Vajadzīgs padoms!

 
Reitings 34
Reģ: 13.10.2021
Sveiki!
Man sirds sāp par šo situāciju. Gribas saprast ko darīt vai arī likties mierā.
Vasarā bezsaimnieku kaķenei piedzima kaķēni, vienu kaķēnu paņēma kaimiņi. Nopriecājos, ka vismaz kaķēnam nebūs jādzīvo aukstumā un uz ielas. Taču naktīs braucot mājās, redzu, ka šis mincis guļ saritinājies uz palodzes, nodomāju, mazums aizmirsuši ielaist mājās. Aizgāju līdz kaimiņiem, uzprasīju vai mincim viss kārtībā. Atbilde bija, ka viss ok, mincis vienkārši dzīvo ārā VISU LAIKU. Ir rudens, auksts, nāk ziema.Taču tas mazais kamoliņš vientuļi dzīvo ārā. Nekad neesmu redzējusi, ka kāds viņu samīļotu utt. Jo kā ar kājām eju garām mājai mincis vēlas nākt pie manis, mīļoties utt. Un ne tikai man. Man sāp sirds. Un es nezinu ko darīt, nevēlos kasīties utt. Nav jau mans dzīvnieks, taču par cik pašai vairāki kaķi, es nespēju iedomāties kā var tos turēt laukā, kad ir aukstas naktis utt.
Ko man darīt?
13.10.2021 13:02 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Atkarīgs kādi apstākļi kaimiņiem. Man kādreiz lauku mājās kaķi dzīvoja ārā. Pabaroti, sabužināti pa laikam, bet iekšā nē un paši nemaz negribēja. Viens kaķis vispār panikā bija, ja ienesu virtuvē ar kaut ko pacienāt. Dzīvnieki arī dažādi, ar dažādām vēlmēm. Bet saprotams, lauku māja, daudz kur viņiem dzīvoties un zem klajas debess nebija.
14.10.2021 21:30 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Es to kaķi pievāktu sev, ja ,protams, atļauj dzīvesvieta/finanses. Pabarotu, samīļotu. Tad jau domātu par citām mājām. Labāk kaķim kāds mazs stūrītis, nekā nabags šitādā laikā guļ ārā:(
Gan arī tik bezatbildīgi kaimiņi pat nepamanītu un varbūt diži nepārdzīvotu:(
15.10.2021 11:27 |
 
Reitings 144
Reģ: 02.02.2019
Debestiņa @ 15.10.2021 11:27
Es to kaķi pievāktu sev, ja ,protams, atļauj dzīvesvieta/finanses. Pabarotu, samīļotu. Tad jau domātu par citām mājām. Labāk kaķim kāds mazs stūrītis, nekā nabags šitādā laikā guļ ārā:(
Gan arī tik bezatbildīgi kaimiņi pat nepamanītu un varbūt diži nepārdzīvotu:(
Tieši tā! Ceru autore rīkosies!
15.10.2021 16:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits