Covid un slimības lapa

 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Sveikas,dāmas!
Varbūt kāda ir informēta-ja ir covids pozitīvs tests,bet simptomu nav,strādāju attālināti,vai slimības lapa ir obligāta?
06.11.2021 19:38 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Siiiintija @ 07.11.2021 08:13
Es gan laikam ņemtu lapu tādā situācijā, jo, ja esi vakcinēta un vēl pārslimojusi, sanāktu izvairīties no balsta potes. Jo labi jau apzinamies, ka tās vecuma grupas, kurām tas nepieciešams sarūk pa nedēļām. Bija seniori, tagad 50+, nepaies ne ilgs laiks, kad arī 30+ vajadzēs. Bet tas tikai mans viedoklis ?

Viņai ir pozitīvs PCR tests, ar to pietiek, lai inficēšanās fakts tiktu piefiksēts. Slimības lapai tur nav nekāda sakara.
Slimības lapu var ņemt, ja nevēlas strādāt slimošanas laikā. Taču ja autorei ir aktuāli strādā, var to darīt un neņemt slimības lapu, strādā tāpat no mājām un viss. Tikai nevajag aizmirst, ka, ja inficēšanās piefiksēta oficiāli ar PCR testu, tad ir jābūt pašizolācijā un uz to laiku ir anulēts vakcinācijas sertifikāts. Respektīvi, nekādas braukšanas uz ofisu.
07.11.2021 11:02 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Siiiintija @ 07.11.2021 08:13
Es gan laikam ņemtu lapu tādā situācijā, jo, ja esi vakcinēta un vēl pārslimojusi, sanāktu izvairīties no balsta potes. Jo labi jau apzinamies, ka tās vecuma grupas, kurām tas nepieciešams sarūk pa nedēļām. Bija seniori, tagad 50+, nepaies ne ilgs laiks, kad arī 30+ vajadzēs. Bet tas tikai mans viedoklis ?

Pozitīvs tests jau ir apliecinājums, ka cilvēks ir saslimis.
Slimības lapa nav jāņem, lai to apstiprinātu.
Es slimoju un strādāju attālināti,lapu neņēmu, jo slimošana nebij smaga un varēju strādāt.
07.11.2021 11:28 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Kolēģes darbā slimības lapu neņēma, jo simptomi teju nekādi nebija un bija iespēja strādāt attālināti. Slimības lapu skaits (vismaz mūsu kolektīvā) pēdējā gada laikā vispār ir krietni sarucis.
Darba devēji pie tā pamazām pierod. Vienreiz no rīta zvanīju priekšniecei, teicu, ka nebūšu un ņemšu slimības lapu, viņa norādīja, lai strādāju attālināti. Tas bija murgs. Patiesi slims cilvēks nu gan nevar strādāt attālināti.
07.11.2021 15:35 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Paldies par viedokliem un informāciju,meitenes!
07.11.2021 16:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)