Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā nolēmāt pārtraukt attiecības

 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Tās, kas jebkad ir pārtraukušas attiecības ar savu draugu/vīru, kā saprati, ka visam ir jābeidzas? Kas bija tas, kas lika pieņemt galējo lēmumu?
03.01.2022 10:31 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Man pateica ka es varu savāk savas mantas, nekāda drāma nebija :)
03.01.2022 11:14 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Attiecības bija 4 gadus un laikam to cilvēku pa īstam sanāk iepazīt pēc kāda gada vai diviem.
Vienkārši sapratu, ka nebūs, jo man neder vairs tāds vīrietis,jo man bija jāuzņemas par visu atbildība ,bet gribēju lai par mani rūpējas. Sapratu ,ka viņš ir introverts pilnīgs, neko negribēja dzīvē darīt, bet es biju iesākusi studijas un sākusi strādāt un dzîvei bija režīms,kamēr viņš mājās gulēja.
Lēmumu biju pieņēmusi laiku pirms tas notika,bet nevarēju izdarit ātrāk,jo viņam bija tuvinieka zaudējums un jutos nelāgi vēl.
Laikam nav tāda tikai viena lieta kas to lika pieņemt, bet daudzas un pēdējā pile laikam bija tas ,kad viņš teica, kad nezina, vai esmu tā īstā pēc sajūtām. Es nakti noraudāju un nākamajā dienā aizgāju prom un vairs nekad neraudāju. Sanāca uzreiz saiet kopā ar citu puisi un joprojām esam kopā. Bijušais mani šantažēja un rādīja kā sagraizījis visas vēnas ,un tas arī papildus bija iemesls,ka tā tiku es šantažēta.
03.01.2022 11:15 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Debestiņa @ 03.01.2022 11:15
Attiecības bija 4 gadus un laikam to cilvēku pa īstam sanāk iepazīt pēc kāda gada vai diviem.
Vienkārši sapratu, ka nebūs, jo man neder vairs tāds vīrietis,jo man bija jāuzņemas par visu atbildība ,bet gribēju lai par mani rūpējas. Sapratu ,ka viņš ir introverts pilnīgs, neko negribēja dzīvē darīt, bet es biju iesākusi studijas un sākusi strādāt un dzîvei bija režīms,kamēr viņš mājās gulēja.
Lēmumu biju pieņēmusi laiku pirms tas notika,bet nevarēju izdarit ātrāk,jo viņam bija tuvinieka zaudējums un jutos nelāgi vēl.
Laikam nav tāda tikai viena lieta kas to lika pieņemt, bet daudzas un pēdējā pile laikam bija tas ,kad viņš teica, kad nezina, vai esmu tā īstā pēc sajūtām. Es nakti noraudāju un nākamajā dienā aizgāju prom un vairs nekad neraudāju. Sanāca uzreiz saiet kopā ar citu puisi un joprojām esam kopā. Bijušais mani šantažēja un rādīja kā sagraizījis visas vēnas ,un tas arī papildus bija iemesls,ka tā tiku es šantažēta.
Šausmas kas tas par Simp'u? Vēl vēnas griež aiz pārdzīvojuma :D
03.01.2022 11:26 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
Bija 2 gadu attiecības 1 gads no tām long distance. Zvani un saziņa no viņa puses palika retāki. Es biju tā kas domāja kā satikties, zvanīt utt. Es prasīju vai viņš vēl grib būt ar mani kopā, atbilde bija pozitīva. Bet es vairāk pārdzīvoju par attiecībām nekā priecājos. Tad vienu nedēļu es nebiju tā kura pirmā uzsāka sarunu un tad viss bija skaidrs. Pateicu viss pietiek. Protams, pēc tam viņš mani šantažēja draudēja atriebties, nelika mieru soc.tīklos utt. Beigās izrādījās, ka viņam citā valstī ir draudzene.
Pašas pirmās attiecības 2 gadi beidzās, jo viņš bija mammas dēliņš. Sāka studēt Rīgā un katru nedēļu brauca atpakaļ pie mammas, jo nepatika Rīga, negaršīgs ēdiens utt. Arī kojas kur viņam palikt kārtoju es. Satiku citu puisi un pateicu pietiek. Ilgi nedomāju, jo tās attiecības bija meh.
03.01.2022 11:28 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Ar vīrieti, ar kuru biju kopā 6 gadus, izšķīrāmies pēc viņa iniciatīvas, bet arī man mērs bija pilns, jo viņš gribēja bērnu, es ne. Kompromiss nebija un nebūtu bijis iespējams, tāpēc joprojām priecājos, ka lai arī vēlu, bet spējām attiecības pārtraukt.
Pēc tam biju pusotru gadu ilgās attāluma attiecībās, šķiršanās iniciatore biju es, jo vīrietis nespēja saņemties pārcelties pie manis, dzīves mērķu nekādu, arī švaks savu personīgo problēmu risināšanā. Man apnika sēdēt kā stulbai Solveigai un gaidīt.
Arī pašās pēdējās attiecībās biju šķiršanās iniciatore, bet tās bija ļoti neilgas - tā vienkārši bija kļūda, būtu bijis labāk, ja būtu palikuši draugi.
03.01.2022 11:42 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Nezinu vai Latvijā ir šāda statistika, bet Amerikā 70% škiršanās ierosinātājas ir sievietes.
"In fact, nearly 70 percent of divorces are initiated by women. This is according to a 2015 research study conducted by the American Sociological Association (ASA) which suggests two-thirds of all divorces are initiated by women. Among college-educated women, this number jumps up to 90%."
Manuprāt ja vīrietim dod seksu un nečakarē daudz prātu, nav iemesla šķirties, īpaši ja nav iespējas viegli tik pie smukākas meitenes, kas darīs to pašu.
03.01.2022 12:07 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Lasu un šķiet, ka Jums šķiršanās bijušas salīdzinoši ātras, vieglas. Es savu izšķirošo soli velku un velku garumā jau ilgu laiku. Kopā esam divarpus gadus, taču vairs nav nedz tās dzirksteles, nedz sakrīt nākotnes plāni attiecībā uz ģimeni. Kopā vienkārši pavadām laiku, to jūtu gan es, gan viņš.
It kā jā, vēlos turpināt attiecības, taču no otras puses jāliek sev pašai saprast, ka dzīve nebeidzas un cilvēks jāpalaiž.
03.01.2022 12:34 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Elisa_M @ 03.01.2022 12:34
Lasu un šķiet, ka Jums šķiršanās bijušas salīdzinoši ātras, vieglas. Es savu izšķirošo soli velku un velku garumā jau ilgu laiku. Kopā esam divarpus gadus, taču vairs nav nedz tās dzirksteles, nedz sakrīt nākotnes plāni attiecībā uz ģimeni. Kopā vienkārši pavadām laiku, to jūtu gan es, gan viņš.
It kā jā, vēlos turpināt attiecības, taču no otras puses jāliek sev pašai saprast, ka dzīve nebeidzas un cilvēks jāpalaiž.
man liekas ,ka to ir viegli izdarīt tad, kad vismaz vienai personai pilnīgi pazūd jūtas. Es tos 4 gadus biju kopā, viena noraudāta nakts un pēc tam visu pateicu,aizgàju un vairs nekad to neesmu nožēlojusi. Kaut kad nesen redzēju soc.tīklos bildi viņa bildi ar draudzeni-padomāju paldies dievam-čalis vispār nav mainījies.
Pēc šķiršanās ar viņu man izdevās nomest 13kg, atrast savus draugus, savu ceļu, un esmu iemīlējusi sevi un izskatos daudz reiz labāk,ka pašai prieks.
Laikam labākā šķiršanās un lēmums dzivē lidz šim😂😂😂
03.01.2022 12:42 |
 
Reitings 227
Reģ: 19.10.2013
Lielāko daļu attiecību es biju tā kas pārtrauca, jo jutu ka mums nebūs. Bet nu arī daļa nebija tik garas.
2 ar pusi gadus garas attiecības pārtaucu arī es, jo jutu lai kā es viņu mīlētu, mēs vienkārši kļuvām toksiski, jo pēdejā pusgadā bija daudz strīdi + long distance. Viņš nebija gatavs paiet man pretī.
03.01.2022 15:24 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Viens krāpa, ar citu nesaderēja raksturi (strīdi). Galvenais pašai to saprast un spert to soli 😒
03.01.2022 15:54 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Izšķīros, redzot, ka vīrietis nespēj man sniegt, ko vēlos.
03.01.2022 16:40 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
Nav ko piebilst diskusijas sakarā, bet Silvera, kas tas par interesantu teicienu “stulba Solveiga”? Pirmo x dzirdu un tā smējos 😃😃
03.01.2022 17:35 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Elisa_M @ 03.01.2022 12:34
Lasu un šķiet, ka Jums šķiršanās bijušas salīdzinoši ātras, vieglas. Es savu izšķirošo soli velku un velku garumā jau ilgu laiku. Kopā esam divarpus gadus, taču vairs nav nedz tās dzirksteles, nedz sakrīt nākotnes plāni attiecībā uz ģimeni. Kopā vienkārši pavadām laiku, to jūtu gan es, gan viņš.
It kā jā, vēlos turpināt attiecības, taču no otras puses jāliek sev pašai saprast, ka dzīve nebeidzas un cilvēks jāpalaiž.

Es šādi vilku vienas attiecības.
Ar prātu sapratu,ka mums nav līdzīgs skatījums uz priekšu,bet šķita,ka varbūt pēc laiciņa domas var mainīties.
Mācība bij man,pārdzīvojumi arī.
03.01.2022 17:54 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Sievietēm manuprāt visa tā attiecību būšana ir sarežğītāka + nesalīdzināmi augstākas prasības, tāpēc ari viņas biežāk ir šķiršanās iniciātores.
03.01.2022 17:55 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Kāda ir Jūsu pieredze šķirtoties, ja ir kopīgas mājas, dzīvnieki, ir daudz ieguldīts savas vides un dzīves līmeņa celšanā? Man izlemjot šķirties būtu jāiet prom no visa, kas man ir un stipri nokristies dzīves līmenī, tas padara visu daudz sarežģītāku nekā agrākā vecumā, kad cilvēkie vnk tiekas un pasākums ir vairāk emocionāls, nevis praktisks
03.01.2022 18:00 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Paprika @ 03.01.2022 18:00
Kāda ir Jūsu pieredze šķirtoties, ja ir kopīgas mājas, dzīvnieki, ir daudz ieguldīts savas vides un dzīves līmeņa celšanā? Man izlemjot šķirties būtu jāiet prom no visa, kas man ir un stipri nokristies dzīves līmenī, tas padara visu daudz sarežģītāku nekā agrākā vecumā, kad cilvēkie vnk tiekas un pasākums ir vairāk emocionāls, nevis praktisks

Ja ir laulība,tad tiek dalīts īpašums.
Bet,ja nav,tad var mēģināt kopīgi vienoties,lai nav tā ka vienam viss paliek un otrs paliek bez nekā.
Mums bija kopdzīve,īpašums kredītā.
Īpašumu vienojāmies,ka pārdodam,atmaksājam kredītu,tad katrs iet tālāk savu ceļu.
Varējām mierīgi par visu vienoties.
03.01.2022 18:17 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 03.01.2022 17:55
Sievietēm manuprāt visa tā attiecību būšana ir sarežğītāka + nesalīdzināmi augstākas prasības, tāpēc ari viņas biežāk ir šķiršanās iniciātores.

Kas ir tās nesalīdzināmi augstas prasības?
03.01.2022 18:18 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010
Mani krāpa, non stop un izmantoja to, ka mājas viņam ir mīloša un saprotoša draudzene ar vakariņam, kura studē/puslodzi strāda un ārā tikmēr viņš izklaidējas "ar draugiem", un dažādam sievietēm, kuras vairāk par kājas plati neprata nošarmēt.
Sākumā neko nenojautu, vēlāk viss šķita jau divaini - izturēšanas, agresija pret mani, pazemošana mūsu draugu acīs. Mūsu kopējie draugi spēlēja viņam līdzi, jo viņi bija viņam naudu parāda. [nauda viņam nebija problēma citu acīs, bet mājas es biju tā, kas 80% saimniecības un mēbeles pirka.
Long story short - Man pateica vienā dienā ka es varu savāk savas mantas un tīties prom.
(es jau 4 nedēļas pirms šī, sapratu visu un sāku meklēt aktīvi citu dzīves vietu, kad atradu viņa vēl nebija gatava, tāpēc es gaidīju, kad izremontēs un būtu pati savākusi mantas)
Drāma bija liela, lielākoties tās divas nedēļas, kad izvācos , dzīvoju pie vecvecākiem, jo negribēju , kaut kādu "anger sex" un "pašaut vaļā emocijas" kuras viņš izbaudija uz 100 % vēl pieredzēt.
Kad izvācos no dzīvokļa, viņš palika ar vienu dīvānu un 1 krēslu - viss ko biju mūsu kopdzīvē sagādājusi bija mans. Viņš pat bija gatavs visu atpirkt, lai nav jāsagādā pašam.
Un beigās, kad pateicu, Ardievu - mans viņš pateica, ka viņš būs tas, kas pateiks, kad viss beigsies.
Emocionāli biju pieķērusies un atkarīga no viņa, bet tam var tikt pāri, man tie bija 4 mēneši un šis cilvēks man kā nebijis. Protams viņš pēc tam mani meklēja, atrada kur dzīvoju, meklēja kontaktu un utt. Bet jā, viss ir iespējams.
03.01.2022 18:22 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
apšulapa @ 03.01.2022 17:35
Nav ko piebilst diskusijas sakarā, bet Silvera, kas tas par interesantu teicienu “stulba Solveiga”? Pirmo x dzirdu un tā smējos ??

Solveiga ir Pēra Ginta mīļotā sieviete Henrika Ibsena lugā "Pērs Gints". Kamēr šis blandījās pa pasauli, Solveiga uzticīgi gaidīja viņu atgriežamies, kamēr nosirmoja.
03.01.2022 18:29 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Annija35 @ 03.01.2022 18:18

Kas ir tās nesalīdzināmi augstas prasības?
Sievietei vajag naudu, uzmanību, izsugsmi, nākotnes plānus, dāvanas, un ko tik vēl ne....
Vīrietim pietiek ar seksu.
03.01.2022 19:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits