Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 809
Reģ: 16.09.2021
chihiro @ 29.02.2024 17:09
Man ļoti žēl Neita. Marija ir tik pretīga māte. Man liekas šis jau velk uz Kivičienes pusi, kur, iespējams, no malas ir vērts iesaistīties. Tik šeit grūtāk, jo tomēr Kiviči daudz acīmredzamāk dara pāri bērniem. Šeit, ja Vucēnai neseko līdzi, tad var noticēt, ka viss norm un viņas argumentiem.

Kiviču bērnam ir nopuvuši zobi, Neitam vai tad nav? Koviči negatavo bērnam normālu ēdienu, Marija gatavo? Kiviči dzer, marija vai tad nedzer? Kiviči nomet bērni izklaidēm, vucene vai tad nē? Vienīgā atsķirība, ka vucene vēl dzīvo jaunā mājā, brauc ar kruti mašīnu un nav tik noplukusi kā kivičliene. Visādi citādi es tur neredzu atšķirību.
29.02.2024 17:25 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Mercury6 @ 28.02.2024 13:12
Es vispār nesaprotu, kā pieaudzis cilvēks var nespēt no rīta piecelties? Es saprastu, pusaudzis. Tieši cik nopietni tas ir? Ja es dzirdētu kādu darbā vai no saviem draugiem sakot, ka nevarēja no rīta piecelties, man tas liktos pilnīgi absurdi, pat traģikomiski, neesmu nevienu normālu pieaugušo dzirdējusi ko tādu sakām. Tu vienkārši uzliec modinātāju un celies un dari kas darāms. Marija ir ļoti vāja kā cilvēks. Un tas nav tāpēc, ka ir viena un vienai viss jāvar. Viņai tiešām nav pārāk augstas darba spējas brīvā režīmā un disciplīna, kas drīzāk ir personības nenobriešanas rezultātā, nevis no tā, ka viņai būtu par daudz darbi. Ir laiks darbam, ir laiks atpūtai. Lai vai cik ļoti viņa slavētu savu darbu par brīvību un iespējām, šādiem cilvēkiem tāda modeļa darbs nav īsti piemērots, jo viņa ir pieraudusi ikdienā daudz prokrastinēt, aizbildināties, izlaisties, atpūsties. Ja viņa strādātu standarta darba laiku, tad visiem būtu labi. Gan bērni tiktu laicīgi nogādāti iestādēs, gan pati vairāk sakārtotu un plānotu savu ikdienu un paveiktu vairāk, iespējams pat uzbūvētu normālu karjeru un pelnītu labāk kā NL, jo kaut kāds potenciāls viņai ir, viņa vienkārši to iznieko daudz slinkojot.
Es gan esmu dzirdējusi gan no kolēģiem, gan man pašai dažreiz ir grūtības no rītiem piecelties, bet ir atbildības sajūta, un kad pieceļas, tad miegs vairs tik ļoti nenāk.
Un Marijai atbildības sajūtai pret saviem 3 bērniem vajadzētu būt lielākai nekā tiem, kuriem ir elastīgs darba grafiks, ja pusstundu nokavē, nekas par to nav.
Piekrītu, ka Marija ir izlaidusies un sākusi pamatīgi slinkot, jo ko lai citu dara? Agrāk pasūtījumi bira viens pēc otra, nepārtraukti pieteicās komandā jauni cilvēki, kuri bija jāapmāca un jādomā plāns, kā jauniņos apčakarēt, bet šobrīd dienā ienāk 5 pasūtījumi, un varbūt viens jauns cilvēks mēnesī piereģistrējas. Kā viņa aiz bezdarbības nav sajukusi prātā?
29.02.2024 17:56 |
 
Reitings 809
Reģ: 16.09.2021
CallMeAnnika @ 29.02.2024 17:56
Es gan esmu dzirdējusi gan no kolēģiem, gan man pašai dažreiz ir grūtības no rītiem piecelties, bet ir atbildības sajūta, un kad pieceļas, tad miegs vairs tik ļoti nenāk.
Un Marijai atbildības sajūtai pret saviem 3 bērniem vajadzētu būt lielākai nekā tiem, kuriem ir elastīgs darba grafiks, ja pusstundu nokavē, nekas par to nav.
Piekrītu, ka Marija ir izlaidusies un sākusi pamatīgi slinkot, jo ko lai citu dara? Agrāk pasūtījumi bira viens pēc otra, nepārtraukti pieteicās komandā jauni cilvēki, kuri bija jāapmāca un jādomā plāns, kā jauniņos apčakarēt, bet šobrīd dienā ienāk 5 pasūtījumi, un varbūt viens jauns cilvēks mēnesī piereģistrējas. Kā viņa aiz bezdarbības nav sajukusi prātā?

Viņa tak tik aizņemta, ka nevar māju iztīrīt un ēdienu uztaisīt. Kāda bezdarbība? 😃
29.02.2024 17:58 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Cilveeks @ 29.02.2024 17:25

Kiviču bērnam ir nopuvuši zobi, Neitam vai tad nav? Koviči negatavo bērnam normālu ēdienu, Marija gatavo? Kiviči dzer, marija vai tad nedzer? Kiviči nomet bērni izklaidēm, vucene vai tad nē? Vienīgā atsķirība, ka vucene vēl dzīvo jaunā mājā, brauc ar kruti mašīnu un nav tik noplukusi kā kivičliene. Visādi citādi es tur neredzu atšķirību.

Es jau arī neredzu atšķirību, bet saku, ka pagaidām Marijai vēl tas konfektes papīrītis spīdīgs. Un pat Kivičiem, kur viņi paši izskatās kā bomži, ir aizstāvji un cilvēki, kas uzskata, ka viņi dzīvo labu dzīvi, rūpējas par bērnu un grib arī pārējos bērnus pie sevis utt.
Ai, nu traki, es ceru, ka Neits (tāpat kā Kiviču Mia) pieaugot satiks normālus cilvēkus kā Open centra Ediju un varēs atdalīties no savām destruktīvām ģimenēm uz pozitīvāku vidi.
29.02.2024 17:59 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
CallMeAnnika @ 29.02.2024 17:56
Es gan esmu dzirdējusi gan no kolēģiem, gan man pašai dažreiz ir grūtības no rītiem piecelties, bet ir atbildības sajūta, un kad pieceļas, tad miegs vairs tik ļoti nenāk.
Un Marijai atbildības sajūtai pret saviem 3 bērniem vajadzētu būt lielākai nekā tiem, kuriem ir elastīgs darba grafiks, ja pusstundu nokavē, nekas par to nav.
Piekrītu, ka Marija ir izlaidusies un sākusi pamatīgi slinkot, jo ko lai citu dara? Agrāk pasūtījumi bira viens pēc otra, nepārtraukti pieteicās komandā jauni cilvēki, kuri bija jāapmāca un jādomā plāns, kā jauniņos apčakarēt, bet šobrīd dienā ienāk 5 pasūtījumi, un varbūt viens jauns cilvēks mēnesī piereģistrējas. Kā viņa aiz bezdarbības nav sajukusi prātā?

Jā, esmu viens no tiem cilvēkiem, kam rītos ļoti grūti piecelties pilnīgi vienmēr, bet ceļos loģiski tāpat. Naktīs grūti aizmigt, miega problēmas ir. Reizēm sanācis aizgulēties, bet nejau katru vai katru otro dienu kā viņai, ja viņai tiešām tādas problēmas, to jāarstē.
Bet ņemot vērā visu citu šķiet tas viņai tiešām vairāk alko dēļ.
29.02.2024 18:03 |
 
Reitings 809
Reģ: 16.09.2021
chihiro @ 29.02.2024 17:59

Es jau arī neredzu atšķirību, bet saku, ka pagaidām Marijai vēl tas konfektes papīrītis spīdīgs. Un pat Kivičiem, kur viņi paši izskatās kā bomži, ir aizstāvji un cilvēki, kas uzskata, ka viņi dzīvo labu dzīvi, rūpējas par bērnu un grib arī pārējos bērnus pie sevis utt.
Ai, nu traki, es ceru, ka Neits (tāpat kā Kiviču Mia) pieaugot satiks normālus cilvēkus kā Open centra Ediju un varēs atdalīties no savām destruktīvām ģimenēm uz pozitīvāku vidi.

Pie Edija jau nonāk jaunieši, kas kādu laiku ir klīduši un Edijs viņus vai viņi Ediju ir kaut kā atraduši. Bet ne visiem tas sanāk un ne visiem ir motivācija būt Edija centros. Jo problēmas ir ļoti ielaistas.
29.02.2024 18:23 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 29.02.2024 12:59

Mhm, ideālais darbs. Ideālais darbs ir tikai tajā brīdī, kad bērni ir savās skolās un bērnudārzos. Līdz ko kaut kas nav pēc plāna, tā strādāšana nesanāk, jo ja bērns paliek mājās, tad tik brīvi nepastrādās. Priecājas, ka labi, ka slimības lapas nav jāņem, ka nav jāmeklē aukles un var būt blakus saviem bērniem viņu bērnībā.. tikai kaut kā nesēžas mājās un nestrādājas, kad bērns ir slims. Tāpat kaut kur jāskrien un jāmeklē cilvēks, kurš ar bērnu pasēdēs. ?
Vai kāda no jums saprot, kur Marijai katru dienu ir jādodas? Darbs viņai no mājām, ēdienu var saplānot uz priekšu un pasūtīt ar piegādi, NL pasūtījumi nāk ar Omnivu vai kurjeru un tāpat tas nav katru dienu. Manikīrs, pedikīrs, procedūras sevis palutināšanai var ieplānot dažas dienas mēnesī, jau laikus sarunājot aukli vai omīti, lai pieskata bērnus.
Šķiet, ka viņa izdomā iemeslus, lai tiktu prom no mājām, atstājot bērnus vienus pašus, lai gan tie iemesli ir pilnīgi nenozīmīgi un nevajadzīgi. Gluži kā Didrihsone - močī, tas ir, imitē aizņemtu biznesa sievieti, lai tiktu prom no bērna. Tikai Didrihsonei ir aukles 24/7 vienam bērnam.
29.02.2024 18:58 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
be.beta @ 29.02.2024 15:05
šajā gadījumā viens prātīgs risinājums būtu, ka Neits tiek aizvests uz skolu, un uzreiz pēc stundām savākts un aizvests mājās, un tālak, lai sēž mājās.. ja jau skolā uzvedība ir laba, un problēmas ir pēc skolas. plus tad psihologs, terapeits vai nu kas tur vēl. kā reiz nl darbs dotu šādu iespēju - skraidīt jebkurā laikā no pakaļas bērnam skolas vecumā.
bail iedomāties, kas būs, kad Neitam pienāks pusaudža gadi, ja viņa tagad šo nerisinās, bet turpinās tādā pat garā.
un kā jau zināms, Marija nav tā, kura aizrautos ar "prātīgiem", racionāliem lēmumiem.
un te jau uzreiz tas acīmredzams - bērnu, kuram nepatīk mācīties un mācībās iet grūti, nepatīk skola, nepatīk socializēties un ir agresija, atļaut neiet uz skolu un atstāt mājās ir teju kā apbalvojums viņam.
Kur Neitam palika boksa nodarbības? Cik varēja noprast, tad atsauksmes bija ļoti labas un treneris bija puikam piemērs. Bērns var izlikt enerģiju, dusmas, un iemācīties savaldību.
Marija nopārdeva mēbeles un pa to naudu aizbrauca ceļojumā ar piegulētāju nevis sniedza bērnam palīdzību.
29.02.2024 19:15 |
 
Reitings 809
Reģ: 16.09.2021
CallMeAnnika @ 29.02.2024 19:15
Kur Neitam palika boksa nodarbības? Cik varēja noprast, tad atsauksmes bija ļoti labas un treneris bija puikam piemērs. Bērns var izlikt enerģiju, dusmas, un iemācīties savaldību.
Marija nopārdeva mēbeles un pa to naudu aizbrauca ceļojumā ar piegulētāju nevis sniedza bērnam palīdzību.

Viņai tak vajagot atpūsties. Tas nekas, ja ar Neitu, kas iemācīsies regulēt savas emocijas, būs krietni vieglāk un viņš varēs būt palīgs mājās.
29.02.2024 19:23 |
 
Reitings 2940
Reģ: 03.08.2023
Hmmm1 @ 29.02.2024 13:25
Domāju, ka tā nevar.
Tur bērnam vajag ārsta zīmi kāpēc neieradās skolā.
Tā Marija ir stulba. Domā, ka bērnu nelaidīs uz skolu nebūs nekādas problēmas.
Ujj kā būs... Vajadzēs mācīties jaunās vielas un pildīt kontroldarbus. Un tad atkal liks instagram, ka netiek Neits ar mācībām galā....
Marij, ej lūdzu sevi paārstē!!!

Es arī brīnos, kā tā var vienkārši neiet un tas notiek diezgan bieži. Mūsu skolā tas nav iespējams, jo kavējumiem jābūt attaisnotiem un tiklīdz savācas daži neattaisnoti, skolas personālam ir jāesaistās! Nesaprotu tādu mammas nolaidību un arī skolas personālam izskatās, ka ir vienalga.
29.02.2024 19:25 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 29.02.2024 15:44

Viņa, pirmkārt, līdz tādam variantam nemaz neaizdomāsies, otrkārt, nevizināsies turpu šurpu apkārt, kad pašai NL tik daudz darbi jāizdara ?
Un jā, nākamās problēmas, iespējams, būs pēc brīvlaika nedēļas. Ja Marija aizbrauc uz visu brīvlaika laiku uz Spāniju un bērnus kaut kur atstāj.. un pēc ceļojuma atkal ir zoomi un mazāko bērnu pieskatīšana, un mamma tikai tajā nervozajā mācīšanās laikā kopā ar puiku.. būs auzas.
Kas tad viņai NL jādara? Jānoformē 5 pasūtījumi dienā vai jāiekopē teksts, kas jau sagatavots par matu produktiem?
Lielāka problēma bērnu vadāšanā uz/no skolas un citām vietām, ir Mustangs, kas rij daudz degvielu un bieži noplīst.
29.02.2024 19:28 |
 
Reitings 809
Reģ: 16.09.2021
CallMeAnnika @ 29.02.2024 18:58
Vai kāda no jums saprot, kur Marijai katru dienu ir jādodas? Darbs viņai no mājām, ēdienu var saplānot uz priekšu un pasūtīt ar piegādi, NL pasūtījumi nāk ar Omnivu vai kurjeru un tāpat tas nav katru dienu. Manikīrs, pedikīrs, procedūras sevis palutināšanai var ieplānot dažas dienas mēnesī, jau laikus sarunājot aukli vai omīti, lai pieskata bērnus.
Šķiet, ka viņa izdomā iemeslus, lai tiktu prom no mājām, atstājot bērnus vienus pašus, lai gan tie iemesli ir pilnīgi nenozīmīgi un nevajadzīgi. Gluži kā Didrihsone - močī, tas ir, imitē aizņemtu biznesa sievieti, lai tiktu prom no bērna. Tikai Didrihsonei ir aukles 24/7 vienam bērnam.

Ir cilvēki, kas nespēj neko plānot. Ir haotiski, nenobrieduši, nespējīgi uzņemties atbildību par savu dzīvi. Viņi nespēj sevi disciplinēt, kaut vai ieviest plānotāju, kur atzīmē ārstus, procedūras, kaut kādas darīšanas. Tāpēc arī Neits netiek vests uz nodarbībām-tas prasītu ne tikai naudu (kā jau teicu, daudz kas ir bezmaksas), bet arī disciplīnu no Marijas. Bet labāk ir ieraut, parunāt stulbumu instagramā un pavidam vēl pazūmot to krievu sūdu. Man pašai bērnam 3 reizes nedēļā ir pulciņi, jā, tas prasa plānošanu, ir reizes, kad ir nogurums un gribētos braukt mājās, bet bērnam vajag tās nodarbes, lai mājās nejūk prātā.
29.02.2024 19:29 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Gaisa jaucēja @ 29.02.2024 15:47
nu jau, protams, vienīgā izeja.. tiešām nesaprotu kur viņa bija ātrāk. Arī manā klasē bija meitene kura uzsāka ātrāk, bet tur cilvēkam bija gaiša galva, arī tad gāja visiem pa priekšu.
Un ko šajā gadījumā dod privātskola, ja rezultāts tāpat ir bēdīgs?
29.02.2024 19:30 |
 
Reitings 809
Reģ: 16.09.2021
Kas Tik Nebūs @ 29.02.2024 19:25

Es arī brīnos, kā tā var vienkārši neiet un tas notiek diezgan bieži. Mūsu skolā tas nav iespējams, jo kavējumiem jābūt attaisnotiem un tiklīdz savācas daži neattaisnoti, skolas personālam ir jāesaistās! Nesaprotu tādu mammas nolaidību un arī skolas personālam izskatās, ka ir vienalga.

Domāju, ka personāls visu redz un saprot, bet negrib iesaistīties, jo maška kliegs kā negudra. Pie tās slodzes vēl tādu teroru neviens negribētu.
29.02.2024 19:31 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
CallMeAnnika @ 29.02.2024 18:58
Vai kāda no jums saprot, kur Marijai katru dienu ir jādodas? Darbs viņai no mājām, ēdienu var saplānot uz priekšu un pasūtīt ar piegādi, NL pasūtījumi nāk ar Omnivu vai kurjeru un tāpat tas nav katru dienu. Manikīrs, pedikīrs, procedūras sevis palutināšanai var ieplānot dažas dienas mēnesī, jau laikus sarunājot aukli vai omīti, lai pieskata bērnus.
Šķiet, ka viņa izdomā iemeslus, lai tiktu prom no mājām, atstājot bērnus vienus pašus, lai gan tie iemesli ir pilnīgi nenozīmīgi un nevajadzīgi. Gluži kā Didrihsone - močī, tas ir, imitē aizņemtu biznesa sievieti, lai tiktu prom no bērna. Tikai Didrihsonei ir aukles 24/7 vienam bērnam.

Ne par tavu komentāru, bet vispār redzēju, ka Didrihsoni nosoda par auklēm - manuprāt, bērns pieskatīts un tas ir ļoti labi. Nav mātes mīlestība, bet vismaz kaut kas.
Ja Marija paliktu tikpat nemīloša, bet vismaz gribētu tērēt naudu uz bērniem un ņemt aukles mazākajiem, Neitam psihologu, privātskolotāju un treniņus, tas jau būtu daudz labāk.
29.02.2024 19:34 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Bet par to močīšanu tiešām līdzība Didrihsonei ar Vucēnu ir. Abām bizness n gadus, bet tāpat katru dienu vienai jāfočējas ar drēbēm, bet citai jāvada zoomi. Par ko tur var vispār gvelst visu laiku, ņemot vērā, ka arī jauno darbinieku nemaz tā vairs nepievienojas.
29.02.2024 19:38 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
aauuu @ 29.02.2024 16:00

Trauma būs visus skolas gadus, jo viņai tas būs kā zīmogs, ka ir atstāta uz otru gadu. Bērni ir nežēlīgi. Tāpat arī jauni klasesbiedri. Vecie iet tālāk, viņa sāk no jauna.
Piekrītu. Varbūt mūsdienās ir kaut kas mainījies, lai gan šaubos, jo kad es gāju pamatskolā, palikšana uz otru gadu bija tikai nesekmīgajiem un dumjajiem, un tas tiešām bija kā zīmogs, lai gan tā nevajadzētu būt, jo iemesli var būt dažādi, bet skolas vide ir nežēlīga.
29.02.2024 19:38 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Mercury6 @ 29.02.2024 16:05
Marijai ir liela varbūtība izaudzināt nākotnes noziedznieku un origo bērnu. Kad būs gana liels, lai pēc skolas būtu ļauts vienam pašam kaut kur doties, nevis uzreiz uz māju, tad sāks klaiņot un taisīt lielākas nepatikšanas, zagt. Zagšana ne vienmēr ir saistīta ar naudas trūkumu. Man reiz bija klasesbiedrene no labas ģimenes (uz papīra labas - māja, nauda, pulciņi, bet bērns tika pamests novārtā, strostēts, netika sekots mācībām) un tur izauga meitene, kura ātri sāka gulēt ar vecākiem čaļiem, nemācīties, klaiņot utt. Tā kā rindu māja un mustangs nenozīmē labvēlîga ģimene, ja kopējā noskaņa ir toksiska, neprognozējama un bardaks. Bērnam vislabākais, kas var būt, ir režīms (vismaz darba dienās) un vecāku rūpes, iesaistīšanās un reāla rīcība, kas vērsta uz uzlabojumiem. Es nesen sekoju Marijai, bet tur ir tik daudz sarkano karogu. Man liekas, ka Neitam vispār nav skaidrības par savu dzīvi, režīmu un cilvēkiem apkārt. Man izskatās, ka tur vajadzētu noalgot privātskolotāju, kas palīdz pēc skolas kaut vai mierīgi mājasdarbus izpildīt un samācīties uz nākamo dienu, bez vēl diviem sīkajiem un mammas, kura arī uzvelkas līdzi, ja neizdodas. Tas visiem būtu labāk. Ne visām mammām izdodas mācīties kopā ar savu bērnu, īpaši, ja bērnam ir grūtības. To vienkārši vajag sev atzīt un atrast citu risinājumu, tādā gadījumā tas nav nekas nosodāms. Es personīgi diez vai spētu ar diviem maziem bērniem diendienā mācīties ar bērnu, kuram ir grūtības mācībās.
Marija ir minējusi, ka Neits ir klaiņojis, itkā aizsapņojas un kaut kur dodas. Šis ieradums veidojas jau tagad.
29.02.2024 19:41 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Kurā klasē iet tā Egitas meita?
Man liekas, ka kādā 4. Vai 5.klasē manai klasei pievienojās meitene, kas palika uz 2.gadu. Nebija stulba vai ar citām problēmām, kas klasesbiedriem būtu redzamas. Neviens nerēca, visi iedraudzējas.
Tā kā man tas liekas "nekas īpašs", bet, iespējams, citur ir dramatiskāka pieredze.
29.02.2024 19:42 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
CallMeAnnika @ 29.02.2024 19:41
Marija ir minējusi, ka Neits ir klaiņojis, itkā aizsapņojas un kaut kur dodas. Šis ieradums veidojas jau tagad.

Neesmu to dzirdējusi (tik bieži viņu neskatos), bet šis - "aizsapņojās" - skan nelāgi. Iespējams, tas ir viņas interpretējums vai bērns to tā atstāsta, lai attaisnotu klaiņošanu, bet zinu pieaugušu cilvēku, kam ir kāda slimība, kā rezultātā reizēm uznāk "aizsapņošanās" lēkmes un pēc tam attopas kaut kur saprotot, ka gāja autopilotā (p.s. nav mentālā slimība).
29.02.2024 19:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits