Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Varbūt kāda zina?

 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Čau, meitenes. Šodien biju uz "kobru", briesmīgākās manas dzīves minūtes, bet ne par to 😅 Gribēju to rakstīt līdzīgā diskusijā, jo nesen te bija diskusija par "kobras rīšanu",taču nevarēju atrast. Man ir nemierīgs prāts par to, kas rakstīts tajā slēdzienā, jo ģimenes ārstei zvanīšu tikai rīt. Varbūt kāda ir saskārusies ar slēdzienu "Hiperēmiska gastroduodenopātija" vai zina, ko tas nozīmē? Internetā kaut kāda informācija ir, taču diezgan pretrunīga.
29.12.2021 19:14 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Apsārtusi un tūskaina gļotāda.
Varbūt gastrīts, attīstīties kuņģa čūla, atvilnis, utt.
Varbūt vainīga baktērija kuņģī, varbūt nē (jāveic tests).
Varbūt jādzer antibiotikas, varbūt tikai Omeprazols, Gasec jāpadzer.
Varbūt jāievēro speciāla diēta.
Varbūt stress vainīgs, dzīvesveids.
Forumā atbildes uz šādiem jautājumiem neatrast, tikai un vienīgi ārsts ar izmeklējumu palīdzību.
29.12.2021 19:30 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Baktērijas nav. Ar "varbūt" es jau gāju uz izmeklējumu. To, ka forumā atbildes neatrast un par nepeiciešamību runāt ar ģ.ā. es jau zinu, bet tāpēc jau jautāju nevis ko darīt, bet, vai gadījumā kāda nav ar to saskārusies 🤦‍♀️
29.12.2021 19:51 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Uzzvani ģimenes ārstu konsultatīvajam tālrunim, ja gribas gūt vismaz kaut kādu skaidrību.
29.12.2021 21:13 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Iespējams manu diskusiju redzēji. Nezinu man gan nelikās tas pretīgi. Bija ok. Ja vajadzētu ietu vēl kaut vai katru nedēļu.
Tas nozīmē ka ir apsārtusi kuņģa gļotāda. Gastrīts
Mana diagnoze bija reaktīvā gastropātija.
Ģimenes ārsts teica nekas traks neesot.
Ar kādiem simptomiem gāji?
Man pa naktīm grauza kuņģi un palika labāk tikai tad kad paēdu.
Lika dzert Omeprazole un pat neieteica ēst spec diētas
29.12.2021 21:31 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
goodmorning, Man nebija izteiktu sūdzību līdz brīdim, kad ar vēdera sāpēm pēc vakariņām nonācu uzņemšanā. Tur man uztaisīja analīzes, ārsts izrakstīja pēc apraksta to pašu, kas ir omeprazole, bet ar citu nosaukumu un ģimenes ārste pēc tam izrakstīja dzelzi, jo tas man bija zems. Vēl protams arī nosūtījumu uz kobru. Ja pareizi saprotu, arī dzelzs līmenis var liecināt par kuņģa problēmām un tās veicināt. Tā nu gaidīju izmeklējumu, dzēru tās zāles, ēdu tvaicētu, vārītu, sautētu, spiedu sevi ēst 3 reizes dienā, lai vai cik ļoti negribējās. Tad, kad šķita, ka no tā visa esmu ''atgājusi'' mēģināju ēst šo to no ''aizliegtā'', jo ir svarīgi saprast, ko var, bet ko labāk neēst. Man dedzina kuņģi mandarīni (pamēģināju apēst vienu), šokolādes (ne tāfelīti, 2 gabaliņus), cepti kartupeļi (apēdu vienu, kad gatavoju draugam). Ar neko asu, marinētu u.tt. es gan negribu eksperimentēt, jo tās sāpes ir tā iespiedušās atmiņā, ka negribu vēlreiz to piedzīvot.
29.12.2021 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
unicorngirl @ 29.12.2021 19:14
Čau, meitenes. Šodien biju uz "kobru", briesmīgākās manas dzīves minūtes, bet ne par to ? Gribēju to rakstīt līdzīgā diskusijā, jo nesen te bija diskusija par "kobras rīšanu",taču nevarēju atrast. Man ir nemierīgs prāts par to, kas rakstīts tajā slēdzienā, jo ģimenes ārstei zvanīšu tikai rīt. Varbūt kāda ir saskārusies ar slēdzienu "Hiperēmiska gastroduodenopātija" vai zina, ko tas nozīmē? Internetā kaut kāda informācija ir, taču diezgan pretrunīga.

Uz USG esi bijusi?
29.12.2021 23:52 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
Nekas tas nav. Apsārtusi, kairināta gļotāda. Katram otrajam tāda ir dēļ pārtikas. Vienkārši ēst bieži, mazām porcijām, neēst neko asu, eļļainu, marinētu, nedzert gāzētus dzērienus utt.
Ja sūdzības nepāriet tad jātaisa aizkuņģa dziedzera izmeklējumi. Dažkārt arī sirds kaites rada sāpes vēderā un liekas ka sāp kunģis.
30.12.2021 06:31 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Goodmorning, jā, USG man taisīja tajā vakarā uzņemšanā, tur viss bija kārtībā.
Kokomi, paldies, ja Tev ir taisnība, tad tā ir viena pozitīva ziņa šajā visā 😊
30.12.2021 07:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits