Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meiteņu plikbildes

 
Reitings 284
Reģ: 03.11.2019
Skatījos, kā kārtējo puspliko bildi ar pavedinošo sejas izteiksmi ielikusi kāda paziņa, kura jau ir ilglaicīgās attiecībās (to publiski gan nereklamē) un aizdomājos kāpēc sievietes tā dara.
Tās ir alkas pēc uzmanības, kompleksi, mēģinājums dabūt sekotājus... ? Zinu daudzas meitenes ar perfektiem augumiem, bet kuras vienmēr eleganti sevi pasniedz, nekad neliek bildes ar izkārtām krūtīm vai ''paņem mani'' sejas izteiksmi. Galvenais, ka tās, kuras šādas bildes publicē dzīvē bieži ir pretstats un gultā nekādas dievietes nav... Viltus reklāma, tā teikt. Bet vīrieši, tie kā muļķi, tikai skrien tādām pakaļ.
Protams var jau kādu pikantāku fotosesiju uztaisīt, bet regulāri publicēt tādas bildes? Man šādi profili saistās tikai ar mēģinājumu sevi un citus pārliecināt, ka esi pašpārliecinātā sex bomba, bet patiesībā cilvēkā mājo dziļi kompleksi
04.01.2022 18:09 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Grib klut par influenseri, vac sev followerus
04.01.2022 18:13 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Uzmanibas trukums. Grib dzirdet, cik labi izskatas.
04.01.2022 18:19 |
 
Reitings 284
Reģ: 03.11.2019
Nogribējušos vecpuišu influenceri?
Arī tās influenceres, kuras dažreiz ieliek kādu pupbildi, tomēr ir arī ar kvalitatīvu saturu. Neviens uzņēmums negribēs sadarboties ar profilu kurā 90% ir tikai plikās bildes
04.01.2022 18:19 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Tas ir inteliģences trūkums un normāli viriesi tādas nopietni neuztver. Diemžēl vājas personības tā saprot mūsdienu kultūru
04.01.2022 18:21 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Gandrīz vienmēr tas ir uzmanības trūkums un ja ir attiecībās, tad "meklējās" pēc cita partnera. Es, personīgi, vienmēr apskatos kādas bildes ir instegramā vai citos sociālos tīklos, kad iepazīstos ar sievieti. Ja ir pilns ar bildēm, kur kameras fokuss ir vērts uz pēcpusi - man momentā interese pazūd.
04.01.2022 18:30 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Shayk @ 04.01.2022 18:19
Uzmanibas trukums. Grib dzirdet, cik labi izskatas.
Precīzi - Simp'u armija ceļ viņām ego kā nu tikai...
04.01.2022 18:50 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Uzmanības trūkums un zems pašvērtējums.
04.01.2022 21:16 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Šeit uzreiz prātā nāk Alise. Labi, viņa laikam reizē arī savu OF reklamē, bet arī pirms tam jau tādas bildes bija bieži. Pieļauju, ka tur ir kopā gan uzmanības trūkums, gan zems pašvērtējums, kuru cenšas pacelt, pievēršot sev citu uzmanību un lasot glaimojošus komentārus par savu ārieni. Man par tādām sievietēm mazliet nāk smiekli. Un to es saku kā sieviete, kurai nav nekas pret kailumu vai erotiska rakstura bildēm, bet ar norunu, ka bildes ir baudāmas, erotiskas un jutekliskas, ne vienkārši prasta bilde ar pliku dibenu. Kā labu piemēru tā uz ātro varu minēt Agniju Griguli. Manuprāt, skaista sieviete ar skaistu augumu. Bildēs, ja arī izrāda savu augumu, tad viņai tas sanāk seksīgi, erotiski, jutekliski, bildēm ir laba kvalitāte, noformējums, pie katras detaļas ir piedomāts, līdz ar to viņas kailbildes ir baudāmi skatīties, jo viņai nenoliedzami ir savs šarms. Alisei tas viss sanāk prasti, banāli un vairumā gadījumu pat smieklīgi, jo cauri spiežas tas izsmisīgais mēģinājums visiem parādīt, ka "esmu dieviete, esmu baigi seksīgā". Tā nu var teikt, ka viss atkarīgs no tā, kādas ir bildes un kā konkrētā sieviete spēj pasniegt savu kailumu.
04.01.2022 22:22 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Man arī tas liekas savādi likt šādas pusplikas bildes. Nu labi, ieliec tur vieu bildi pikantāku(mani pēdējā laika uzruna doma par fotosesiju, kur žakete un zem žaketes neka nav, protams, ka bildē neko daudz neredzētu, bet liekas tā mēreni pikanti, grūti izstāstīt, bet attiecīgā kontekstā varētu būt efektīvi). Regulāri likt pusplikas liekas dīvaini. Nu, foršs tev augums, labi, redzēja visi... ko tur katru reizi rādīt apnīk...
Bet tās manas domas tiaki
04.01.2022 23:22 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Man neliekas, ka ja pusplikas bildes ir gaumīgas tad tas attaisno publicēšanu. Tam ir jābūt privāti. Varbūt ja ir viena izņēmuma bilde tad nekas, bet pa lielam publikai tas nav jārada.
04.01.2022 23:36 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Man laikam būs nepopulārs viedoklis šajā komentāru vidū, bet uzskatu, ka cilvēki ir pārāk nepieņemoši jaunām lietām. Uzskatu, ka nu jau soc tiklī ir kā otrās mājas, kā vieta kur izlikt savu ikdienu vai tēlu, ko vēlies parādīt. Katrai sievietei būtu tiesības likt ko viņa vēlas. Kādēļ gan , ja sieviete ir ielikusi puskailu, gaumīgu bildi, viņu uzreiz ir nepārliecināta? Un kādēļ uzmanības prasīšana ir slikta? Tomēr sen šādi steriotipi būtu jālaiž vaļā. Jāļaujas dzīvei. Ja tu vēlies ielikt bildi, kur no kakla līdz papēžiem esi ietērpta un neprasi uzmanību (lai gan pēc tās loģikas vispār nevajadzētu neko publiskot internetā) tad lūdzu. Un ja kāda cita sieviete ir sajutusies seksīgi, skaisti, vareni un vēlas publiskot atkailinātu bildi, tad tikai prieks par tādu pārliecinātu cilvēku.
05.01.2022 00:49 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
bumbu @ 05.01.2022 00:49
Man laikam būs nepopulārs viedoklis šajā komentāru vidū, bet uzskatu, ka cilvēki ir pārāk nepieņemoši jaunām lietām. Uzskatu, ka nu jau soc tiklī ir kā otrās mājas, kā vieta kur izlikt savu ikdienu vai tēlu, ko vēlies parādīt. Katrai sievietei būtu tiesības likt ko viņa vēlas. Kādēļ gan , ja sieviete ir ielikusi puskailu, gaumīgu bildi, viņu uzreiz ir nepārliecināta? Un kādēļ uzmanības prasīšana ir slikta? Tomēr sen šādi steriotipi būtu jālaiž vaļā. Jāļaujas dzīvei. Ja tu vēlies ielikt bildi, kur no kakla līdz papēžiem esi ietērpta un neprasi uzmanību (lai gan pēc tās loģikas vispār nevajadzētu neko publiskot internetā) tad lūdzu. Un ja kāda cita sieviete ir sajutusies seksīgi, skaisti, vareni un vēlas publiskot atkailinātu bildi, tad tikai prieks par tādu pārliecinātu cilvēku.

Ja kāda skaista,erotiska bilde tiek publiskota pa retam,tas man nešķiet kaut kas tāds....
Bet lielai daļai atkailinātas bildes ir 80% no visām bildēm,un var redzēt,ka arvien vairāk šādas bildes publisko arī pusaudzes un jaunas meitenes.
Tas šobrīd jau ir aizgājis par tādu ikdienišķu normu, parādīt sevi tā.
Tas arī ir veicinājis to,ka vīrieši uztver meitenes/sievietes kā viegli iegūstamas.
05.01.2022 08:37 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
bumbu @ 05.01.2022 00:49
Man laikam būs nepopulārs viedoklis šajā komentāru vidū, bet uzskatu, ka cilvēki ir pārāk nepieņemoši jaunām lietām. Uzskatu, ka nu jau soc tiklī ir kā otrās mājas, kā vieta kur izlikt savu ikdienu vai tēlu, ko vēlies parādīt. Katrai sievietei būtu tiesības likt ko viņa vēlas. Kādēļ gan , ja sieviete ir ielikusi puskailu, gaumīgu bildi, viņu uzreiz ir nepārliecināta? Un kādēļ uzmanības prasīšana ir slikta? Tomēr sen šādi steriotipi būtu jālaiž vaļā. Jāļaujas dzīvei. Ja tu vēlies ielikt bildi, kur no kakla līdz papēžiem esi ietērpta un neprasi uzmanību (lai gan pēc tās loģikas vispār nevajadzētu neko publiskot internetā) tad lūdzu. Un ja kāda cita sieviete ir sajutusies seksīgi, skaisti, vareni un vēlas publiskot atkailinātu bildi, tad tikai prieks par tādu pārliecinātu cilvēku.

Manuprāt, autores pamatdoma bija par visām klasiskajām puskailajām bildēm, kur meitenei ir lūpas tūtiņā, atšauts dibens, krūtis veļas ārā, kas izliek apskatei visu kā uz paplātes. Tāda savā veida prostitūcija, padarot savu ķermeni visiem publisku.
Protams, katrai ir tiesības publicēt visu, ko vēlas, bet, ja profilā ir tikai šādas bildes, tad es neviļus domāju ne to labāko par profila īpašnieci. Uzreiz prātā nāk asociācijas, ka, ja ir šāda atklāta sava ķermeņa izrādīšana, tad prātā nav nekā daudz, kā arī nav, ko citu piedāvāt.
Ja šādas bildes tiek ievietotas tikai dažkārt, kombinējot profilā ar kādām citām, tad vēl ir pieņemami.
Erotiskās fotosesijas, kur maz kas tiek parādīts, piemēram, kā Radler piemērā, man saistās ar jutekliskumu, sievišķīguma izcelšanu, bet Instagram klasiskās dibenkrūšbildes izceļ tikai vienu mērķi, kas ir visai primitīvs.
Piekrītu par zemu pašvērtējumu un alkām pēc uzmanības.
P.S. Radler, forša ideja!
05.01.2022 09:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Es pazīstu daudzas, kas liek šāda tipa foto... Viņām galviņā nekā vairāk nav, kā tikai iedomas, ka ir baigās princeses.. mērķis - atrast mīļākos un sponsorus :) Ja nu noveicas! nevar taču laist garām bezmaksas pusdienas. Dāvanas un ko tik vēl ne..bet arī manā skatījumā tā ir tirgošanās ar sevi un savu augumu.
05.01.2022 09:20 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Kamēr jauna un katsta var darīt šādi, man nav pretenziju.
05.01.2022 09:28 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Tās meitenes kas sevi izrāda manās acīs nav ar neko sliktākas, skauž manuprāt tām krurām pašām nav tāds ķermenis...
05.01.2022 09:33 |
 
Reitings 89
Reģ: 07.05.2021
Iemesli izrādīties tādā veidā var būt visdažādākie. Kā daži no tiem : t. s. gatsbings- kad bildes tiek publicētas, lai pievērstu viena konkrēta cilvēka uzmanību; meitene ir daudz strādājusi pie tā, lai iegūtu smuku ķermeni, un tagad visiem to atrāda; lai draudzenēm skauž un vīrieši iekāro, utt
05.01.2022 09:57 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 05.01.2022 09:33
Tās meitenes kas sevi izrāda manās acīs nav ar neko sliktākas, skauž manuprāt tām krurām pašām nav tāds ķermenis...

Man savā ziņā ir žēl tādas meitenes/sievietes,kas savu vērtību uzskata primāri savu ķermeni,
jo kā jau minēja Woman_wonderland-galvā viņām ir citi vērtību uzskati.
Draugu vīriešu viedokļi par šādām-viegls mērķis,neinteresantas,tukšas...
05.01.2022 10:02 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
un aizdomājos kāpēc sievietes tā dara.

Droši vien tā paša iemesla dēļ, kādēļ tā dara vīrieši ar trenētiem augumiem.
05.01.2022 10:11 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Annija35 @ 05.01.2022 10:02

Man savā ziņā ir žēl tādas meitenes/sievietes,kas savu vērtību uzskata primāri savu ķermeni,
jo kā jau minēja Woman_wonderland-galvā viņām ir citi vērtību uzskati.
Draugu vīriešu viedokļi par šādām-viegls mērķis,neinteresantas,tukšas...
kāpēc neinteresantas? Priekš seksa ļoti pat interesantas.
05.01.2022 10:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!