Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas notiek? Silikona auku ēra?

 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
Kas notiek valstī? Man vienkārši žoklis karās nost. Kamēr citur cilikonu vairs neliek, bet ņem ārā Latvijā ir sācies implantu uzvaras gājiens. Atkal, kārtējā sev ielika, un kādu D. Uzpūstas lūpas jau ir norma, katrai 2. Bet tagad ir implantu kārta? Kas ar tām sievietēm nav kārtībā? Kāpēc lai kāda sevi kropļotu? Pašvērtējums? Pārāk augsts testostorona līmenis, ka visiem jāparāda kā var un ar visām IG *** doll jāsacenšas? Vai cer tā dabūt sapņu princi? UN te nav runa par bezsmadzeņu blondīnēm. Sakarīgas, gudras un izglītotas meitenes, kas tāpat labi izskatījās iet un sevi kropļo. Un tad taisa tās savas fotosesijas, ko nemaz nevar atļauties, lai izrādītu savus jaunos silikona pupus. Nu kas notiek valstī ar sievietēm? Kas viņām kaiš?
09.01.2022 11:17 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Kāpēc tevi tas uztrauc?
09.01.2022 11:39 |
 
Reitings 42
Reģ: 08.01.2022
Man šķiet, ka tas nav saistīts ar izrādīšanos vai tā teikt, mērīšanos. Aiz tā vienkārši slēpjas sieviete, kurai dotumi nav bijuši tik formīgi, tik lieli, tik skaisti kā gribētos. Krūšu izskats visām dāmām nav vienāds un, ja sieviete paskatās uz sevi spogulī un redz tās neglītas, tas protams, var radīt kompleksus un zemāku pašvērtējumu. Un, ja tu vari uzlabot sevī to, kas tev neliek justies līdz galam apmierinātai ar sevi, kāpēc ne?
Piekrītu, ka gluži karināt ārā savas jaunās krūtis nevajadzētu, bet ar skaistu izgriezumu izskatās skaisti.
09.01.2022 11:44 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Tāpēc,ka sievietes vairs nav vientieses,pelēkās peles aiz vīra muguras.Mēs pašas spējam sevi uzturēt un pašas varam noteikt sava skaistuma standartus.Viens ir sašpricēt visu Mendeļejeva tabulu visās iespējamajās vietās-tas,jā,tik tiešām lēnām no modes iziet,bet ja man ir a izmēra krūtis,kuras es maskēju ar push up krūšturiem,lai padarītu ķermeņa proporcijas sievišķīgas,kāpēs es,pieaugusi sieviete,nevaru push up vietā krūtis vienu par visām reizēm izlabot?Tas pats par lūpām vai jebko citu.Kāpēc ES pieagusi sieviete nevaru ar savu ķermeni darīt ko es vēlos?Nepatīk?Man varbūt nepatīk vīrieši ar sešpaku un bārdu,kas izmaksā 100 euro mēnesī,citai nepatīk resnie kas knapi uz dušu var saņemties.Katram savs dzīves līmenis un redzējums.Nav jāskatās uz to,kas Tev nav saprotams.Brauc uz laukiem un meklē savu eco šmeko daiļavu.
09.01.2022 11:53 |
 
10 gadi
Reitings 2674
Reģ: 29.01.2009
Tie ir jaunie "skaistuma standarti", kas šobrīd tiek noteikti neoficiāli caur sociālajiem tīkliem.
Nezinu, kas tieši tajos ir "skaists", bet daļa sabiedrības tā, acīmredzot, uzskata.
09.01.2022 12:22 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Ja paskatītos kāda bija šo sieviešu bērnība (+/-80-90gadi caurmērā), un pieliktu dažas attīstības/sociālās teorijas klāt, tad teiktu, ka tas ir diezgan likumsakarīgi, ko viņas dara.
09.01.2022 12:24 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Sintijauzava @ 09.01.2022 11:53
Tāpēc,ka sievietes vairs nav vientieses,pelēkās peles aiz vīra muguras.Mēs pašas spējam sevi uzturēt un pašas varam noteikt sava skaistuma standartus.Viens ir sašpricēt visu Mendeļejeva tabulu visās iespējamajās vietās-tas,jā,tik tiešām lēnām no modes iziet,bet ja man ir a izmēra krūtis,kuras es maskēju ar push up krūšturiem,lai padarītu ķermeņa proporcijas sievišķīgas,kāpēs es,pieaugusi sieviete,nevaru push up vietā krūtis vienu par visām reizēm izlabot?Tas pats par lūpām vai jebko citu.Kāpēc ES pieagusi sieviete nevaru ar savu ķermeni darīt ko es vēlos?Nepatīk?Man varbūt nepatīk vīrieši ar sešpaku un bārdu,kas izmaksā 100 euro mēnesī,citai nepatīk resnie kas knapi uz dušu var saņemties.Katram savs dzīves līmenis un redzējums.Nav jāskatās uz to,kas Tev nav saprotams.Brauc uz laukiem un meklē savu eco šmeko daiļavu.

Es šim TIK ļoti piekrītu.
09.01.2022 12:35 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
Kāpēc lai kāda gribētu pievērst sev zemas kvalitātesvīriešu uzmanību? Kurai vajag tādu vīrieti, kuru jāuztur un vēl pakaļa jānoslauka viņa vietā? Tad kāpēc tik daudz sieviešu tiecas pēc zemā gala vīriešu sieviešu ideāla sasniegšanu, pašas savu izskatu padarot labākajā gadījumā smieklīgu? Manis aprakstītās sievietes noteikti ir vidēji augstās klases, ne sliktākas. Un gan jau grib sev dabūt augstas klases vīrieti. Tomēr uzvedas un izskatu maina tā, lai pievilinātu zemas. Kāpēc tā ir jādara? Un ir skaidrs, ka visām vidējās klases dāmām nepietiks augstas klases vīriešu. Nepietiks pat vidējas ( natural distribution, beel curve)
09.01.2022 13:58 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Avrelija Alksne @ 09.01.2022 13:58
Kāpēc lai kāda gribētu pievērst sev zemas kvalitātesvīriešu uzmanību? Kurai vajag tādu vīrieti, kuru jāuztur un vēl pakaļa jānoslauka viņa vietā? Tad kāpēc tik daudz sieviešu tiecas pēc zemā gala vīriešu sieviešu ideāla sasniegšanu, pašas savu izskatu padarot labākajā gadījumā smieklīgu? Manis aprakstītās sievietes noteikti ir vidēji augstās klases, ne sliktākas. Un gan jau grib sev dabūt augstas klases vīrieti. Tomēr uzvedas un izskatu maina tā, lai pievilinātu zemas. Kāpēc tā ir jādara? Un ir skaidrs, ka visām vidējās klases dāmām nepietiks augstas klases vīriešu. Nepietiks pat vidējas ( natural distribution, beel curve)

Kā vispār kādu var iedalīt augstā un zemā klasē? Tas ir TAVS subjektīvais skatijums. Es nekur neesmu vel līdz šim redzējusi konkrētus punktus, pēc kuriem visa pasaule tiktu iedalīta kaut kādos zemajos un augstajos slāņos. 😀
P.S - nauda un slava tevi nepadara par augstākstāvošu.
09.01.2022 14:01 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Man šķiet, ka tas nav saistīts ar izrādīšanos vai tā teikt, mērīšanos.

Tikai nevajag. Ja sieviete sev ieliek pilnīgi neatbilstošu un NEproporcionālu izmēru savam ķermenim un tā uzbūvei (kas ir novērojams vairums gadījumos) tad tā ir tikai un vienīgi izrādīšanās.
09.01.2022 14:06 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
GhostGG @ 09.01.2022 14:06

Tikai nevajag. Ja sieviete sev ieliek pilnīgi neatbilstošu un NEproporcionālu izmēru savam ķermenim un tā uzbūvei (kas ir novērojams vairums gadījumos) tad tā ir tikai un vienīgi izrādīšanās.

Nedomāju, ka t\ā ir izrādīšanās. Domāju, ka ar to vēlas ko panākt. Citreiz tas ir sociālais statuss- citu apbrīna, ja čiksai kompleksi. Bet zinu relatīvi sakarīgas sievietes, kam viss bija vislabākajā kārtībā un tad savā tievajā ķermenī iepumpēja D. Nedomāju ka tā bija izrādīšanās, domāju ka pusmūža krīze un augstas klases vīrīešu medības. Bet tad atkal- nezinu augstas klases vīrieti, kas novērtētu milzu silikona pupus
09.01.2022 14:13 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
citu apbrīna, augstas klases vīrīešu medības utt "Lai pamana" tā arī ir izdrādīšanās definīcija :D
09.01.2022 14:24 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
GhostGG @ 09.01.2022 14:24
citu apbrīna, augstas klases vīrīešu medības utt "Lai pamana" tā arī ir izdrādīšanās definīcija :D

nē nav
09.01.2022 14:27 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
.Eksperte. @ 09.01.2022 14:01

Kā vispār kādu var iedalīt augstā un zemā klasē? Tas ir TAVS subjektīvais skatijums. Es nekur neesmu vel līdz šim redzējusi konkrētus punktus, pēc kuriem visa pasaule tiktu iedalīta kaut kādos zemajos un augstajos slāņos. ?
P.S - nauda un slava tevi nepadara par augstākstāvošu.

Jā protams ka var, un jā protams ka visi tā dara un visi ir iedalīti. Un jā, protams ka ir arī visādi parametri pēc kā utt. Un priekrītu tam, ka tas ir baigi subjektīvi. un Vē ir tas kā mēs paši sevi iedalām- redzam ( kas bieži nav pat uz to pusi kā sabiedrība). Un katra mikrosabiedrība, sabiedības grupas utt katra cilvēka vērtību nosaka savādāk. Bet protams. ka gluži tāpat kā cilvēkus var iedalīt vecuma, ienākumu u.c. grupās tie tiek neoficiāli iedalīti arī sociālā stāvokļa un market sexual and datting value grupās.
Un protams subjektīvi. Tāpat kā ienākumi. Lai gan ir absolūtās vērtības, tomēr tās ir atkarīgas arī no novērtētāja sociālās grupas un surroungings.Piem 3000 eur/ mēn ir laba alga Latgalē, vidēja alga Vācijā un zema alga Šveicē. Un tāpat ir arī tie, kas šo algu nekad nav saņēmuši dzīvo LV un skaa kas tad tie tādi par grašiem. Tāt ir tādi cilvēki, kas paši ir ar ļoti zemu vērtību ( ja pieņem ka nevērtējam negatīvi), bet kad to priekšā stāv Andzēlīna Džolija, teiks kas par neglīteni, Kā grib lai randiņā izmaksā un kā, nemāk kūts mēslus izmēst un kartupeļus izrakt. Vērtība 0. 😀
09.01.2022 14:41 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Sintijauzava @ 09.01.2022 11:53
Tāpēc,ka sievietes vairs nav vientieses,pelēkās peles aiz vīra muguras.Mēs pašas spējam sevi uzturēt un pašas varam noteikt sava skaistuma standartus.Viens ir sašpricēt visu Mendeļejeva tabulu visās iespējamajās vietās-tas,jā,tik tiešām lēnām no modes iziet,bet ja man ir a izmēra krūtis,kuras es maskēju ar push up krūšturiem,lai padarītu ķermeņa proporcijas sievišķīgas,kāpēs es,pieaugusi sieviete,nevaru push up vietā krūtis vienu par visām reizēm izlabot?Tas pats par lūpām vai jebko citu.Kāpēc ES pieagusi sieviete nevaru ar savu ķermeni darīt ko es vēlos?Nepatīk?Man varbūt nepatīk vīrieši ar sešpaku un bārdu,kas izmaksā 100 euro mēnesī,citai nepatīk resnie kas knapi uz dušu var saņemties.Katram savs dzīves līmenis un redzējums.Nav jāskatās uz to,kas Tev nav saprotams.Brauc uz laukiem un meklē savu eco šmeko daiļavu.

Piekrītu.
Vai sievietes vispār jūtas ērti ar svešķermeņiem ķermenī? Kādēļ neviena nepalielina krūtis ar tauku atsūkšanu? tas taču ir win-win.
09.01.2022 15:29 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Ja tu saki, ka Latvija tas tagad klust arvien populari, tad ironiski, bet visur citur pasaule tagad trendigi ir nevis kardashianu izskati, bet dabigs, elegants makeup, elegantas drebes, naturali kermeni ar visam nepilnibam, dabigi mati, nagi utt. Trendigi ir nevalkat krusturi, nebut ar milzigam krutim, but dabiskam formam, kas kada daba ir devusi.
09.01.2022 15:53 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
BBL un silikonu era jau vismaz 2 gadus ir beigusies visas lielakajas pasaules valstis. Tur vel tikai aktuals onlyfans meitenem, striptizdejotajam un prostitutam. Tagad ir topa kaifot par savu izskatu, un nebut ka visam citam. Vispar no malas izskatas smiekligi, ka visas uzpustas ar vieniem tiem pasiem deguniem, dibeniem, lupam, visas ka viena persona. :D latvija ka vienmer atpaliek ar trendiem. Musejam deretu nemt piemeru no Francijas, Italijas augstakas modes, bet nez kapec tik loti iekritusas taja kardashianu era, kas jau sen novecojis.
09.01.2022 15:57 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Silikonu atbalstu, ja ir traumas vai tieshaam labojami fiziski defekti. Savukaart uztaisiit govs dirsu vai no 2. uz 4. izmeeru, neredzu nekaadu jeegu. Dazhai labai vispaar pirms silikona un botoksa likshanas vai gulshanaas zem skalpelja “skaistuma” vaardaa vajadzeetu psihiatra paarbaudi, normaalas sievietes sevi uztaisa par kjeemiem, pashaam liekas, ka skaisti. Taas, kuras saliek zilonjmaates izmeera implantus, vispaar nekomenteeshu, smadzenes labaak implanteejushas buutu.
09.01.2022 16:00 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
😹
09.01.2022 16:25 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Es kādreiz arī gribēju implantus, bērnībā skolā bieži vien mani apsaukāja tādēļ, ka “dēlis”, kamēr citām meitenēm jau bija C izmērs. Likās, ka tad, kad varēšu to atļauties, tad izdarīšu.
Tagad, kad varētu atļauties, man ir ļoti iepaticies kā sievietēm izskatās mazākas krūtis, tik foršus apģērbus var uzvilkt, lielus izgriezumus, kas neiskatās vulgāri.
Bet, es saprotu to vēlmi kaut ko nedaudz pielabot, bet neproporcionālu DD izmēru, kas izskatās burtiski pielīmēts, nevis dabīgs, gan ne.
09.01.2022 16:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits