Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvoklis Vecmīlgrāvī

 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Čau, visiem un visām!
Vai kāds ir dzīvojis jaunajā projektā Vecmīlgrāvī, Emmas ielā 28, Ziemeļblāzmas aleja? Skatos, pievilcīgi nelieli un lielāki dzīvokļi, cenas pat ļoti draudzīgas, tāpēc sāku domāt vai nav kāds āķis. Ne Facebook, ne google tieši par šo projektu nekādu atsauksmju nav. Varbūt kāds tur dzīvo, īrē vai izīrē dzivokli un var padalīties ar pieredzi? :)
29.12.2021 18:14 |
 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Up
30.12.2021 10:00 |
 
Reitings 17
Reģ: 30.12.2021
Sveika! Sen jau šo forumu lasu, bet tagad speciāli piereģistrējos, jo palika žēl, ka neviens neatbild. 😅
Visu bērnību un jaunību pavadīju Vecmīlgrāvī, tikai pirms diviem gadiem izvācos, tāpēc ir, ko teikt sakarā ar šo.
1) Vecmīlgrāvis - rajons kā tāds nav slikts, bet ir šādi tādi mīnusi. Dzērāji, narkomāni, daudz krievu.
2) Emmas ielas rajons Vecmīlgrāvī skaitās viskriminālākais nostūris. Tur tiešām ir neomulīgi, daudz vecu māju, novārtā atstāti rotaļu laukumi utt.
3) Konkrēti “Ziemeļblāzmas aleja” varbūt nav slikta vieta dzīvošanai, draudzene arī tur vēlējās pirkt dzīvokli, bet kaut kas līdz galam neapmierināja. Agrāk tur bija viesnīca, vai pat drīzāk hostelis, nemācēšu precīzi pateikt. Izskatijās tur ļoooti briesmīgi. Pa lielam nekas tur nav ticis nojaukts, vienkārši renovēta tā viena ēka. Apkārt pilns ar nesmukām, vecām mājām. Nezinu, nav omulīgi.
Pirkt noteikti es nepirktu, bet ja jāīrē - varbūt ir ok. Jāņem vērā, ka dzīvokļi ļoti mazi, plānām sienām. Ļoti iespējams, ka, ja kāds kaimiņš ieslēgs virtuvē nosūcēju, tad arī Tavs nosūcējs grabēs līdzi 🤣 Tas diezgan bieži novērojams šādos dzīvokļos..
30.12.2021 11:28 |
 
Reitings 17
Reģ: 30.12.2021
Piemēram, šāda māja ir gandrīz blakus - https://images.app.goo.gl/pSqDBafRdUjwwTsP9
Un tādas Emmas rajonā ir daudz 😅
+ tā “Ziemeļblāzmas aleja” ir blakus galvenajam ceļam, kur notiek intensīva satiksme + brauc garām ļoti daudz smagās mašīnas..
30.12.2021 11:32 |
 
Reitings 17
Reģ: 30.12.2021
Agrāk tā bija viesnīca, jā. Tikko noskaidroju :)
https://images.app.goo.gl/4QUnYMTQKmLCu9yy7
30.12.2021 11:36 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Vecāķu un Kalngales nūdistu pludmales tuvums varētu būt vienīgais pluss tam rajonam.
Citādi kratīties uz darbu pa to izjāto ceļu, nu nē paldies...
30.12.2021 12:33 |
 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Evelyna93 Haha, paldies Tev, ka speciāli piereģistrējies! 😁 noderēja Tavs viedoklis, lai arī ir nedaudz žēl par to, ko saki..🥲😁 google Maps “izstaigājot” ielas liekas tīri ok, bet tagad jāsāk padomāt. Neesmu gan vel bijusi skatīties konkrētos dzīvokļus klātienē, tāpēc grūti saprast, jo ka jau minēji, tāda problema ka plānas sienas, slikta skaņas izolācija utt., sados projektos nav retums..tāpēc cerēju, ka kāda tur ir dzīvojusi vai dzīvo un zin.
Tiešām Vecmīlgrāvī ne tas labakais kontingents? No malas iespaids likas citādāks, lai gan daudz tur neesmu bijusi 😁 sliktāk, ka, piemēram, Pļavnieki, kengarags utt?
30.12.2021 18:05 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Arī dzidēts ka Vecmilgrāvis kriminogēns, līdzīgi kā Jūrmalā (Kauguri), nezinu kā dēļ kā, varbūt kāds zin vēsturi tam.
Vēl no pulsiem varu iedomāties Jaunciema gatvi - tas nozīmē salīdzinoši ērtu tikšanu uz Saulkrastiem un Vidzemes šoseju neatkarīgi no sastrēgumiem.
30.12.2021 19:09 |
 
Reitings 17
Reģ: 30.12.2021
krikse1123 @ 30.12.2021 18:05
Evelyna93 Haha, paldies Tev, ka speciāli piereģistrējies! ? noderēja Tavs viedoklis, lai arī ir nedaudz žēl par to, ko saki..?? google Maps “izstaigājot” ielas liekas tīri ok, bet tagad jāsāk padomāt. Neesmu gan vel bijusi skatīties konkrētos dzīvokļus klātienē, tāpēc grūti saprast, jo ka jau minēji, tāda problema ka plānas sienas, slikta skaņas izolācija utt., sados projektos nav retums..tāpēc cerēju, ka kāda tur ir dzīvojusi vai dzīvo un zin.
Tiešām Vecmīlgrāvī ne tas labakais kontingents? No malas iespaids likas citādāks, lai gan daudz tur neesmu bijusi ? sliktāk, ka, piemēram, Pļavnieki, kengarags utt?

Nu nē, sliktāk nav. Ir būts tādā ziņā sliktākos rajonos. Kā plusus varu uzsvērt to pašu mežu, kas ir blakus. Tuvu jūra Vecāķos, Vecdaugava. Blakus daugava un tur smuks bērnu laukums ar krēsliņiem, kur piesēst.
Man, piemēram, ļoti riebās, ka ieejot Rimi, vienmēr bija pilns ar veciem cilvēkiem (man nav nekas pret veciem cilvēkiem), vienkārši fakts kā tāds, ka ir jūtams veco cilvēku pārsvars Vecmīlgrāvī. Pa lielam ir jāaizbrauc pašai un jāizstaigā, jāsaprot. Tā jau dzīvokļi smuki un varbūt tādēļ vien ir vērts pārvākties.
30.12.2021 19:45 |
 
Moderators
Reitings 3688
Reģ: 13.11.2016
1. Uzfrišināta ēka nav jaunais projekts.
2. Lēti, jo Vecmīlgrāvis NĪ tirgū ir mazvērtīga apkaime un tā nav jauncelta māja.
3. Skatoties kartē, kā plusu var minēt to, ka tuvu dzelzceļa stacija. Jāņem vērā, ka šogad un nākamgad sākšot kursēt jaunie elektrovilcieni, kas nozīmē, ka braukšana ar elektrovilcienu būs patīkamāka.
30.12.2021 20:18 |
 
Reitings 17
Reģ: 30.12.2021
Vispār, atcerējos, ka taču influencere Kristīne Danenbergsone vēl nesen dzīvoja Vecmīlgrāvī. Pirms pārvācās uz Ādažiem, kādus 2 gadus atpakaļ. Tā kā gan jau, ka nav tik traki. 😁
30.12.2021 20:28 |
 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Es gan domāju, ka tā nebūs mana mājvieta ilgtermiņā, bet uz kādu laiku domaju apsvērt.
Ja, taisnība, tagad papētīju, nav tas jaunais projekts, bet renovēts. Laikam pareizi sakat, ka vienkārši jāaizbrauc un jāpastaigā, jo būts ir visur kur, bet tur- nekad 😁 un par vilcienu jā- labs points
30.12.2021 20:51 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Tāda tipa dzīvokļi, kā tevis minētajā Vecmīlgrāvī, ir atrodami arī tuvāk Rīgas centram.
Piemēram:
Sliežu iela 6d
Ganību dambis
Klijānu iela
30.12.2021 22:33 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
Sveika. Man nav konkrēta viedokļa par šo projektu, bet gribēju pateikt to, ka vienmēr jebkurai dzīvesvietai būs savi + un -. Vislabāk tiešām izstaigāt, izpētīt konkrēto rajonu. Ideāli, ja var apskatīt dzīvokļus un pēc tam parunāt ar kaimiņiem.
30.12.2021 23:14 |
 
Reitings 5
Reģ: 31.12.2021
Sveika!
Es dzīvoju šajā projektā. Par 2istabu dzīvokli kopā ar komunālajiem mums sanāk 450€. Cena nav draudzīga 😃
Manuprāt, ir vairāk mīnusu nekā plusu. Dzīvoju tikai drauga dēļ. 😅
Tie 2istabu dzīvokli ir guļamistaba + virtuve 😃 un tur, kur 1istabu dzīvoklis, tur vispār čau. Gulēsi virtuvē.
Mīnusi: nekvalitatīvi uztaisīts remonts, nav dvieļu žāvētājs vannasistabā, diezgan auksti (bez dvieļu žāvētāja vannas istabā ir šausmas), ļoti mazs ledusskapis, internets + televīzija - tikai 1 veidu var pieslēgt.
Rajonā apģērbu veikali nav un pārtikas veikali ir pārāk mazi. Laba lieta tikai tas, ka ir veikals Dzērieni bez uzcenojuma. Gym arī nav. Tas, kas ir, to nevar sazvanīt.
31.12.2021 08:38 |
 
Reitings 5
Reģ: 31.12.2021
Ak, par tiem vilcieniem. Viss atkarīgs no darba, bet tie vilcieni slikti kursē. Vairāk sanāks braukt ar mikriņiem un autobusiem 😃
Vispār, Vgravī ir savi plusi. Bet, domāju, ne prieks jauniešiem. Ja Tev būtu 50+, tad tīri Ok rajons.. bet man garlaicīgi 😃 Nav restorāni, gym, apģērbu veikali.
31.12.2021 08:43 |
 
Reitings 5
Reģ: 31.12.2021
Plānas sienas ir tikai dzīvoklī. Respektīvi, ja draugs skatās TV virtuvē un es kko guļamistabā, tad es dzirdu, ko viņš skatās.
Bet guļamistabā es nedzirdu kaimiņus.
Kad ciemojos pie vecākiem, tad nevaru pat gulēt pie viņiem - dzirdu kā runā kaimiņi un liekas, ka mūsu dzīvoklī. Emmas ielā tā nav 😃
31.12.2021 08:46 |
 
Reitings 5
Reģ: 31.12.2021
Ak, galvenais mīnus - nevar normāli atver logus - ir pārāk skaļi, jo visu laiku brauc smagas mašīnas 😅
31.12.2021 08:47 |
 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Viktorija033 dārgi komunālie sanāk? Vai elektrība, apsaimniekošana? Jo īre it ka viņiem zem vidējās cenas par tādiem dzīvokļiem citur Rigā. bet šie viedokļi man ļoti palidzeja! Paldies jums! Viela pārdomām. 🧐😁
31.12.2021 11:07 |
 
Reitings 5
Reģ: 31.12.2021
krikse1123 @ 31.12.2021 11:07
Viktorija033 dārgi komunālie sanāk? Vai elektrība, apsaimniekošana? Jo īre it ka viņiem zem vidējās cenas par tādiem dzīvokļiem citur Rigā. bet šie viedokļi man ļoti palidzeja! Paldies jums! Viela pārdomām. ??

Nu, mums visi komunālie kopā sanāk 150€. Es nepetu tas kalkulācijas 😅 vnk skatos uz val rēķinu.
Manuprāt, pārāk dārgi par tādu dzīvokli. Dzīvoklis mazs, ne īpaši silts. Vasarā arī tur ir karsti 😅 Tas nav jaunais projekts. Tas ir renovēta māja. Bet nu remonts ir so-so.
Draugs iepriekš arī gribēja pirkt dzīvokli, tagad saka, ka nepirks, jo ir dārgi.
31.12.2021 11:33 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Man patīk gudrinieki, kuri saka, ka Vecmīlgrāvis ir slikts rajons. :D Es pats pazīstu ļoti labi apkārtni un var dzīvot mierīgi. Kāds kriminālais kontigents? :D Tos pat var satikt skaistajā Mežaparka. Dzīvot var, 40 minūtes no centra. Daudz pārtikas veikali Vecmīlgrāvi, sporta stadions, GYMS, ir vietas, kur var garšīgi paēst. Netālu Vecāķi, kur var baudīt jūru un mežu. Transports iet regulāri (2,24,vilciens,300 mikroautobuss). Emmas ielas apkārtne itkā skaitās krimināls, bet cik esmu gājis, tad ne reizi neesmu saticis kriminālo kontigentu cilvēkus. Visi tie stāsti ir izdomāti, lai cilveki baidītos. :D Vienīgais vai es iesaku dzīvot tajā māja? Tur jau jāskatās un jālemj, bet jā Vecmīlgrāvī var droši dzīvot. :D
31.12.2021 18:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!