Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

randiņi

 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Hey, meitenes un zēni! :)
Neesmu vēl diži pieredzējusi attiecībās, pati nekad neesmu puisi kaut kur aicinājusi, jo kaut kā vienmēr sanāca, ka vīrietis pirmais izrāda interesi, taču tagad esmu nolēmusi iniciatīvu ņemt savās rokās, bet bail vai nav par sasteigtu un savā ziņā bail no atraidījuma(jo ar šo vīrieti esam darba kolēģi, tātad, ja kaut kas noies greizi, būs tāpat jātiekas diendienā :D)
Kāds jūsuprāt varētu būt tāds optimālākais randiņš, kurā uzaicināt vīrieti par kura jūtām pret tevi īsti nav pārliecības, bet ir vēlme nevilkt laiku un bīdīt visu tālāk? Šobrīd esam kolēģi, vairākkārt esam runājuši darbā(gan par darba tēmām, gan hobijiem, kas vairumā mums sakrīt), esam tikušies sporta zālē(kaut kā sagadījies, ka abi ejam vienā laikā un vietā, bet sarunājuši neesam :D) uc. nejaušas tikšanās ir bijušas, vīrietis ir smaidīgs, kad runājam, atvērts, atsaucīgs, kopumā labas attiecības ar šo kolēgi, bet es īsti nesaprotu vai viņš pa dzīvi tāds cilvēks ir vai arī es viņam interesēju.
Es sākumā domāju, ka vērts nogaidīt, bet jau mēnesis ir pagājis, viņš vēl joprojām nav uzaicinājis kaut kur ārpus darba un es nevaru saprast, vai man spert soli pretī, iezīmēt reālistiskāku tikšanos vai arī nekārties kaklā? Man nav ne jausmas ko viņš domā, jūt, vienā brīdī šķiet, ka flirtē, bet tad atkal, ka ir vienkārši draudzīgs un atvērts, ka es pati te sadomājos. Kolēģe-draudzene jau teica, ka izskatās, ka mums kaut kas veidojas, bet pati es nezinu - man ir dalītas sajūtas, grūti saprast viņa rīcību.
Nu, jā, domāju, varbūt pašai uzaicināt vīrieit kaut kur... :) Nezinu, kaut kur kafiju iedzert varbūt, pēc darba pavakariņot? Nu, tā lai tas būtu neitrāli un gadījumā, ja viņam nav intereses, tad varētu aizbildināties, ka darba tikšanās? Jo es negribu būt tā, kuru atraida un tad vēl kopā jāstrādā ar cilvēku diendienā..
04.10.2021 11:43 |
 
Reitings 89
Reģ: 07.05.2021
Es Tavā vietā neforsētu notikumus. Šajā gadījumā, man šķiet ka labāk ir lai iniciatīvu izrāda tieši viņš, ja viņam ir kādas simpātijas pret Tevi. Tu pilnīgi pareizi pateici, ka ja būs noraidījums, būsi spiesta diendienā viņu redzēt. Bet vispār pa lielam neiesaku veidot attiecības darba /mācību vietā
04.10.2021 11:54 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Nu Tev vajadzētu saprast, ko Tu īsti pati gribi no viņa.
Iedzert kafiju ir labs variants - laiks paies sarunās.
Manuprāt, kino ir labs variants kā laika pavadīšana, tikai tur izpaliks runāšana (gadījumā,ja vēlies kko noskaidrot), bet pēc tam varēsiet apspriest filmu.
Izstaigāt kādu dabas taku, ja ir laiks brīvdienā. Ar tām pašām kafijām izbraukt ar mašīnu vakarā, ja pašai ir auto.
Jebkurā gadījumā - rīkojies, aicini. Tālāk pati redzēsi!
04.10.2021 11:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ziggy Stardust @ 04.10.2021 11:54
Es Tavā vietā neforsētu notikumus. Šajā gadījumā, man šķiet ka labāk ir lai iniciatīvu izrāda tieši viņš, ja viņam ir kādas simpātijas pret Tevi. Tu pilnīgi pareizi pateici, ka ja būs noraidījums, būsi spiesta diendienā viņu redzēt. Bet vispār pa lielam neiesaku veidot attiecības darba /mācību vietā
Labāk pašai izrādīt iniciatīvu nekā gaidīt. Gaidot var jau apprecēties.
Un sīkums ar to, ka vienā darbā strādā. Viņai būtu jājūtas atraidītai kamēr čalis vsp nevar saņemties kko piedāvāt? :D pupu mizas. Pieauguši cilvēki. Ir - ir , nav - nav.
04.10.2021 12:00 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Tu kooo?! Nekāda randiņa aicināšana. Gribi pēc tam zem zemes palīst?
Tu saki, ka jums ir līdzīgas intereses un hobiji, vari kādā reizē ieminēties, ''starpcitu, rīt tieši dodos uz X, ja vēlies vari pievienoties.''
Bet neko uzkrītošāku 😳
04.10.2021 12:37 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Es neaicinātu,jo saņemot atraidījuma pēc tam jāstrāda kopā...
Ja jau viņš neprotās pats uzaicināt,vai tev vajadzīgs vīrietis bez iniciatīvas?
04.10.2021 12:39 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Atceroties tavu iepriekšējo diskusiju, es neaicinātu, jo izteiktas simpātijas, balstoties uz aprakstu, neredzu, tāpēc liela iespēja, ka būs "aplauziens".
Protams, var ieminēties, ka ir lieka biļete uz kino un viņš ar pievienoties, ja vēlas, bet ne pārāk uzkrītoši.
04.10.2021 13:41 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Bet kas tur tāds, piemēram, uzaicināt pastaigāties pusdienu pauzē un iedzert kafiju? Tad kad būsi spērusi soli, izrādījusi interesi, varbūt viņš nāks pats pretī un ja nē, tad viss skaidrs, ka nē.
Gaidīt, kad puisis kaut ko darīs šķiet stulbi, pašai vajag rīkoties - tieši, bet ne uzbāzīgi. Aicināt vakariņot pēc darba jau izklausās pārāk pēc randiņa, to nevajag, bet aicināt paēst pusdienas pārmaiņas pēc uz tuvāko kafejnīcu, izvēdināt galvu pusdienpauzē, kāpēc gan nē? Darba laikā, kā kolēģim. Un pat ja atraida, kāda nozīme? Nu tā būs viņa problēma, darbs ir darbs, privātā dzīve ir privātā, nav jādomā ko kāds padomās par tevi un kā uztvers.
04.10.2021 15:02 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Es ieteiktu nosēsties šim cilvēkam pretī un atklāti visu pastāstīt. Šāds gājiens pavisam noteikti radīs iespaidu. Un atcerieties - vīrieši "caur puķēm" saprot reti, mums patīk tiešums.
04.10.2021 20:03 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Es nebūtu gana drosmīga šim solim, bet, ja tu esi, tad kāpēc gan neizrādīt interesi pirmajai?
Manuprāt, ir muļķīgi gaidīt, kad vīrietis uzaicinās randiņā, jo varbūt tieši viņš tāpat kā tu šaubies un tā jūs muļļāsiet, līdz interese zudīs kādam. Ja ir dūša, tad, te jau rakstīja, ieminies, ka tev ir lieka biļete kaut kur, kur viņam arī varētu patikt, vai vienkārši piedāvā iedzert kafijas tasi kopā...nu, domāju, ka tas būtu skaidrs mājiens un viņam nebūtu pamata tevi ''atšūt'', jo vienmēr var to pavērst tā, ka aicināji kā kolēģi, ne potenciālo partneri :)
Galvenais nepāŗforsēt un neaicināt, nezinu, uz vakariņām restorānā vai romantisku pastaigu pēc darba, jo tad tiešām izklausās kā randiņš.
Iesaku starp citu, ja sanāk laiciņš, palasīt grāmatu Alans Pīzs ''Ķermeņa valoda'', ļoti vērtīga un jau no ķermeņa kustībām, reakcijas ļauj saprast ko jūt cilvēks pret tevi
04.10.2021 20:03 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Naktsputns @ 04.10.2021 20:03
Es nebūtu gana drosmīga šim solim, bet, ja tu esi, tad kāpēc gan neizrādīt interesi pirmajai?
Manuprāt, ir muļķīgi gaidīt, kad vīrietis uzaicinās randiņā, jo varbūt tieši viņš tāpat kā tu šaubies un tā jūs muļļāsiet, līdz interese zudīs kādam. Ja ir dūša, tad, te jau rakstīja, ieminies, ka tev ir lieka biļete kaut kur, kur viņam arī varētu patikt, vai vienkārši piedāvā iedzert kafijas tasi kopā...nu, domāju, ka tas būtu skaidrs mājiens un viņam nebūtu pamata tevi ''atšūt'', jo vienmēr var to pavērst tā, ka aicināji kā kolēģi, ne potenciālo partneri :)
Galvenais nepāŗforsēt un neaicināt, nezinu, uz vakariņām restorānā vai romantisku pastaigu pēc darba, jo tad tiešām izklausās kā randiņš.
Iesaku starp citu, ja sanāk laiciņš, palasīt grāmatu Alans Pīzs ''Ķermeņa valoda'', ļoti vērtīga un jau no ķermeņa kustībām, reakcijas ļauj saprast ko jūt cilvēks pret tevi

"jo vienmēr var to pavērst tā, ka aicināji kā kolēģi, ne potenciālo partneri " - un visu dzīvi "spēlēt spēles". Beidz. Viņam apniks. 🙂
04.10.2021 20:10 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Kam tev vīrieti, kas nesper pirmo soli pats?
Man šķiet cilvēki nesaprot, ka tas, kā vīrietis izturas sākumā arī iezīmē attiecības, ja tādas izveidosies.
04.10.2021 20:44 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
pirmkārt, vispār zini, vai viņš ir brīvs? un cik ilgi strādājat kopā?
Man droši vien nebūtu drosmes uz šādu soli. Bet no otras puses, kautko ļoti neitrālu, kāpēc gan ne. Naktsputna ieteikumam piekrītu.
04.10.2021 20:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits