Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļojums ar vecākiem

 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Sveikas,
Varbūt varat ieteikt kādas valstis, vietas, kur būtu forši aizbraukt kopā atpūtā ar vecākiem? Viņi nekur īsti nav bijuši, tāpēc der principā jebkura vieta. Nav pensionāri, bet šķiet, ka ideālais variants būtu tāda laba kombināciju starp atpūtu, garšas baudījumu, gan valsts/ dabas baudīšanu. Tā, lai gluži katru dienu nav jāmoka ar pārgājieniem. :) Šobrīd šķiet, ka ceļošanas laiks būtu maijs. Un , protams, ja draudzīgāks kabatai, tad tikai bonuss.
26.12.2021 22:59 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Tici man, der jebkura Eiropas valsts. Regulāri ceļoju ar vecākiem un dodamies uz jau iepriekš saplānotiem apskates objektiem, kas sevī ietver visu (daba, muzeji, akvaparks utml.). Ejam uz visām vietām, kuras patīk man un viņiem nav iebildumu.
Rezumē= skaties, ko vēlies pati un esi viņu gids ;)
26.12.2021 23:10 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Paldies. Pirmā mūsu doma bija par Ungāriju vai Gruziju, jo viņi kādreiz bija minējuši šīs vietas, bet padomāšu arī kur pati gribētu doties un kas uzrunā vairāk. :)
26.12.2021 23:27 |
 
10 gadi
Reitings 1354
Reģ: 13.02.2009
mangos @ 26.12.2021 22:59
Sveikas,
Varbūt varat ieteikt kādas valstis, vietas, kur būtu forši aizbraukt kopā atpūtā ar vecākiem? Viņi nekur īsti nav bijuši, tāpēc der principā jebkura vieta. Nav pensionāri, bet šķiet, ka ideālais variants būtu tāda laba kombināciju starp atpūtu, garšas baudījumu, gan valsts/ dabas baudīšanu. Tā, lai gluži katru dienu nav jāmoka ar pārgājieniem. :) Šobrīd šķiet, ka ceļošanas laiks būtu maijs. Un , protams, ja draudzīgāks kabatai, tad tikai bonuss.

Itālija! Tur ir skaista daba, gardi ēdieni un tik daudz, ko baudīt - arhitektūra, māksla, viesmīlība. Man ļoti patīk visas mazās pilsētiņas, miestiņi pabraucot tālāk no tūristu vietām. Lai gan arī tūristu galamērķus vērts apskatīt, Venēcija - Komo ezers, kas ir ļoti populārs maršruts. Roma ir Roma, tā 1x noteikti būtu katram jāapciemo :) Ja vairāk uz Dienvidiem lido ( piem.Bari), tad Alberobello, Monopoli iesaku izbraukāt vai pretējā krastā Amalfi, Positano.. ah, nu varētu vēl turpināt! :)
26.12.2021 23:49 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
jenna @ 26.12.2021 23:49

Itālija! Tur ir skaista daba, gardi ēdieni un tik daudz, ko baudīt - arhitektūra, māksla, viesmīlība. Man ļoti patīk visas mazās pilsētiņas, miestiņi pabraucot tālāk no tūristu vietām. Lai gan arī tūristu galamērķus vērts apskatīt, Venēcija - Komo ezers, kas ir ļoti populārs maršruts. Roma ir Roma, tā 1x noteikti būtu katram jāapciemo :) Ja vairāk uz Dienvidiem lido ( piem.Bari), tad Alberobello, Monopoli iesaku izbraukāt vai pretējā krastā Amalfi, Positano.. ah, nu varētu vēl turpināt! :)

Piekrītu katram vārdam🤩
27.12.2021 02:19 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Man arī šķiet, ka der jebkura Eiropas valsts, es skatītos uz dienvidiem - protams, Itālija, Francija, Spānija, Portugāle, arī Melnkalne man ļoti patika - tur ar krievu valodas zināšanām vispār nav nekādu problēmu. Prāga un Vīne arī ir skaistas.
27.12.2021 21:11 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
jenna @ 26.12.2021 23:49

Itālija! Tur ir skaista daba, gardi ēdieni un tik daudz, ko baudīt - arhitektūra, māksla, viesmīlība. Man ļoti patīk visas mazās pilsētiņas, miestiņi pabraucot tālāk no tūristu vietām. Lai gan arī tūristu galamērķus vērts apskatīt, Venēcija - Komo ezers, kas ir ļoti populārs maršruts. Roma ir Roma, tā 1x noteikti būtu katram jāapciemo :) Ja vairāk uz Dienvidiem lido ( piem.Bari), tad Alberobello, Monopoli iesaku izbraukāt vai pretējā krastā Amalfi, Positano.. ah, nu varētu vēl turpināt! :)

Arī piekrītu šim komentāram. Positano vispār ir viena no manām mīļākajām vietām pasaulē, pasakaini skaista. ♥
27.12.2021 22:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits