Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ZIEMSVĒTKU ŠOKS - VĪRIETIS PROTOT LABĀK!

 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Priecīgus un siltus visām!
Man šie Ziemassvētki pagājuši skumjā noskaņā. Padalīšos.
Tas viss aizsākās šajā rudenī, kad mans draugs aktīvi sāka apmeklēt Džentlmeņu klubu Rīgā. Sāku just, ka viņš kļūst arvien īgnaks, neiecietīgāks. Samazinājās tuvības reizes, tās kļuva vēsākas no viņa puses. Līdz aizvakar notika īsta drāma. Biju sagatavojusi draugam Ziemassvētku galdu- auksto zupu, papriku, hinkali pelmeņus, piparkūkas, ragū un citus gardumus- kopā 9 ēdienus.
Kad bijām beiguši baudīt maltīti, pavedināju uz seksu un vēlējos mīļoto aplaimot arī ar Ziemassvētku orālo gandarījumu. Biju saģērbusies par sniegbaltīti, ļoti centos, taču jutu, ka nespēju viņu iekustināt, līdz vienā brīdī mineta laikā viņš ar plaukstu, uzspiežot man to uz pieres, ar stipru grūdienu aizlidināja mani prom.
Vaicāju, kāpēc tā? Un tad viņš sāka stāstīt. Esot Ziemassvētki, tāpēc būšot atklāts. Agrāk viss ar mani bijis labi, bet lietas mainās. Kā teicis diženais Jānis Pliekšāns - pastāvēs, kas pārmainīsies. Džentelmeņu klubā paralēli biznesa un politikas sarunām, novusam, konjaka lietpratēju sekcijai esot arī "Veču lietu klubiņš". Tajā apspriežot dažādus vīru estētikas un intīmās dzīves jautājumus- bārdas forma, bikini zonas skūšana, dzimumlocekļa un sēklinieku maisiņa (kules) formu un garuma uzlabošana, seksa tehnika un līdzīgas lietas. Un esot arī praktiskas nodarbības, parasti pirtī. Tad, lūk, izrādās, manējais tur saticis kādu Ritvaru, kurš kļuvis viņa intīmās dzīves skolotājs un katru ceturtdienu apmācot viņu, tai skaitā veicot viņam minetu, skaidrojot, kuri punkti jūtīgāki, kā pareizi to visu darīt. Un tagad manējais saka, ka pilnība piekrīt Ritvaram- vīrietis minetu prot labāk- viņš perfekti pārzina vīrieša jūtīgos punktus, erogēnās zonas, viņam ir lielāka galva un lielāka mute, vakuuma sūkšanas spēks, mēle- viss ir spēcīgāks un jaudīgāks.
Arī draugs pats sēdēja nokārtu galvu, jutās vainīgs, teica, ka nekad nebūtu ko tādu iedomājies, bet tagad vairs nekas neesot saglābjams - tādas sajūtas kā ar Ritvaru, ar mani neesot atkārtojamas.
Kā jūs rīkojotos vai esat rīkojušās šādās situācijās?
Skandāls, mēģinājums aizliegt viņam doties turp? Kā lai dzīvo tālāk?
26.12.2021 12:39 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
😀
26.12.2021 12:55 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2020
Tavs vīrs ir pederasts vārda tiešā un pārnestā nozīmē. Tā nevar izturēties pret sievieti.
Zinātniski ir pierādīts, ka vīrietim saņemot nekvalitatīvu apmierinājumu viņā var mainīt orientāciju. Tas ir noticis un daļa vainas jāuzņemas Tev pašai!
Jautājums, kas, ellē, tas par klubiņu, kur veči drāžās savā starpā un spēlē novusu👀
26.12.2021 14:37 |
 
Reitings 1821
Reģ: 09.12.2021
Kā teicis diženais Jānis Pliekšāns - pastāvēs, kas pārmainīsies.

Vai tad Pliekšāns šo teica??😀
26.12.2021 16:10 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Vai tad Pliekšāns šo teica??

Vēl arī Brežņevs vienu reizi PSKP kongresā tā esot teicis.
Bet runa taču ir par ko citu šeit...
26.12.2021 23:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Smuka pasaciņa, šoreiz tīri labi patika palasīt 😄
Klīrīgās komentārs arī labs 😀
27.12.2021 00:07 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Lauma, tev labi sanāk. Mēs pasūtam vēl rakstus, bet, lūdzu, nomaini kursu😁
Tavai otrai personībai arī labs komentārs😁
27.12.2021 02:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits