Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darīt slimnīcā ja nav ko darīt?

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Tā nu ir sanācis, ka oktobra sākumā guļos slimnīcā uz operāciju. Slimnīcā jāpavada būs kādas 2-3 dienas
Ko reāli tur darīt? Paņemšu līdzi divas grāmatas , telefonu un lādētāju.
Visvairāk no visa mani biedē slimnīcas garlaicība un pašas slimnīcas
Neesmu no tiem cilvēkiem kuriem patīk gulšņāt visu dienu un no garlaicības ātri besis piemetas
Saprotu, ka arī daudz gulēšu, bet ne jau visas dienas, kuras tur pavadīšu
22.09.2021 12:51 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Ja būsi palātā ar kādu vēl tad varēsi sapazīties ar kādu. Bet tā jau mazs laiks jāpavada. Tās pašas grāmatas, žurnāli tev noderēs 😉
22.09.2021 12:53 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es slimnīcā gulēju mēnesi, vot tad ir garlaicīgi. :D Bet vispār man līdzi bija dators,skatijos youtube video, filmas skatījos, lasīju dažādus rakstus utt.
22.09.2021 12:55 |
 
Reitings 64
Reģ: 25.10.2016
Ņem vērā, ka Tavam ķermenim būs nepieciešama atpūta un miers, tā ka neko daudz vairāk nevajag. Vari paņemt līdzi portatīvo, paskatīties kādu filmu. Sūdīga interneta gadījumā noderīgi ir jau "nokačāt" kādu filmu vai seriālu datora atmiņā. Paņem līdzi austiņas, lai palātas biedri nav jātraucē ar savu ierīču audio. Nodrošinies ar kādu kārumu (ja nebūs noteikta stingrā diēta), kaut ko siltu un mīkstu, kādu plediņu un es arī ņēmu līdzi savu spilvenu un gultasveļu. Siltas zeķītes, čībiņas, acu maska.
22.09.2021 12:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits