Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ērta mugursoma

 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Sveikas,
Jau kādu laiku domāju par ietilpīgas, ērtas mugursomas iegādi, kuru varētu izmantot ceļojumos, brīvdienās, pārgājienos. Vēlētos tādu, kas sarullējas mazāka no augšas, ja somā nav tik daudz mantu.
Pluss būtu arī mitruma izturība un, protams, lai ilgi kalpo.
Dažus variantus esmu skatījusies, bet tā arī neesmu bijusi droša par kādu, lai veiktu pasūtījumu.
Vai kādai ir ko ieteikt no pieredzes? Negribas arī neko super gigantisku, bet arī neko maziņu. vairāk ko standarta vai vidēji lielu. :)
25.10.2021 09:51 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
O! Arī aktuāli. Mēdzu paskatīties Osprey virzienā.
25.10.2021 10:05 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Man ieteica paskatīties www.rains.com bet nebija sajūta, ka tur būtu mans perfektais modelis.
25.10.2021 10:24 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Skaties profesionālos sporta ekipējumu veikalos. Piemēram Gandrs.
Man ir šāda https://www.gandrs.lv/mugursomas/27968-mugursoma-commuter-daypack-city-27l/
Par cik, ejot pārgājienos, eju tikai dienas laikā, bez nakšņošanas, man nebija vajadzības pēc tipiskās pārgājienu somas, kur var iebāzt konservus, lampu, katlu, piekabināt guļammaisu un paklāju, tad izvēlējos ērtu, arī gaumīgu somu, kur varu ielikt datoru, desumaizes un tēju. 😁 Bieži vien izmantoju arī ceļojumos kā rokas bagāžu. Soma ietilpīga un superviegla.
Bet, ja gribi standarta pārgājienu somu, kā jau rakstīju, paskaties Gandrā. Vienīgi iesaku pirms pirkšanas, paskatīties un salīdzināt cenas citos veikalos, bieži vie Gandrā ir ļoti lielas cenas, salīdzinot ar interneta veikaliem, arī Amazon var nopirkt Gandrā esošās somas, tikai par lētāku naudu.
25.10.2021 11:02 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Vairākus gadus esmu Osprey somu īpašniece.
Īsiem pārgājieniem izmantoju Tempest, garajiem -Ariel, nav pievīlušas nevienā brīdī, pirms tam bija mamuts 55l,neatceros vairs modeli, ļoti nepatika manai mugurai, 2-3dienas pārājiens un mugura lupatās.
Pirku Virsotnē, bet iesaku arī paskatīties somas gandrā, ceļotājā, arsenālā vai lynxgear.
25.10.2021 11:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits