Skumji skatīties uz tām vientiesēm, kuras pievienojušās Joyou. Redzams tak, ka dzīvo nabadzīgi. Nevar izslēgt faktu, ka viņas ņem ātros kredītus, lai sapirktu tos mēslus.
Vasiļevska, tev steika gabals nesprūst rīklē, redzot kādus nabadzīgus, dumjus un lētticīgus cilvēkus piesaistat savai piramīdhuiņai?! Pretīgi!