Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Situācija

 
Reitings 2
Reģ: 08.11.2021
Sveikas,radās situācija no dzīves un gribējās padalīties savās domās,jo īsti nav kam nedz paraudāt uz pleca,nedz pasūdzēties,jau kādu laiku esmu pārtraukusi jebkāda veida komunikāciju ar savu ģimeni,vecākiem ,jo viņi nav adekvāti un neredz robežas,jaucas manā laulības dzīvē,bet tas tā,tas itkā būtu atrisināts ,bet tagad ar vīru kādu laiku dzīvojam pie viņa tēva ,manam vīram pašam nav savs personīgais dzīvoklis ,arī man tāda nav,iepriekš jau esam īrējuši visādas vietas,bet nekādi nav paveicies ,vienmēr kaitinoši kaimiņi kuri trokšņo,esmu stāvoklī un man ir vajadzīgs miers un vēlos justies harmoniski,bet ne mans vīrs,ne mana ģimene ,ne arī vīra vecāki to nesaprot,vīra vecākiem vispār īsti vienalga par mums,tā mēs kaut kā abi cīnāmies cik spējam ,nekāda atbalsta,bija doma pēc dažiem mēnešiem pārvākties uz citu valsti par ko ir informēts vīra tēvs pie kura pašlaik dzīvojam ,viņš ir viens,šķīries un vientuļš ,bet acīmredzot mēs viņam nepatīkam ,šodien vīrs runājis ar savu tēvu kurš teicis ,ka nākšot ciemos visādi draugi un galīgi nerespektē to,ka pašlaik valstī ir mājsēde un augsta saslimstība ,principā viņam pie kājas vai es saslimšu un ar mani kaut kas notiks vai kā,tomēr esmu grūtniece un esmu augsta riska grupā,ir palikuši daži mēneši līdz braukšanai projām un tagad viņš vienkārši nerēķinās ar mums un saka lai ejam dzīvot citur,esmu šokā,jo manuprāt normāls vīrietis cienītu grūtnieci un neliktu tagad ar visām mantām kaut kur iet citur,bet būtu pretimnākoš,tā jau mums ar vīru iet grūti ,neviens nepalīdz ,vairākas reizes arī meklēju ārstus ,ar tiem arī neveicās,nav arī kam jautāt padomu,nav draudzeņu ,nav neviena,tikai vīrs un nevēlos jau viņu pārmocīt ,tas nebūtu prātīgi ,jo viņš jau tā tik ļoti cenšas ,es to redzu viņa darbos,kā Jūs rīkotos manā situācijā un kā justos,ja ir palikuši daži mēneši līdz braukšanai projām un esat ar lielu vēderu un bezspēcīga ? Paldies jau iepriekš ☀️
08.11.2021 21:30 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Taču ņemat un īrējat dzīvokli.
08.11.2021 21:34 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Tavs vīrietis vispār strādā tagad?
Ja strādā, tad kāpēc neejiet īrēt kaut mazu 1 istabu dzīvokli?
Kā gan citiem būtu Jums jāpalīdz? Pamatā jau pārim jau pašam būtu jātiek galā ar savu dzīvi, samaksu par dzīvesvietu, pārtiku, savas ģimenes uzturēšanu.
08.11.2021 21:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3720
Reģ: 31.10.2010
Ja netiekat galā tagad, kad esat divatā, ko darīsiet, kad piedzims bērns un dzīve kļūs daudz drudžaināka un saspringtāka? Negrasāties taču dzīvot pie vīratēva visu dzīvi, kurš, kā šķiet, nav sevišķi apmierināts ar jūsu pastāvīgu klātbūtni.
08.11.2021 21:56 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Var pamēģināt strādāt, tas reāli palīdz. Par strādāšanu maksā naudu un par naudu var nopirkt sev mieru un komfortu.
Ja nevar pastrādāt, tad jāuztur labas attiecības ar cilvēkiem, kas uztur tevi, un jādzīvo pēc viņu noteikumiem. Izklausās, ka uzskati, ka visi apkārt tev ir kaut ko parādā un esi ar visiem sastrīdējusies. Pacenties nepazaudēt pēdējo atbalstu, kas tev ir - vīru.
08.11.2021 21:57 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Pirms dzīvošanas pie vīra tēva bij jāsaprot,ka viņam ir visas tiesības dzīvot savā mājoklī pēc saviem noteikumiem,par to vajadzēja izrunāt pirms dzīvošanas tur.
Jums pašiem ir jādomā par savu komfortu un tas jāveido.
08.11.2021 22:21 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
es nedomājot paņemtu īres dzīvokli, jo gribu dzīvot priecīgi. tas noteikti uzlabos jūsu atlikušo laiku šeit :)
08.11.2021 23:18 |
 
Reitings 2
Reģ: 08.11.2021
Tā jau ir,saprotu,ka pārāk daudz klausījos ko vīrs saka,bet maz domāju visam līdzi ,jo bija tik daudz pārmaiņu manā dzīvē kā nekad,uzticējos ,ka viss būs labi,bet beigās viņa vecāki pagriež muguru,kaut gan vīrs vienmēr slavēja vecākus ,ka vienmēr mums palīdzēs ,ka viņa tēvs mums vienmēr aizdos naudu utt,bet beigās nekas no tā nenotiek,muļķīgi,bet saprotu savas kļūdas ...
08.11.2021 23:22 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Ja Tev nav labi ne savi, ne viņa vecāki, ne kaimiņi, tad vai nav vaina Tavā uztverē?
viņa vecāki pagriež muguru, kaut gan vīrs vienmēr slavēja vecākus ,ka vienmēr mums palīdzēs ,ka viņa tēvs mums vienmēr aizdos naudu utt,bet beigās nekas no tā nenotiek,muļķīgi

Vispār jau viņa tēvam nav pienākums Jums aizdot naudu. Tavs vīrietis līdz darbam ārzemēs izdomāja sēdēt tēvam uz kakla un nestrādāt? Tavam vīram jārūpējas, lai Tev ir labi. Nevar gaidīt visu laiku palīdzību no apkārtējiem cilvēkiem.
Jūs par velti dzīvojiet pie viņa tēva un tas jau ir daudz
Tu esi tajā dzīvoklī ienācēja. Protams ,ka tēvam nepatiks ,ja kaut kas dzīvo viņa dzīvoklī un vēl taisa scēnas.
09.11.2021 00:22 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Var man kāds paskaidrot, kāpēc sievietes, kad nokļūst gaidībās, uzreiz paliek par nevarītēm? Dzīve neapstājas, nevienam nav jāskrien pakaļ ar savu palīdzīgo roku vai jādod naudu, vīram arī nav viss jāsaštuko vienam.
09.11.2021 06:07 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Un tu pati? Nekur iepriekš neesi strādājusi un nekādas naudas neienāk?
Grūtniecība bija plānota vai “negadījums”? Ja plānota, tad te nav ko čīkstēt. Neesat bērni- jums būs bērns!
Vīrs nestrādā? Kurā pilsētā dzivojat,ka nevarat 1 istabu atļauties?
Normāla tēva reakcija, viņam sava dzīve un nav jāpakļaujas. Jums jārisina savas problēmas.
09.11.2021 14:53 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Tāda vaimanāšana vien ir- neviens nepalidz, neviens nedod naudu.
Attopies, nevienam tas nav jādara un neviens to nedarīs.
Ja drīkst zināt, cik tev gadi, vai neesi nekur iepriekš stradajusi??
09.11.2021 14:56 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Ja Tev nav labi ne savi, ne viņa vecāki, ne kaimiņi, tad vai nav vaina Tavā uztverē?

+++
09.11.2021 17:21 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
bija doma pēc dažiem mēnešiem pārvākties uz citu valsti

esmu šokā,jo manuprāt normāls vīrietis cienītu grūtnieci un neliktu tagad ar visām mantām kaut kur iet citur

Klau, bet, kā tas sanāk - pēc dažiem mēnešiem tev būtu vieglāk pārvākties uz citu valsti, nekā tagad uz citu dzīvokli? Pēc dažiem mēnešiem tu, iespējams, jau būsi ar piedzimušu mazuli uz rokām un tad nečīkstēsi, kad būs jāpārvācas uz citu valsti? Šķiet, ka tas ir kā divus pirkstus apčurāt? 😁
09.11.2021 17:26 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Sisenis @ 09.11.2021 06:07
Var man kāds paskaidrot, kāpēc sievietes, kad nokļūst gaidībās, uzreiz paliek par nevarītēm? Dzīve neapstājas, nevienam nav jāskrien pakaļ ar savu palīdzīgo roku vai jādod naudu, vīram arī nav viss jāsaštuko vienam.
Tad kad tu dzīvē kādreiz paliksi stāvoklī, gribēšu redzēt ko tu teiksi. Tagad kā tāda sīkpirde visu laiku puksti par sievietēm stāvoklī.
09.11.2021 18:13 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Ja par tēmu tad nu vajag domāt kas un kā notiks arī ja piedzims bērns. Vajag pārim savu privātumu arī. Jums tomēr pašiem būs tagad ģimene. Man arī nebija viegli kad vīrs bija prom uz 4 mēnešiem kamēr es biju stāvoklī, bet neko darīt,kaut kādam grūtībām jāiziet cauri neskatoties uz to vai puncī ir bēbis. Nav viegli es zinu.
09.11.2021 18:17 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Savas pravas vari kačāt savā dzīvoklī. Savukārt, ja nav naudas, tad ir jāizsargājas nevis jāvairojas. Kāpēc Tu iedomājies, ka sagrūsnēsi un visiem jālēkā Tev apkārt uz pirkstgaliem? Kādā sakarā vīratēvam savā personīgajā dzīvoklī būtu jāierobežo sevi un jādanco pēc grūtnieces kaprīzēm? Es viņa vietā sen Tevi būtu izmetusi ārā. Murgs. Un ja jau esi tāda riska grupa, sen varēji sapotēties, čīkstošā aita. Vīrs? Lupata, kurš īres dzīvoklim nevar sagrābstīt, ejiet uz socialās mājas istabu vai patversmi, čīkstoņas. Naudas nav, savukārt atražoties varen naski.
09.11.2021 19:36 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Lexxie @ 09.11.2021 18:13
Tad kad tu dzīvē kādreiz paliksi stāvoklī, gribēšu redzēt ko tu teiksi. Tagad kā tāda sīkpirde visu laiku puksti par sievietēm stāvoklī.

Nevajag tik ļoti aizrauties ar maniem komentāriem. Ne tev tie domāti, ne tev es tos rakstu.
09.11.2021 20:09 |
 
Reitings 1392
Reģ: 26.06.2019
Jūs esat nepilngadīgi, nespējat strādāt kaut kādas invaliditātes dēļ vai tml?
Kāpēc jāražo bērni, ja nevar elementāri parūpēties par savu dzīvesvietu? Nevajag uztaisīties par nevarīgu un nespējīgu - grūtniecība ir tikai mazs laika sprīdis, ko teiksi, kad bērns piedzims? Dzīvosiet pie vieniem, tad otriem un gaidīsiet, kad jums iedos gan naudiņu, gan pabaros, gan visu savu ikdienu pārveidos tā, lai jaunajai māmiņai ērti un harmoniski? Mazāk čīkstēt un vairāk darīt, tad arī viss būs labi.
09.11.2021 20:22 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Sisenis @ 09.11.2021 20:09

Nevajag tik ļoti aizrauties ar maniem komentāriem. Ne tev tie domāti, ne tev es tos rakstu.
Nesen vēl rakstīji pie manas diskusijas. Tagad jau bombī šeit meiteni kura stāvoklī. Skaties ka dzīvē nesanāk rūgti nožēlot šo grūtnieču "nīšanu".
09.11.2021 20:32 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Lexxie @ 09.11.2021 20:32
Nesen vēl rakstīji pie manas diskusijas. Tagad jau bombī šeit meiteni kura stāvoklī. Skaties ka dzīvē nesanāk rūgti nožēlot šo grūtnieču "nīšanu".

Lai tev būtu skaidrs es paskaidrošu. Īpaši tev. Es nenīstu grūtnieces. Es nenīstu reliģijas, rases, tautības vai jebkādus citus cilvēkus. Es nīstu rakstura īpašības. Es nīstu čīkstuļus. Es nīstu vārguļus. Es nīstu tos, kuriem šķiet, ka materiālais, veselības vai kāds cits stāvoklis nosaka, ka kādam ir jāriņķo ap viņiem. Nevienam neinteresē, vai šodien tev sāp dirsa vai nē, nevienam neinteresē vai esi šodien labā omā vai nē, tāpat kā nevienam neinteresē vai tev no mēnešreizēm ir ģīboņi vai nav. Ir jādara tas kas jādara. Tāpēc es tēmās, kurās autores uzsver savu stāvoklī būšanu kā privalēģiju, mēdzu būt raupja, jo dzīvi neviens nav atcēlis.
Nenīstu bērnus, nenīstu grūtnieces. Autorei novēlu veselību gan sev gan mazajam. Vienkārši nav no cilvēkiem kaut kas jāgaida. Ir jādara pašiem.
09.11.2021 20:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits