Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sieviešu viedoklis nepieciešams :)

 
Reitings 16
Reģ: 03.10.2021
Iepazinos ar meiteni ļoti ļoti daudz gadus atpakaļ caur internetu nejauši,kur varēja parunāties ar svešinieku,nebiju vadīts iepazīties vai meklēt attiecības,tīri for fun to kill time :)
Vārds pa vārdam samainījāmies ar Vārdu un uzvārdu un sākām čatot ja nemaldos caur Skype,tolaik populāra lieta bija!Un tas ievilkās pāris mēnešu katru vakaru!
Tā kā es pats tolaik jau dzīvoju ārzemēs (x) bet viņa Latvijā (x) nebija nekādi plāni ka varētu satikties,jo nebija plāni pašam tuvākā laikā braukt uz LV,tad viņa spēra savu soli uz priekšu un piedāvājās atbraukt uz ārzemēm (x) un pats es ļoti beigās izvairījos no tā,jo mēs darbinieki dzīvojām kopā vienā mājā!Nebijām protams kā žurkas mucā katram sava istaba,normālos apstākļos!
Neko beigās viņai neteicu un pēc pāris dienām viņa teica ka ir izbraukusi no Lv uz ārzemēm pie manis protams mans šoka klusums iestājas utt nezināju ko darīt utt :) atceros kā vakardienu visu,kaut vai pagājuši ļoti ļoti daudz gadi :)
Kad viņa izkāpa no atbrauktā transporta sagaidīju ar rozi un mājas uztaisīju romantisku vakaru ar svecēm utt :)
Tā kā nevarēju ļoti daudz laika pavadīt ar viņu ikdienā jo pašam bija jābrauc uz darbu un paņemt atvaļinājumu nebija iespējams jo viņa uzkrita ka ledus uz galvas,pie manis viņa bija nedēļu,bet iepazīt dēļ tā ka bija jāiet uz darbu nepaspēju līdz galam(kur varbūt ir tā problēma)
Kad viņa aizbrauca prom vēl protams čatojām un viņa piedāvāja braukt dzīvot pie viņas uz Latviju (x) pilsētu un es protams atteicu un tad beigās viss ar mazu laiciņu visi gali upē pazuda!
Tad pēc 1.5 vai 2 gada kad biju aizbraucis uz LV,rakstīju viņai,viņa protams vairs neatbildēja,rakstīju viņas māsai un viņa neatbildēja vai kko atbildēja lai liek viņai tagad mieru(tiešām precīzi neatceros)
Tad čomi uzaicināja mani aizbraukt pie viņiem uz pāris dienām uz to pašu pilsētu kur dzīvo viņa,staigājam apkārt un tieši viņa man nāca pretī lielveikalā bet protams ar savu draugu un ar bērnu ratiņiem,atceros toreiz saskatījāmies viens ar otru un pagājām garām kā svešinieki :%
Nezinu kāda bija iespēja,bet iespēja paiet garām tam cilvēkam ir 1 pret 600k iedzīvotājiem!Biju jauns un nelikos ne ziņas par viņu īpaši arī neiespringu!
Tad protams pēc laika devos atpakaļ uz ārzemēm kur nostrādāju kādu laiku un tad atkal devos uz LV atvaļinājumā,tā kā vajadzēja izdarīt pāris lietas (x) pilsētā braucot garām atkal ieraudzīju viņu,protams nezinu vai viņa redzēja mani,bet iespēja ieraudzīt viņu tieši ir ļoti niecīga 1 pret 600K
Tad devos atpakaļ uz ārzemēm un pēc 2 gadiem kas ir šogad atkal devos atvaļinājumā uz LV,tad draugi uzaicināja šogad pavadīt laiku pie viņiem kur dzīvo,nu jau sieviete(x), (x) lielpilsētā!
Pirmajā dienā pēc ielidošanas izdomājām doties paēst uz Lido,ejot tieši uz lido no autostāvvietas stāvēja tieši viņa (x),bet tas skatiens no manas puses bija tik mazs un momentāls uz viņu pāris milisekundes tikai, jo pēc lidojuma biju saguris un izsaucis, tikai pēc pāris sekundēm sapratu kā tā bija viņa kad jau biju nogājis pāris 20 metrus griezu skatienu uz aizmuguri bet viņa vairs tur nestāvēja :/
Manam draugam ir pazīstama meitene kas ir ļoti līdzīga X sievietei un sanāca satikt arī viņu kad bijām aizbraukuši uz automašīnu nakts sajietu,es uz šo sievieti nevarēju paskatīties jo viņa manās acīs izskatījās kā kopija X meitenei,nākamajā dienā kad satiku čomu teicu ka man bija meitene kura bija ļoti līdzīgi tavai paziņai,viņš teica lai parāda viņas bildi,tā kā facebookā draugu lokā man X sieviete nav,sākumā rakstīju google viņas vārdu un uzvārdu un nejaušības pēc iespējams uzzināju viņas darba vietu X sievietei un tur bija arī google links uz viņas facebook profilu,kad čoms ieraudzīja teica ka jam līdzīga ir mazliet,kad ieraudzīju X sievieti man tik dīvainas sajūtas pārskrēja pāri skatoties uz profila bildi kad domas vispār netlaiž un kā arī sapņos manos viņa sāk rādīties!
Tā kā nejaušības pēc caur google uzzināju kur viņa strādā iespējams un tā kā gadiem atpakaļ viņa spēra milzīgu soli ļoti ļoti daudz gadus atpakaļ atbraucot uz ārzemēm impulsīvi vadīta nezinot kas otrajā galā viņu sagaida!
Jautājums jums dāmas!
Man ienāca doma galvā nosūtīt ziedu klēpi uz viņas darba vietu kā X persona neko nesakot kas ir sūtījis un no kurienes sūtījis vai tas būtu stūlbs gājiens no manas puses ?
Jo cik es toreiz kad ar čomu gājām cauri bildēm viņai ir dēliņš,tad arī iespējams arī draugs vai varbūt vīrs bet uz rokām gredzens nebija redzams !
Vai varbūt kāds var kaut ko ieteikt jo ļoti daudz gadi ir pagājuši,biju par viņu domājis šad un tad bet ne tā kā tagad un arī ne tā!
Uzdevu pats protams sev jautājumu,ko es gribu panākt šajām domām un puķēm utt-un pats nespēju arī atbildēt uz to!
03.10.2021 15:16 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
protams, ka sūti, uzraksti kas esi, anonimitāte tikai bremzēs visu, uzraksti mazu vēstulīti, kāpēc toreiz nobijies, un kā jūties šobrīd. Ja viņai ir vīrietis, viņa neliksies ne zinis (ja normāla), ja nav tad, iespējams, tev vēl ir iespēja viņu satikt!
es brīnos protams, ka ir vēl šādi vīrieši, kas raksta šitādus penterus un vēl šitādā portālā :D bet var jau būt, ka kārtējais trollis, bet ja trollis, tad arī priekš šitāda pentera jābūt garlaicīgai dzīvei :D
es sēžu mājās ar lielu vēderu, tāpēc varu muļķības lasīt un raksīt :D
03.10.2021 15:32 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Nedari to. Safanosies par aizņemtu meiteni vel vairāk.
03.10.2021 15:34 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Turklāt viņai būs savam draugam iespējams jāpaskaidro kas tās par puķēm. Nahujam čakarēt cilvēku?
03.10.2021 15:35 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
Sisenis @ 03.10.2021 15:35
Turklāt viņai būs savam draugam iespējams jāpaskaidro kas tās par puķēm. Nahujam čakarēt cilvēku?

kas neriskē, tas nedzer šampi ne? un ja viņa neko neatbild, diez vai baigā safanošanās var notikt :D
03.10.2021 15:36 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
Sisenis @ 03.10.2021 15:35
Turklāt viņai būs savam draugam iespējams jāpaskaidro kas tās par puķēm. Nahujam čakarēt cilvēku?

tāpēc pavadošā vestulīte nenāktu par ļaunu :) un darbā vīrietis jau puķes neredzēs :)
03.10.2021 15:37 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Kamdēļ?
Cilvēkam ir ģimene, turklāt abi dzīvo dažādās valstīs. Aizmirsti un dzīvo tālāk. Kāda jēga jaukt prātu abiem.
03.10.2021 15:39 |
 
Reitings 16
Reģ: 03.10.2021
Nēesmu,nēsmu trolis :D
dzīvē toč viss ir kārtībā,nav ne liels vēders ne laika laika sēdēt un troļoties toč,šodien ir sanācis tā ka pēc ilgiem laikiem ir brīvāks, tieši šādas domas nevēlo jautāt kādai sievietei(meitenei) kas ir manā paziņu lokā :)
03.10.2021 15:41 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
TimeToDream2 @ 03.10.2021 15:39
Kamdēļ?
Cilvēkam ir ģimene, turklāt abi dzīvo dažādās valstīs. Aizmirsti un dzīvo tālāk. Kāda jēga jaukt prātu abiem.

Tieši tā.
03.10.2021 15:42 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
onestop @ 03.10.2021 15:41
Nēesmu,nēsmu trolis :D
dzīvē toč viss ir kārtībā,nav ne liels vēders ne laika laika sēdēt un troļoties toč,šodien ir sanācis tā ka pēc ilgiem laikiem ir brīvāks, tieši šādas domas nevēlo jautāt kādai sievietei(meitenei) kas ir manā paziņu lokā :)

pag, tu dzīvo LV vai tikai ciemojies.. ja ciemojies, tad gan ne, tiešām, ko meitenei jaukt prātu.
03.10.2021 15:42 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
ja vairākums saka, lai nedari, tad nedari :D es darītu, ja justu, ka tā vajag, apzinoties, ka rezultāts var būt arī ne tāds, kā vēlētos.
03.10.2021 15:47 |
 
Reitings 16
Reģ: 03.10.2021
nav jau tik traki @ 03.10.2021 15:42

pag, tu dzīvo LV vai tikai ciemojies.. ja ciemojies, tad gan ne, tiešām, ko meitenei jaukt prātu.

Uz doto brīdi vēl ārzemēm!Bija jau plānots atgriezties mazliet ātrāk uz LV,bet tad uznāca covids un dēļ tā ka Latvijas vēl joprājām ir tik "TRAKI" ar vīrusu,plānus mazliet pārliku lai nostabilizējas viss esošais,lietas tika sāktas virzītas uz pareizo pusi kad biju šā gada vasarā jau LV,bet tā kā vīrusa dēļ ir lietas kas ievilktu garumā šo to un veidotu liekus nevajadzīgus tēriņus
03.10.2021 15:57 |
 
Reitings 16
Reģ: 03.10.2021
Jā,varbūt tiešām izklausās ļoti banāli un nesakarīgi sūtīt ziedus vai vispār domāt par x sievieti rakstīt un jautāt forumos un meģināt sagaidīt ka kāds kaut ko ņems un ieteiks kā rīkoties pēc tik ļoti daudz gadiem,kad X sievietei ir iespējams jau sava pilnvērtīgā ģimenes dzīve ar bērniņu un arī varbūt ir blakus savs vīrietis!
03.10.2021 16:10 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
onestop @ 03.10.2021 15:57

Uz doto brīdi vēl ārzemēm!Bija jau plānots atgriezties mazliet ātrāk uz LV,bet tad uznāca covids un dēļ tā ka Latvijas vēl joprājām ir tik "TRAKI" ar vīrusu,plānus mazliet pārliku lai nostabilizējas viss esošais,lietas tika sāktas virzītas uz pareizo pusi kad biju šā gada vasarā jau LV,bet tā kā vīrusa dēļ ir lietas kas ievilktu garumā šo to un veidotu liekus nevajadzīgus tēriņus

nu tev pašam jāizlemj, kur tu gribi noenkuroties :) ja tikai sievietes dēļ brauktu uz lv, tad laikam tas nepareizu mērķu pieņemts lēmums. jo vnk tāpat arī maldināt sievieti arī nav vērts :)
jo ja jau esi ārzemēs, ko viņai dos tie tavi ziedi, ja normāls vīreitis viņai, ziedus dāvina tāpat :D
03.10.2021 16:18 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Vispirms pirms ziedu sūtīšanas būtu prātīgāk uzzināt,vai viņa ir brīva sieviete.
Ja nav,tad neko nedari,aizmirsti viņu un ej uz priekšu.
03.10.2021 16:22 |
 
Reitings 16
Reģ: 03.10.2021
nav jau tik traki @ 03.10.2021 16:18

nu tev pašam jāizlemj, kur tu gribi noenkuroties :) ja tikai sievietes dēļ brauktu uz lv, tad laikam tas nepareizu mērķu pieņemts lēmums. jo vnk tāpat arī maldināt sievieti arī nav vērts :)
jo ja jau esi ārzemēs, ko viņai dos tie tavi ziedi, ja normāls vīreitis viņai, ziedus dāvina tāpat :D

šoreiz es nēesmu vadīts dēļ X sievietes braukt dzīvot atpakaļ uz LV,šājā konkrētajā situācijā! Bet gan ar paša motivāciju vadīts dēļ tika meklēti risinājums lai pats atgrieztos uz palikšanu Latvijā ar saviem noteiktiem mērķiem un lai stabili varētu dzīvot Latvijā,lai nevajadzētu pavadīt laiku ss.com darba sludinājuma meklējot atalgotu darbu!
03.10.2021 16:38 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
onestop @ 03.10.2021 16:38

šoreiz es nēesmu vadīts dēļ X sievietes braukt dzīvot atpakaļ uz LV,šājā konkrētajā situācijā! Bet gan ar paša motivāciju vadīts dēļ tika meklēti risinājums lai pats atgrieztos uz palikšanu Latvijā ar saviem noteiktiem mērķiem un lai stabili varētu dzīvot Latvijā,lai nevajadzētu pavadīt laiku ss.com darba sludinājuma meklējot atalgotu darbu!

tad, ja ir iespēja, noskaidro vai meitenei ir draugs/vīrs, gan jau to var kaut kā izzīst no paziņu pazinām :) ja ir, tad ej sēdi tinderī :D ja nav, tad mēģini..
03.10.2021 16:42 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Vēl vari cerēt, ka lasa šo forumu un atpazīst sevi. 😁
03.10.2021 16:50 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
vēl ja jau esi izstalkojis facebook, mošk uzraksti vnk tur? :D atgadini ar humoru tikšanos un izvelc pats info vai aizņemta vai nē :)
03.10.2021 16:58 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Esmu pārsteigta par to cik daudz uzskata, ka labāk ir neriskēt. Ja X sievietei ir draugs, viņa pati sapratīs, ko darīt ar ziediem, tikpat labi var izmest tās puķes miskastē un par to vairs nedomāt. Kas tur ko kādam vēl skaidrot?
Sūti ziedus, neesi anonīms, bet esi gatavs visam.
03.10.2021 17:24 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
Jacqueline @ 03.10.2021 17:24
Esmu pārsteigta par to cik daudz uzskata, ka labāk ir neriskēt. Ja X sievietei ir draugs, viņa pati sapratīs, ko darīt ar ziediem, tikpat labi var izmest tās puķes miskastē un par to vairs nedomāt. Kas tur ko kādam vēl skaidrot?
Sūti ziedus, neesi anonīms, bet esi gatavs visam.

vot es arī tā domāju, sliktākais, kas var notikt ir viņa ir aizņemta un vnk neatbildēs.
man arī vienreiz pielūdzējs tālā pagātnē kūku uz darbu atnesa :D nu es viņu mājās nenesu, atdevu kolēģēm un visi laimīgi, nu izņemot pielūdzēju :D bet žests bija ļoti jauks, tikai viņam tas bija pāris mēnešus ātrāk jādara :D :D
03.10.2021 17:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits