Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pašpietiekamība.

 
Reitings 12
Reģ: 11.10.2021
Sveikas.
Šis gads visā pasaulē bijis tik ļoti savādāks. Apkārt daudzi izveidojušas ģimenes, jaunas savienības. Neskatoties uz to, kas apkārt notiek, cilvēki turpina dzīvot.
Kaut kā maķenīt kremt. Esmu to sapratusi. Jo pašai tā nav. Tad domāju kapēc man kremt. Sapratu, ka ģimene/laulība man liek sajusties novērtētai. Bet ir taču tik daudz citu, kuras dzīvo ar pašpārliecinātību sev, neieliekot ģimeni kā savu pašvērtējumu.
Dāmas, dalieties ar recepti. Tās, kas dzīvo sev, tās drosmīgās un cēlās. Kā jūs rodat to mieru sevī? Kā jūs izejat no sabiedrības pieprasītajām normām un nejūtaties par to slikti vai nekritizējat sevi.
Jūtu, ka trūkst tāda patiesa mīla pret sevi, gribas to atrast un neielikt savu labsajūtu cita rokās.
10.12.2021 00:12 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Nu tu nebūsi no tām sievietēm, kas var dzīvot bez attiecībām, ta kā nav tad par tādu mākslīgi jāpataisās.
Bieži saka - nomierinies, neko nemeklē, tad tevi atradīs. Manā pieredzē tas neapstirpinās, lai atrastu savu īsto, uz randiņiem jāiet kā uz darbu.
Pirms atradu savu vīrieti, man bija līdzīgas emocijas - vientulība, skumjas utml. Tagad jūtos lieliski, ir iestājies tāds miers, un tajā nav nekā nepareiza - justies labi kopā ar vīrieti, nevis mākslīgi pataisīties par vientuļnieci.
Sevi ir jāuzlabo - jāpiestrādā pie figūras, stila, frizūras, komunikācijas prasmēm, un jāmeklē vīrietis, kas atbilst tavām prasībām un tu viņa.
10.12.2021 00:18 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Ģimeni veido tāpēc, ka ir ar ko un, ka pašam gribās. Kad atradīsi īsto vīrieti, tad arī viss notiks.
Man tikai nedaudz nepatīk noformulējums par tām drosmīgajām un cēlajām 😅 nav jau nekas grūts dzīvot vienam un tikai priekš sevis. A izveidot ģimeni, izaudzināt bērnus un nodzīvot ar vienu vīrieti līdz mūža galam, gan ir jābūt kaut kam vairāk.
10.12.2021 01:14 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Nu šeit izklausās, ka tev pietrūks tās attiecības, un pati zini, ka vēlies ģimeni. Gan pienāks laiks, kad atradīsi ar ko to visu izveidot. Citām tiešām ir jāiet regulāri uz randiņiem, bet gadās jau arī, ka bez randiņošanas vnk iepazīstas arī īsto cilvēku. Bet par sabiedrības normām gan nav ko satraukties, nu nav obligāti visām vienā vecumā jāprecas un ģimenes jāveido. Piemēram es nevēlos bērnus, un man pilnībā vienalga, kad kāds saka - bet tā taču nav jābūt, bērnus sievietei ir jāgrib utt.
10.12.2021 04:28 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Daudzi kuriem ir veiksmīgas attiecības uzskata ka vajag tikai dzīvot un neiespringt, viss notiks pats no sevis, kad būs laiks. Kā romantiskā filmā, kad tā pēkšņi un nejauši saskrienas uz ielas ar cilvēku kurš izrādās īstais un vienīgais. Kādiem tā ir citiem, nav. Nevajag paļauties uz sagadīšanos, dzīve nav filma.
Ja būtu tikai jādzīvo un jāgaida, tad pasaulē nebūtu tik daudz vientuļu cilvēku kuriem nav sanācis izveidot attiecības. Kur tad viņu laimīgā sagadīšanās palika ? Lai atrastu īsto, bieži vien ir jāpieliek pūles, gan vīrietim gan sievietei.
10.12.2021 09:40 |
 
Nepatīk
Reitings 77
Reģ: 07.12.2021
Sveika😊, sākumā vajag atrast mieru sevī. Pienemt sevi kāda esi, vai pilnveidot līdz būsi pilnībā apmierināta (es nerunaju par ķirurģiskam manipulācijām vai skaistuma injekcijām ). Piemram, man agrāk bija grūti sevi mīlēt, man bija liels liekais svars (+20 kilogrami) gada laikā,man nepatika mana sejas āda, augums. Tad es sapratu, ka ja sēdēšu sevi žēlošana, nekas nemakisies un saņemos kaut ko mainit. Eju uz dažādām sejas procedūrām,sportoju,pareizi ēdu. Varu droši roku uz sirds liekot teikt,ka ar katru dienu sev patīku ar vien vairāk un vairāk. Pamanīju to, ka pati staroju, apkārtējie arī “staro “ pretī. Vēl ir viena loti būtiska lieta -izslēgt no savas dzives tos cilvekus,kuri nes negācijas . Šo es likti Nr.1 skalā! Un tev viss izdosies!🙏
10.12.2021 10:30 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Elinapelina @ 10.12.2021 10:30
Sveika?, sākumā vajag atrast mieru sevī. Pienemt sevi kāda esi, vai pilnveidot līdz būsi pilnībā apmierināta (es nerunaju par ķirurģiskam manipulācijām vai skaistuma injekcijām ). Piemram, man agrāk bija grūti sevi mīlēt, man bija liels liekais svars (+20 kilogrami) gada laikā,man nepatika mana sejas āda, augums. Tad es sapratu, ka ja sēdēšu sevi žēlošana, nekas nemakisies un saņemos kaut ko mainit. Eju uz dažādām sejas procedūrām,sportoju,pareizi ēdu. Varu droši roku uz sirds liekot teikt,ka ar katru dienu sev patīku ar vien vairāk un vairāk. Pamanīju to, ka pati staroju, apkārtējie arī “staro “ pretī. Vēl ir viena loti būtiska lieta -izslēgt no savas dzives tos cilvekus,kuri nes negācijas . Šo es likti Nr.1 skalā! Un tev viss izdosies!?

Biezpiens brokastīs,zivs ar salātiem pusdienās un vakariņas pa retam, nav pareiza ēšana.😂😂😂
10.12.2021 11:24 |
 
Nepatīk
Reitings 77
Reģ: 07.12.2021
LaLo @ 10.12.2021 11:24

Biezpiens brokastīs,zivs ar salātiem pusdienās un vakariņas pa retam, nav pareiza ēšana.???

Kāds šai diskusijai sakars ar Tevis minēto!?
10.12.2021 11:32 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Derisa @ 10.12.2021 00:18
Nu tu nebūsi no tām sievietēm, kas var dzīvot bez attiecībām, ta kā nav tad par tādu mākslīgi jāpataisās.
Bieži saka - nomierinies, neko nemeklē, tad tevi atradīs. Manā pieredzē tas neapstirpinās, lai atrastu savu īsto, uz randiņiem jāiet kā uz darbu.
Pirms atradu savu vīrieti, man bija līdzīgas emocijas - vientulība, skumjas utml. Tagad jūtos lieliski, ir iestājies tāds miers, un tajā nav nekā nepareiza - justies labi kopā ar vīrieti, nevis mākslīgi pataisīties par vientuļnieci.
Sevi ir jāuzlabo - jāpiestrādā pie figūras, stila, frizūras, komunikācijas prasmēm, un jāmeklē vīrietis, kas atbilst tavām prasībām un tu viņa.
Meitenēm jau viegli randiņot, nav kā čaļiem...
10.12.2021 12:01 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Man tikai nedaudz nepatīk noformulējums par tām drosmīgajām un cēlajām 😅 nav jau nekas grūts dzīvot vienam un tikai priekš sevis. A izveidot ģimeni, izaudzināt bērnus un nodzīvot ar vienu vīrieti līdz mūža galam, gan ir jābūt kaut kam vairāk.

Tieši tā, dzīvot vienam ir tieši vieglākais dzīvesveids, nav tur nekāda sakara ar drosmi ;)
10.12.2021 16:52 |
 
Reitings 22
Reģ: 20.10.2021
Nezinu! Esmu tikai sapratusi, ka ja gribas sevi pilnveidot - tam nav nekāda sakara ar to ka esi viena, un nav nekāda sakara ar tevu izskatu un miesu. Svarīgi ir kaut kas dziļāk... dvēseliski. Kā to labot un mainīt. Nezinu. Es arī gribu saprast. Varbūt jāstrādā ar emocijām un spēju būt te un tagad.
10.12.2021 22:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits