Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ja esi bijis IKEA - Tu noteikti var man ļoooti izpalīdzēt!

 
Reitings 8
Reģ: 01.10.2018
Čau! 😎
Fakts: Visiem patīk doties uz IKEA, bet neviens nesaprot, kāpēc no tā izejot, preces rokās ir vairāk kā saprašana 🤭🤭🤭 Šajā anketā ar Tavu palīdzību, es centīšos to noskaidrot!
Esi tik foršs un, lūdzu, velti, lūdzu, mums dažas minūtes.
Atceries, svētku laikā labie darbi skaitās dubultā.. 😊
https://forms.gle/AgfwNw5fN4pxKFDz7
29.12.2021 03:43 |
 
Reitings 54
Reģ: 22.04.2020
Anketu aizpildīju, bet japiedomā pie valodas, uzskatu ka diplomdarba anketā nelieto sarunvalodu , bet vairāk lietišķo valodu. Un japiedomā pr vārda “beidzamajā” lietošanas, iespejams, aizvietot ar pedējā. Un smaidiņu lietošana man liekas ir lieka🤷‍♀️
29.12.2021 07:54 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Visiem nepatīk doties uz IKEA - tas nu ir fakts.
Anketa ļoti neprofesionāla, ņemot vērā, ka esi jau ceturtā kursa studente. Pirms anketas publicēšanas vajag pārlasīt tekstu, neaizmirst par pareizrakstību. Un smaidiņus un citus "emoji" simbolus NOTEIKTI nevajag izmantot LU ceturtā kursa studentiem. Šo anketu izmantos BAKALAURA darba ietvaros, cerams, ka tur smaidiņi un "emoji" simboli netiks pievienoti.
Ja veidojot anketu nav iespējas visu tekstu lietot latviešu valodā, tad nevajag tur taisīt anketas. Pie atbilžu variantiem izvēle ir latviski un pēkšņi angļu valodā "other"?!
Un, ja izmanto svešvārdus, tādus kā "merčendaizings", tad domēr der paskaidrot, jo cilvēki kuri ikdienā nesaskaras ar šādiem vārdiem, tas būs tikai svešvārds.
29.12.2021 13:01 |
 
Reitings 69
Reģ: 25.03.2020
Anketu bija nepatīkami pildīt, jautājumi tādi, it kā visiem veikala klientiem būtu svarīgi visi tie Tavi vienveidīgie jautājumi. Nav pietiekami plaša variācija ar atbilžu variantiem, piemēram, par IKEA apmeklējumu. Nu tas nav pārtikas veikals, lai iegrieztos tajā 3 reizes nedēļā vai retākais 1 reizi mēnesī. Un nevar apgalvot, ka visiem patīk IKEA veikals.
29.12.2021 14:42 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
'VISIEM patīk doties uz IKEA" NAV fakts. Patiesībā es labprāt nedotos uz ikea nekad. Tā vieta man liek justies ļoti nekomfortabli.
30.12.2021 15:54 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Man nepatīk doties uz IKEU, uz IKEU es bieži devos, kad īsu brīdi dzīvoju viena no ziemeļvalstīm, bet tikai tāpēc, ka IKEAS telpās bija garšīgu hotdogu kafejnīca.
30.12.2021 18:06 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Tiešām 4. kursa studenta anketa? Tāds vidēja vidusskolas ZPD iespaids palika..
30.12.2021 18:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits