Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
amnēzija @ 20.04.2024 23:44

Nu, klau, Tu izdomā, esi Tu bijusi NL vai nē ? pāris lappuses atpakaļ Tu rakstīji, ka biji NL pat Ingas komandā ? tad biji vai nebiji? ?

A Tevi tas tik ļoti interesē?
P.s. Kā jau teicu, pietiek, tikai katrā no tēmām kko nepatīkamu iemest - tā Jūs visas izpaužaties😅
Pat aiz dusmām reizēm noslēpumus izpaužat🥰😍😘
20.04.2024 23:58 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Sandras Thread teksts šodien-
Kādu satrauc pārāk biežie pirkumi Ķīnas ražojumu saitos, bet mani satrauc cilvēku attieksme vienam pret otru. Aktuālākais- SUBSCRIBE jeb ABONĒ manu saturu! Ar saukļiem “abonē un es padalīšos ar savām sajūtām par šo tēmu”🤯 Es atvainojos, ko??? Es nerunāju par kautkādiem jomas speciālistiem, bet “ikdienas blogeri”- Jūs nopietni?
Bernesīnes teksts -
Skatos par to maksas saturu un gribas jautât - K00000????!!!!??? Tagad man ir kauns vinas vieta, jo vismaz mums mazajam bitèm vienmer bija un ir kaut kâda pasciena pret sevi... Pelnit ar sava vira nāvi???
Augšā dievietws meklētājā var ar tavu niku atrast visus tavus komentārus. Pārlasi un pajautā sev, vai šis nav pēdējais brīdis meklēt palīdzību
21.04.2024 00:01 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Atkal @ 20.04.2024 23:57
Es nezinu ko es darītu un nekad negribētu uzzināt! Darītu visu ko spēju, lai man neatslēdz elektrību un māju banka neatņem! Kad visi aizietu gulēt, katru nakti justu, ka sabrūk mana pasaule, šoks, kā es tagad tikšu galā! Viņa, visticamāk, tikai pēc gada apjēgs, kas vispār ir noticis! Atrast darbu nav viegli un nav pat mēnesis pagājus! Viņai nav nekādu sociālo granatiju! Jā, Sandra Skuško, depresīvā intrigante, kura citu dzīvi skatās kā Gossip Girl, es gan jau arī būtu pilnīgi uz dirsas, kā vienā dienā mana dzīve, visās iespējamajās jomās, sagrūtu! Nešaubīgi, prasītu kaut kaimiņiem makaronus, ja zinātu, ka esmu tā sadirsusi dzīvi, ka nav nekāda drošības spilvena un neviena, kas sapratīs cik milzīgā dirsā pēkšņi viss ir? Bet tu vari vienkārši uzrakstīt - parādīs līķi kastē. Par dzīviem cilvēkiem, kuriem NL beigu beigās ir tikai un vienīgi sūdīga darba izvēle. Kad pati maini darbus kā zeķes. Uj…Sandra. Es no sirds ceru, ka tev šobrīd drusku kaut kas ieslēdzās galvā, jo ja turpini smieties, tu esi vienkārši ļoti, ļoti, ļoti ļauns cilvēks.

Lasīju ar aizrautību☺️ - nu kā īsti detektivu😎
Ceru, ka Sandra arī šo izlalsīs🙂, jo cilvēks šodien te netaisnīgi pieminēts tik daudz, ka apjuks komentāros😍
Bučas Sandrai😘😘😘
21.04.2024 00:03 |
 
Reitings 4578
Reģ: 20.09.2022
Bernedīne @ 20.04.2024 23:58

A Tevi tas tik ļoti interesē?
P.s. Kā jau teicu, pietiek, tikai katrā no tēmām kko nepatīkamu iemest - tā Jūs visas izpaužaties?
Pat aiz dusmām reizēm noslēpumus izpaužat???

Nē, neinteresē. Vari neatbildēt. Vienkārši liekas, ka cilvēkam personības dalīšanās vai kādas citas problēmas.. Vienā komentārā raksta, ka bijis NL un pat Ingas komandā un pāris komentārus vēlāk apgalvo, ka NL vispār nekad nav bijis 😂
21.04.2024 00:03 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
CallMeAnnika @ 20.04.2024 23:46
Pirms pusstundas vēl rakstīji, ka biji NL un aizgāji, tagad jau nekad neesi bijusi. :D
Un, lūdzu, neraksti tos xoxo buchinjaas. Vemt gribas. :D

Xo, xo - buciņaaaaass Jums visām vecām NLšicām😘😘😘
21.04.2024 00:04 |
 
Reitings 494
Reģ: 15.09.2023
Atkal @ 20.04.2024 23:57
Es nezinu ko es darītu un nekad negribētu uzzināt! Darītu visu ko spēju, lai man neatslēdz elektrību un māju banka neatņem! Kad visi aizietu gulēt, katru nakti justu, ka sabrūk mana pasaule, šoks, kā es tagad tikšu galā! Viņa, visticamāk, tikai pēc gada apjēgs, kas vispār ir noticis! Atrast darbu nav viegli un nav pat mēnesis pagājus! Viņai nav nekādu sociālo granatiju! Jā, Sandra Skuško, depresīvā intrigante, kura citu dzīvi skatās kā Gossip Girl, es gan jau arī būtu pilnīgi uz dirsas, kā vienā dienā mana dzīve, visās iespējamajās jomās, sagrūtu! Nešaubīgi, prasītu kaut kaimiņiem makaronus, ja zinātu, ka esmu tā sadirsusi dzīvi, ka nav nekāda drošības spilvena un neviena, kas sapratīs cik milzīgā dirsā pēkšņi viss ir? Bet tu vari vienkārši uzrakstīt - parādīs līķi kastē. Par dzīviem cilvēkiem, kuriem NL beigu beigās ir tikai un vienīgi sūdīga darba izvēle. Kad pati maini darbus kā zeķes. Uj…Sandra. Es no sirds ceru, ka tev šobrīd drusku kaut kas ieslēdzās galvā, jo ja turpini smieties, tu esi vienkārši ļoti, ļoti, ļoti ļauns cilvēks.

Tā tas nenotiek. Vienā dienā visa dzīve nesabrūk. Beidziet, lūdzu, domāt, ka Inga ir palikusi bez iztikas līdzekļiem.
- Bēres apmaksā pašvaldība, lielākoties pat paliek nauda pāri, kuru ieskaita laulātā/brāļa/māsas kontā (kurš rakstījis pieteikumu);
- Bērni saņem apgādnieka zaudējuma pensiju;
- Ingai ir savi vecāki, mirušā vīra ģimene, savi draugi;
- Ingai ir liela māja, ja apstākļi tik ļoti spiestu, var pārdot un dzīvot citur;
- Ingai ir īres dzīvokļi (patī rādījusi kā iekārto un izīrēs);
- Viņa sevi sludina kā veiksmīgu NL pārdevēju;
- Pasniedz sevi kā veiksmīgu interjera speciālisti;
- Tirgoja apģērbu (savs bizness);
- Utt.
21.04.2024 00:06 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Atkal @ 21.04.2024 00:01
Sandras Thread teksts šodien-
Kādu satrauc pārāk biežie pirkumi Ķīnas ražojumu saitos, bet mani satrauc cilvēku attieksme vienam pret otru. Aktuālākais- SUBSCRIBE jeb ABONĒ manu saturu! Ar saukļiem “abonē un es padalīšos ar savām sajūtām par šo tēmu”? Es atvainojos, ko??? Es nerunāju par kautkādiem jomas speciālistiem, bet “ikdienas blogeri”- Jūs nopietni?
Bernesīnes teksts -
Skatos par to maksas saturu un gribas jautât - K00000????!!!!??? Tagad man ir kauns vinas vieta, jo vismaz mums mazajam bitèm vienmer bija un ir kaut kâda pasciena pret sevi... Pelnit ar sava vira nāvi???
Augšā dievietws meklētājā var ar tavu niku atrast visus tavus komentārus. Pārlasi un pajautā sev, vai šis nav pēdējais brīdis meklēt palīdzību

Kooooo?!!!!?
Es tak, zinu, ka visus manus kom redz - labdien, Ingaaaa😘😘😘
21.04.2024 00:09 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Sandra bļeģ tev tavs xoxo pat ig zem bio. Tu esi lielākais klauns ko esmu redzējusi! 😂😂😂
21.04.2024 00:12 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Maška vai nu atkal proseco bauda vai nu kukuška jau galīgi brauc prom😒
21.04.2024 00:15 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
amnēzija @ 21.04.2024 00:03

Nē, neinteresē. Vari neatbildēt. Vienkārši liekas, ka cilvēkam personības dalīšanās vai kādas citas problēmas.. Vienā komentārā raksta, ka bijis NL un pat Ingas komandā un pāris komentārus vēlāk apgalvo, ka NL vispār nekad nav bijis ?

A palasi visu, tad sapratīsi😉
Sametu dažādās grupās neglaimojošus komentārus..par dažādām tēmām😀
Un tad saleca visdažādākā patiesība par flunceriem, nliem utt,..
Inči
Katrā ziņā, pietiek cilvēkam uztaisīt profilu, apošņāt gaisu, iemest kādu trigerējošu komentu - un tad vari uzzināt visu😛
Īstenībā,domāju, ka tas būs sarežģītāk😝
P.s. Ja kas, mans VILTUS profils tika izveidots pacisam nesen😜😜😜😜😜, Bernedīne lielu daļu no Jums jau atkodusi!
Tiksimies reportàžās! Xo,xo😘😘😘
21.04.2024 00:16 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Tu esi pilnīgi nojūgusies Sandra.
21.04.2024 00:19 |
 
Reitings 555
Reģ: 09.06.2023
Bernedīne @ 21.04.2024 00:16

A palasi visu, tad sapratīsi?
Sametu dažādās grupās neglaimojošus komentārus..par dažādām tēmām?
Un tad saleca visdažādākā patiesība par flunceriem, nliem utt,..
Inči
Katrā ziņā, pietiek cilvēkam uztaisīt profilu, apošņāt gaisu, iemest kādu trigerējošu komentu - un tad vari uzzināt visu?
Īstenībā,domāju, ka tas būs sarežģītāk?
P.s. Ja kas, mans VILTUS profils tika izveidots pacisam nesen?????, Bernedīne lielu daļu no Jums jau atkodusi!
Tiksimies reportàžās! Xo,xo???

Jebal, kāda debīliķe tu esi
Aizej paārstējies, morālā krople, Tev ar steigu nepieciešams psihiatrs. Tev to pateiks jebkurš cilvēks
21.04.2024 00:31 |
 
Reitings 4578
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 20.04.2024 23:46

Vucēnai ir ļoti liela problēma dzīvē, viņa ir iedomājusies no sevis neatvairāmu skaistuli un biznesa sievieti ar Luxury lifestyle. Patiesībā viņa ir prasta krievu duņka ar trim bērniem, kuri ir no diviem dažādiem tēviem. Nav savas dzīves vietas, parādi pilna pakaļa. Vienīgais veids kā viņa var piesaistīt sev uzmanību ir novilkt savu nedēļas veco pidžammu, ar kuru vārtās pa dīvānu un iet uz veikalu, iekrist sniegā ar pliku pakaļu. Tas arī viss. Un tāpat ar visiem viņas "skandāliem" priekš NL nav nekāda pienesuma, jo visi iet skatīties viņas profilu tikai, lai pasmietos, nevis, lai pirktu krievu NL mēslus.

Viņa nav iedomājusies, viņai tas jau kopš bērnības ir teikts. Viņa pati vienreiz tā izteicās, ka par viņu mājās vienmēr teica, ka viņa skaistule un dabūs bagātu vīru (kaut kas uz šo pusi bija, konkrēti vairs neatceros).
21.04.2024 00:33 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
Kas ar viņas vīru notika? Kapēc nomira?
21.04.2024 00:35 |
 
Reitings 1891
Reģ: 16.02.2021
Bernedīne @ 21.04.2024 00:16

A palasi visu, tad sapratīsi?
Sametu dažādās grupās neglaimojošus komentārus..par dažādām tēmām?
Un tad saleca visdažādākā patiesība par flunceriem, nliem utt,..
Inči
Katrā ziņā, pietiek cilvēkam uztaisīt profilu, apošņāt gaisu, iemest kādu trigerējošu komentu - un tad vari uzzināt visu?
Īstenībā,domāju, ka tas būs sarežģītāk?
P.s. Ja kas, mans VILTUS profils tika izveidots pacisam nesen?????, Bernedīne lielu daļu no Jums jau atkodusi!
Tiksimies reportàžās! Xo,xo???

Detektive 😂 tad pastastasti ko tad atklāji?kas esmu un aiz ko slepjos😂
21.04.2024 00:44 |
 
Reitings 4578
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 20.04.2024 23:41
Vai tad Sandra nebija zem Egitas nevis Ingas?
Mani arī vienu reizi šeit nosauca par Sandru, jo aizstāvēju viņu par to, ka viņa izteica pamatotu viedokli par uzturlīdzekļiem un par NL tievēšanas maratoniem.
Lai nu kurš arī būtu aiz Bernadīne profila, nomierinaties par Ingu un Subscription. Es arī uzskatu, ka tas nav labākais veids un šķiet neētiski, bet lai jau dara. Manuprāt, ilgi gan šādi nevarēs noturēt cilvēku uzmanību, lai par to maksātu naudu.

Sandra bija Egitas komandā, viņai ar Ingu mazs sakars.
21.04.2024 00:55 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Labi, lai tā Inga parazitē tàlàk, man tak poooo😜
Ļausim visām vartiņàm un priedèm (kas slēpjas zem aizstāvju profiliem) vismaz 7dienā atpūsties😂😂😂
Parunàjam par Mariju? To jau te ēd vismaz 10it lappušu garumā🤣
21.04.2024 07:14 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Atkal @ 21.04.2024 00:12
Sandra bļeģ tev tavs xoxo pat ig zem bio. Tu esi lielākais klauns ko esmu redzējusi! ???

Jā, jā - tieši tok stulba esmu, lai tik klaji uz sevi norādītu😇😘
A Tu gan pārāk izmisīgi to tukšgalvi aizstàvi😂 vai tik Jums nebūs kas kopīgs😜
21.04.2024 07:21 |
 
Reitings 446
Reģ: 16.01.2024
Nu to ka Sandra ir pilnīga slimniece , likās tas nav nevienam vairs noslēpums, viss ko nesaprotu, kā vispār tas resnais , riebīgais mūlis paveras vēl kādu nolikt ? Jā es neatbalstu NL , bet ir tur tomēr meitenes kas parāda, ka ar stingru raksturu un gribasspēku var sakārtot savu svaru, tās bundžas ir otršķirīgas, mēs esam redzējušas , ka tievēšana tāpat notiek vairāk uz sporta un maltīšu rēķina... Un tad ir resnais krokodils Sandra kura aprija divas mega porcijas ar neveselīgu ēdienu un uzdzēra tam pa virsu kokteili ar treknāko iespējamo pienu... Sandra NLam bija antireklāma, tāpat kā Vucena dārziņam. Un šī ir patiesība, Sandra ir ļoti pavirša, sevi nemīl necik, tāpēc arī ļaunums spraucas laukā no visām maliņām, nu beidzot operācija iztaisīta, svars sācis krist, bet cilvēka iekšējo pasauli tas nemaina, tāpat ir dziļi nelaimīga, nav pārvērtusies par slaidu skaistuli, sekotāji nenāk pat ar visām intrigām, nu Sandra nevar visas būt bārbijas, veidz sevi apkaunot un tinies no šejienes , pārstāj nolikt par sevi veiksmīgākas meitenes, tas tikai parāda cik skaudīga un riebīga un neapmierināta esi...
21.04.2024 10:01 |
 
Reitings 446
Reģ: 16.01.2024
PS Netflix seriāls Baby reindeer , tā apaļā šizo vecenīte man reāli atgādina Sandru. Iespējams tieši tādā veidā- ar manipulēšanu un iežēlināšanu, Sandra ir tikusi pie vīra.
21.04.2024 10:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits