CallMeAnnika @ 25.02.2025 18:2365 komentāri ir, bet Foxa nelamājas, atbild dzēlīgi, mēģinot aizstāvēt salonu. Kas tur bija par komentāriem no viņas puses iepriekš?
ja nav draudzeņu, kam rakstīsi?ModžoDžodžo @ 25.02.2025 14:05Arī nesapratu, KĀPĒC nevar uzrakstīt draudzenēm whatsapp ?
2biletes @ 25.02.2025 18:46ja nav draudzeņu, kam rakstīsi?
CallMeAnnika @ 25.02.2025 16:51Mašai klāt nāk ne tikai bērni un parāds, bet arī Roberts ik pa laikam. Būs jaunajam loverim jādalās ar Robertu. :D :D
Mašai šķiet, ka viņa parādīs citiem, cik mīlēta, iekārojama un apskaužama ir, bet patiesībā tas viss ir ļoti, ļoti bēdīgi no malas skatoties.krmmm @ 25.02.2025 20:32
Un šādā settingā jau nav tālu līdz nākamajam DNS testam un meksikāņu seriāla sērijai..
Viņai ir labi tur, kur ir barteris, jo pati nevar atļauties.Sezam @ 25.02.2025 21:42Marija taču visu laiku teica, ka ir tikai viena manikīre kura spējot uztaisīt viņai manikīru kas kaut cik turas, tad atkal saka paldies kolagēnam, jo redzies ataudzis 0.5cm, tagad jau jebkura var.. nu tāda muldoņa
Klausījos, kā Kača stāsta par tievēšanas komplektiem un ko vēl piepirkt klāt. Šausmas, izklausās, ka visai Latvijai ir vajadzīgi Joyou produkti, jo ir 100+ kg. :D :Dsauliiite.paula @ 25.02.2025 23:44Izklausās, ka Kača arī ir slima. Tā trieca NL sūdus iekšā, slavējot, ka tas palīdzēs imunitāti noturēt un še tev..kārtējo reizi parāda, ka tie produkti ir huiņa.
CallMeAnnika @ 25.02.2025 23:00Dāmas, pasūtat no Foxas produktiņus, viņa dāvina bezmaksas piegādi. :D Jānoslēdzot kvalifikācija. Pagājušo mēnesi pat ar bezmaksas piegādi nenoslēdza ZEMĀKO kvalifikāciju. Un Joyou viņai skaitoties pamatdarbs. :D :D :D
Jo bez Ingas Kačai nebūs kvalifikācija. Inga visticamāk nevar savākt Star kvalifikāciju, lai Kača paceltos kvalifikācijā.Mashka Kakashka @ 26.02.2025 09:07Cik nožēlojami. Ne tikai Alise ATKAL dod bezmaksas piegādi, lai sakasītu viszemāko kvalifikāciju, bet nu jau bišu māte Vasiļevska lūdzas, lai sūta produktus no Inga. ???? Jevropas iekarotājas, impērijas būvētājas. Rēcīgi. ?
Mashka Kakashka @ 26.02.2025 09:07Cik nožēlojami. Ne tikai Alise ATKAL dod bezmaksas piegādi, lai sakasītu viszemāko kvalifikāciju, bet nu jau bišu māte Vasiļevska lūdzas, lai sūta produktus no Inga. ???? Jevropas iekarotājas, impērijas būvētājas. Rēcīgi. ?
Mashka Kakashka @ 26.02.2025 09:07Cik nožēlojami. Ne tikai Alise ATKAL dod bezmaksas piegādi, lai sakasītu viszemāko kvalifikāciju, bet nu jau bišu māte Vasiļevska lūdzas, lai sūta produktus no Inga. ???? Jevropas iekarotājas, impērijas būvētājas. Rēcīgi. ?
Krizdole @ 26.02.2025 09:59
Tas nav rēcīgi, bet visai pretīgi, uz miruša cilvēka rēķina gādāt par savu labklājību, Ingai šajā mēnesī skumji, pērciet, pērciet, martā būs vēl skumīgāk, pērciet vēl vairāk krievu sūdus ?
Vai ir vēl jautājumi, kāpēc šāda tipa cilvēki iesaistās RU piramīdbiznesā? Tur nav ne kripatas empātijas, emocionālas inteliģences un ja vēl tas ir komplektā ar neizglītotu prātu, nu tad, lūdzu - sapņu pulverlīderis.Mashka Kakashka @ 26.02.2025 10:31
Tas gan, pat ļoti pretīgi. Tāpēc jau atkārtošos, ka Inga tāda pat čūska un urlene, kura uz sava vīra nāves sev grib labumu gūt, sākot jau ar maksas kanāla izveidošanu uzreiz pēc nāves. Sava jaunā sirdsāķīša slēpšana, tak visi redzēja, ka jau pagājušā gada septembrī viņi brauca kopā uz ārzemēm atpūsties un tagad visu laiku kopā redzami. Lai nestāsta par savu "lielo" mīlu, lielu mīlu nevar aizvietot tik ātri pēc nāves. Te jau ieprieš meitenes rakstījušas cik Inga ir pretīga komunikācijā ar savām komandas meitenēm. Un Vasiļevskas teksts "ejiet pasūtiet produktiņus no Ingas, jo viņai skumji un tuvojas vīra nāves gadadiena", fuj, izvēmos mutē. Vasiļevskai interesē, lai Ingai būtu kvaliikācija un pašai nenāktos nokristies no topa, tas arī viss. Visas viņas tur ir pretīgas un sava labuma meklētājas. Lai tik padzer vēl savus krievu sūdus, stulbākas jau laikam vairs nepaliks, jo zemāk jau vairs nav kur krist.