Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ģimenes ārsts

 
Reitings 3
Reģ: 22.10.2021
Sveikas, meitenes! Iesakiet, lūdzu, labu ģimenes ārstu. Varbūt kādai no jums ir labs ārsts, pie kura arī es varētu mēģināt pierakstīties. Rajons pilnīgi vienalga, tāpat sanāk visu laiku braukt uz Rīgu pie jebkura speciālista, pat pie zobārsta, jo manā pilsētā ārsti ir drausmīgi. Ar labu ārstu es domāju tādu, kurš, ja ir problēma, dod nosūtījumus pie speciālistiem un uz pārbaudēm, nevis žmiedzas un ja vajag zāles, tad var uzprasīt pa telefonu, lai ieliek e-veselībā. Nu tādu, kurš ir ieinteresēts atrisināt problēmu.
Mans tagadējais mazpilsētā ir vienkārši idiots. Paņirgājās par mana ginekologa nosūtījumu uz izmeklējumu (paldiesdievam ginekologs to varēja iedot, nebij šim jāprasa) un paņirgājās par manām kontracepcijas tabletēm, kuras lietoju endometriozes ārstēšanai, kontracepcija endometriozi neārstējot, vispār esot jānomet VISI hormoni, tad endometrioze pazudīšot. Un izsargāties vajagot pēc kalendārās metodes, nevis dzert hormonus. Nu kā tādu murgu var pateikt vispār.
04.12.2021 14:00 |
 
Patīk
Reitings 1747
Reģ: 24.05.2019
Es ar ģimenes ārstu vispār neapspriežu ginekoloģiju...
Labiem ģimenes ārstiem, kas nav maksas (piemēram Arsā par 35 eur uzreiz var tikt) Rīgā ir milzīgs pacientu skaits, un tikt pie viņiem var tikai pēc deklarētās dzīvesvietas.
Man pašai ir ārste ārpus Rīgas, tāpēc nemācēšu ieteikt (izņemot tādu, kurai ir 3500 pacienti un viņa nevienu neņem, tā kā nav jēgas)
04.12.2021 16:18 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Diemžēl lielākā daļa ārstu neņems vienkārši jebkuru pacientu,vai nu tikai pēc deklarētās dzīvesvietas adreses vai arī,ja praksē maz pacientu.
04.12.2021 16:22 |
 
Reitings 4709
Reģ: 20.08.2021
Varbūt jāzvana visām klīnikām pēc kārtas un jāprasa vai ir jauns ģimenes ārsts nesen sācis, tas nozīmētu, ka varētu tikt pie tā ārsta! Vai arī mājaslapas paskaties, kuri ir jauni tikko sākuši praksi!
Es savulaik arī mainiju, manējā bija tāda pie kuras nekad nevareju tikt, beigās kolēģe ieteica jaunu ģimenes ārsti, kurai bija maz pacienti, līdz ar to veiksmīgi pārreģistrējos!
Tā kā veiksmi meklējumos!
04.12.2021 16:53 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Vari mēģināt pie Sergeja Davidoviča-Šcerbacka, liela iespēja, ka paņems arī ne pēc deklarētās dzīves vietas, saprotošs, patīkams ārsts.
04.12.2021 17:09 |
 
Reitings 3
Reģ: 22.10.2021
Jā, ar to deklarāciju tā ir, kā ir, ceru atrast kādu, kurš tik strikti uz to neskatīsies, es varētu pateikt, ka īrēju dzīvokli attiecīgajā rajonā.
Njā, manam ģimenes ārstam ir veseli 200 pacienti. Tagad saprotu, kāpēc tik “daudz”. Manā pilsētā nav neviena jauna, visi tādi, kuri jau pēc gadiem pensijas gados, un reāli viņiem viss pie vienas vietas.
05.12.2021 11:43 |
 
Reitings 1467
Reģ: 21.11.2017
Man ir ļoti forša ģimenes arste, paņēma arī neesot viņas zonā. Tik noteica, ka uz mājas vizītēm nebrauks. Bet man tā nav problēma, varu aizbraukt pati. Nezinu vai tagad ņem, pirms gada paņēma mani un manu ģimeni. Ja ir vēlme, privāti varu ieteikt
05.12.2021 12:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)