lockdowns

 
Reitings 143
Reģ: 24.10.2018
Sveikas!
kā jūs ietekmēs vai neietekmēs jaunais lockdowns?
18.10.2021 20:34 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
+++++
19.10.2021 09:55 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3737
Reģ: 31.10.2010
Ja es varētu vakcinēties, to darītu, bet mans medicīniskais stāvoklis neļauj saņemt vakcīnas, tāpēc jāpiecieš, ka arī mani lamā par antivakseri. Pie kam tikai uzzinot faktu, ka neesmu vakcinēta. Pirms lietot šo vārdu, vajag drusku padomāt. Jūs nezināt, kāpēc konkrētais cilvēks nevakcinējas un viņam arī nav pienākums jums to paskaidrot.
19.10.2021 10:12 |
 
10 gadi
Reitings 848
Reģ: 09.06.2012
Loģiski, ka vakcīna nepalīdz, ja vakcinējies viens pats Janka no visas Latvijas. Par delta paveidu un tā reproduktivitātes koeficientu esat dzirdējušas? Kāds reāli risina jautājumu “eS NeVarU vAkCInēTieS Jo mAN ir AlErģIjas”? PSKUS piedāvā ādas testus.
Nebrīnos, ka lv ir pirmajā vietā kaut tā iemesla dēļ, ka nekur citur tik daudz snuķu ārpus maskas nevar redzēt kā šeit.
Un ja reiz vakcīna nepalīdz, kpc 95% slimnīcās guļošo ir bez tās? Nevaru vien sagaidīt, kad pabeigšu universitāti un braukšu prom no šīs idiotu valsts (nerunāju par valdību).
19.10.2021 10:26 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Jā, saslimst arī vakcinētie. Bet visa šī situācija ir galvenais tās situācijas dēļ, kas ir slimnīcās un tur pārsvarā nonāk tie, kas nav vakcinējušies. Ko tieši ir tik grūti saprast

Tieši tā. Pat ja būtu 10 000 infekcijas gadījumu dienā, bet no tiem slimnīcās teju neviens nenonāktu (ko vismaz rāda šī brīža hospitalizēto vakcinēto/nevakcinēto attiecība), tad jau nebūtu nekādas brēkas, un tad tiešām varētu runāt, ka ar kovidu jāsadzīvo visu mūžu gluži kā ar gripu.
19.10.2021 13:11 |
 
Reitings 162
Reģ: 26.08.2015
Neietekmēs, tikai uz veikaliem nevarēs iet, būs vairāk jāpasūta internetā.
19.10.2021 13:14 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Personīgi es neesmu vispār pret lockdown. Lai ir. Cerams, ka šis mēnesis palīdzēs slimnīcām un nebūs tik liela saslimstība.
Par cik ir rudens un visi slimo, tad nav brīnums par pārslodzi. Valdības lēmumi vispār ir smieklīgi. Jau gads pagāja un esam tur pat, ja ne trakāk.
Un nejau nevakcinētie ir vainīgi. Ja jau visi nevakcinētie ir neizglītoti jampampiņi, tad kā gudrās galvas nespēja paredzēt, ka neviens nevakcinēsies?
Drizāk šim visam bija jāpieiet tieši ieguldot slimnīcu/personāla paplašināšanai. Nevis - oo visi vakcinejaties, kas nevakcinesies tos atlaidīs - darba vietā, kur jau trūkst darbinieki. 🤦🏻‍♀️
Šī situcāja tikai pierāda valdības slikto darbu daudzu gadu laikā.
19.10.2021 13:15 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Vakcinētie, kuri visus, kuri paši nevēlas vakcinēties konkrēti ar šo vakcīnu, bet nav pret vakcīnāsm kā tādām, automātiski bāž vienā maisā, saukājot par antivaxeriem, piedēvējot tiem konspirāciju teoriju atbalstīšanu un inteliģences trūkumu, paši īpaši diži ar intelektu neizceļas. Nekas personīgs, tīri mans novērojums

+++
Bet vispār diezgan ironiski, ka visi blāva un smīkņāja par saucajamām "folija cepurēm" konspirācijas teorētiķiem utt pašos Covid pirmsākumos, bet rezultātā mēs arī tagad tā dzīvojam, ko tie cilvēki teica jau pašā sākumā, ka tā būs. Zini kā saka, ja "konspirācijas teorijas" izrādās patiesas, tad tās vairs nav konspirācijas teorijas.
19.10.2021 13:22 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Man žēl, ka sporta zāles/centri ir ciet. Un kafejnīcās nevarēs sēdēt. Vienkārši nekādas izklaides. Sajūta, ka esam par kaut ko sodīti, lai gan vakcinējos jau martā, ievēroju visus ierobežojumus. Kāpēc citu idiotu dēļ man tiek ierobežota dzīve?
Un pēkšņi visi skrien vakcinēties - pie visiem centriem rindas, akropolē vispār ap 100 cilv. stāv rindā, lai gan "kovids nav īsts" un "vakcīna tāpat nepalīdzēs"
19.10.2021 13:36 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Primrose @ 19.10.2021 13:36
Man žēl, ka sporta zāles/centri ir ciet. Un kafejnīcās nevarēs sēdēt. Vienkārši nekādas izklaides. Sajūta, ka esam par kaut ko sodīti, lai gan vakcinējos jau martā, ievēroju visus ierobežojumus. Kāpēc citu idiotu dēļ man tiek ierobežota dzīve?
Un pēkšņi visi skrien vakcinēties - pie visiem centriem rindas, akropolē vispār ap 100 cilv. stāv rindā, lai gan "kovids nav īsts" un "vakcīna tāpat nepalīdzēs"

Cilvēki šobrīd stāv rindās uz vakcīnu, lai nezaudētu darbu. Ar covidu tam nav nekāda sakara.
19.10.2021 13:40 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Man žēl, ka sporta zāles/centri ir ciet. Un kafejnīcās nevarēs sēdēt. Vienkārši nekādas izklaides. Sajūta, ka esam par kaut ko sodīti, lai gan vakcinējos jau martā, ievēroju visus ierobežojumus. Kāpēc citu idiotu dēļ man tiek ierobežota dzīve?
Un pēkšņi visi skrien vakcinēties - pie visiem centriem rindas, akropolē vispār ap 100 cilv. stāv rindā, lai gan "kovids nav īsts" un "vakcīna tāpat nepalīdzēs"

Vakcinētie apmeklē visus pasākumus, kur vien var, staigā bez maskām, Lidl atvēršana - simtiem cilvēki saspiedušies stāv rindā, lai ieķertu lētos banānus, kur bija valdība tad? Kāpēc netika dots norīkojums, lai uzraudzītu, vai tiek ievēroti noteikumi? kāpēc policija neuzraudzīja nevienu, lai tiktu ievēroti, kaut vai tikai, primārie drošības noteikumi 2m distance utt? Jā tiešām, vainīgi ir nevakcinētie. Tiešām vēl nesaproti, kas īsti notiek un kāds ir plāns?
19.10.2021 13:44 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.05.2013
Un kā ar otras pusītes satikšanu, kurš nedzīvo ar jums vienā mājā (nav viena mājsaimniecība)… tā vienkārši gaidīt vienu mēnesi??😔
19.10.2021 13:55 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
Vakcinētie apmeklē visus pasākumus, kur vien var, staigā bez maskām, Lidl atvēršana - simtiem cilvēki saspiedušies stāv rindā, lai ieķertu lētos banānus, kur bija valdība tad? Kāpēc netika dots norīkojums, lai uzraudzītu, vai tiek ievēroti noteikumi? kāpēc policija neuzraudzīja nevienu, lai tiktu ievēroti, kaut vai tikai, primārie drošības noteikumi 2m distance utt? Jā tiešām, vainīgi ir nevakcinētie. Tiešām vēl nesaproti, kas īsti notiek un kāds ir plāns?

Nu bet kā var nesaprast, ka, jo vairāk vakcinēti - jo vieglāka saslimstības gaita, un ikdiena atgriežas normālā ritmā?? Kā var nesaprast, ka ir iespēja izslimot ar iesnām, nevis pieslēgtam pie elpošanas aparāta, nepārslogojot medicīnas sistēmu???
Par šo lokdaunu, protams, sāp sirds, un nevis tāpēc, ka KariņŠ un valdība muļķi, bet muļķi ir Latvijas iedzīvotāji, kuri nobrucinās visu iespējamo, uzšpļaus uz savu un citu veselību ( tikai man nesaprotamu iemeslu dēļ, pie pirmajām šausmām meklēs ārstu palīdzību, lai gan viņi visi taču melo?!) un turpinās slavēt Šleseru un Gaismas tīmekli. Nevis jārāda uz citām valstīm ar pirkstu, bet jāpaskatās uz sevi un savu attieksmi. Šoreiz tiešām ir kauns. Un, diemžēl, lokdauns neko neatrisinās, jo fb pesteļi taču ir visa patiesība. Nožēlojami.
19.10.2021 13:57 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu bet kā var nesaprast, ka, jo vairāk vakcinēti - jo vieglāka saslimstības gaita, un ikdiena atgriežas normālā ritmā?? Kā var nesaprast, ka ir iespēja izslimot ar iesnām, nevis pieslēgtam pie elpošanas aparāta, nepārslogojot medicīnas sistēmu???
Par šo lokdaunu, protams, sāp sirds, un nevis tāpēc, ka KariņŠ un valdība muļķi, bet muļķi ir Latvijas iedzīvotāji, kuri nobrucinās visu iespējamo, uzšpļaus uz savu un citu veselību ( tikai man nesaprotamu iemeslu dēļ, pie pirmajām šausmām meklēs ārstu palīdzību, lai gan viņi visi taču melo?!) un turpinās slavēt Šleseru un Gaismas tīmekli. Nevis jārāda uz citām valstīm ar pirkstu, bet jāpaskatās uz sevi un savu attieksmi. Šoreiz tiešām ir kauns. Un, diemžēl, lokdauns neko neatrisinās, jo fb pesteļi taču ir visa patiesība. Nožēlojami.

Par šo es arī runāju. Tu redzi, to ko tu gribi redzēt. Nav jābūt nezin kādam analītiķim, lai varētu paredzēt, kas norisināsies pie Lidl atklāšanas. Jautājums paliek, vai valdība tam nebija gatava, vai negribēja būt gatava? Un ļoti interesanti arī tas, ka atklāja Lidl un pēc pāris dienām pieņēm jaunos noteikumus. Nu cirks.
19.10.2021 14:02 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Cilvēki šobrīd stāv rindās uz vakcīnu, lai nezaudētu darbu. Ar covidu tam nav nekāda sakara.

Protams tas ka slimo un mirst cilvēki ir sīkums, jāvakcinējas tikai lai nezaudētu darbu, varētu apmeklēt veikalus un pasākumus.
Valdība tiešām nevarēja paredzēt šādu vienaldzību un egoismu pret citu sabiedrības daļu. Tas, kāda situācija ir šobrīd, pa lielai daļai ir sabiedrības pašas vaina. Nevar taču vienmēr gaidīt kad kāds ar karotīti pabaros.
19.10.2021 14:10 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
kāpēc policija neuzraudzīja nevienu, lai tiktu ievēroti, kaut vai tikai, primārie drošības noteikumi 2m distance utt? Jā tiešām, vainīgi ir nevakcinētie. Tiešām vēl nesaproti, kas īsti notiek un kāds ir plāns?

Cik man zināms, iekšā laiž tikpat cilvēkus uz m2 cik citos veikalos, iekšā ir jāstaigā ar maskām tikpat, cik citos veikalos. Un jā, vainīgi ir nevakcinētie, jo vakcinētākās valstīs cilvēki tagad iekštelpās var spaidīties kā siļķes mucā bez maskām, un slimnīcās tāpat nonāk maz cilvēku (vismaz šobrīd) Būtu vairāk cilvēku vakcinējušies, tev nebūtu jābūt tādam sašutumam par Lidl rindām ārā.
19.10.2021 14:13 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Valdība tiešām nevarēja paredzēt šādu vienaldzību un egoismu pret citu sabiedrības daļu. Tas, kāda situācija ir šobrīd, pa lielai daļai ir sabiedrības pašas vaina. Nevar taču vienmēr gaidīt kad kāds ar karotīti pabaros.

Kā tas ir nevarēja paredzēt? :D paskaties uz statistiku ar kadiem tempiem cilvēki gāja vakcvinēties pirms nebija piespiedu vakcinācija. Tur visu varēja paredzēt, pat paredzēt nevajadzēja, tik vien pietiek kā paskatīties uz skaitļiem.
Cik man zināms, iekšā laiž tikpat cilvēkus uz m2 cik citos veikalos, iekšā ir jāstaigā ar maskām tikpat, cik citos veikalos. Un jā, vainīgi ir nevakcinētie, jo vakcinētākās valstīs cilvēki tagad iekštelpās var spaidīties kā siļķes mucā bez maskām, un slimnīcās tāpat nonāk maz cilvēku (vismaz šobrīd) Būtu vairāk cilvēku vakcinējušies, tev nebūtu jābūt tādam sašutumam par Lidl rindām ārā.

Ā pareizi, piedod, kļūdījos. Saslimt var tikai iekštelpās, ārpusē kovids nevienam nelīp klāt 🙃
19.10.2021 14:19 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Eksperti un Kariņš arī nav nekādi burvji, nosodīt viņu darbu ir pilnībā nevietā, atgādināšu, ka vainīga pie saslimstības ir tauta. Mēs varam lepoties esot pirmajā vietā🤓
19.10.2021 14:28 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
DA bļin!!! Vakcinējos, bet tagad ar savu sertifikātu varu aiziet pakaļu noslaucīt
Mašīna remontā netieku uz frizētavu. Gribēju nākamnedēļ iet uz frizētavu atjaunot matu griezumu a nekā. Knariņš pirmais pasteidzās
😡
19.10.2021 14:38 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
Tā, nu man arī ir ZB visi šitie gudrie valdības nodirsēji.
Ok, nav tā mums pati izcilākā, un ir daži lēmumi absurdi utt.BET nu vainot valdību cilvēku stulbumā...
Kas būs nākamais, nopirksi veļmašīnu - brāķi ar Kariņš būs vainīgs, jo neuzlika zīmi, ka brāķis.
Šobrīd jebkurš valdības lēmums, da jebkāds tas būtu, kādam būs slikts. Nav "mājsēdes" - slimnīcām pēcpusē, ir "mājsēde" - ekonomika tur pat...
Šajā sitiācijā NAV opciju pieņemt visiem labu lēmumu.
Un tas ko te čīkst, ka vakcinētie visus aplipina, un neticība vakcīnām un medicīnai... nu nopietni, tad, kad ir dziļā pe... un paelpot vairs nevarēs, tad gan sauks ātros un būs pirmie uz gultas vietām slimnīcās...
Visi sertifikātu pircēji, sludinājumos saslimgribētāji vai "kafijas tasīšu" grupu dalībnieki, manuprāt, automātiski klasificējas kategorijā, OK saslimi, re mēs esam uzcēluši lielu telti, kur vari doties izslimot, attiecīgi tālāk, kas izslimo un paši iznāk no telts "o malači! variet doties tālāk uz Š vai G kunga krasta ielas "sapulci", hmmm kāds neiznāca un tur palika, nu ko darīt, kā ir tā ir.
Un nav vairs manī nekādas tolerances pret tādiem, jo viņiem nav absolūti nekādas tolerances pret pārējiem.
19.10.2021 14:40 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Es uz Lidlu nevilkos un uz veikaliem pīķa stundās arī neeju. Nezinu vispār nevienu, kas būtu gājis un stāvējis pie Lidla. Tur jābūt īpaši apdāvinātam. Zinu gan cilvēkus, kas regulāri šajā laikā gāja uz teātra izrādēm un citiem pasākumiem.
19.10.2021 14:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits