Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tiem kuri atmetuši smēķēšanu

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Šajā gadā apsolīju sev atmest smēķēšanu. Gribēju sākt ar šodienu. Parastās cigaretes jau kādu laiku nesmēķēju, bet ikdienā izmantoju vape
Nu nevaru izturēt pat vienu dienu. Internetā salasījos ka parasti ir tā ka uznāk vēlme ik pa laikam vairākas reizes dienā uzsmēķēt bet man tāda vēlme ir nepārtraukti bez apstājas. Tik traki ka nezinu kur likties. Cenšos sevi nodarbināt bet prāts visu laiku nēsās atpakaļ pie vēlmes uzsmēķēt
Nevaru vienkārši pateikt sev ka vairs nekad nesmēķēšu.
Laikam ka tas ir ieradums ko ir visgrūtāk salauzt.
Kādu laiku atpakaļ izlasīju A. Karra grāmatu no vāka līdz vākam bet tas nepalīdz fiziskajiem simptomiem
05.01.2022 18:41 |
 
Reitings 2717
Reģ: 15.07.2021
Man aktuāla tēma. Nepīpēju kopš sestdienas.
Nedaru to tīri finansiālu apstākļu spiesta, ja varētu atļauties, pīpētu.
Bet ir grūti tāpat, it sevišķi, jo smēķēšana deva kaut kāda veida mierinājumu stresainos brīžos (
šobrīd man katru diena pa kādam ir), bet turos.
Domāju, ka tomēr daudz, kas ir "galvā"
05.01.2022 18:53 |
 
Reitings 2717
Reģ: 15.07.2021
Cenšos nodarbināt prātu ar dažādām lietām, t.sk. fiziskām aktivitātèm
05.01.2022 18:55 |
 
Reitings 1024
Reģ: 20.05.2013
Jau trešo gadu nesmēķēju un jūtos lepna par to, ka atmetu. Mans ceļš arī nebija viegls, pastāstīšu kā darīju es. Nopirku TABEX tabletes, dzēru pēc instrukcijas , tur kaut kādas pirmās dienas varēja vēl smēķēt , ar katru dienu arvien mazāk, bet man jau pie kādas 5 dienas vairs negribējās.. nezinu vai tabletes vai psiholoģiskais nostrādāja. Otrs, uztaisīju lielu tabulu mājās pie sienas , atzīmēju kuros laikos jādzer tas tabletes , lai neaizmirstas. Ieinstalēju telefonā app, kur rāda ik pēc cik dienàm atjaunojas organismā viss, cik ietaupās nauda utt. Un es kaislīga smēķētāja atmetu , man izdevās. Meitenes , izturību , jūs to varat, tā ir lieliska dzīve bez cigaretēm. Es sevi katru mēnesi iepriecinaju par to naudu, ko itkā būtu nosmēķējusi. Veselība uzlabojās, un arī apetīte 😄 ko saucu par lielāko mīnusu šajā procesā.. pienāca klāt kg, bet, viss tika kontrolēts. Lai jums izdodās pievārēt šo netikumu!
05.01.2022 21:46 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Attiecības ar nepīpētēju visu atrisina. Sāc justies neerti un viss. Lai gan, kad aktīvi smēķēju tā īsti to darīju kompānijas pēc vai arī, ja man vienkārši bija paciņa. Varbūt nepērc cīgas, izmet Vape.
Es varētu nopīpēt nedēļu un nepīpēt mēnešiem. Īsti nav tādas velmes. Man arī ir diezgan liela kauna sajūta - uz ielas nekad nepīpēju, kādā pažobelē vienmēr, līdz ar to smēķēšana vienmēr sagādājusi diskomfortu. Ļoti smird mute pēc tam, plaukstas. Kad aktīvi smēķēju klepus bija vienmēr, ziemā vienkārši drausmīgs. Un plus man uzpampa kājas vasarā daudz biežāk, kad smēķēju. Met tos sūdus nost. Vienkārši nepērc. Lai gan man nav pieredze ar Vape, vienreiz pamēģināju un sāka kost kaklu, tad kas tur labs var būt...
05.01.2022 22:27 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Kad pirmo reizi tīņa gados pamēģināju,- atceros kājas vājas, viss peld, tāds vājums. Kad tālāk pīpāju, tas viss pazuda.
Kad nolēmu atmest, darīju to pakāpeniski. Lietoju iqos. Pīpāju 3-4x dienā. Tad 2x dienā- pēc brokastīm un vakarā pēc darba. Tad 1x dienā tikai vakarā un tad pagāja laiks in to pašu neprasījās-jeb aizmirsu. Nakamājā dienā sapratu- wau es tak vakar aizmirsu uzpīpāt. Tā gāja pa dienai un nedēļai līdz tā vēlme atkrita un atkrita.
Nesen uzpîpēju, tas viens heets nonesa mani no kājām, kājas vājas,uzreiz nogurums, kaut kāds “ļenganums”. Tad sapratu, ka nē paldies, man to vairs nevajag.
06.01.2022 19:06 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Ar vape atmest būs daudz grūtāk. Viņš labi smaržo, garšo, vari pīpēt cik uziet.
Nav taka cīgu novelc un viss tā smird. Cīga ir daudz reiz “sātīgāka” nekā vape vai iqos, lai gan laikam heeta ir tik pat daudz tabaka cik cīgā, bet nu daudzi ir teikuši, ka iqos nedod to apmierinājumu uz tik ilgu laiku, kur vēl vape.
Tusiņos vienā vakarā vienu saltu var novilkt mierīgi😄
06.01.2022 19:09 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Vīrs savulaik bija ļoti kaislīgs smēķētājs. Vienu vakaru izlēma, ka nesmēķēs un nākošajā dienā pilnīgi pārstāja smēķēt. Pirmās divas nedēļas gāja ļoti grūti. Bet viņam bija tāda ideja, ka katru reizi, kad viņam gribas uzsmēķēt, viņš apēd košļeni, ledeni vai apēd banānu/ābolu. Teica, ka tad vieglāk pārkāpt tai domai, ka gribas cigareti. Nodarbinās gan mute, gan domas nedaudz. Par svaru, jā, tas gan ļoti ātri pienāca klāt.
07.01.2022 10:01 |
 
Reitings 39
Reģ: 02.05.2020
Man bija ļoti viegli atmest. Domāju tur visvairāk ir psiholoģiskais aspekts, jo cilvēks ja ļoti grib atmest un viņam ir tas klikšķis tad tas brīdis ir jāizmanto. Iztīri māju no kārdinājumiem 😀
2. Varbūt vari padarīt ko tādu kur nedrīkst smēķēt? Pieņemsim daudziem nepatīk pīpēt mašīnā, tad nu varētu mēģināt ar gariem izbraukumiem. Bet nevajag pieturvietās uzreiz skriet pīpēt.
Man izdevās, jo bija tā ka man sāka riebties tērēt naudu un viss tas process kā tāds
08.01.2022 00:31 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Visas tās ķīmiskās un modernās cigaretes ir sūC. Nevajag viņas lietot.
Audzini raksturu, izturi mēnesi nesmēķējot NEKO. Uzturies nesmēķētāju sabiedrībā. Pēc laika pašai riebsies visi smēķētāji, jo tiklīdz atmet, mainās smaržas, paliec jūtīgs.
Arī esmu bijusi smēķētāja, bet ne kaislīga, tā ka katru dienu no rīta līdz vakaram. Vienu rītu pamodos un pateicu sev, ka to mēslu mutē vairs neņemšu NEKAD. Kaut kas smadzenēs nostrādāja. Un jau pēc nedēļas visi smēķētāji riebās. Tik ļoti, ka iekšas rāvās uz āru, ja kāds man blakus aizdedzināja cigareti. Tas ir arī tagad, jau pēc daudziem gadiem. Man pat ir riebums pret cilvēkiem kuri dienā izsmēķē vienu cigareti, man tā smaka izsauc vemšanas refleksus. 😑
08.01.2022 00:52 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Es kadreiz biju ta saucamais 'social smoker'. Pec tam jau gaju pa vakariem ara smeket. Vel ka sodien atceros to dienu, kad nolemu atmest un no nakamas dienas vairs vispar nesmekeju. Tas bija talaja 2009 gada. 😄Nebija nemaz gruti atmest.
Jaatmet ir uzreiz, nevis jasamazina cigaresu skaits vai jaaizvieto ar vape. Ir tads teiciens "If you really want to do something, you will find a way".
08.01.2022 01:07 |
 
Reitings 219
Reģ: 13.03.2020
Atmetu pēc 7 gadu smēķēšanas. Mēģināju kādas 10 reizes, asaras un strīdi ar vīru, te viņa salūza, te es. Līdz kādā brīdī tiešām abi atmetām. Parasti es biju piermā, kura padevās, bet pēdējā reizē saliku sev ekrāna attēlus ar iemesliem, kāpēc vēlos atmest, saskatījos pretīgos video, sapirkos daudz snakus un atmešanu ieplānoju, kad 3 dienas biju pa mājām, lai nav vēlme ieskriet veikalā pēc “vēl pēdējās paciņas”. Sanāca. Nu jau 3 gadus nesmēķēju. Pa retai reizei, kad tiekamies ar draudzenēm, ievelku kādu dūmu, bet ikdienā nē. Labakais lēmums.
08.01.2022 01:21 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Es atceros ka vel braucu uz bazi pirkt tas krievu tievas Strawberry Kiss cigaretes. Nezinu vai vel tadas tirgo. Reali pretigi paliek no tas domas vien. 😄
08.01.2022 01:41 |
 
Reitings 72
Reģ: 22.03.2021
Sāku smēķēt pašai nemanot, taču mirklī, kad tā jau kļuva par teju vai fizisku vajadzību, sapratu, ka jābeidz, bet laikam, ka nebija tāda īsta gribasspēka.. Iesākumā domāju, ka vēl nedaudz paniekošos ar vape un būs labi, taču tā bija sevis muļķošana - uz tām garšiņām pavilkos vēl vairāk, kā arī bija ērti, ka varēju uzpīpēt gandrīz jebkur, rezultātā problēma kļuva vēl lielāka. Vīram dzimšanas dienā uzdāvināja stiprus cigārus - vienu aizņēmos. Piespiedu sevi, nopīpēju mazāk nekā pusi, palika ļoti slikti. Kopš tās reizes pat ne prātā nenāk atsākt.. 😁
08.01.2022 19:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits