Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bezcerība, neinteresanta ikdiena, tukšums

 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Sveiki...
Nezinu pat kā lai izskaidro, bet man visu laiku ir tāds bezcerības sajūta...ikdienā prieku nejūtu, ir rutīna - darbs, studijas.. patiesībā pat vairs nezinu vai man patīk manas studijas, bet pēdējais semestris priekšā, jāpabeidz... tad gan jau izdomāšu vai iet tālāk maģistros... it kā gribētos, pierādīt sev, ka varu un gūt pašapziņu, atzinību no citiem, bet vai ir jēga?
Attiecības man nav, gribētu, esmu domājusi reģistrēties tinderī, bet tad atmetu domu, jo saka - viss notiek īstajā laikā, dzīve labāk atrast... bet ne visiem ir kā pasakā... man ir 22 gadi, gribas arī izbaudīt jaunību, iztrakoties, izballēties, bet covids un daudz kas strādā ierobežotu laiku.. labi, tas vēl tā, bet draugu arī īsti nav..kādas 2 draudzenes? Tās vairāk tā universitātē man un ārpus reti tiekamies... tusētājss mav...ikdienā cenšos pašlaik lasīt grāmatas ārpus studijam, sekot līdzi ziņām, būt lietas kursā... bet beiži vien domāju kāpēc to daru... paskatos uz saviem vienaudžiem un saprotu , ka tam attiecibas, tas apprecējies, ta tur un tur izsities... cilvēkiem dzīves iet uz priekšu.. un tad vēl vientulības, bezcerības sajūtas uznāk virsu pārmetumi sev.. par to, ka es esmu tik kautrīga ub nevaru ssņemfies piemersm, pienakt klat uzsākt sarunu ar cilbēku, kurs ieinteresē... esmu centisies kāpt ārs no komforta zonas, iesaistīties tur kur esmu gribējusi, bet viss beidzas ar nevajadzīgu stresu.. un tad liekas, ka labak eksistēt, bet eksistējot laimi nejūtu, tikai rutīna.. nezinu, nepiepildīti sapni vai kas pie vainas...
Esmu domājusi varbut jāsāk krāt psihoterapijai kādai, psihologam... jo nepārtraukti jutos tā, ka gribu kaut ko darīt / uzsākt kursus, iemācīties valodu, aiziet uzrunst cilbeku , izksatas no komforta zonas, bet dalai lietu nav pacietības un daļs izraisa stresu .. un tad tu domā truli eksistēt, nepiepildot sapnus, vai tos piepildīt, bet nosirmot no stresa
12.01.2022 02:14 |
 
Reitings 7
Reģ: 23.10.2010
Nu tad ņemam un sākam darīt to lietu, pēc kā sirds sen kārojusi. Taisam no tā šovu, varbūt pat biznesu. Ņemamies, cīnamies (bez sviedriem šajā pasaulē vispār nekas nozīmīgs nerodas). Iesākumā būs grūtības, no apkārtējiem nenovīdīna, skaudība. Toties garlaicība būs kā ar vēju aizspūsta :)😀
12.01.2022 07:05 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Sveika tā sajūta tici man uznāk visiem, man arī bieži ir tāda tukšuma sajūta, bet tas nav tāpēc, ka tev maz draugu, tas ir Tāpēc, ka neesi mierā ar sevi, nemīli sevi, neesi laimīga un pašpietiekama, kad tevī ir laime,prieks, mīli sevi, tad arī citi mīlēs tevi, pievilksies, jo to ļoti jūt, ko tu no sevis izstaro, saņemies aizej pie psihologa,psihoterapeita un nebēdā, ka nav attiecības tev ir tikai 22gadi mīļā sirds tici man tu vēl paspēsi raust māju,taisīt ēst, mazgāt netīrās zeķes un bērnu pie,,,,,os pamperus un jūgties nost no tā, ka neesi izgulējusies, nekam nav laika -to tu visu paspēsi, neskrien vilcienam papriekšu, izbaudi savu jaunību, no sirds novēlu mīlēt sevi, pieņemt sevi, justies labi ar sevi vienatnē ❤❤❤
12.01.2022 07:20 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Pacenties sākt saskatīt labās lietas katru dienu,kas tev jau ir un neieciklējies uz to,kas tev nav.
Pārstāj sevi salīdzināt ar citiem,visam savs laiks,kādam attiecības sanāk izveidot ātrāk,kādam vēlāk.
Vari paklausīties kādu no transformācijas coachiem, un mēģināt paanalizēt sevi un savas vēlmes uz priekšu.
Lai izdodas 🙂
12.01.2022 08:53 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
tas ir Tāpēc, ka neesi mierā ar sevi, nemīli sevi, neesi laimīga un pašpietiekam

Laikam jau tā ir.... es neesmu mierā ar sevi, vienmēr gribas labāk... mācības, darbā, personīgajās attiecībās... visur.. un tad tu centies un beigās domā kāpēc? Kāpēc tik daudz negulētās naktis stresojot par eksāmeniem, mācoties, la dabūtu labāku atzīmi? Saprotu, ka atzīme diži neko neitekmē, īpaši tagad , kad no budžeta nevaru izlidot, bet tāpat cenšos.. reizēm palaižos un sev pārmetu... izkspkunno komforta zonas, aizeju uz pasākumu un pēc tam sirds sitas kā negudra, ir neērti, nezinu par ko un kam jautāt... beigās pārmetumi sev, ka izklausijos, izskatījos muļķīgi... esmu domājusi varbūt tas ir no pamatskolas, kad mani apcēla klasē un tagad nevaru atvērties... vai attiecības gimene, kur regulāri bija strīdi... bet kaut kāds mēra jūtis ne tā ka visi... sliktāka, ne tik forša, neinteresanta...
un tā katru dienu censos tikt sev pāri, izdarīt kaut ko no ka bail, bet tas rezultējas stresā...
12.01.2022 13:58 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
tad gan jau izdomāšu vai iet tālāk maģistros... it kā gribētos, pierādīt sev, ka varu un gūt pašapziņu, atzinību no citiem, bet vai ir jēga?

Noteikti neej uz maģistriem, lai ''celtu pašapziņu'' vai kaut ko pierādītu. Tici man, nevienu neinteresē, ka tev ir vai nav maģistrs. Man ir maģistrs, turklāt no daudz labākas universitātes nekā ir LV, un nevienu tas neinteresē. Maģistrantūrā studē tikai tad, ja vari skaidri pierādīt, ka tie gadi studiju nesīs tev finansiālu labumu. Citādi - tas drīzāk norāda uz kaut ko negatīvu par cilvēku, ka viņš nosit laiku un naudu uz bezjēdzīgu papīru.
12.01.2022 14:38 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Oj par to apcelšanu mani arī smagi apcēla jutos sadragāta, protams tas viss iet līdzi dzīvē tad esi tāds kā d,,ā ierauts ezītis vai iz....a jāņoga 😃
Atceries tu neesi viena kam tādas problēmas, mūsu ir daudz, bet to ko domā citi to gan vajag atradināties tiem citiem par tevi ir pilnīgi vienalga īstenībā, tu tik tā domā, ka par tevi domā kā izskaties kā jūties pie vella tā nav cilvēks ir diezgan egoistiska būtne, kas pa lielam domā tikai par sevi, nekad nebaidies būt pati, stress??? Oj tas man ir ļoti bieži un domāju, ka daudzām, bez tā nekur neiztikt tā ir dzīve, pieņemu,ka tev maza dzīves pieredze nav uzaudzēta bieza āda esi tāds zaļš gurķītis, jauna vēl, viss atnāks ar laiku,nekas nenotiek uzreiz, tagad un tūlīt, varbūt ir kāds hobijs tev kur varētu padarboties un atrast domubiedrus????
12.01.2022 17:28 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
1. Autores specialitātē maģistratūrai ir nozīme, t.sk., finansiāla. Turklāt autore studē labā specialitātē, kurai jebkurā valstī ir nacionāls raksturs, un viņa to dara labākajā vietā Latvijā. Neviena ārvalstu augstskola, vismaz pamatstudiju līmenī, nav labāka, ja ir vēlme strādāt specialitātē Latvijā.
2. Lielākā daļa tādā vecumā nav precējušies, tam vēl ir daudz laika.
3. Tak reģistrējies tajā Tinderī. Tādās vietnēs, protams, jārēķinās, ka ir visa populācija šķērsgriezumā, t.sk., raiba publika, tādēļ jāizvēlas, ar ko randiņot. Manām draudzenēm, kurām šajā jomā lielāka pieredze, teicami ir strādājusi "grammar nazi" metode, par ko esmu te jau rakstījusi. Viņas izvēlējās randiņot tikai ar vīriešiem, kuri raksta sakarīgus tekstus, bez būtiskām kļūdām latviešu valodā. Tādi arī dabā izrādījās sakarīgi, izglītoti, inteliģenti cilvēki. Lohi ar šo metodi atbira.
12.01.2022 21:16 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Tev ir sociālā trauksme un nepārvarēti kompleksi, to visu var labot ar psihoterapiju
13.01.2022 00:36 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Izklausies uz mata kā es 21-22 gados :) Un ja godīgi, man tieši tinderis visu izmainīja. Nedaudz iedzer, piereģistrējies tinderī un aiziet. Vienkārši norauj to plāksteri, izkāp no komforta. Uz pirmo randiņu būs uztraukums iet, bet pēc tam būs easy! Un vienmēr pirms tam drusku ierauj :D
Izfiltrē puišus, kas spēj uzrakstīt sakarīgus teikumus, aizejiet uz kādu bāru un paņem kādu vīnu, kokteili, lai atslābinātos (tikai bez galējībām). Tālāk jau viss aizies, jo arī puisim būs vēlme sevi parādīt no labākās puses.
Ne visi būs boyfriend material, bet tā ir laba iespēja sapazīties ar cilvēkiem, varbūt arī tevi uzaicinās uz kādu ballīti. Un arī puisi tinderī var atrast.
Nevajag gaidīt, ka princis pats kaut kur uzrādīsies, it īpaši, ja esi introverta. Saku no pieredzes.
13.01.2022 19:05 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Par ieraušanu tas labs ieteikums. Es pati esmu diez gan antisociāla un kautrīga, tāpēc iedzeru, ja zinu, ka taja vakarā būs jākomunicē. Ne jau katru reizi dzeru, bet ja tā ir kāda jauna kompānija, formāls pasakums, kur jāsmaida un kait kas jārunā, tad jā. Man vislabāk patīk “vieglos” iedzert, 2 glāzes vīna un man jau ir labi! Bet ne vienmēr to var rā dabūt, nu var liet plastma pudele un pa kluso dzert :D , vet es parasti paņemu līdzi mini to viskiju vai runu, nu, to kurs vispar mini mini, cik tur ml, neatceros. Un iedod galva drusku ub atveros, paliek vel veselais saprāts , peotams, bet uznāk runājamais
13.01.2022 20:25 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Aa nu reizēm palīdz paekspermentēt ar izskatu. Es vakar vakarā sapinu 20 mazās bizītes, šorīt izpinu un nevarēju saprast patīk vai nē - it kā izskatās pēc makaronu fabrikas sprādziena, bet kaut kas tur ir... izdomāju, ka atstāšu, jo laika nav pārtaisīt... darbā saņēmu komplimentus, ka izskatos labi un pārsteidzu. Tgad pašai iepatikās ub staigāju smaidīdama.
Tāpat reizēm( ne jau uz darbu) uzvelku caurspīdīgu blūzi vai kleitu koķetāku. Sākumā neerti jūtos, jo ikdeinā e s diez gan formāli ģērbjos, bet tad pieronu un uzmaniba tiek.
Nu, ir visadi tādi knifiņi. Protams, nevajag galējība krist, bet man šādas tadas lietas dod pārliecibu
14.01.2022 10:45 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.12.2021
Visus iepriekšējos komentārus neizlasīju, varbūt kāds jau ieteica, bet iesaku nodot D vitamīna analīzes. Tā "bezcerība un tukšums" var būt saisīta arī ar D vit deficītu. D vitamīns labā līmenī dod enerģiju, kas palīdzēs, likumsakarīgi, ar to iziešanu no komforta zonas un izbeigt to "es tikai truli eksistēju" ciklu.
14.01.2022 11:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits