Cik daudz?

 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Iedvesmojoties no iepriekšējās diskusijas, gribētu uzzināt, cik jums daudz bija seksuālo partneru pirms kāzām? Atbildēt var arī tās meitenes, kuras vēl nav precējušās.
20.11.2021 10:35 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Aamelija @ 20.11.2021 20:51

Ja sieviete ieies vīriešu forumā un teiks, ka visi vīrieši ir cūkas vai arī vienkārši centīsies normāli iekļauties sarunu tēmās, nenoniecinot visu vīriešu sugu - pret viņu vērstā reakcija taču būs pilnīgi atšķirīga, ne? :)

Jā, taču, ja mērķis ir tikai apstiprināt savu pārliecību, tad šādas nianses nav svarīgas. Bet viņš jau necentās īpaši pārbaudīt, ko raksta tieši par viņu kā lietotāju (viņš tak izlikās par sievieti😁), bet ko raksta vispār par vīriešiem, attiecībām, kā atbild uz viņa provokācijām, piem., "alimentus jau pieprasīji?" un, saņemot apstiprinošu atbildi - "malacīte" 😁😂😂
20.11.2021 21:08 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Bet viņš jau necentās īpaši pārbaudīt, ko raksta tieši par viņu kā lietotāju (viņš tak izlikās par sievieti😁), bet ko raksta vispār par vīriešiem, attiecībām, kā atbild uz viņa provokācijām, piem., "alimentus jau pieprasīji?" un, saņemot apstiprinošu atbildi - "malacīte" 😁😂😂

😁😁
Kā tad pēc viņa domām tur ir, ja sieva vīru pieķer krāpšanā - viņa nedrīkst šķirties un prasīt alimentus? Respektīvi, ja pēc vīra krāpšanas sieva pieprasa šķiršanos (kas man šķiet ir pamatīgs vairums no visiem šķiršanās iemesliem, nevis vienkārši kaprīze), tad tieši sieviete paliek tā, kas ataino what's wrong in our society, nevis krāpējs vīrs? :D
20.11.2021 21:22 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Tas, ko viņš te raksta, ir no manosfēras forumiem, kurā ir tūkstošiem vīriešu un viņi to visu domā ļoti nopietni.

Nu kļūdījies gan. Šis tas varbūt arī ir aizgūts no turienes un dažādām citām kustībām, bet kopumā pie savas vīzijas es nonācu pats ar nelielu "mentoru" palīdzību. Mani vairāk interesē fakts, kāpēc tu meklēji tādus forumus un kāds tev no tā vispār bija labums?
"Anti-feminisma un izvairīšanās no sievietēm kustība, kas baigi izplatās, jo:" Tu ko, galīgi aptrakusi? Es esmu pilnībā par feminisma attīstību! Jo vairāk sieviešu privilēģijas, brīvība un izvirtība plauks un zels, jo visiem būs labāk! Izvairīšanās? Kāpēc? Šķiet kaut kā muļķīgi!
Sievietes par to vien sapņo, kā pēc dažiem gadiem uzsēdināt vīrieti uz alimentiem
Nē nu ir jau protams ļoti reti gadījumi, bet pasniegt to kā vairākumu gadījumu šķiet diezgan bērnišķīgi.
Teju visu attiecībās apmaksā vīrietis;
Lielākajā daļā attiecību tā arī ir.
Sievietēm tīri fizioloģisku iemeslu dēļ ir mazākas intelektuālās dotības;
Šis jau sen ir apstrīdēts. Ja skatās uz vidējo slāni, tad intelekta līmenis ir ļoti līdzīgs. Varbūt pat sievietēm nedaudz augstāks. Vienīgais, joprojām uzskata, ka augstākajā slānī (zinātnieki utt.) vīrieši tomēr pārspēj sievietes pēc intelekta.
Gandrīz visus izvarošanas apvainojumus pasaulē sievietes ir izfantazējušas, lai sev no tā gūtu kādu labumu (nabaga Hārvija Vainstīna liktenis ir lielisks sieviešu ļaunuma piemērs);

Šim daļēji var piekrist. Nu protams ne jau "gandrīz visus", bet daudzus noteikti. Rietumos ir bijis daudz skandālu par šo tēmu, jo daudzas sievietes pēc nepatiesu apsūdzību sniegšanas ir iesēdinājušas nevainīgus vīriešus cietumā. Vai tas pats redzams arī Latvijas kontekstā. Nē. Nu vismaz ne pagaidām.
Tā kā sievietes ir hipergāmas, viņas izdomās, kā tikt vaļā no vīra, tiklīdz viņām uzmanību pievērsīs kāds skaistāks vai bagātāks vīrietis."
Šī gan ir pilnīga taisnība. Sievietes vienmēr ir augstākas klases tēviņa meklējumos. Ja viņu kaut kāds sīkums neapmierina esošajās attiecībās un viņa ir atradusi sev kvalitatīvāku pielūdzēju, šķiršanās ir tikai laika jautājums.
20.11.2021 21:25 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Grozi kā gribi, abos dzimumos ir pakaļas, gan vīriešu, gan sieviešu. Mūsdienās vīrieši retāk runā par vardarbīgām/krāpjošām attiecībām no sieviešu puses. Tas tāpat kā stereotipiski ir vispārpieņemts, ka ar vardarbību nodarbojas tikai vīrieši ne sievietes, bet realitāte ir pavisam citādāka.
(vīrieša viedoklis).
20.11.2021 21:27 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Mani vairāk interesē fakts, kāpēc tu meklēji tādus forumus un kāds tev no tā vispār bija labums?

Cilvēki mēdz būt ziņkārīgi.
Šis jau sen ir apstrīdēts. Ja skatās uz vidējo slāni, tad intelekta līmenis ir ļoti līdzīgs. Varbūt pat sievietēm nedaudz augstāks. Vienīgais, joprojām uzskata, ka augstākajā slānī (zinātnieki utt.) vīrieši tomēr pārspēj sievietes pēc intelekta.

Oho, šādu atbildi gan negaidīju.
Jo vairāk sieviešu privilēģijas, brīvība un izvirtība plauks un zels, jo visiem būs labāk!

Esi arī homofobs un rasists, vai tikai sievietēm nedrīkst būt liela brīvība?
20.11.2021 21:33 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Esi arī homofobs un rasists, vai tikai sievietēm nedrīkst būt liela brīvība?

Tu nemāki lasīt? Speciāli apdāvinātajiem atkārtošos. Es par visiem 100% esmu par feminisma attīstību un uzskatu, ka Latvijā to vajadzētu popularizēt daudz vairāk.
20.11.2021 21:38 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Nellija12 nepārdzīvos to cik daudz sieviešu, ar seksuālu pieredzi pirms kāzām, ir veiksmīgi aprecējušās un dzīvo normālās attiecībās.
20.11.2021 21:56 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Annija35 @ 20.11.2021 20:32

Lietotājs Qwerty bij publicējis vēstuli no privātas sarakstes ar Nellija12,kur Nellija12 atklāja,ka ir vīrietis un šeit ko pēta?
Tas,ko raksta Aamelija ir..ir tādi vīriešu forumi,dzirdēju vienam psihologam par šo tēmu.

Paldies! Un arī Torojas zirgam paldies par info.
Nu interesanti. Par tādiem forumiem arī biju dziedējusi, dažos true crime raidījumos.
Nu ko, es ceru, ka šeit arī kaut kad parādīsies info, kas tiek secināts pētījuma beigās.
20.11.2021 22:10 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Godfather @ 20.11.2021 21:56
Nellija12 nepārdzīvos to cik daudz sieviešu, ar seksuālu pieredzi pirms kāzām, ir veiksmīgi aprecējušās un dzīvo normālās attiecībās.

Kāpēc? Tieši otrādi. Es varu tikai stāvus aplaudēt sievietēm, kuras gulējušas ar visu pagastu un vēl pamanījušās atrast kādu atsaldēto sev vīros. Manās acīs tas ir unikāls sasniegums un tādas sievietes ir pelnījušas milzu cieņu!
Es gan to pašu nevarētu teikt par vīru. :D
20.11.2021 22:37 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Es gan to pašu nevarētu teikt par vīru.

Savu vīru ? Ko tu var viņu vari teikt ?
20.11.2021 22:40 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021

Šī gan ir pilnīga taisnība. Sievietes vienmēr ir augstākas klases tēviņa meklējumos. Ja viņu kaut kāds sīkums neapmierina esošajās attiecībās un viņa ir atradusi sev kvalitatīvāku pielūdzēju, šķiršanās ir tikai laika jautājums.

Šis parasti gadās tad, ja vīrietis pats ir bijis akls muļķis un jau sākotnēji nav pamanījis, ka sieviete viņu nemīl. Un šī problēma attiecas uz abiem dzimumiem un vispār ir ļoti izplatīta. Tikai lūdzu nejaukt jebkuras simpātijas ar mīlestību. Daudzi pāri redzēti, kur acīmredzams, ka vienam dzirkstelīte ir, bet otram nav. Tepat forumā ir diskusijas, kurās 100 un 1 pazīme, ka vīrietim nav jūtu pret sievieti, bet viņa sev cenšas iestāstīt pretējo, sakot, ka gan jau "nav gatavs" un minot citas diezgan retas parādības.
Ja tavs intelekts tiešām ir tik augsts, kā uzskati, tev šādai problēmai nevajadzētu rasties.
Tikai lūgums nerakstīt man atpakaļ savu konveijeru par 3 mēnešiem/gadiem, ka "mīlestība ir slimība" un pārējās jau 100x dzirdētās frāzes. Man pietiek jau ar taviem līdzšinējiem tekstiem, kas sākas ar "visas sievietes" vai "sievietes vienmēr" un kuri copy-paste paņemti no neattapīgu sieviešu nīdēju lapelēm.
20.11.2021 22:48 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Trojas zirgs @ 20.11.2021 22:48

Šis parasti gadās tad, ja vīrietis pats ir bijis akls muļķis un jau sākotnēji nav pamanījis, ka sieviete viņu nemīl. Un šī problēma attiecas uz abiem dzimumiem un vispār ir ļoti izplatīta. Tikai lūdzu nejaukt jebkuras simpātijas ar mīlestību. Daudzi pāri redzēti, kur acīmredzams, ka vienam dzirkstelīte ir, bet otram nav. Tepat forumā ir diskusijas, kurās 100 un 1 pazīme, ka vīrietim nav jūtu pret sievieti, bet viņa sev cenšas iestāstīt pretējo, sakot, ka gan jau "nav gatavs" un minot citas diezgan retas parādības.
Ja tavs intelekts tiešām ir tik augsts, kā uzskati, tev šādai problēmai nevajadzētu rasties.
Tikai lūgums nerakstīt man atpakaļ savu konveijeru par 3 mēnešiem/gadiem, ka "mīlestība ir slimība" un pārējās jau 100x dzirdētās frāzes. Man pietiek jau ar taviem līdzšinējiem tekstiem, kas sākas ar "visas sievietes" vai "sievietes vienmēr" un kuri copy-paste paņemti no neattapīgu sieviešu nīdēju lapelēm.

Vot tā ir maksla, trijās rindkopās aiziet ar sevi pretrunā.
21.11.2021 11:26 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Nellija12 @ 20.11.2021 18:42

Daudzas no jums kaut ko raksta par necieņu, bet neviena man tā arī nevar nosaukt pat 1 punktu, kas liecinātu par manu necieņu attiecībā pret jums. Kā īsti tā necieņa, jūsuprāt, izpaužas?

Tu pats lieliski zini robežu starp cieņu un necieņu, Nellija. Ironiski, sievietes kā sugu neatzīsti, bet savu tēlu esi izvēlējies sieviešu dzimtā.
Žakvelīna
Lielākā daļa no mums kaut kādā savas dzīves posmā ir pārdzīvojusi/raudājusi. Tas ir tikai normāli. Redz, ka pat Bredam Pietam vienu brīdi bija grūtības ar partneres meklējumiem. Ko tad lai saka par parastajiem mirstīgajiem?

Jā. Jā. Es tikai padalijos ar sekām.😜 Draudziņ, es tavā valodā nerunāju, bet ko varu teikt-psihologa kabinets skumst pēc tevis. Tev tur daudz darbiņa. veseļoties un mācīties mīlēt no jauna. 😜
21.11.2021 11:45 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Annija35 @ 20.11.2021 20:32

Lietotājs Qwerty bij publicējis vēstuli no privātas sarakstes ar Nellija12,kur Nellija12 atklāja,ka ir vīrietis un šeit ko pēta?
Tas,ko raksta Aamelija ir..ir tādi vīriešu forumi,dzirdēju vienam psihologam par šo tēmu.

Kurā diskusijā?
21.11.2021 11:48 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Jacqueline @ 21.11.2021 11:48

Kurā diskusijā?

https://forums.dieviete.lv/forums/topic/221887-aicinajums/
21.11.2021 12:13 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Tu pats lieliski zini robežu starp cieņu un necieņu, Nellija. Ironiski, sievietes kā sugu neatzīsti, bet savu tēlu esi izvēlējies sieviešu dzimtā.

Cik man reizes jāatkārto, ka es mīlu sievietes un cienu viņas? Jā, es ar viņām netaisos precēties un saucu lietas īstajos vārdos, bet tas nav mazinājis manu cienu vai mīlestību pret viņām.
Neatzīstu sievietes sugu? Kā tieši, tavuprāt, tas izpaužas?
21.11.2021 15:36 |
 
Reitings 64
Reģ: 30.10.2021
Nellija12 @ 20.11.2021 22:37

Kāpēc? Tieši otrādi. Es varu tikai stāvus aplaudēt sievietēm, kuras gulējušas ar visu pagastu un vēl pamanījušās atrast kādu atsaldēto sev vīros. Manās acīs tas ir unikāls sasniegums un tādas sievietes ir pelnījušas milzu cieņu!
Es gan to pašu nevarētu teikt par vīru. :D
Kāpēc gan vīrs ir atsaldēts un pelnījis necieņu, ja sieva seksuālā ziņā ir ļoti pieredzējusi? Sievietēm svarīgākās detaļas nodilst un zaudē vērtību, bet vīriešiem gan ne? :D
23.11.2021 21:48 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
20+
24.11.2021 00:02 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Kāpēc gan vīrs ir atsaldēts un pelnījis necieņu, ja sieva seksuālā ziņā ir ļoti pieredzējusi?
Vīrietis, kuram ir nospļauties par savas sievas seksuālo pagātni, sevi neciena. Viņam ir pilnīgi vienalga, kādās pozās viņa sieva augsti stāvošiem kungiem ir taisijusi minetu klubu tualetēs. Tāpat viņš arī neapzinās, ka mēģina veidot ilgtermiņa attiecības ar šim nolūkam nepiemērotu cilvēku. Šajā gadījumā ļoti labs piemērs ir augstāk uzrādītā statistikas līkne, kurā uzskatāmi redzams, kā seksuālo partneru skaits tieši ietekmē sievietes spēju izveidot emocionālo saikni ar vīrieti.
Ja sieviete arī izjauc šādas attiecības, tad tā tāpat ir jāpieņem kā vīrieša vaina, jo viņš ignorēja vairākus sarkanos karogus (partneru skaits, nepiemērotība ģimenes veidošanai, sevis netaupišana vienam cilvēkam utt.).
Šo iemeslu dēļ tāds vīrietis nav pelnījis pilnīgi nekādu cieņu. Tas ir mans subjektīvais viedoklis.
24.11.2021 20:05 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Nellija12 @ 24.11.2021 20:05
Vīrietis, kuram ir nospļauties par savas sievas seksuālo pagātni, sevi neciena. Viņam ir pilnīgi vienalga, kādās pozās viņa sieva augsti stāvošiem kungiem ir taisijusi minetu klubu tualetēs. Tāpat viņš arī neapzinās, ka mēģina veidot ilgtermiņa attiecības ar šim nolūkam nepiemērotu cilvēku. Šajā gadījumā ļoti labs piemērs ir augstāk uzrādītā statistikas līkne, kurā uzskatāmi redzams, kā seksuālo partneru skaits tieši ietekmē sievietes spēju izveidot emocionālo saikni ar vīrieti.
Ja sieviete arī izjauc šādas attiecības, tad tā tāpat ir jāpieņem kā vīrieša vaina, jo viņš ignorēja vairākus sarkanos karogus (partneru skaits, nepiemērotība ģimenes veidošanai, sevis netaupišana vienam cilvēkam utt.).
Šo iemeslu dēļ tāds vīrietis nav pelnījis pilnīgi nekādu cieņu. Tas ir mans subjektīvais viedoklis.

Un vīrietis, kurš guļ ar daudzām? Kas tad notiek? Kāds tur tev ir viedoklis?
24.11.2021 20:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits