Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1634
Reģ: 27.04.2023
2biletes @ 17.02.2024 01:51
Iesaku paskatīties jau pāris gadus veci datu aizsardzības regulu. Filmēt, fotogrāfēt vai veikt audioierakstu ar cilvēkiem nav aizliegts. Taču ir aizliegts iegūto materiālu publicēt trešajām personām bez piekrišanas. Respektīvi ja kāds ļoti gribētu varētu sataisit ļoti lielus sūdus tādām Nlšicām un Didrihsonēm, kas filmē un publicē kā pagadās. Sods par šīs regulas pārkāpumu ir līdz 220 soda vienībām - līdz 1100€ Un ja vēl šādi tiek filmēti un bez vecāku atļaujas publicitēti bērni līdz 16 gadiem - reizini summu ar 10

Nu pagaidi- visu TV raidinumu filmeshana sabiedriskas vietas
Jus gribat teikt, ka viss ar visiem ir saskanots? Es esmu gajusi garam daudzam filmeshanam, parkos,TC- man neviens nekadu piekrishanu nav prasijis. Jeb shi ir karteja regula, kas darbojas tikai “influenceriem”? Kautka baigi visi izsedushies tiem blogeriem
17.02.2024 13:16 |
 
Reitings 1358
Reģ: 18.12.2022
KrūzīteDūzīte @ 17.02.2024 13:16

Nu pagaidi- visu TV raidinumu filmeshana sabiedriskas vietas
Jus gribat teikt, ka viss ar visiem ir saskanots? Es esmu gajusi garam daudzam filmeshanam, parkos,TC- man neviens nekadu piekrishanu nav prasijis. Jeb shi ir karteja regula, kas darbojas tikai “influenceriem”? Kautka baigi visi izsedushies tiem blogeriem
Tā regula ietekmē jebkuru filmēšanu. Kaut vai tās pašas novērošanas kameras - tehniski katrai kamerai tuvumā būtu jābūt norādītam, kas un kāpēc apstrādā iegūtos datus. Tā ir ES regula no 2017. vai 2018. gada, kas Latvijā darbojas kā datu aizsardzības likums. Vienīgie kam ir atvieglojumi ir mediji, un drošības dienesti. Tāpēc varbūt arī nav to atļauju. Bet realitātē, ja tu ļoti gribi piesieties šis attiecas arī tad ja draudzene bez atļaujas ieliek tavu foto bez atļaujas savos sociālajos tīklos. Kāpēc pie mums joprojām ļoti aktīvi filmē bez saskaņošanas? Jo cilvēki nezina likumus un neiespringst. Kā tu domā kāpēc pēdējos gados stājoties darbā vai jebkurā bērnudārzā vai skolā viena no lietām paraksti ir atļauja tevi/tavu bērnu filmēt un fotografēt un dalīties ar to publicitātei? Tāpēc, lai ja to neizdara, tu pēc tam nesacel pamatīgu haju.
17.02.2024 13:59 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
2biletes @ 17.02.2024 13:59
Tā regula ietekmē jebkuru filmēšanu. Kaut vai tās pašas novērošanas kameras - tehniski katrai kamerai tuvumā būtu jābūt norādītam, kas un kāpēc apstrādā iegūtos datus. Tā ir ES regula no 2017. vai 2018. gada, kas Latvijā darbojas kā datu aizsardzības likums. Vienīgie kam ir atvieglojumi ir mediji, un drošības dienesti. Tāpēc varbūt arī nav to atļauju. Bet realitātē, ja tu ļoti gribi piesieties šis attiecas arī tad ja draudzene bez atļaujas ieliek tavu foto bez atļaujas savos sociālajos tīklos. Kāpēc pie mums joprojām ļoti aktīvi filmē bez saskaņošanas? Jo cilvēki nezina likumus un neiespringst. Kā tu domā kāpēc pēdējos gados stājoties darbā vai jebkurā bērnudārzā vai skolā viena no lietām paraksti ir atļauja tevi/tavu bērnu filmēt un fotografēt un dalīties ar to publicitātei? Tāpēc, lai ja to neizdara, tu pēc tam nesacel pamatīgu haju.

Tu jauc visu vienā lielā čupā.
17.02.2024 15:30 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Foxa ir krievu du*a. Viņai nebūtu jāsēŗo, jo katru dienu atbalsta Krieviju un tās darbību.
Ļoti grūti atgriezties storijos? Nākošajā dienā krievu gnīda reklamē NL. Man ļoti nepatīk lamāties, bet viņas ir pretekles.
17.02.2024 17:02 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Foxai bēda, ka neviens neliek like uz viņas postiem, ko tik ļoti cītīgi gatavo. Kā var nesaprast, ka nevienam tas neinteresē? Iedomājusies sevi par sociālo mediju mārketinga speciālistu, bet sava statistika ir slikta. Kaimiņu Anna arī sameklē Google informāciju par kādu tematu, iekopē zem posta Instagram, un gaida sirdis. :D
Vucēna vakar stāstīja par reels skatījumiem un to, vai sekotāju skaits atbilst profilam. Ja atbilst un profils/cilvēks ir interesants, tad pēc Vucēnas teiktā, reels skatījumi vidēji ir 2-3x lielāk nekā sekotāju skaits. Foxa ir sliktais piemērs, jo sekotāji 4,7 tūkstoši, bet vidēji reels skatījumi 2-4 tūkstoši.
17.02.2024 17:15 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Sonic @ 17.02.2024 10:16
Es pareizi saklausīju? MK tiešām teica, ka tā dzimuma atklāšana bij vērienīga? Bet nu, nez. Parasti jau taisa, ka visiem ir pārsteigums. Te kkā galīgi garlaicīgi bija, “skatītāji” vnk skatās, kā šie apkrāsojas. Nekāds wow. Tikpat garlaicīgi, cik garlaicīga ir pati Egita. Labāk tad vsp netaisīt.
Un Egita nesaprot, ka Instagram māmiņu bums ir beidzies. Tā ir pēdējā cerība, kā piesaistīt sekotāju interesi.
17.02.2024 17:21 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
KrūzīteDūzīte @ 16.02.2024 21:53

Par kāzām piekrītu, to vajadzēja Egitai. Bet bērnu prasīja Oskars. Tad nu vienam bērns, otram kāzas. Tāds kā barteris beigās sanācis
Oskars neizskatījās priecīgs, kad šo faktu paziņoja. Vai tiešām šobrīd viņš to gribēja vai Egita gribēja, jo tas liktu izvairīties no došanās strādāt?
17.02.2024 17:22 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
KrūzīteDūzīte @ 17.02.2024 13:16

Nu pagaidi- visu TV raidinumu filmeshana sabiedriskas vietas
Jus gribat teikt, ka viss ar visiem ir saskanots? Es esmu gajusi garam daudzam filmeshanam, parkos,TC- man neviens nekadu piekrishanu nav prasijis. Jeb shi ir karteja regula, kas darbojas tikai “influenceriem”? Kautka baigi visi izsedushies tiem blogeriem
Ja tu palūkotos vērīgāk, tad katrā pasākuma vietā vai pasākuma aprakstā ir pierakstīts, vai tiks fotografēts vai filmēts no rīkotāju puses, kā arī ir iespēja pieprasīt šo bilžu dzēšanu no sociālajiem medijiem. Ja kāda privātpersona tev iebāž kameru sejā, tad šī lieta ir jārisina ar šo cilvēku.
Šeit piemērs. https://festivalslampa.lv/lv/festivals/datu-aizsardziba
Ja tu ieskrien filmēšanas laukumā, kur nav paredzēts iet, kad notiek filmēšana, tad tu ej tur, kur nedrīkst un nevienam tava atļauja nav jāprasa, jo tev tur nav jāatrodas.
17.02.2024 17:32 |
 
10 gadi
Reitings 6988
Reģ: 17.09.2009
Kādam MUĻĶIM jābūt lai pirktu kaut kādu noname NL produktu?
17.02.2024 17:33 |
 
Reitings 5846
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 17.02.2024 17:15
Foxai bēda, ka neviens neliek like uz viņas postiem, ko tik ļoti cītīgi gatavo. Kā var nesaprast, ka nevienam tas neinteresē? Iedomājusies sevi par sociālo mediju mārketinga speciālistu, bet sava statistika ir slikta. Kaimiņu Anna arī sameklē Google informāciju par kādu tematu, iekopē zem posta Instagram, un gaida sirdis. :D
Vucēna vakar stāstīja par reels skatījumiem un to, vai sekotāju skaits atbilst profilam. Ja atbilst un profils/cilvēks ir interesants, tad pēc Vucēnas teiktā, reels skatījumi vidēji ir 2-3x lielāk nekā sekotāju skaits. Foxa ir sliktais piemērs, jo sekotāji 4,7 tūkstoši, bet vidēji reels skatījumi 2-4 tūkstoši.

Es nesaprotu to čīkstēšanu. Ne jau visi lūdz viņai stāstīt to informāciju, bet kāda daļa. Tad no tiem, kuri prasa stāstīt, lai arī prasa tās sirdis likt..
Un viņas ieraksti lielākoties ir saistībā ar NL, kas man nepavisam neinteresē. Es nelikšu sirdi pie ieraksta, kura saturs man nesaista, pat ja tur bilde būtu laba.
17.02.2024 18:08 |
 
Reitings 1634
Reģ: 27.04.2023
CallMeAnnika @ 17.02.2024 17:32
Ja tu palūkotos vērīgāk, tad katrā pasākuma vietā vai pasākuma aprakstā ir pierakstīts, vai tiks fotografēts vai filmēts no rīkotāju puses, kā arī ir iespēja pieprasīt šo bilžu dzēšanu no sociālajiem medijiem. Ja kāda privātpersona tev iebāž kameru sejā, tad šī lieta ir jārisina ar šo cilvēku.
Šeit piemērs. https://festivalslampa.lv/lv/festivals/datu-aizsardziba
Ja tu ieskrien filmēšanas laukumā, kur nav paredzēts iet, kad notiek filmēšana, tad tu ej tur, kur nedrīkst un nevienam tava atļauja nav jāprasa, jo tev tur nav jāatrodas.

Okay- pasakumos. Bet nejau parka, uz ielas 🤦‍♀️
Kur parasti ari notiek dazhadas filmeshanas.
Nu man principa vienalga- vnk baigi jus piesienaties shim kautkadam mistiskam likumam, kas isti nestrada sabiedriskas vietas
17.02.2024 19:10 |
 
Reitings 1634
Reģ: 27.04.2023
CallMeAnnika @ 17.02.2024 17:22
Oskars neizskatījās priecīgs, kad šo faktu paziņoja. Vai tiešām šobrīd viņš to gribēja vai Egita gribēja, jo tas liktu izvairīties no došanās strādāt?

Es domaju, ka Oskars vnk ir mega auksts cilveks. Bez emocijam. Vai ari uz kameru vinjam iesledzas kautkads aukstums.bezemociju cilveks
17.02.2024 19:11 |
 
Reitings 672
Reģ: 30.10.2022
CallMeAnnika @ 17.02.2024 17:15
Foxai bēda, ka neviens neliek like uz viņas postiem, ko tik ļoti cītīgi gatavo. Kā var nesaprast, ka nevienam tas neinteresē? Iedomājusies sevi par sociālo mediju mārketinga speciālistu, bet sava statistika ir slikta. Kaimiņu Anna arī sameklē Google informāciju par kādu tematu, iekopē zem posta Instagram, un gaida sirdis. :D
Vucēna vakar stāstīja par reels skatījumiem un to, vai sekotāju skaits atbilst profilam. Ja atbilst un profils/cilvēks ir interesants, tad pēc Vucēnas teiktā, reels skatījumi vidēji ir 2-3x lielāk nekā sekotāju skaits. Foxa ir sliktais piemērs, jo sekotāji 4,7 tūkstoši, bet vidēji reels skatījumi 2-4 tūkstoši.

Kā viņa nesaprot, viņa vnk nevienu neinteresē. Absolūti bezjēdzīgs kontents.
17.02.2024 19:34 |
 
Reitings 35650
Reģ: 11.02.2015
KrūzīteDūzīte @ 17.02.2024 19:10

Okay- pasakumos. Bet nejau parka, uz ielas ?‍♀️
Kur parasti ari notiek dazhadas filmeshanas.
Nu man principa vienalga- vnk baigi jus piesienaties shim kautkadam mistiskam likumam, kas isti nestrada sabiedriskas vietas

Attiecas arī uz sabiedriskām vietām.
Izņēmums ir žurnālistika, bet tad jāspēj pamatot nepieciešamība filmēt/fotografēt tieši random cilvēkus konkrētajai publikācijai, kā arī publikācijas nozīmīgumam, ne-juridiski sakot, svarīgumā ir jāpārspēj nofilmētās/nofotografētās personas tiesības uz privātumu.
Pagaidām visi diezgan pofigā to dara, jo vienkārši nav bijis pārāk skaļu iebilžu no kāda. Bet tas ir līdz pirmajai paraugprāvai. Protams, gudrākie tad arī cenšas kaut kādu kompromisu, piemēram, ja vajag masu skatu, nezinu, pusaudžu smēķēšanai, tad noblūro tos jauniešus. Vai filmē/fotografē no muguras, lai nevar identificēt.
Tā ka jā. Var jau filmēt/fočēt, bet tas vienkārši līdz brīdim, kad no kāda atraujas.
Sorry par offtopicu, bet principā kādam arī var noderēt ✌️
17.02.2024 20:04 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.01.2021
Tagad arī skolās un bērnudārzos bērna vecākam nepieciešams parakstīt papīru, ka piekrīt/nepiekrīt sava bērna bilžu publicēšanai jebkur, attiecīgi , ja vecāki nepiekrīt , bildes ar bernu nedrīkst nekur parādīties. Tas ir nopietni.
17.02.2024 20:19 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
KrūzīteDūzīte @ 17.02.2024 19:11

Es domaju, ka Oskars vnk ir mega auksts cilveks. Bez emocijam. Vai ari uz kameru vinjam iesledzas kautkads aukstums.bezemociju cilveks
Paziņošanas brīdī, šķiet, ka Oskars pat nezināja, ka Egita ir nolikusi telefonu un filmē. Saki, ko gribi, bet neizskatījās viņš priecīgs.
To, ka vēlējās bērniņu, tam ticu, bet vēl viens bērns ģimenē ir papildus finanses. 3 bērni, īrēta māja, sievas nodokļu parāds un citi izdevumi. Varbūt tēvs vēlas pavadīt laiku arī mājās un ar bērnu, kad piedzims, nevis strādāt 24/7.
MK nerunās, kurš no vecākiem ies bērna kopšanas atvaļinājumā un kāpēc?
17.02.2024 23:03 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Ex Sauliete ļoti labi live pateica, ka, ja nevēlas strādāt, tad var sēdēt uz Master kvalifikācijas un pelnīt 300-600 eiro mēnesī.
Tikmēr Foxai ir Master Elite, un lepni stāsta, ka tas ir viņas pamatdarbs. :D Tad jau nav ko brīnīties, ka strādā vēl 2 vai 3 papildus darbos, jo nespēj savilkt galus. Nožēlojami.
17.02.2024 23:10 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Foxa ir nožēlojama, melīga .... Es nevēlos izteikt tos vārdus, ko domāju par viņu, jo mani nobanotu.
Viņa raksta: "Ir tik nenormālas bailes dzīvot blakus valstij, kur atklāti notiek šāds vājprāts. Ja pirms kara man bija ambīcijas, vēlme iet uz priekšu un sasniegt virsotnes, kopš karš sākās man ir: mūžīgas bailes, ja ārā kaut kas skaļš notiek (salūts piemēram) man no sākuma mini-infarkts, pilnīga nesaprašana par to, kas būs rītdien, vispār nekādas iztēles par nākotni."
Kara atbalstītājai bail no kara? Pasūti vēl no Krievijas korejiešu kosmētiku, lai nopelnītu dažus simtus eiro sava pamatdarbā.
17.02.2024 23:30 |
 
Reitings 5846
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 17.02.2024 23:30
Foxa ir nožēlojama, melīga .... Es nevēlos izteikt tos vārdus, ko domāju par viņu, jo mani nobanotu.
Viņa raksta: "Ir tik nenormālas bailes dzīvot blakus valstij, kur atklāti notiek šāds vājprāts. Ja pirms kara man bija ambīcijas, vēlme iet uz priekšu un sasniegt virsotnes, kopš karš sākās man ir: mūžīgas bailes, ja ārā kaut kas skaļš notiek (salūts piemēram) man no sākuma mini-infarkts, pilnīga nesaprašana par to, kas būs rītdien, vispār nekādas iztēles par nākotni."
Kara atbalstītājai bail no kara? Pasūti vēl no Krievijas korejiešu kosmētiku, lai nopelnītu dažus simtus eiro sava pamatdarbā.

Ja nemaldos, Vasiļevska taču šodien laivā teica, ka viņas strādājot Latvijas uzņēmumā, kurš apgādājot visu Eiropu. Varbūt pārklausījos 🙄
18.02.2024 00:06 |
 
Reitings 830
Reģ: 21.11.2023
CallMeAnnika @ 17.02.2024 23:03
Paziņošanas brīdī, šķiet, ka Oskars pat nezināja, ka Egita ir nolikusi telefonu un filmē. Saki, ko gribi, bet neizskatījās viņš priecīgs.
To, ka vēlējās bērniņu, tam ticu, bet vēl viens bērns ģimenē ir papildus finanses. 3 bērni, īrēta māja, sievas nodokļu parāds un citi izdevumi. Varbūt tēvs vēlas pavadīt laiku arī mājās un ar bērnu, kad piedzims, nevis strādāt 24/7.
MK nerunās, kurš no vecākiem ies bērna kopšanas atvaļinājumā un kāpēc?

Pieņemu,ka Oskars ņems uz sevi BKA un turpinās strādāt.
18.02.2024 09:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits