Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautājums

 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Iedvesmojoties no iepriekšējās diskusijas, man radās jautājums jums, dārgas vakcinētās meitenes. Par cik puntiem ir palielinājies jūsu IQ kopš vakcinācijas un kā jūs šīs pozitīvās pārmaiņas domājat izmantot savā labā? Lūdzu, visus veiksmes stāstus studijā!
10.10.2021 15:36 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.02.2021
Dārgā Nellija,
uzrakstīšu savu atbildi arī šeit, lai šī valstiski svarīgā informācija sasniedz iespējami plašāku latvju tautas daļu.
Es pati vakcinējos maijā un kopš tā laika jūtos par vismaz 50 IQ punktiem gudrāka nekā agrāk! Turklāt šo pārmaiņu manī ir pamanījuši arī apkārtējie!
Redzi, agrāk cilvēkiem bija vajadzīgs mani iepazīt un uzzināt daudzus dažādus viedokļus, ko esmu ilgu gadu gaitā attīstījusi. Parasti tas veda pie diskusijām, kurās viņi gan mēģināja manu viedokli atspēkot, gan aizstāvēt savējo, un rezultāti tam bija dažādi. Tikai pēc šādas sarežģītas izpētes, kas varēja aizņemt pat ļoti ilgu laiku, viņi varēja izdarīt drošticamu secinājumu par manu inteliģences līmeni, un parasti to atzina par līdzīgu savam, t.i., caurmērā viduvēju, tāpat kā lielākajai sabiedrības daļai.
Taču kopš esmu saņēmusi inteliģences poti, tautā zināmu arī kā kovid poti, cilvēki jau mani ieraugot vien saprot, ka es esmu liela zinātnes pazinēja, cita starpā arī vakcīnu un pandēmiju eksperte, un pārstāvu sabiedrības intelektuālo slāni! Jā, mana augstā inteliģence tagad ir kļuvusi tik pilnīgi acīmredzama, burtiski vai sejā ar melnu tinti ierakstīta!
Šī intelektuālā atšķirība ir skaidri saskatāma arī tad, kad es raugos uz saviem inteliģences poti vēl nesaņēmušajiem paziņām (ar nožēlošanu jāatzīst, ka manā paziņu lokā ir daži šādi pagrimuši personāži). Agrāk es viņus uzskatīju par līdzvērtīgiem sev, taču pēc inteliģences potes saņemšanas starp mums ir radies nepārvarams intelektuāls bezdibenis, kas pierāda, ka mans IQ tagad ir kļuvis desmitiem punktu augstāks!
Beidzot esmu sapratusi, kā jutās Einšteins - ģēnijs, spiests eksistēt muļķu vidū, kas nespēj matemātiski pierādīt pat tik elementāru lietu kā relativitāti!
Tagad atbildēšu uz Tavu jautājumu, ko plānoju darīt turpmāk. Pēc meiteņu ieteikuma izpētīju Eiropas statistiku, un ievēroju, ka dažās valstīs inteliģences poti ir saņēmuši pat pāri 90% sabiedrības! Nellija, vai Tu spēj aptvert, kāds uzplaukums sagaida Latviju, kad arī šeit 90% sabiedrības būs virs vidējā valsts inteliģences līmeņa, sasniedzot vismaz 130IQ punktus katrs? Tādēļ es vēlos visu savu laiku veltīt tam, lai mudinātu latvju tautu saņemt inteliģences poti iespējami drīz, un pēc tam izmantot savu augsto inteliģenci, lai celtu visu nāciju - atverot inovatīvas kompānijas, izdarot revolucionārus atklājumus, radot ģeniālus mākslas darbus!
11.10.2021 09:05 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Dārgā Sardīne!
Man ir milzīgs prieks par tavu veiksmes stāstu un es jau tagad jūtu, ka tādu stāstu būs vēl daudz! It īpaši pēc jaunajiem zelta ierobežojumiem, kurus pieņēmusi mūsu fenomenālā valdība! Mani interesē arī tas, cik ļoti vēl nākamās potes to visu izaugsmi veicinās.
Redzu, ka pārējās vakcinētās meitenes pagaidām vēl kautrējas stāstīt par milzīgajiem ieguvumem pēc svētās potes, bet nu tas jau arī pašsaprotami, jo mēs, latvieši, lielā mērā esam tādi nedaudz rezervēti. Pieļauju, ka IQ pieaugums vairāk pastiprina šo mūsu īpašību.
11.10.2021 18:47 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.02.2021
Dārgā Nellija,
es arī ievēroju mūsu meiteņu kautrību, taču fakts, ka pēc katra mūsu komentāra diskusijas skatījumu skaits pieaug par vairākiem simtiem, pats par sevi pierāda sabiedrības augsto interesi par inteliģences poti!
Jā, Latvijas ierobežojumi ir vienkārši brīnišķīgi! Ceru, ka drīz mēs arī iesim gudro Rietumu valstu ceļu, piemēram, Itālijas, kas ar ilglaicīgi zemu infekciju skaitu ir pašaizliedzīgi pieņēmusi likumu, ka bez vakcinācijas sertifikāta vairs nedrīkst strādāt pilnīgi nevienā darbā! Es aiz laimes gandrīz paģību, kad uzzināju šo brīnišķo vēsti! Dzirdēju arī, ka fašisti bija izgājuši ielās, bet tas jau fašistu dabā - traucēt intelektuālo iedzīvotāju mierīgās dzīves un valdības svēto darbu ar savām fašistiski šizofrēniskajām pārliecībām! Nezinu vai viņi ir Šlešerieši vai Gobzemieši, bet ceru, ka visi tiks apšauti.
Atceros, kā jau no paša sākuma gudrie teica, ka ar laiku Eiropā tieši tā arī notiks, ka tikai intelektuāļiem - kas izprot valdības cēlos mērķus un tiem pilnīgi piekrīt - būs atļauts dzīvot normālu dzīvi un pat kaut kur strādāt! Bet daudzi muļķīši, kas neko no pasaules nesaprot, tam neticēja, tāpēc tagad par Itālijas lēmumu ir šokā un arī paši joprojām nav vakcinējušies ar brīvības poti! Es par tādiem tik iesmeju. Haha!
Dārgā, stāsti, ar kādām potēm plāno vakcinēties nākamajām? Inteliģences un brīvības pote mums jau ir, bet tas jau tikai pats sākums!
11.10.2021 20:00 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Dārgā Sardīne!
Domāju iet jau pārbaudīto ceļu. Pagājšreiz potējos ar visām trim svētajām dzirām. Kā saka - trīskāršs neplīst! Šoreiz domāju pievienot arī vēl kādu citu, jo var sanākt "noraut" papildu bonusu. Piemēram, sākt spēt dzirdēt to, ko citi cilvēki domā, apstādināt laiku vai pat uz sekundi "uzķert" leģendārā Kariņa stratēģisko smagāko valsts problēmu risināšanas plānu virzību (piem. mēris vai šausmīgās apspiesto LGBTQ problēmas).
11.10.2021 21:23 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
akd 🤣 vot apņēmība šitā sarakstīties ar aevi 🤣
12.10.2021 04:00 |
 
Reitings 347
Reģ: 10.08.2021
te tiešām ir debīlisma pote vot!
vai arī man ar humoru kaut kas nav kārtībā!🤨
12.10.2021 08:37 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Forele123 @ 12.10.2021 04:00
akd ? vot apņēmība šitā sarakstīties ar aevi ?

Ja citi neiesaistās šāda "IQ līmeņa" sarunās,tad jāsarunājas pašam ar sevi😁
12.10.2021 09:09 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
vangach @ 12.10.2021 08:37
te tiešām ir debīlisma pote vot!
vai arī man ar humoru kaut kas nav kārtībā!?

Tavas smadzenes vienkāŗsi nav spējīgas apstrādāt tik augsta līmeņa informāciju. Laikam tas tāpēc, ka neesi vakcinējies/-usies.
12.10.2021 20:08 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Paceļu!
Cerams, ka vēl kāda beidzot saņemsies izklāstīt savu veiksmes stāstu! Mēs ar Sardīni zinām, ka mums līdzīgo ir daudz. Vienkārši pārējo meiteņu veiksmes stāsti, droši vien, ir tik neticami, ka viņas pat baidās likt mums justies neērti tādu ģēniju priekšā. Lūdzu, meitenes, neuztraucieties! Šis ir jūsu laiks spīdēt!
Veiksmes stāstus studijā!
06.11.2021 22:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits