Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 846
Reģ: 11.08.2022
Par pilotiem. Nu nav nekāda sapņu profesija. No malas jā, kamēr neesi “iekšā”. Ir tik daudz mīnusu, kas ar laiku piegriežas pašiem pilotiem, ja vien nav savas profesijas fanāts. Regulārās prombūšanas no mājām/ģimenes brīvdienās, svētkos,mētāšanās ar saviem koferiem pa viesnīcu viesnīcām.Sèdèšana kabínè ntàs stundas, kur nav pat iespèjas normáli izkustèties, ja ir transkontinentàlie lidojumi pa 12h. Pàrtika. Aizkavèjušies reisi. Un nè pilots tajà laikà neguļ kkur èrtà divànà pilotu telpà, bet tàpat níkst un èd lidostas fast foodu kà pasažieri parastie😄Veselíbas pàrbaudes. Kas vienà brídí var pielikt punktu karjerai. ja vairums profesiju pieļauj ar novirzèm asins analízès vai kardiogramma utt turpinat darbu, tad pilotam tas var bút karjeras beigas vai bezdarbs uz kàdu laiku. Un já, ja piķis ir, galva stràdà, ir eksaktà domàšana un interese, par pilotu var kļút jebkurš. Un nekàdas dižás hierarhijas tur nav- otrais pilots un kapteinis.Pīters pèc uzplečiem spriežot ir otrais pilots.
19.02.2024 18:41 |
 
Reitings 493
Reģ: 17.12.2023
Starpcitu, tagad skatoties Marijas profilu, sākotnēji mani nepameta doma, ka viņa man kaut ko atgādina un tagad atceros; viņai ir līdzība ar Bono meitu, aktrisi Eve Hewson, variet paskatīties google. Lūpas, deguns, sejas forma, acis.. Citās bildes vairāk izceļas, citās mazāk. Bet tāpēc mani nepameta sajūta, ka ar kādu asociējas.
Cik Vucēnai vispār gadi?
19.02.2024 18:43 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
SantaC @ 19.02.2024 18:37
Bet pulvergalvu un lupatnieku karjeras izsmiet ir pieņemi? Te dažas tiešām laikam domā, ka Latvijas sievietes māk nopelnīt tikai kājas atplešot.
Ir pilot cadet programmas, bet ne visi tur tiek.
arī nav pieņemami, bet cik novēroju, ka smejas ne jau par to ka ir piemeram apģērba veikals, bet par to kā veido biznesu, pasniedz sevi utt.
Ja Jūsu peļņas avots ir atplest kājas, tad tas paliek Jūsu ziņā.
Bet laikam Latvijas sievietei vairs nedrīkst būt kopā ar vīrieti kuram ir izglītība vai alga lielāka par 1k, jo tad jau automātiski skaitīsies kāju plešana.😁
19.02.2024 18:48 |
 
Reitings 22230
Reģ: 16.04.2023
Zuzuu10 @ 19.02.2024 18:48
arī nav pieņemami, bet cik novēroju, ka smejas ne jau par to ka ir piemeram apģērba veikals, bet par to kā veido biznesu, pasniedz sevi utt.
Ja Jūsu peļņas avots ir atplest kājas, tad tas paliek Jūsu ziņā.
Bet laikam Latvijas sievietei vairs nedrīkst būt kopā ar vīrieti kuram ir izglītība vai alga lielāka par 1k, jo tad jau automātiski skaitīsies kāju plešana.?

Nevajag paļauties uz vīrieti, bet pašai spējīgai nopelnīt. 🎓
19.02.2024 18:52 |
 
Reitings 22230
Reģ: 16.04.2023
huitzitzilin @ 19.02.2024 18:43
Starpcitu, tagad skatoties Marijas profilu, sākotnēji mani nepameta doma, ka viņa man kaut ko atgādina un tagad atceros; viņai ir līdzība ar Bono meitu, aktrisi Eve Hewson, variet paskatīties google. Lūpas, deguns, sejas forma, acis.. Citās bildes vairāk izceļas, citās mazāk. Bet tāpēc mani nepameta sajūta, ka ar kādu asociējas.
Cik Vucēnai vispār gadi?

Ja nemaldos viņai ir 28.
19.02.2024 18:55 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
Rumblerx @ 19.02.2024 18:41
Par pilotiem. Nu nav nekāda sapņu profesija. No malas jā, kamēr neesi “iekšā”. Ir tik daudz mīnusu, kas ar laiku piegriežas pašiem pilotiem, ja vien nav savas profesijas fanāts. Regulārās prombūšanas no mājām/ģimenes brīvdienās, svētkos,mētāšanās ar saviem koferiem pa viesnīcu viesnīcām.Sèdèšana kabínè ntàs stundas, kur nav pat iespèjas normáli izkustèties, ja ir transkontinentàlie lidojumi pa 12h. Pàrtika. Aizkavèjušies reisi. Un nè pilots tajà laikà neguļ kkur èrtà divànà pilotu telpà, bet tàpat níkst un èd lidostas fast foodu kà pasažieri parastie?Veselíbas pàrbaudes. Kas vienà brídí var pielikt punktu karjerai. ja vairums profesiju pieļauj ar novirzèm asins analízès vai kardiogramma utt turpinat darbu, tad pilotam tas var bút karjeras beigas vai bezdarbs uz kàdu laiku. Un já, ja piķis ir, galva stràdà, ir eksaktà domàšana un interese, par pilotu var kļút jebkurš. Un nekàdas dižás hierarhijas tur nav- otrais pilots un kapteinis.Pīters pèc uzplečiem spriežot ir otrais pilots.
bet šis viss ir jebkurā profesijā. Visām profesijām ir labās un sliktās puses. Tādēļ arī ir labi, ja var darīt darbu ko mīl (tagad ne par Pēteri, bet vispār, jo nezinu kā viņš uzver savu darbu), jo tad būs cita atdeve.
19.02.2024 18:57 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
SantaC @ 19.02.2024 18:52

Nevajag paļauties uz vīrieti, bet pašai spējīgai nopelnīt. ?
pilnībā piekrītu.
Katrīne jau arī nav mājās sēdētāja uz vīra kakla, dara paralēli arī savas lietas.
19.02.2024 18:59 |
 
Reitings 22230
Reģ: 16.04.2023
Zuzuu10 @ 19.02.2024 18:59
pilnībā piekrītu.
Katrīne jau arī nav mājās sēdētāja uz vīra kakla, dara paralēli arī savas lietas.

Jā, viņa dara.
19.02.2024 19:00 |
 
Reitings 5846
Reģ: 20.09.2022
KrūzīteDūzīte @ 19.02.2024 17:44

Es Tev piekrītu uz visiem simts un tūkstots?
Gribēja padižoties, ka kādam sieva aizliegusi sekot? Nemūžam tam neticēšu. Jo nav nekā kam sekot. Nu man kā sievietei nav īsti ko tur redzēt, kur nu vēl vīrietim!
Baigā valdzinātāja atradusies? Marij, nopietni? Bilde vannasistabas spogulī? Bez gaismām, nez nekā- nu tik prasta! Ja vēl būtu profesionāls foto- māksla, erotika- bet te -prasta bilde ar prastu augumu. Neka ieveribas cieniga. 0

Šķiet, ka šī ir tā bilde, kuru viņa bildēja tajā hotelī. Otrs komplekts, kuru viņa bija aizkrāsojusi, lai uzmin krāsu kādā tas ir 😂
19.02.2024 19:20 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Man patīk aprunāt visu ko, bet nu šis reāli ir rēcīgi 😂
“Par pilotu var kļūt ikviens, kam galva uz pleciem un eksaktās zināšanas”
Jaaa, tieši tā-pilots ir šoferis. Un šoferis tas kaut kas no zemākās šķiras.
Jaaa, jaaa. Piloti nelaimīgi. Vispār galīgi garām profesija.
Jaaaa, pilnīgi! Vispār nekas sevišķs
Mhm, tak katrs otrais pilots.
Tāpat kā ķirurgs-tak jebkurš var kļūt, ja nedaudz galva uz pleciem
Meičas, jūs pārspejat pašas sevi dažreiz 😂
19.02.2024 19:25 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Tās, kas saka, ka pilota darbs ir kā auto vadīt, droši vien ir tās pašas, kas ar lidmašīnu nekad nav lidojušas un savas auto tiesības nolikušas ar 7. reizi 😂
Jā, pilota darbs easy, tikai aptuveni 3 gadi ļoti intensīvi jāmācās. Gribētu redzēt lielās lidotājas kādā aerodinamikas lekcijā vai cockpitā pie ruļļiem 😂
19.02.2024 19:28 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Arabesq @ 19.02.2024 19:28
Tās, kas saka, ka pilota darbs ir kā auto vadīt, droši vien ir tās pašas, kas ar lidmašīnu nekad nav lidojušas un savas auto tiesības nolikušas ar 7. reizi ?
Jā, pilota darbs easy, tikai aptuveni 3 gadi ļoti intensīvi jāmācās. Gribētu redzēt lielās lidotājas kādā aerodinamikas lekcijā vai cockpitā pie ruļļiem ?

Tās kas tā saka noteikti ir Maska vai Zakerberga sievas. Nu viiisssmāz Mierkalna mīļākā 😂
Lai gan nē… viņas pašas tādas ir, jo īstenai sievietei ir jābūt labi pelnošai, vīrs ir tikai tā, garāmejot, jo ja kas tad pašai viss jāapmaksā 💯
19.02.2024 19:38 |
 
Reitings 846
Reģ: 11.08.2022
Ekhoo @ 19.02.2024 19:25
Man patīk aprunāt visu ko, bet nu šis reāli ir rēcīgi ?
“Par pilotu var kļūt ikviens, kam galva uz pleciem un eksaktās zināšanas”
Jaaa, tieši tā-pilots ir šoferis. Un šoferis tas kaut kas no zemākās šķiras.
Jaaa, jaaa. Piloti nelaimīgi. Vispār galīgi garām profesija.
Jaaaa, pilnīgi! Vispār nekas sevišķs
Mhm, tak katrs otrais pilots.
Tāpat kā ķirurgs-tak jebkurš var kļūt, ja nedaudz galva uz pleciem
Meičas, jūs pārspejat pašas sevi dažreiz ?
Kas tieši tevi mulsina? Jà, teiši tà, jebkurš, kuram ir eksaktà domàšana, galva uz pleciem, interese un mèrķis apgūt šo profesiju. Kas tieši nav saprotams? Un nè, tas nav tik vienkàrši ká iegūt B kateg apliecíbu. Es gan nekur nenoràdíju, ka visi piloti nelaimígi un profesija nekam nederíga. Lasít màcies. Noràdíju uz niansèm, ko neiedomàjas júsmojot par pilota profesiju.
Arabesq @ 19.02.2024 19:28
Tās, kas saka, ka pilota darbs ir kā auto vadīt, droši vien ir tās pašas, kas ar lidmašīnu nekad nav lidojušas un savas auto tiesības nolikušas ar 7. reizi ?
Jā, pilota darbs easy, tikai aptuveni 3 gadi ļoti intensīvi jāmācās. Gribētu redzēt lielās lidotājas kādā aerodinamikas lekcijā vai cockpitā pie ruļļiem ?

3 gadus neviens pilots nemàcàs, tie ir 18 mèneši
19.02.2024 20:28 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Rumblerx @ 19.02.2024 20:28
Kas tieši tevi mulsina? Jà, teiši tà, jebkurš, kuram ir eksaktà domàšana, galva uz pleciem, interese un mèrķis apgūt šo profesiju. Kas tieši nav saprotams? Un nè, tas nav tik vienkàrši ká iegūt B kateg apliecíbu. Es gan nekur nenoràdíju, ka visi piloti nelaimígi un profesija nekam nederíga. Lasít màcies. Noràdíju uz niansèm, ko neiedomàjas júsmojot par pilota profesiju.
3 gadus neviens pilots nemàcàs, tie ir 18 mèneši

Es Tevi ietagoju? Ko iecepies?
Es taču arî saku, prrroootams, ikviens var būt pilots, ķirurgs, inžinieris- ja tikai ir galva uz pleciem 😂 nu tas tikai tāds sīkums, ja tas būtu tik vienkārši, tad visi būtu inžinieri, vadītāji, kosmonauti.
19.02.2024 20:48 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Rumblerx @ 19.02.2024 20:28
Kas tieši tevi mulsina? Jà, teiši tà, jebkurš, kuram ir eksaktà domàšana, galva uz pleciem, interese un mèrķis apgūt šo profesiju. Kas tieši nav saprotams? Un nè, tas nav tik vienkàrši ká iegūt B kateg apliecíbu. Es gan nekur nenoràdíju, ka visi piloti nelaimígi un profesija nekam nederíga. Lasít màcies. Noràdíju uz niansèm, ko neiedomàjas júsmojot par pilota profesiju.
3 gadus neviens pilots nemàcàs, tie ir 18 mèneši

18 mēneši pamatapmācības (tad, ja viss perfekti un visi eksāmeni tiek nolikti ar pirmo mēģinājumu), tad lido un krāj pirmās stundas un tad type rating. Turpini vēl parādīt, ka no tā neko nesaproti.
19.02.2024 21:09 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 19.02.2024 16:57

Tas komentārs labs. Brīnums, ka ieraksta publicētāja nav neko atbildējusi ?
Kāds vīrietis komentējis, "Nez vai, ļoti bēdīgi." Šī laikam ir atbilde uz Vucēnas tekstu - "Ja es gribētu, es sakardinatu svešu vīru esot parandžā."
Kāda sieviete raksta: "Runa ir par sievietes pārliecību, ka var sakārdināt svešu vīru. Vnk - kāpēc ar to lepoties un kāpēc par to pat domāt? Vai tas ir kāds īpašs talants, ar kuru lepoties?"
Ļoti pieklājīgi, Vucēnai neglaimojoši, bet patiesi komentāri, bet tie neliks Marijai apdomāt, ka tas, ko viņa dara, nosit viņas vērtību, nevis paceļ.
19.02.2024 21:38 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Ekhoo @ 19.02.2024 19:38

Tās kas tā saka noteikti ir Maska vai Zakerberga sievas. Nu viiisssmāz Mierkalna mīļākā ?
Lai gan nē… viņas pašas tādas ir, jo īstenai sievietei ir jābūt labi pelnošai, vīrs ir tikai tā, garāmejot, jo ja kas tad pašai viss jāapmaksā ?

kas ir Mierkalns? 🧐
19.02.2024 21:49 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
aauuu @ 19.02.2024 17:02

Principā, pilots ir tas pats, kas šoferis, tikai gaisa transporta. Ļoti pārvērtēta profesija. Protams, ne kurš katrs var būt gaisa transporta šoferis,tam vajag piķi un nedaudz galvu uz pleciem. Bet nekas ūber prestižs tas arī sen vairs nav. Šoferis ir un paliek šoferis.
Tad jau vietējais taksists Vaņa arī spētu būt pilots, ja būtu nauda? Sauszemes transports nepaceļas no zemes, nenolaižas. Šoferis zemāk par zemi neizkritīs, taču lidmašīna var nokrist no 10km augstuma ar simtiem pasažieru. Visa informācija par laikapstākļiem, drošību, degvielu, pasažieriem, saziņa ar dispečeriem utt..
Pēc tavas izpratnes, tad jau medmāsa arī var būt ķirurgs. Medicīnas personāls ir un paliek medicīnas personāls.
19.02.2024 21:55 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
KrūzīteDūzīte @ 19.02.2024 17:44

Es Tev piekrītu uz visiem simts un tūkstots?
Gribēja padižoties, ka kādam sieva aizliegusi sekot? Nemūžam tam neticēšu. Jo nav nekā kam sekot. Nu man kā sievietei nav īsti ko tur redzēt, kur nu vēl vīrietim!
Baigā valdzinātāja atradusies? Marij, nopietni? Bilde vannasistabas spogulī? Bez gaismām, nez nekā- nu tik prasta! Ja vēl būtu profesionāls foto- māksla, erotika- bet te -prasta bilde ar prastu augumu. Neka ieveribas cieniga. 0
Un seja pasaka, ka ir labi iedzērusi bildē.
Un piekrītu tam, ka Marija šo stāstu ir izdomājusi. Kam vīrietim sekot Marijai, kura 2-3 reizes mēnesī publicē kaut ko atklātu, un viena no tām reizēm ir plika pakaļa sniegā? Tāds vīrietis piesekotu Telegram kanāliem, kur ir pilns ar kailām latviešu sievietēm nevis skatītos uz Mariju.
Vai tiešām vīrietis seko Marijai, kur viņa ikdienā ir nogurusi, vāc bērnus, dzer, stāsta par NL un pilda mājasdarbus ar raudošu bērnu, lai ieraudzītu un nepalaistu garām to reizi, kad viņa pālī ieliek bildi apakšveļā vai no pidžamas laukā spīd krūtsgals?
19.02.2024 22:03 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Krizdole @ 19.02.2024 17:48
Runājot par to pilota lietu, man vienīgai liekas tik dīvaini, ka tas visur tik ļoti tiek uzsvērts, piemēram, tagad Rīgas viļņos raksts par Vasiļevsku un virsrakstā atkal pavīds vīrs pilots, it kā tas būtu pielīdzināms ar Nobela prēmijas ieguvēju ? nav svarīgi, ka tas ir Pēteris Vasiļevskis bet wow pilots, tur pat uzvārds nav svarīgs
Jā, šis gan ir muļķīgi, ka piekabina profesiju klāt, bet tā ir visur. Lielākoties esam pieraduši dzirdēt, piemēram, influencere Katrīne Vasiļevska, kas šķiet normāli. Pēteris nav influenceris, tāpēc pieliek viņa profesiju.
19.02.2024 22:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits