Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 5846
Reģ: 20.09.2022
Murka236 @ 21.02.2024 11:28
Vucēna tiešām ir viena histēriķe un par sevi nepārliecināta, neciešamā bāba! No sava profila ig es zem viņas nūd bildes, kur valdzina precētos (pēc viņas domām) iekomentēju, vai tiešām Marija, tev nav skaidrs joprojām iemesls kāpēc no tevis vīrieši mūk? Pagāja rovno 4 min komentārs dzēsts- es bloķēta .

Protams, ka viņai nav skaidrs. Viņai šķiet, ka viņa tik lieliska, tik skaista un pašpārliecināta, vaina jau nav viņā, bet vīriešos, kurus viņa izvēlas 😂 mēs taču dzirdam komentārus par Kristapu, par Rafaelu un kaut ko mazliet arī par Robertu. Bet īsti nav neviena komentāra ko es kā otra puse šajās savienībās varētu/varēju darīt savādāk, ko es pati varētu/ varēju mainīt, lai tās attiecības būtu labākas un izdevušās.
21.02.2024 11:50 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Murka236 @ 21.02.2024 11:28
Vucēna tiešām ir viena histēriķe un par sevi nepārliecināta, neciešamā bāba! No sava profila ig es zem viņas nūd bildes, kur valdzina precētos (pēc viņas domām) iekomentēju, vai tiešām Marija, tev nav skaidrs joprojām iemesls kāpēc no tevis vīrieši mūk? Pagāja rovno 4 min komentārs dzēsts- es bloķēta .
Tad tu esi tā slavenā ar viltus profilu un sex toy komentāru, ko viņa piemin storijos. :D
21.02.2024 13:35 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 21.02.2024 11:50

Protams, ka viņai nav skaidrs. Viņai šķiet, ka viņa tik lieliska, tik skaista un pašpārliecināta, vaina jau nav viņā, bet vīriešos, kurus viņa izvēlas ? mēs taču dzirdam komentārus par Kristapu, par Rafaelu un kaut ko mazliet arī par Robertu. Bet īsti nav neviena komentāra ko es kā otra puse šajās savienībās varētu/varēju darīt savādāk, ko es pati varētu/ varēju mainīt, lai tās attiecības būtu labākas un izdevušās.
Diemžēl tas nav attiecināms tikai uz attiecībām, bet arī bērniem.
Atkal problēmas ar vecāko bērnu, saņemot garu ziņu no klases audzinātājas, ko Marija ir gaidījusi.
Kāpēc jāsagaida ziņa no audzinātājas, lai sūtītu bērnu uz terapiju, ja pati novēro mājās, ka kaut kas nav kārtībā?
Vēlie mājās darbi un nepietiekams atbalsts, skolas kavēšana no rītiem, nekādi pulciņi, mazo pieskatīšana. Vai šeit ir vēl jautājumi, kāpēc bērns to parāda attiecīgi uzvedoties?
21.02.2024 14:00 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
CallMeAnnika @ 21.02.2024 14:00
Diemžēl tas nav attiecināms tikai uz attiecībām, bet arī bērniem.
Atkal problēmas ar vecāko bērnu, saņemot garu ziņu no klases audzinātājas, ko Marija ir gaidījusi.
Kāpēc jāsagaida ziņa no audzinātājas, lai sūtītu bērnu uz terapiju, ja pati novēro mājās, ka kaut kas nav kārtībā?
Vēlie mājās darbi un nepietiekams atbalsts, skolas kavēšana no rītiem, nekādi pulciņi, mazo pieskatīšana. Vai šeit ir vēl jautājumi, kāpēc bērns to parāda attiecīgi uzvedoties?

Marija joprojām nav sapratusi, ka bērnam vajag ne tikai disciplīnu, bet arī reālas rūpes un gādību, uzmanību savam bērnam, jo sevišķi, kurš tikko uzsācis skolas gaitas. Tā vietā publiski stāsta, ka bērns dislektiķis, tagad terapija vajadzīga utt. un savu bērnu pataisa par atšķirīgu. Viņa tiešām ir tik stulba, ka nesaprot, ko viņa ar to pati nodara savam bērnam? Tas bērns taču cietīs vēlāk no šādas mammas publiskas sava bērna problēmu ķengāšanas. Viņa ar galvu draudzējas? Gada mātes, godavārds! Pēdiņās, protams. Dusmas.
21.02.2024 14:17 |
 
Reitings 1358
Reģ: 18.12.2022
Mercury6 @ 20.02.2024 17:19
Man par Mariju, kopš nesen viņai piesekoju, izveidojies tāds iespaids, ka, ja viņa tiešām savaldzinātu kādu aizņemtu vai precētu vīrieti, tad tas vīrietis momentā ir savu karmu saņēmis. Ticu, ka viņa kādu tiešām varētu arī aizvilt, turklāt vīrietis pavilktos uz glaimiem un kaisli un noteikti neievāktu tik padziļinātu informāciju, kāda apkopota šajā diskusijā, noskaidrotu tikai galvenos faktus, kurus pati pasniegtu - ir trīs bērni, mustangs, māja, esmu griboša, seksīga, ambicioza un kruta. Bet realitātē viņa ir diez gan izmisusi, nolaidīga, melīga, nu jūs jau pašas to visu zināt, man viņa šķiet ļoti nesimpātiska tieši kā cilvēks. Ja mans vīrietis aizietu pie tādas, es vienkārši klusībā sistu plaukstas, ka aizgājis pie tādas, nevis normālas sievietes un dabūs ko pelnījis, turklāt šī momentā pa kluso sagrūsnētu vēl ? un pēc tam tiktu izvazāts pa instagram un ielīst no kauna zemē. Man šķiet, ka šāda mīļākā ir pelnīts lāsts katram vīrietim, kurš kādā attiecību bedrē padodas un aizskrien pie citas, īsta karma.
Sapņu pāris Marija un Gobzis
21.02.2024 16:09 |
 
Reitings 1358
Reģ: 18.12.2022
CallMeAnnika @ 20.02.2024 22:33
Ir tas pats uzņēmums, bet somas citas.
Live video viņai ir šī https://dzemdibu-soma.company.site/products/Pleca-soma-peleka-bruna-standarta-cena-49-99-p616343130
Bet šodien storijos, šī https://dzemdibu-soma.company.site/products/VUCH-ietilpiga-soma-Fatima-p623505583
Vai tiešām šis uzņēmums ir tik st*lbs un sūta viņai divas somas? Jaunam uzņēmumam riskanti dalīt lietas par brīvu influenceriem, kuriem ir 0 atdeve.
Jauns uzņēmums ar jaunu cilvēku pie stūres, kam vēl nav pieredzes vai laikā izpētīt lauku nebūs zināšanu, pec kā izvēlēties influenceri. Visticamāk, ieraudzīja palielu sekotāju skaitu + māmiņu kontentu un aidā
21.02.2024 16:13 |
 
Reitings 17794
Reģ: 30.05.2022
Pēc tā storija ar mācītāja sievu, atradu, uz kādu sektu Vucēna brauc. NL - New Life. Sagadīšanās? 🤣 https://m.facebook.com/story.php/?id=100064481720695&story_fbid=731059299053454
21.02.2024 18:38 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Egitas runājošo storiju rubrika:
"Čaau. Šodien neesmu pat ienākusi vēl iekšā, bet es tikko biju pēc Korejas pasūtījumiem, pēc Korejas produktiem. Viss kaut kas labs atnācis. Šito es gaidīju sev. Man tā vajag acu kremu. Ritīgi vajag. Pači un vēl viskautkādi labumi. Un pedi rekur ira. Bet es nezinu, kur man kas ira, kas man kur iet projām, es vēl aizbraukšu mājās, sašķirošu un uzrakstīšu, kas man ir kāds produktiņš pa virsu, kuru var dabūt uzreiz, un tad jūs varēsiet pieteikties. Tā kā braukšu tūlītās mājās un braukšu mājās un parādīšu jums beidzot, kas man ir atsūtīts, ko es ļoti gribēju, kas man ir atsūtīts, kaut kāda ļoti veselīga lieta attiecībā uz uzturu, kas noder ikdienā, un viņš kļūst arvien populārāks īstenībā, ta kā es jums parādīšu, jā, parādīšu, parādīšu, parādīšu, parādīšu."
21.02.2024 20:43 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Egita reklamēšanas spējas ir zem katras kritikas. Viņa par karstā gaisa grilu stāsta no lapas, tik stīvi un nepārliecinoši. Airfyer ir ļoti laba lieta virtuvē, bet, ja es nezinātu par tādu, Egita mani nepārliecinātu.
Piemēram, ja salīdzinātu Dzenītes reklāmas un Egitas - kā diena pret nakti un pat vēl vairāk. Egita tikai izpako lietas un nolasa no lapas tekstu, nekāda pievienotā vērtība. Ex Sauliete bieži vien arī izpako un stāsta, bet to jūt, vai lasi tekstu vai stāsti pēc sajūtām, kas nav iestudētas pirmsskolas ludziņas teksts.
21.02.2024 20:59 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Foxa reklamē korejiešu sejas putas, krēmu un serumu, taisa jaunu pasūtījumu, kurš būs pirmdien klāt, bet nekur nav minējusi, ka klienti paši var pasūtīt no Eiropas NL veikala sejas putas un serumu.
Izdevīgāk no Baltkrievijas ievest par 2x zemāku cenu un starpība paliek pašai kabatā? Citu izskaidrojumu neredzu, kāpēc klientiem nepateikt, ka tos var nopirkt arī paši internetveikalā.
21.02.2024 21:06 |
 
Reitings 5846
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 21.02.2024 20:43
Egitas runājošo storiju rubrika:
"Čaau. Šodien neesmu pat ienākusi vēl iekšā, bet es tikko biju pēc Korejas pasūtījumiem, pēc Korejas produktiem. Viss kaut kas labs atnācis. Šito es gaidīju sev. Man tā vajag acu kremu. Ritīgi vajag. Pači un vēl viskautkādi labumi. Un pedi rekur ira. Bet es nezinu, kur man kas ira, kas man kur iet projām, es vēl aizbraukšu mājās, sašķirošu un uzrakstīšu, kas man ir kāds produktiņš pa virsu, kuru var dabūt uzreiz, un tad jūs varēsiet pieteikties. Tā kā braukšu tūlītās mājās un braukšu mājās un parādīšu jums beidzot, kas man ir atsūtīts, ko es ļoti gribēju, kas man ir atsūtīts, kaut kāda ļoti veselīga lieta attiecībā uz uzturu, kas noder ikdienā, un viņš kļūst arvien populārāks īstenībā, ta kā es jums parādīšu, jā, parādīšu, parādīšu, parādīšu, parādīšu."

Redz, cik viedi produkti, paši iet projām 😂
21.02.2024 21:09 |
 
Reitings 5846
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 21.02.2024 20:59
Egita reklamēšanas spējas ir zem katras kritikas. Viņa par karstā gaisa grilu stāsta no lapas, tik stīvi un nepārliecinoši. Airfyer ir ļoti laba lieta virtuvē, bet, ja es nezinātu par tādu, Egita mani nepārliecinātu.
Piemēram, ja salīdzinātu Dzenītes reklāmas un Egitas - kā diena pret nakti un pat vēl vairāk. Egita tikai izpako lietas un nolasa no lapas tekstu, nekāda pievienotā vērtība. Ex Sauliete bieži vien arī izpako un stāsta, bet to jūt, vai lasi tekstu vai stāsti pēc sajūtām, kas nav iestudētas pirmsskolas ludziņas teksts.

Jā, varēja redzēt, ka lasa. Bet laikam tomēr labāk lai nolasa doto informāciju nekā runā to kas uz mēles vai pašas izdomātu tekstu. Tur taču ir šausmas.
Ir kaut kādas mazas eļļas un lielas eļļas? Par kādu cepšanu ar mazu eļļu viņa runā? 🙄🫣 ja runa par cepšanu nelielā eļļas daudzumā, tad ok, bet cept ar mazu eļļu.. 🤣 vēl jau tur bija visādas citādas pērles, bet visas nav vērts uzskaitīt, ļoti daudz būs jāraksta 🤣 slinkums.
21.02.2024 21:17 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
CallMeAnnika @ 21.02.2024 20:43
Egitas runājošo storiju rubrika:
"Čaau. Šodien neesmu pat ienākusi vēl iekšā, bet es tikko biju pēc Korejas pasūtījumiem, pēc Korejas produktiem. Viss kaut kas labs atnācis. Šito es gaidīju sev. Man tā vajag acu kremu. Ritīgi vajag. Pači un vēl viskautkādi labumi. Un pedi rekur ira. Bet es nezinu, kur man kas ira, kas man kur iet projām, es vēl aizbraukšu mājās, sašķirošu un uzrakstīšu, kas man ir kāds produktiņš pa virsu, kuru var dabūt uzreiz, un tad jūs varēsiet pieteikties. Tā kā braukšu tūlītās mājās un braukšu mājās un parādīšu jums beidzot, kas man ir atsūtīts, ko es ļoti gribēju, kas man ir atsūtīts, kaut kāda ļoti veselīga lieta attiecībā uz uzturu, kas noder ikdienā, un viņš kļūst arvien populārāks īstenībā, ta kā es jums parādīšu, jā, parādīšu, parādīšu, parādīšu, parādīšu."

Tā patīk Tava rubrika 😀
21.02.2024 21:20 |
 
Reitings 12247
Reģ: 06.07.2022
Es no Egitas sen atsekoju, bet paldies Tev, Annika, ka turi mani lietas kursā ar saviem drukas darbiem, super :D
21.02.2024 21:32 |
 
Reitings 830
Reģ: 21.11.2023
amnēzija @ 21.02.2024 21:17

Jā, varēja redzēt, ka lasa. Bet laikam tomēr labāk lai nolasa doto informāciju nekā runā to kas uz mēles vai pašas izdomātu tekstu. Tur taču ir šausmas.
Ir kaut kādas mazas eļļas un lielas eļļas? Par kādu cepšanu ar mazu eļļu viņa runā? ?? ja runa par cepšanu nelielā eļļas daudzumā, tad ok, bet cept ar mazu eļļu.. ? vēl jau tur bija visādas citādas pērles, bet visas nav vērts uzskaitīt, ļoti daudz būs jāraksta ? slinkums.

n-tie gadi NL zoomos ir nosisti bezjēdzīgi, jo Egita nespēj salikt normālu teikumu, nemāk "pārdot" un ieinteresēt par produktu.
Visi tie vārdu kropļojumi ( frešīgi, bomba utml) nerada nekādu labo iespaidu par viņu. Un šie storiju transkripti vien pierāda cik viņas valoda ir nepietiekama, knapa un vārdu krājums vienam otram skolēnam ir plašāks. Egita ir viens no tiem cilvēkiem, kuriem acīmredzami en-els tikai kaitē veselam saprātam un normāla cilvēka attīstībai!
21.02.2024 21:32 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Elife @ 21.02.2024 21:20

Tā patīk Tava rubrika ?
Nav tik viegli to murgu klausīties un pārrakstīt katru vārdu. :D Paldies! :) ☺
21.02.2024 21:34 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Dzollie ir aizgājusi no apdrošināšanas? Visa informācija pazudusi, bet iepriekš tā jūsmoja, cik interesanti utt..
Viņai IG profilā rakstīts - Veidoju sadarbības, ļoti laba statistika.
Vai tiešām tagad katrs mēģina kļūt par influenceri un dabūt visu par brīvu?
21.02.2024 21:37 |
 
Reitings 830
Reģ: 21.11.2023
CallMeAnnika @ 21.02.2024 21:37
Dzollie ir aizgājusi no apdrošināšanas? Visa informācija pazudusi, bet iepriekš tā jūsmoja, cik interesanti utt..
Viņai IG profilā rakstīts - Veidoju sadarbības, ļoti laba statistika.
Vai tiešām tagad katrs mēģina kļūt par influenceri un dabūt visu par brīvu?

Tieši Tik Tok redzēju video, kur meitene kas veido sojas vaska sveces, stāsta gadījumu var vienu sadarbības "kļaņčītāju", kā arī komentāros diezgan daudzi mazā biznesa veicēji izsaka savas domas.
Un tā ar šķiet, ka vairums visādi wanna be influenceri non stop katru dienu aizsūta čupām copy-paste tekstus, tā pa īstam neiedziļinoties kas par biznesu vai produktu, bet mērķis ir tika kaut ko dabūt pat brīvu - pretī uztaisot kaut kādu caur d*irsu izrautu storiju kā Egitas gadījumā.
21.02.2024 21:41 |
 
Reitings 5652
Reģ: 20.08.2021
CallMeAnnika @ 21.02.2024 21:06
Foxa reklamē korejiešu sejas putas, krēmu un serumu, taisa jaunu pasūtījumu, kurš būs pirmdien klāt, bet nekur nav minējusi, ka klienti paši var pasūtīt no Eiropas NL veikala sejas putas un serumu.
Izdevīgāk no Baltkrievijas ievest par 2x zemāku cenu un starpība paliek pašai kabatā? Citu izskaidrojumu neredzu, kāpēc klientiem nepateikt, ka tos var nopirkt arī paši internetveikalā.

Par ko es šodien esmu šokā, ka Foxai ir sadarbība ar Rimi? Un video ierunājusi krievu valodā!!
Nu man neliekas šitas ok....
21.02.2024 21:43 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Dainuviete @ 21.02.2024 21:41

Tieši Tik Tok redzēju video, kur meitene kas veido sojas vaska sveces, stāsta gadījumu var vienu sadarbības "kļaņčītāju", kā arī komentāros diezgan daudzi mazā biznesa veicēji izsaka savas domas.
Un tā ar šķiet, ka vairums visādi wanna be influenceri non stop katru dienu aizsūta čupām copy-paste tekstus, tā pa īstam neiedziļinoties kas par biznesu vai produktu, bet mērķis ir tika kaut ko dabūt pat brīvu - pretī uztaisot kaut kādu caur d*irsu izrautu storiju kā Egitas gadījumā.
Lūdzu, iemet šeit linku uz to TikToku, ja vari. :)
21.02.2024 21:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits