kluso tika dzerts un cik daudz dzerts.
Tāpēc pacients noteikti jāved uz psihiatrisko klīniku un ja pacients nepiekrīt, to izdarīs NMPD policijas pavadībā-grib vai nē un neviens neprasīs, un vēl uzmauks 2.mēnešu piespiedu ārstēšu bez pacienta atļaujas.
Tā kā esmu tuva šai tēmai un ar to sastopos katru dienu- uz klīniku noteikti.
Autore- vari pavērot pacientu. Varbūt vins pedejā laikā ir izteicies-“Man seko, mani izseko, noklausās, meklē kāds, varbūt izteicis murgu domas- kaimiņi zog, nāk pie manis dzīvoklī, halucinē- naktī redzēju svešus cilvēkus pagalmā” utt.
18.01.2022 03:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits