Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 475
Reģ: 02.08.2022
Zuzuu10 @ 25.02.2024 14:32
daļẽji piekrītu, bet tāpat nekad nesapratīšu cilvēkus, kuri vienkārši var pamest savus bērnus un nelikties ne ziņas, lai kāds būtu tas otrs vecāks.
Ja man būtu situācija, ka mans bērns dzīvotu pie otra, kaut caur tiesu, bet es visu darītu, lai viņu varētu satikt, parūpēties un palīdzēt. Tas ir mans bērns vnk, un man būtu vienalga ko tas otrs tur ņemas, jo bērns nav vainīgs pie pieaugušo kaut kādām “abidām”.
Bet katram savs, man personīgi tas nav saprotams.
Rafam vemt no viņas visdrīzāk, ka gribas. Par bērniem piekrītu, nelikties ne zinis par viņiem, tas par pašu Rafu daudz ko izsaka.
Žēl bērnus. Kamēr Vucēna kā nogribējusies kuce smilkstēs pēc tā jūrnieka (kuram acīmredzami nav nekādas vēlmes veidot ģimeni ar viņu, ilgtermiņā rūpēties par viņas bērniem) un pati priekš sevis neizvirzīs bērnus kā prioritāti, tikmēr bērnu dzīve kļūs un kļûst arvien traģiskāka.
25.02.2024 17:58 |
 
Reitings 3993
Reģ: 08.09.2015
Fucundo, bet Marija jau pati meklēja spermas donoru, un to arī dabūja. Kā vēl to nosaukt, ja vīrietis nevēlas vairs bērnus, bet sieviete paslepus paliek stāvoklī, un tad veci pasūta? Un beigās jau Rafa to situāciju pieņēma, atvainojās, laikam par to kā bija pieņēmis šo paziņojumu, sūtīja ziedus šai, a Maša lepni šo jau publiski pasutija piecas mājas tālāk, jo tajā brīdī bija dabūjusi visu, ko vēlējās no spermas donora. Esmu sieviete, bet šādā situācijā nevaru nostāties Marijas pusē, jo uzskatu to par nožēlojamu rīcību, un viņai nav pilnīgi nekādu attaisnojumu, ka bērniem atņēma tēvu. Jā, atņēma, jo viņas rīcība vienmēr ir bijusi egoistiska, domājot tikai par sevi. Kā jau teicu, bērnu man žēl.
25.02.2024 18:33 |
 
10 gadi
Reitings 1089
Reģ: 20.05.2013
Viņa taču tik sen par to bēbi runā un redz nesanāk. Kāpēc bija skaļi par to jasaka , nesaprotu . Turklāt nesen pamanīju ka Egita stāvokli, redz kā.. tomēr kkur viņa aizskrēja priekšā. Viss tur tik vienādi viņām notiek
25.02.2024 18:33 |
 
Reitings 2212
Reģ: 16.02.2021
magdalena333 @ 25.02.2024 18:33
Fucundo, bet Marija jau pati meklēja spermas donoru, un to arī dabūja. Kā vēl to nosaukt, ja vīrietis nevēlas vairs bērnus, bet sieviete paslepus paliek stāvoklī, un tad veci pasūta? Un beigās jau Rafa to situāciju pieņēma, atvainojās, laikam par to kā bija pieņēmis šo paziņojumu, sūtīja ziedus šai, a Maša lepni šo jau publiski pasutija piecas mājas tālāk, jo tajā brīdī bija dabūjusi visu, ko vēlējās no spermas donora. Esmu sieviete, bet šādā situācijā nevaru nostāties Marijas pusē, jo uzskatu to par nožēlojamu rīcību, un viņai nav pilnīgi nekādu attaisnojumu, ka bērniem atņēma tēvu. Jā, atņēma, jo viņas rīcība vienmēr ir bijusi egoistiska, domājot tikai par sevi. Kā jau teicu, bērnu man žēl.

Kāda starpība ko Marija teica vai neteica, ja vīrietis grib rūpēties par saviem bērniem, tad neviens šķērslis viņu neatturēs. Un paskaidro ka var palikt stāvoklī pa kluso. Rafa nav nekāds nevainīgs nepilngadīgs puišelis ko aptīt ap pirkstu. Stulbums neatbrīvo no atbildības. Ja vīrietis nevēlas vairs bērnus, ka tu saki, kur problēma ej pie ārsta vai lieto gumijas. Un es nerunāju par Mariju, ja viņš nevēlas būt ar viņu kur problēma būt ar bērniem.
25.02.2024 18:54 |
 
Reitings 2212
Reģ: 16.02.2021
Nekad nesapratīšu ka sievietes var žēlot un aizstāvēt bezatbildīgu vīriešus, bērnu pametejus.
25.02.2024 18:56 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Facundo @ 25.02.2024 14:48

Nevienai sievietei dzīvē nenovēlu spermas donorus, kuri pēkšņi aizmirst un nemīl savus bērnus kad izšķiras. Un te Rafaelam nav pilnīgi neviens attaisnojums. Ja gribētu tad izdomātu ka satikt un kā rūpēties tie tomēr viņa bērni. Ilonam pat testu nav jātaisa viņš ir kā Rafaela klons.

Te tiešām jocīgi, ka Rafa par Vitu neliekas ne zinis. Varbūt arī interesējas, bet maša to nenes uz āru un tēlo. Jo varēja redzēt, ka viņš meitai bija ļoti pieķēries. Kaut kas tīrs tur īsti nav. Maša noteikti ar savām intrigām un meliem ir sapinusies un ir tā, kura liek šķēršļus. Rafa noteikti varētu ņemt meitu pie sevi un abi dalīt audzināšanu. Es neticu, ka viņš to nav piedāvājis. Un neticu mašai ne vārda to, ko viņa stāsta par Rafu. Viņa noteikti ir entos ultimātus uzstādījusi un šantažē. Viņai tas pierē rakstīts, ka ir bitchy bitch.
25.02.2024 19:23 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.05.2023
aauuu @ 25.02.2024 19:23

Te tiešām jocīgi, ka Rafa par Vitu neliekas ne zinis. Varbūt arī interesējas, bet maša to nenes uz āru un tēlo. Jo varēja redzēt, ka viņš meitai bija ļoti pieķēries. Kaut kas tīrs tur īsti nav. Maša noteikti ar savām intrigām un meliem ir sapinusies un ir tā, kura liek šķēršļus. Rafa noteikti varētu ņemt meitu pie sevi un abi dalīt audzināšanu. Es neticu, ka viņš to nav piedāvājis. Un neticu mašai ne vārda to, ko viņa stāsta par Rafu. Viņa noteikti ir entos ultimātus uzstādījusi un šantažē. Viņai tas pierē rakstīts, ka ir bitchy bitch.

Marija taču bija ielikusi postu, ka no Rafas puses piedzīvojusi fizisku vardarbību. Tiesa gan, tas netraucēja saiet kopā, noīrēt māju, sapirkt mēbeles par viņa naudu un ieņemt otru bērnu.
25.02.2024 19:26 |
 
Reitings 3993
Reģ: 08.09.2015
Es neaizstāvu kā tā Rafu, bet nevar vienmēr visu norakstīt uz vīrieša. Ja sieviete ir cūka, un ir izdarījusi visu, lai bērniem nav tēva, tad es nevaru tādu sievieti aizstāvēt. Šeit nav tas klasiskais stāsts, ka tēvs vienkārši no bērniem atteicās, šeit ir stāsts, ka māte parādīja viņam durvis prom no bērnu dzīvēm. Šeit ir stāsts, ka vīrietis tika apmuļķots, Maša viņu publiski ir apņirgusi. Mēs jau varam te filozofēt, cik slikts tēvs, ka atteicies no bērniem, bet mēs zinām tikai daļu stāstu, un pat tā daļa ir neglaimojoša Marijai kā mātei un sievietei, baidot pat domāt kāda ir ikdiena ar viņu. Vai var pārmest to, ka vīrietis nevēlas ar tādu sievieti jebkādu kontaktu? Nē. Un vīrietis, kas ir izmantots kā spermas donors, viņam ir visas tiesības par tādu palikt.
25.02.2024 19:30 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Merilda @ 25.02.2024 19:26

Marija taču bija ielikusi postu, ka no Rafas puses piedzīvojusi fizisku vardarbību. Tiesa gan, tas netraucēja saiet kopā, noīrēt māju, sapirkt mēbeles par viņa naudu un ieņemt otru bērnu.

Neticu. Ja būtu reāla fiziska vardarbība, tak no visām pusēm sevi būtu safočējusi , iesniegusi policijā iesniegumu un izspiedusi maksimāli daudz naudas. Ja būtu reāla vardarbība bijusi, nesaietu kopā un nepiedzemdētu vēl vienu tāda vardarbīga vīrieša bērnu. Bet ticu tam, ka viņa spēj izvest pat vismiermīlīgāko vīrieti.
25.02.2024 19:33 |
 
Reitings 3993
Reģ: 08.09.2015
Varbūt pirms Marija taisīs ceturto un piekto bērnu šī situācija viņai liks padomāt, vai bērnu ir labāk taisīt normālā ģimenē, vai tikai sev🙂
25.02.2024 19:34 |
 
Reitings 2212
Reģ: 16.02.2021
Marijas rīcība Rafu neatbrīvo no atbildības. Marija nabadziņam Rafam teiks nosaujies un Rafa ka labs un kārtīgs vīrietis paklausis un nosaujies. Lai kāda ragana būtu Marija tie tomēr ir viņa bērni. Ir pagājis pietiekoši ilgs laiks lai varētu visu kaut vai caur tiesu nokārtot un ar Mariju pat nebūtu jārunā. Jebkurā gadījumā Rafa ir bezatbildīgs vīrietis.
25.02.2024 19:55 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.05.2023
Marija ir ļoti labs piemērs teicienam krievu valodā - из грязи в князи (speciāli uzrakstīju krievu valodā, ja nu lasa pati maška raška kakaška). NL bija salīdzinoši viegla un ātri iegūstama nauda, uzreiz pirksti gaisā, lux dzīvesveida tēlošana un dzīvošana pāri saviem līdzekļiem, kas principā nav nekas nosodāms, bet tam bonusā nāk vīzdegunība, Latvijas noniecināšana, slēpšanās aiz labiņās maskas, lai gan tiem, kas maškai raškai seko ilgstoši, ir saprotama Marijas īstā attieksme pret valsti, kurā viņa dzīvo. Uzskatu, ka viņa pati nāk no nelabvēlīgas ģimenes un nav jēdzīgi no viņas kko pieprasīt attiecībā uz bērnu audzināšanu - ne izglītības, ne intelekta, ne manieru. Diemžēl Marijai no tā nekā nav un nebūs arī. Marija ir prasta un vulgāra sieviete, kura vēl no sevis ir iedomājusies, ka spēj pavest svešus vīrus - vai tiešām tas ir tas, ar ko vajadzētu lepoties (Liene Kiviča nr.2)? Nemaz nerunāsim par alkohola lietošanu, bērnu nepieskatīšanu un savas apakšveļas izrādīšanu.
25.02.2024 20:05 |
 
Reitings 22230
Reģ: 16.04.2023
Es arī neticu Marijas stāstiem, ka Rafa šo sitis. Sen jau būtu zilumus atrādījusi.
Vēl atceros, kad viņa aizlidoja uz Ibizu, Rafa netaisīja durvis vaļā, jo Marija teica, ka viņš no viņas baidās.
25.02.2024 20:08 |
 
Reitings 5846
Reģ: 20.09.2022
SantaC @ 25.02.2024 20:08
Es arī neticu Marijas stāstiem, ka Rafa šo sitis. Sen jau būtu zilumus atrādījusi.
Vēl atceros, kad viņa aizlidoja uz Ibizu, Rafa netaisīja durvis vaļā, jo Marija teica, ka viņš no viņas baidās.

Es tam stāstam par fizisko vardarbību no Rafaela puses neticu. Tad būtu bildes ar zilumiem un žēlošanās storijos uzreiz pēc notikušā vai arī vēlāk. Šķiet, ka toreiz, kad to gadījumu pieminēja, solīja, ka pastāstīs kas tur īsti notika, bet gāja laiks ne stāstīja, ne pieminēja. Es drīzāk ticu tam, ka Marija iedzērusi vairāk kā vajag, spētu pati vīrietim pa muti sadot.
25.02.2024 20:12 |
 
Reitings 174
Reģ: 24.01.2024
Pirmkaart jau bija iemesls kadel Rafa neticeja, ka Vita ir vinja meita... un bez iemesla ta pat vinju ari neizmeta no maajam. Kad uztaisija DNS vins atbrauca un sakartoja Mashai dzivi - maja, mebeles, viss vinjai bija labi un kartibaa, bet tad palika stavokli ar 3sho un tad kaut kas notika... Mashka saka, ka vinja izmeta Rafu, vins vinai ziedus sutija, bet - kaa ir patiesiba nezinam un tad ari Marija aizgaja no pinterest sapnu maajas un dzive palika tada kada palika. Pielauju, ka Rafa skaita kaut ko par Vitu, bet vins neuzskata, ka jasponsore Mashas luksusa dzives veids, jo pirms maajas vina dzivoja Zvaigznu ielas mini dzivokli. Ta ka ja ta panjemam lielos vilcienos, vinja nekad nav dzivojusi taadu nerealo dzivesveidu kadu rada, jaa, bija labaki laiki, varbut, bet nekas wooow, viss daudz maz ir bijis zem Rafas pasparnes, kad ir viena, tad priecajas par sadarbibas puteklu suceju.
25.02.2024 20:51 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
Man vispār brīžiem liekas, ka viņa pietēlo daudz ko. Jā, viņa daudz stāsta par sevi un savu dzīvi, bet tomēr liekas, ka daudz kas arī nav nemaz patiesība.
25.02.2024 21:49 |
 
Reitings 174
Reģ: 24.01.2024
Vinjas tak savas apmacibas macija - jataisa storijos haips, nedrikst stastit visu lidz galam, jaatstaj intriga, tad nu daudz ko pielauju, ka izdoma, jo cik ir tadi stasti, kur marija atstaj ne lidz galam izstastitu!
25.02.2024 22:36 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Marimar @ 25.02.2024 20:51
Pirmkaart jau bija iemesls kadel Rafa neticeja, ka Vita ir vinja meita... un bez iemesla ta pat vinju ari neizmeta no maajam. Kad uztaisija DNS vins atbrauca un sakartoja Mashai dzivi - maja, mebeles, viss vinjai bija labi un kartibaa, bet tad palika stavokli ar 3sho un tad kaut kas notika... Mashka saka, ka vinja izmeta Rafu, vins vinai ziedus sutija, bet - kaa ir patiesiba nezinam un tad ari Marija aizgaja no pinterest sapnu maajas un dzive palika tada kada palika. Pielauju, ka Rafa skaita kaut ko par Vitu, bet vins neuzskata, ka jasponsore Mashas luksusa dzives veids, jo pirms maajas vina dzivoja Zvaigznu ielas mini dzivokli. Ta ka ja ta panjemam lielos vilcienos, vinja nekad nav dzivojusi taadu nerealo dzivesveidu kadu rada, jaa, bija labaki laiki, varbut, bet nekas wooow, viss daudz maz ir bijis zem Rafas pasparnes, kad ir viena, tad priecajas par sadarbibas puteklu suceju.

Rafu viņa lepni pameta, kad bija sasniegta biznesa virsotne un šķita, ka tā būs mūžīgi tagad. Un izmantoja viņu, atriebās par to, ka viņa pirms tam tika pamesta. A tagad pameta pati,lai nebūtu tā pamestā vairs. Tur vesela buķete nolasās no viņas uzvedības. Nekas labs.
25.02.2024 22:41 |
 
Reitings 174
Reģ: 24.01.2024
domaaju, ka bija strids, ka Masha ir atkal stavokli, busim reali kam Rafam otra pasaules mala 2 bernus vinja vecuma, nav vins nekads jaunais... es ari butu nikna, ja "nejausi" kads mani padaritu gruutu... pec strida biznesa daama izmeta Rafu un tad turejas kaa pati teica un atriebaas, bet pasaule ir apala un tagad pati nezin kaa samaksat rekinus (vismaz tads iespaids). un divaini, ka vienai sievietei ar visiem bernu teviem iet tik gruti
25.02.2024 22:44 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
magdalena333 @ 25.02.2024 19:30
Es neaizstāvu kā tā Rafu, bet nevar vienmēr visu norakstīt uz vīrieša. Ja sieviete ir cūka, un ir izdarījusi visu, lai bērniem nav tēva, tad es nevaru tādu sievieti aizstāvēt. Šeit nav tas klasiskais stāsts, ka tēvs vienkārši no bērniem atteicās, šeit ir stāsts, ka māte parādīja viņam durvis prom no bērnu dzīvēm. Šeit ir stāsts, ka vīrietis tika apmuļķots, Maša viņu publiski ir apņirgusi. Mēs jau varam te filozofēt, cik slikts tēvs, ka atteicies no bērniem, bet mēs zinām tikai daļu stāstu, un pat tā daļa ir neglaimojoša Marijai kā mātei un sievietei, baidot pat domāt kāda ir ikdiena ar viņu. Vai var pārmest to, ka vīrietis nevēlas ar tādu sievieti jebkādu kontaktu? Nē. Un vīrietis, kas ir izmantots kā spermas donors, viņam ir visas tiesības par tādu palikt.
izdarīt visu, lai bērnam nav tēva, vienīgais veids ir nogalināt viņu, tad var teikt ka atņēma vecāku.
Pārējie iemesli ir muļķīgi.
Lai kā viņa viņu būtu apmuļķojusi, bērniem ar to nav nekāda sakara. Arī Rafam ir visas tiesības vērsties tiesā un cīnīties par viņiem, bet vieglāk ir tēlot apbižoto.
Ar sievieti var arī neuzturēt nekādus kontaktus, pie notāra vai tiesā visu sastāda un viss, abām pusēm zināms, kas jādara un kontaksts nav jāuztur.
Man arī ir viens zināms, kurš vienmēr “raud” ka ex neļauj bērnu satikt, netā liek senas bērnu foto, itkā mīloš tēvs, bet pats nemaz neinteresējas par viņu, lai gan bērnam jau 11gadi, kur problēma pašam bērnam pazvanīt vai uzrakstīt. Pēc ilgiem gadiem, ex uzrakstīja, kad satiks bērnu, jo atnākušas ziņas ka viņa itkā neļaujot. Izlasīja un tā arī 2gadus neatbildēja, kad. Arī pašam bērnam nekādu ziņu nedeva.
Un zinu tēvus, kas tiešām cīnas par saviem bērniem.
Tādēļ, kad vīrietis sāk čīkstēt kāda viņam ex, man jau +/- skaidrs viss par pašu vīrieti.😁
25.02.2024 22:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)