Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 7931
Reģ: 20.09.2022
kuuuuka @ 27.06.2026 17:37
Kā jums Kvīnas kleita uz kāzām?

Aizmugures daļa un tā bante - tīri ok. No priekšas kaut kas nesaprotams un nebaudāms. 😂
27.06.2026 17:48 |
 
10 gadi
Reitings 1810
Reģ: 29.01.2009
kuuuuka @ 27.06.2026 17:37
Kā jums Kvīnas kleita uz kāzām?
vājprāts. Tur pat nav ko pateikt. Dizains šausmīgs un kopā ar pašu izpildītāju drausmīgs. Būtu no meitām piemēru ņēmusi🤦🏼‍♀️
27.06.2026 18:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits