Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Smieklīgi tas viss par svara mešanu.
1) Agrita sūdzas, ka svars nekustējās pusotru nedēļu, tāpēc sāka rīt. Laikam organisms atbrīvojās no pietiekama daudzuma svara, kad miera kaloriju apjoms vairs nebija 3000, resnajām grūti saprast, ka, lai būtu labā formā, jāēd max 2000 kcal dienā (nesportojot). Tievām meitenēm, metot svaru nost, svars var nekustēties mēnesi un tad noiet tikai kāds kilograms.
2) Sandra lielas ar savu zarnu satura iziešanu (uz tā rēķina tie -4kg). Uz viņas masas pirmajā mēnesī pats minimums ēdot tās pašas 3000 kcal dienā būtu kādi 10 kg. Un katru dienu tad saldējumam koktelis, tad bulka. Ar tādiem paradumiem nekad nebūs slaida. Jā, varbūt nometīs līdz kādai robežai, bet tad skatīties punktu 1-Agritas gadījumu.
Necenšas viņas un rij tāpat pārāk daudz.
26.05.2022 11:56 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Un ne tikai par rīšanu ir runa, jau pirmais, domājot par svara zaudēšanu, ir jāizslēdz visādi čipsi, bulkas, saldumi, pulveri, regulāra alkohola lietošana, utt. Man liekas apsurdi, gulties zem skalpeļa, vai atsūkt taukus, kad tu pat neesi kārtīgi pamēģinājis svaru noregulēt ar pareizu ēšanu un sportiskām aktivitātēm, zem sporta nav tikai sporta zāle, arī joga, pilates, garākas pastaigas katru dienu. Viens, vai viņas ir totālas meles, bet es nezinu vēl nevienu citu sievieti kā NL dāmas kurām šitā lēkā svars, kurai katru otro nedēļu jāiet uz diētas, tas tak nav normāli. Tāpēc, es sliecos domāt, ka Agritai, Vicēnai un visām kuras cieš no šitādas svara lēkāšana, tas svars arī lēkās kamēr nebūs savesta galva kārtībā, kā pareizi atbrīvoties no svara, un pats galvenais kā to uzturēt vienmērīgu!
26.05.2022 12:20 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
MieraVējos @ 26.05.2022 10:48

Paskatījos statistiku, ka apmēram 50% pēc kuņģa samazināšanas operācijas atgūst atpakaļ daļu liekā svara, kas nomests drīz pēc operācijas. Bet tā kā Agrita ir šķīrusies un meklē jaunu dzīvesbiedru, pieļauju, ka viņai izdosies saglabāt motivāciju būt slaidai, un viss būs ok :)

Man liekas, ka ir jau atrasts :). Gan storijos vīriešu rokas, gan laimīga. Un nojausma saka, ka tas pats draugs no šova, kas bija mājās ciemos. Vai kāds viņa draugs.
26.05.2022 12:41 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.03.2022
Agritas lēmumu var saprast, apkārt tiešām ir daudz cilvēku, kas šo operāciju ir izdarījuši un vismaz to brīdi, kad svars ātri pazūd un cilvēks izkūst, to var redzēt. Plusā vēl šie cilvēki, kas nometuši, pateicoties bariatrijai, pārdod savas "veselīgās ēšanas" kursus, propagandējot to, ka šo jau viņi ir panākuši pateicoties šai savai kursiņa metodei nevis bariatrijai...
Plusā, tas neveiksmīgais figūras tips, gan jau arī kaut kādas hormonālās izmaņas, plus viņai ir citas veselības kaites, ko viņa tur minēja - artīrts un kas vēl.
Par ko tiek maz runāts ir tas vai ilgtermiņā (pēc gadiem 10-15-20) šie bariatrijas pacienti ir ieguvēji vai zaudētāji, jo tā kā tas kuņģa izmērs tiem samazināts, rodas citas problēmas saistībā ar gremošanu, barības vielu uzsūkšanos un šīs problēmas velk nākamās problēmas. Viens būtu jau sen miris, ja paliktu ar saviem 200kg svara un bariatrija viņu izglāba, citam atkal savādāk.
Personīgi pazīstu divus nu ja tievus bariatrijas pacientus. Nu nav jau tur tik rožaini vis kā stāsta, tieši ilgtermiņā. Cālī ar ir gara pacientu diskusija, viss kas tur ir - gan pozitīvi piemēri, gan tie, kam svars ir atpakaļ, gan tie, kas visu mūžu tagad jūtas kā invalīdi. Man šķiet ir nekorekti reklamēt kaut kādā ziņā kropļojošas operācijas (īpaši to paņēmienu, kur kuņģa daļa vnk tiek ngriezta) kā tādu "aj, kas tad tur, neliels dūrieniņš".
26.05.2022 14:07 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.03.2021
Kurā sērijā var to redzēt?
NataL @ 26.05.2022 12:41

Man liekas, ka ir jau atrasts :). Gan storijos vīriešu rokas, gan laimīga. Un nojausma saka, ka tas pats draugs no šova, kas bija mājās ciemos. Vai kāds viņa draugs.
26.05.2022 15:00 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Sauliete stasta, ka NL kompanija bus jaunumi un vinas velmes utt esot nemusi vera.
Es domaju, ka izlaidis fake tan. Vina jau kaut kad stastija, ka grib, lai NL ir fake tan.
Redzesim.
Butu Korejas spf izlaidusi, to labak pirktu.
26.05.2022 15:20 |
 
10 gadi
Reitings 2585
Reģ: 04.01.2013
Vucēna: "NL jau tā ir viskrutākā tīkla kompānija Latvijā"
Tikmēr meitenes/sievietes no NL: taisa kunģa operācijas, + 30 kg, katru nedēļu tievē, katru dienu aizpampušas, mati krīt un aug vietā, katru nedēļu vēdera un citi vīrusi.
Jā, tāda kompānija KĀ NL TIEŠĀM NAV LATVIJĀ :D
26.05.2022 15:52 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Lukreecija @ 26.05.2022 15:52
Vucēna: "NL jau tā ir viskrutākā tīkla kompānija Latvijā"
Tikmēr meitenes/sievietes no NL: taisa kunģa operācijas, + 30 kg, katru nedēļu tievē, katru dienu aizpampušas, mati krīt un aug vietā, katru nedēļu vēdera un citi vīrusi.
Jā, tāda kompānija KĀ NL TIEŠĀM NAV LATVIJĀ :D

😂😂😂😂😂
NL - Neesi Lohs
26.05.2022 16:07 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
skatos to šovu, kur agrita, uij, ja man peiderētu taa maaja e svinjus izmestu.... sieans sazimetas, pluudi....
26.05.2022 17:20 |
 
Reitings 53
Reģ: 26.02.2022
Kristīnes Virsnītes māsa uztaisīja bariatrijas OP, skatos Agrita arī viņai seko un abas no Jelgavas..
Noteikti redzot Karīnas lielās gada pārvērtības, arī domā,ka tā būs,bet tas tiešām ir ļoti atkarīgs,ko tu liec mutē.
Man paziņu lokā viena uztaisīja kuņģa samazināšanu(kur tieši nogriež lielāko kunģa daļu),sākumā svars krita,bet tagad stāv uz vietas vai pat nācis klāt-pēc bildēm spriežot.
Te var paskatīties Karīnas pārvērtības pēc bariatrijas OP.
https://instagram.com/karibari_lv?igshid=YmMyMTA2M2Y=
26.05.2022 22:43 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Zvaigzniite5 @ 26.05.2022 22:43
Kristīnes Virsnītes māsa uztaisīja bariatrijas OP, skatos Agrita arī viņai seko un abas no Jelgavas..
Noteikti redzot Karīnas lielās gada pārvērtības, arī domā,ka tā būs,bet tas tiešām ir ļoti atkarīgs,ko tu liec mutē.
Man paziņu lokā viena uztaisīja kuņģa samazināšanu(kur tieši nogriež lielāko kunģa daļu),sākumā svars krita,bet tagad stāv uz vietas vai pat nācis klāt-pēc bildēm spriežot.
Te var paskatīties Karīnas pārvērtības pēc bariatrijas OP.
https://instagram.com/karibari_lv?igshid=YmMyMTA2M2Y=
viņas vīrs arī uztaisīja to operāciju?
26.05.2022 22:56 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Es nesaprotu, vai nevar notievēt bez tās operācijas? Pēc tam tāpat jāskatās ko ēd.
26.05.2022 22:56 |
 
Reitings 534
Reģ: 16.02.2022
Zvaigzniite5 @ 26.05.2022 22:43
Kristīnes Virsnītes māsa uztaisīja bariatrijas OP, skatos Agrita arī viņai seko un abas no Jelgavas..
Noteikti redzot Karīnas lielās gada pārvērtības, arī domā,ka tā būs,bet tas tiešām ir ļoti atkarīgs,ko tu liec mutē.
Man paziņu lokā viena uztaisīja kuņģa samazināšanu(kur tieši nogriež lielāko kunģa daļu),sākumā svars krita,bet tagad stāv uz vietas vai pat nācis klāt-pēc bildēm spriežot.
Te var paskatīties Karīnas pārvērtības pēc bariatrijas OP.
https://instagram.com/karibari_lv?igshid=YmMyMTA2M2Y=

1) Karīna nav Virsnītes māsa.
2) Karīnai bija krietni liekāks sākuma svars.
Papildus viņa ļoti seko līdzi ko un cik daudz ēd. Arī viņas vīrs uztaisīja šo pašu OP. Domāju, ka divatā vieglāk sekot un kontrolēt sevi. Viņa arī stāsta par mīnusiem- ko nevar ēst, kā mati krīt ārā, ka visu mūžu jālieto vitamīni.
Man visi zināmie, kuri uztaisījuši šo OP ir zaudējuši un noturējuši svaru. Bet vecajā eiropā šī OP ir pie papildus riska dzīvības apdrošināšanai. Tas tomēr liek aizdomāties..
26.05.2022 22:58 |
 
Reitings 534
Reģ: 16.02.2022
HannaAnna. @ 26.05.2022 22:56
Es nesaprotu, vai nevar notievēt bez tās operācijas? Pēc tam tāpat jāskatās ko ēd.

Jāskatās un jāsver, bet neesit mūžīgās bada sajūtas. Apēd pārsimts gramus un ir sāta sajūta. Nevis dzīvo uz salātlapām ar gurkstošu vēderu un izsalkumu. Tomēr vilinoši...
26.05.2022 23:01 |
 
Reitings 53
Reģ: 26.02.2022
Fargerike @ 26.05.2022 22:58

1) Karīna nav Virsnītes māsa.
2) Karīnai bija krietni liekāks sākuma svars.
Papildus viņa ļoti seko līdzi ko un cik daudz ēd. Arī viņas vīrs uztaisīja šo pašu OP. Domāju, ka divatā vieglāk sekot un kontrolēt sevi. Viņa arī stāsta par mīnusiem- ko nevar ēst, kā mati krīt ārā, ka visu mūžu jālieto vitamīni.
Man visi zināmie, kuri uztaisījuši šo OP ir zaudējuši un noturējuši svaru. Bet vecajā eiropā šī OP ir pie papildus riska dzīvības apdrošināšanai. Tas tomēr liek aizdomāties..

Hmm tad ko esmu sajaukusi,par to māsu būšanu. Vēl bija storiji,kad kopā apbraukā kaut kādas vietas..
Ok,ja nav māsa,ņemu savus vārdus atpakaļ.
Jā,bet par Karīnu,tur tā lieta,viņa skatās ko ēd,tapēc tik lielisks rezultāts. Un ļoti labi,ka viņa pastāsta par visām sajūtām,kas un kā.
26.05.2022 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Zvaigzniite5 @ 26.05.2022 22:43
Kristīnes Virsnītes māsa uztaisīja bariatrijas OP, skatos Agrita arī viņai seko un abas no Jelgavas..
Noteikti redzot Karīnas lielās gada pārvērtības, arī domā,ka tā būs,bet tas tiešām ir ļoti atkarīgs,ko tu liec mutē.
Man paziņu lokā viena uztaisīja kuņģa samazināšanu(kur tieši nogriež lielāko kunģa daļu),sākumā svars krita,bet tagad stāv uz vietas vai pat nācis klāt-pēc bildēm spriežot.
Te var paskatīties Karīnas pārvērtības pēc bariatrijas OP.
https://instagram.com/karibari_lv?igshid=YmMyMTA2M2Y=
paldies par ieteikumu, ļoti interesanti palasīt. Sieviete liels malacis! Beeet man ir jautājums... Ja sāc ēst mazas porcijas (bez operācijām), vai tad kuņģis ar laiku pats nesaraujas? Vai tad vienmēr būtu mužīgā bada sajūta ēdot mazas, veselīgas porcijas?
26.05.2022 23:20 |
 
Reitings 534
Reģ: 16.02.2022
Zvaigzniite5 @ 26.05.2022 23:12

Hmm tad ko esmu sajaukusi,par to māsu būšanu. Vēl bija storiji,kad kopā apbraukā kaut kādas vietas..
Ok,ja nav māsa,ņemu savus vārdus atpakaļ.
Jā,bet par Karīnu,tur tā lieta,viņa skatās ko ēd,tapēc tik lielisks rezultāts. Un ļoti labi,ka viņa pastāsta par visām sajūtām,kas un kā.

Pēc tam kad Virsnītes vīrs piedzīvoja spozmi ar savu ēst gatavošanas iznācienu IG un Karīna uztaisīja OP un auga skatījumi satura dēļ, viņi visi atcerējās, ka Virsnīte ar Karīnu ir māsīcas un sāka kopā tusēt 😁
26.05.2022 23:21 |
 
Reitings 534
Reģ: 16.02.2022
HannaAnna. @ 26.05.2022 23:20
paldies par ieteikumu, ļoti interesanti palasīt. Sieviete liels malacis! Beeet man ir jautājums... Ja sāc ēst mazas porcijas (bez operācijām), vai tad kuņģis ar laiku pats nesaraujas? Vai tad vienmēr būtu mužīgā bada sajūta ēdot mazas, veselīgas porcijas?

Vairums tomēr to bada sajūtu neiztur un sistemātiski noraujas, jo smadzenes visu laiku liek sevi žēlot un uzdot jautājumu, vai tiešām vērts sevi ierobežot.
Ar baigo dzelzs disciplīnu jau ir tā, ka pēcāk tos kvantumus vairs nevar apēst...
26.05.2022 23:24 |
 
Reitings 53
Reģ: 26.02.2022
Fargerike @ 26.05.2022 23:21

Pēc tam kad Virsnītes vīrs piedzīvoja spozmi ar savu ēst gatavošanas iznācienu IG un Karīna uztaisīja OP un auga skatījumi satura dēļ, viņi visi atcerējās, ka Virsnīte ar Karīnu ir māsīcas un sāka kopā tusēt ?
paldies,tagad zināšu 100%😄
Nevis māsas,bet māsicas☺️
26.05.2022 23:26 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Fargerike @ 26.05.2022 23:24

Vairums tomēr to bada sajūtu neiztur un sistemātiski noraujas, jo smadzenes visu laiku liek sevi žēlot un uzdot jautājumu, vai tiešām vērts sevi ierobežot.
Ar baigo dzelzs disciplīnu jau ir tā, ka pēcāk tos kvantumus vairs nevar apēst...

Paskatījos profilu. Un pie stāsta par tomātmaizēm man tomēr pacēlās jautājums, vai nevarēja neēst baltmaizi jau pirms operācijas? Loģiski, ka Tev ir izsalkums, jo baltmaize sātu dod uz 30 minūtēm, un tur nav nekā no uzturvielām. Vai tiešām jānogriež kuņģis, lai sāktu ēst pareizi? Ja viņa ēstu pilnvērtīgu uzturu pirms operācijas, tad nebūtu bada un svars ar ietu nost. Bet ēdot tukšos ogļhidrātus loģisko, ka ir bads.
Mīļās dāmas, netaisiet šo sadisms pret sevis, vienkārši ēdiet pareizi, nevis sūdus un pulverus, un viss būs ok.
27.05.2022 09:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits