Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kopmītnes

 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Sveikas!
Esmu nesen atsākusi dzīvot kopmītnēs, jo atsāku studēt un sapratu, ka lētāk ir kopmītnēs, nekā īrēt dzīvokli :) Šobrīd darba man nav, studijas manā programmā palika attālināti, bet nu, tā kā man ar māti nav diez ko labas attiecības un tagad esmu darba meklējumos, negribas ievākties pie viņas atpakaļ.
Dzīvoju es un vēl 2 meitenes vienā istabiņā, bet meitenes studē ko citu, viņām studijas ir klātienē. :) Un tā nu sanāk, ka es jūtos kā traucēklis. Mums ir jāslēdz kameras, ir jārunā semināros uc., meitenes abas nekur nestrādā, ir jaunas, tikko pēc vidusskolas un reizēm ir tā, ka tad, kad man ir nodarbības, viņas ir uz vietas un es redzu, ka jūtas neērti...dienās, kad man nodarbības ir jau no 8.30 rītā, viņas vēl guļ(es parasti pieslēdzos caur austiņām, tāpēc skaņas netraucē :)), reizēm jau ir augšā un tad piesardzīgi staigā ka tik nepamana(es fonu esmu pamainījusi savos teams zvanos, tāpēc fonā esošo nemaz neredz un viņām to teicu......)
Nezinu, saprotu, ka man nav jādomā tik daudz par citiem, bet es jūtos neērti, ka tā, bet neko mainīt jau nevaru.... Es it kā klausos austiņās, es nerādu viņas kamerā utml., bet tāpat saprotu, ka ir nēerti...
Ko jūs domājat par šo situāciju? Es laikam pārāk domāju, ko citi padomās un kā citi jutīsies, ka tagad sāku domāt, ka laikam kopmītnes nav tik laba ideja..
21.11.2021 20:17 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Nu, es godīgi sakot nesaprotu par ko tu jūties vainīga. Tu maksā par dzīvošanu tur un tev ir tiesības dzīvot tur. Viss.
Ja viņām ir neērti, tad tā ir viņu problēma. Turklāt, tu pati jau raksti, ka pieslēdzies no austiņām, fona attēlu nomaini un viņas nemaz fonā neredz, tad kur problēma? Turklāt viņas to zina. Nu, jā, iespējams tas otram tāpat rada diskomfortu, bet hey, tev ir visas tiesības tur dzīvot. Ne jau visiem izdabāsi.
Normāla situācija.
Tagad maģistratūrā studējot man nācās pat darbā pieslēgties sapulcēm. Un darbā man ir tā, ka katram nemaz nav savs ofiss. Piemēram, es ar vēl 4 citiem kolēģiem strādājam vienā telpā. Nu, neko, es austiņas uzlieku, kad man ir nodarbības, pasaku kolēģiem un viss. Ofisa dzīve neapstājas. Nevienam neliekas neērti. Pieņem un saprot.
Nenodarbini sevi ar muļķībām. :)
21.11.2021 20:23 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Tev noteikti nav jājūtas kā traucēklim jo visām jums ir vienādas tiesības. Jūs dzīvojat kopmītnē,tas jau visu paskaidro pats par sevi. Tik pat labi jūs varetu būt mainītās lomās un citai meitenei būtu vienalga vai tu 8.30 guli vai vēl ko dari un viņa savas lekcijas klausītos uz pilnu klapi 😄
21.11.2021 20:37 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Galīgi nevajag satraukties, sākot dzīvi kopmītnēs visi apzinās, ka būs kaut kā jāsadzīvo ar istabas biedriem, katram būs kādas neērtības. :) Tas ir pilnīgi normāli. Trakāt būtu, ja tu regulāri 3os naktī nāktu no ballītes un ālētos pa istabu 😀
Ja līdzekļi atļauj, es šad tad aizietu kādā kafejnīcā pasēdēt un klausīties lekcijas, tīri lai pamainītu vidi un neliktos, ka katru dienu kādam traucēju.
21.11.2021 20:43 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Tev nav jājūtas neērti. Tās ir kopmītnes. Un pēc apraksta tu jau tā dari visu lai atvieglotu procesu viņām.
Ja ir laiks un rocība, ik pa laikam ej uz bibliotēku vai kafejnīcu, ja tev šķiet neērti to darīt kopmītnē.
21.11.2021 20:47 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Bet +1 respect punkts, ka ej un dari savu dzīvi, pa cik minēji, ka nav labas attiecības ar mammu.
21.11.2021 20:48 |
 
Reitings 111
Reģ: 06.11.2021
To laiku tu varētu piepelnīties, piemēram iet uz džeku kojam piedāvā minetu/seksu. Ņem par stundām.
Gan būsi piepelnijusies, gan netraucēsi.
21.11.2021 20:56 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Sisenis @ 21.11.2021 20:48
Bet +1 respect punkts, ka ej un dari savu dzīvi, pa cik minēji, ka nav labas attiecības ar mammu.

Jā, +1 arī no manis. Un forši, ka padomā par to, lai istabas biedrenes jūtas labi.
Varbūt motivēsi viņas arī nopietni pievērsties mācībām un darbam :)
21.11.2021 21:54 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Ko domāt?
Daudz ko varu domāt.
Dīvaina tēma. Citās diskusijās esi diezgan bravūrīga, tagad pieticīgā. 😁
21.11.2021 22:51 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Es arī esmu dzīvojusi kojās un saprotu Tevi, bet Tu jau 8 no rīta necelies, lai ālētos videozvanā ar draudzenēm, bet Tu mācies! Viņas droši vien negrib arī iztraucēt Tevi. 😁 vai esat par šo runājušas? Manuprāt, pirmais ceļā uz veiksmīgu kopdzīvi ir RUNĀT. Man ir bijušas dažādas istabas biedrenes, bet visērtāk mums bija dzīvot pēc kārtīga vīna vakara un izrunāšanās. Vienmēr pabrīdinājām, ja pie kādas kāds atnāks mācīties vai vienkārši papļāpāt.. es mīlu mācīties naktīs un vēlu gāju gulēt, bet manas istabas biedrenes agri gāja gulēt. Arī šo situāciju atrisinājām ar sarunu, jo principā ar to kopmītnes atšķiras no dzīvokļa- Tev ir jāiemācās rēķināties un sadzīvot ar ļoti dažādiem cilvēkiem! Tu jau tā viņām centies netraucēt, spriežot pēc Tava teksta. Kad ir semināri, pabrīdini, ka Tev kādā brīdī vajadzēs runāt, bet principā tāda ir dzīve. Mums attālinātajos semināros ir bijušas situācijas, ka kādam fonā iebļaujas bērns vai mamma prasa vai ēdīsi kartupeļus 😁 nu kamera ir cita lieta, bet arī to noteikti var atrisināt- piemēram, klausoties lekcijas savā gultā ar sienas fonu vai varbūt ja ir tāda iespēja, pārvietot galdu tā, lai fons būtu siena? Jaunajās kojās īsti pārbīdīt mēbeles parasti nedrīkst, tāpēc droši vien atkarīgs no situācijas. Nu redzi... kopumā es uzskatu, ka viss slēpjas komunikācijā! 😉 arī dzīvojot vienā istabā ar brāļiem un māsām var būt līdzīgas problēmas, bet tās taču komunikācijā vienmēr atrisina :) iesaku arī Tev uzrīkot sarunu vakaru un visu pārrunāt :)
21.11.2021 23:02 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
3 meitenes kojās - man galvā uzreiz scissor sisters
22.11.2021 10:36 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aldis15 @ 22.11.2021 10:36
3 meitenes kojās - man galvā uzreiz scissor sisters

Tu tik asprātīgs un interesants :)
Turpini censties!
22.11.2021 11:45 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Lula @ 22.11.2021 11:45

Tu tik asprātīgs un interesants :)
Turpini censties!

Lamborghini Poš un Aldis15 nedaudz sajaukuši diskusijas😁
22.11.2021 11:49 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Es to labā nozīmē domāju :) kojās ir tādi gadijumi ka 1 čalis dzīvo kopā ar 2 meitenēm?
22.11.2021 11:52 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Aldis15 @ 22.11.2021 11:52
Es to labā nozīmē domāju :) kojās ir tādi gadijumi ka 1 čalis dzīvo kopā ar 2 meitenēm?

Sapņo vien. Protams, ka nav, kā tu savā izvirtušajā fantāzijā iedomājies. :D
Autore, neuztraucies, tu taču mācies, istabas biedrenes to noteikti saprot. Atvainojies, uzjautā, vai nekas netraucē, sarīko vīna vakaru un izmet šīs domas no galvas. Kopmītnēs vienmēr būs tā, ka kaut kas ir jāupurē, lai visi daudz maz justos komfortabli.
Es darbā arī paralēli klausos lekcijas, turklāt bieži vien neizmantoju austiņas. Pārsvarā kabinetā esmu viena, reizēm ir arī kolēģe, tad gan skaņu nogriežu klusāk, uzjautāju, vai netraucē un viss ir ok.
Visi ir pieauguši cilvēki. Galu galā tu maksimāli esi samazinājusi neērtību līmeni.
22.11.2021 12:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits