Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zemessardze

 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Sveiki!
Sveiciens Ziemassvētkos!
Esmu pārdomas par Zemessardzi... neteiktu, ka esmu ļoti labā fiziskā sagatavotībā, bet jau mēnesi regulāri eju uz sporta zāli, tāpēc kaut kāda izturība ir jau.. man ir darbs un studijas... brīvā laika maz , bet Zemessardze tāds mazais sapnītis
Sakiet, lūdzu, vai ie normatīvi jāpilda stājoties? Mājaslapa neatrodu. Cik viegli/grūti iziet veselības pārbaudi?(man or brilles, visadi citādi it kā viss labi)
Ko domājat par meiteni Zemessardzē? Varnūt kāda pati vai draudzene tur ir un varat pastāstīt kāda ir ikdiena? Cik biež apmācības utml?
Paldies!
Lai skaists laiks!
25.12.2021 12:38 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Atceries, ka iestājoties Zemessardzē, tu esi saistībās uz visu mūžu. Ik pēc gada, ja atminos pareizi, ir jāpagarina līgums, jāiziet OVP, jāveic nepieciešamās potes. Zemessardze tevi var izsaukt arī uz spēka pārbaudēm, ja neesi ilgu laiku tur bijis. Ja neierodies, būs soda nauda. Ja atsakies pagarināt līgumu, tu esi rezervistos, un tāpat var izsaukt uz treniņu. Rezervistos būdama tu kara gadijumā tiec iesaukta. Īsāk sakot tas nav hobijs, apdomā vai esi gatava.
25.12.2021 12:47 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Sisenis @ 25.12.2021 12:47
Atceries, ka iestājoties Zemessardzē, tu esi saistībās uz visu mūžu. Ik pēc gada, ja atminos pareizi, ir jāpagarina līgums, jāiziet OVP, jāveic nepieciešamās potes. Zemessardze tevi var izsaukt arī uz spēka pārbaudēm, ja neesi ilgu laiku tur bijis. Ja neierodies, būs soda nauda. Ja atsakies pagarināt līgumu, tu esi rezervistos, un tāpat var izsaukt uz treniņu. Rezervistos būdama tu kara gadijumā tiec iesaukta. Īsāk sakot tas nav hobijs, apdomā vai esi gatava.

Ir tik traki? :0
Paldies par informāciju. Likās, ka var izstāties, kad kļūst par smagu.... nav jaun profesionālais kara dienests...
25.12.2021 13:10 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Naktsputns @ 25.12.2021 13:10

Ir tik traki? :0
Paldies par informāciju. Likās, ka var izstāties, kad kļūst par smagu.... nav jaun profesionālais kara dienests...

Tapēc ir jāpainteresējas pirms kur iesaisties. Nepagatināt līgumu jau tu vari, daudzi neiet tur vairs. Mans draugs arī reiz bijis zemessardzē. Nesen pat zvanija, teica ka nav viena pote, jāuztaisa un ka jāpagarina līgums, jāiziet OVP. Daudzi, kas tur bijuši dzīvo savu dzīvi un vienkārši pagarina līgumu lai nav tās izsaukšanas vai rezervisti. Taču tās joprojām ir saistības uz visu mūžu, par ko daudzi ir nelaimīgi.
25.12.2021 13:40 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Fun fact, tik tikko tieši no zemessardzes pazvanija, vienkārši pārbaudija vai ir sasniedzams. Visus tā pārbauda, ja nu gadijumā kas notiek un vajag.
25.12.2021 13:44 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Mans teevs savulaik bija, tajaa laikaa tas bija vairaak kaa hobijs, savi resursi tika tereeti visaam braukshanaam uz maaciibaam. Kad kljuva vecaaks izstaajaas, var izstaaties, tas nav uz muuzhu. Un tagad tachu par maaciibaas pavadiito laiku maksaa kaut ko? Vai arii es kaut ko murgoju?
Fiziskais un veseliiba tur ar dievu uz puseem var buut, par to toch nesatraucies. Man pat armijas normatiivi shkjiet smiekliigi, lai gan neesmu nekaada sportiste, tikai hobija liimenii pakustos.
https://www.zs.mil.lv/lv/pievienojies
ZEMESSARDZES REKRUTĒŠANAS DIENESTS
zvani
1811
raksti
[email protected]
apmeklē
www.esizemessargs.lv
Iekopeeju kontaktus no taa linka. Vispaar, ja taa lieta interesee, tur ir interesanti, klasesbiedrs brauca uz papildus apmaaciibaam savulaik un bija misijaa Afganistaanaa, kopaa ar iistajiem armijniekiem, darbs bija baazee uz vietas, bet nauda naaca laba pa misijas laiku.
25.12.2021 14:52 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Un par brilleem arii vari nesatraukties, taa sagadiijies, ka man lpziistamie gandriiz visi tur ir ar brilleem, bijushais klasesbiedrs vispaar ir ar milziigaam dioptrijaam. Sava eertuma deelj, mezhs un shaushanas maaciibas, vai ja ljoti nopietna interese par militaaro sfeeru, tad nu tavaa vietaa nokorigjeetu ar laazeru, ja tas ir finansiaali pavelkams.
25.12.2021 14:57 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
https://lvportals.lv/e-konsultacijas/16231-vai-var-atteikties-no-rezervista-statusa-militaraja-dienesta-2019
25.12.2021 15:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits