Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 6999
Reģ: 17.09.2009
Ilons nokrīt la trepēm un babuška filmē storiju. 🙄🙄🙄
05.10.2024 14:53 |
 
Reitings 243
Reģ: 13.07.2024
Ariete @ 05.10.2024 14:49
Marija izskatās pat nelaimīga pēc tā ceļojuma. Nesaprotu kāpēc jālec augstāk par to ko var atļauties. Varēja taču savādāk un skaistāk atpūsties, nejau vajag kaut kādus brendu veikalus utt. Lēti.

Pilnīgi nebaudāms tas ceļojums . Ar ļoti sūdīgu kontentu.
Draudzene aizbrauca uz Parīzi . Skatos un baudu story viņas
05.10.2024 15:13 |
 
Reitings 1033
Reģ: 15.09.2023
CallMeAnnika @ 05.10.2024 14:37
Egitas lnga arī ielikusi postu ar algas čeku. 1545 eiro + 209 cashback. Bet 1545 ietver arī 613 PRO bonusu, kas nav katru mēnesi, un ir jānotur līmenis, lai to iegūtu. Un vēl jāatskaita nodokļi.

Diez kas nav, sauc sevi par līderēm, bet pelna ļoti maz. Īrijas Inga ielikusi arī citus čekus, domāju, ka divi augstākie čeki ir Egitas un Ingas, jo viņas arī saņēma tos 613 eiro kā piemaksu par ceturksni, vairāk neviens no viņu komandām nesaņēma. Ja atrēķinam to summu nost, papildus nodokļi jānomaksā, tad diez kas nav. Vēl jau jānomīnuso ikmēneša preču patēriņš, kuru pašas pērk, lai reklamētu pulverus un citas lietas. Katru dienu, no rīta līdz vakaram, taisīt storijus, dzert tos visus draņķus un beigās saņemt kapeikas. Un paliek ar vien sliktāk, iepriekš jau ieliku skrīnu, kur ar katru mēnesi viņiem kopējais uzņēmuma PV krītas, kritīsies vēl zemāk, jo ir apkures sezona, cilvēki taupa naudu rēķiniem.
05.10.2024 15:33 |
 
Reitings 382
Reģ: 03.08.2022
Ariete @ 05.10.2024 14:53
Ilons nokrīt la trepēm un babuška filmē storiju. ???

🤦‍♀️ OMG!
Lūdzu, atgādiniet Marijas mammas IG.🙏 Tas ir jāredz.!
05.10.2024 15:34 |
 
Reitings 1033
Reģ: 15.09.2023
Ariete @ 05.10.2024 14:53
Ilons nokrīt la trepēm un babuška filmē storiju. ???

Tāpēc jau Marijas mammu atlaida no aukles darba, viņa pieskatīja vienai kūku cepējai mazu bērnu, bērns bija kritis un Marijas mammai nekādas reakcijas, visu laiku sēdējusi telefonā, kaut bērns histēriski raud. Ābols no ābeles tālu nekrīt, vienīgi Marijas mamma prot savu laiku plānot un laicīgi bērnus uz skolu aizvest. 😁
05.10.2024 15:36 |
 
Reitings 1615
Reģ: 25.01.2023
Ariete @ 05.10.2024 14:53
Ilons nokrīt la trepēm un babuška filmē storiju. ???
Tu tā pasaki,ka būtu nolidojis ps trepēm.Ilons pat neiepīkstējās,pa to vienu pakāpienu.
05.10.2024 15:47 |
 
Reitings 1033
Reģ: 15.09.2023
Kenty @ 05.10.2024 15:47
Tu tā pasaki,ka būtu nolidojis ps trepēm.Ilons pat neiepīkstējās,pa to vienu pakāpienu.

Neiepīkstējās, bet viņa pat nepamanīja, ka viņš nokrita, turpināja filmēt savu storiju un priecāties par tējiņu. 😁 Tāpat kā Marija, nekad nepamana, ja bērni sataisa ziepes mājās. Manuprāt, it sevišķi, ja ir tik aktīvi bērni kā Īlons un Vita, no viņiem nedrīkst novērst uzmanību ne uz minūti.
05.10.2024 15:51 |
 
Reitings 372
Reģ: 06.08.2024
Ariete @ 05.10.2024 14:53
Ilons nokrīt la trepēm un babuška filmē storiju. ???

Nu gan nevajag pārspīlēt. Marijas mamma ar bērniem tiek labāk galā nekā pati Marija jebkad tiks. Bērni vismaz kaut kur tiek un kaut ko redz. A pie Marijas Īlons viens pats sēž vannā, appludina vannasistabu un saplēš stikla ampulas, kamēr Marija guļ vai dzer.
05.10.2024 15:58 |
 
Reitings 650
Reģ: 02.04.2023
Čau, Maška Vucēna. Zinu, ka lasi šeit komentārus par sevi, un gribu tev pateikt, ka.. Arī es tev sekoju instagram, un regulāri klausos tavus storijus "angļu valodā", un nē, nav tā, ka šeit komentē tikai dumjas, nelaimīgas, neveiksmīgas sievietes, kuras tagad tev beigs sekot, jo nesaprot angļu valodu. Patiesībā, es piedzimu Amerikā, un angļu valoda ir mana dzimtā valoda, jo ar ğimeni pārvācāmies dzīvot uz Latviju tikai, kad man bija 9 gadi. To es tikai tā, lai saproti kontekstu.
Apsveicu, ka esi apguvusi vairāk valodas nekā tava Russian mamma, bet, pirms tu publiski apsmej citus, padomā, vai tiešām esi ar ko labāka.
Tava angļu valoda ir absolūti apkaunojoša, katrs otrais vārds vai teikums ir izrunāts vai uzrakstīts nepareizi. Es saprotu, apsveicami, ka uzskati, ka brīvi pārvaldi svešvalodu, bet man ir kauns to visu skatīties. Tava pašpārliecinātība nav pievilcīga, un man (un daudziem citiem skatoties uz tevi) ir kauns, ka sevi sauc par latvieti. Domāju, ka tavam 10 vai cik gadīgajam dēlam ir labāka angļu valoda kā tev.
Ar šo es negribu teikt, ka ir jākaunas, ja kaut kas nesanāk, un labi ir zināt svešvalodas kaut cik, bet beidz taisīt sev kaunu, un runā vien krieviski, nu vai vismaz latviski. Bet kā jau teici, gribi atsijāt "dumjos" sekotājus. Pieļauju, ka visas tavas Rašas parašas tagad mēğina izmantot google translate, lai tevi saprastu, bet iztulkot neizdosies no taviem samurgojumiem.
Reti pretīga vecene tu esi, nezinu, kas tevī tik ļoti manī izraisa vēmienu, bet man ir sveškauns skatoties tavus murgus.
05.10.2024 17:08 |
 
Reitings 650
Reģ: 02.04.2023
noidea @ 05.10.2024 17:08
Čau, Maška Vucēna. Zinu, ka lasi šeit komentārus par sevi, un gribu tev pateikt, ka.. Arī es tev sekoju instagram, un regulāri klausos tavus storijus "angļu valodā", un nē, nav tā, ka šeit komentē tikai dumjas, nelaimīgas, neveiksmīgas sievietes, kuras tagad tev beigs sekot, jo nesaprot angļu valodu. Patiesībā, es piedzimu Amerikā, un angļu valoda ir mana dzimtā valoda, jo ar ğimeni pārvācāmies dzīvot uz Latviju tikai, kad man bija 9 gadi. To es tikai tā, lai saproti kontekstu.
Apsveicu, ka esi apguvusi vairāk valodas nekā tava Russian mamma, bet, pirms tu publiski apsmej citus, padomā, vai tiešām esi ar ko labāka.
Tava angļu valoda ir absolūti apkaunojoša, katrs otrais vārds vai teikums ir izrunāts vai uzrakstīts nepareizi. Es saprotu, apsveicami, ka uzskati, ka brīvi pārvaldi svešvalodu, bet man ir kauns to visu skatīties. Tava pašpārliecinātība nav pievilcīga, un man (un daudziem citiem skatoties uz tevi) ir kauns, ka sevi sauc par latvieti. Domāju, ka tavam 10 vai cik gadīgajam dēlam ir labāka angļu valoda kā tev.
Ar šo es negribu teikt, ka ir jākaunas, ja kaut kas nesanāk, un labi ir zināt svešvalodas kaut cik, bet beidz taisīt sev kaunu, un runā vien krieviski, nu vai vismaz latviski. Bet kā jau teici, gribi atsijāt "dumjos" sekotājus. Pieļauju, ka visas tavas Rašas parašas tagad mēğina izmantot google translate, lai tevi saprastu, bet iztulkot neizdosies no taviem samurgojumiem.
Reti pretīga vecene tu esi, nezinu, kas tevī tik ļoti manī izraisa vēmienu, bet man ir sveškauns skatoties tavus murgus.

Ka *nav* jākaunas, atvainojos.
05.10.2024 18:03 |
 
Reitings 1033
Reģ: 15.09.2023
Vasiļevska dirš kā Zariņa govs! 😁
2 meitu mamma - uzrakstījusi tā, it kā tikko kā dzemdējusi un cīnās ar pēcdzemdību svaru.
Janvārī sāka trenēties un februārī masāžas. 😁😁😁😁 Ko var dirst (es atvainojos), viņa uz ķermeņa paslaidinošajām masāžam iet vismas 2 reizes nedēļā, atsūca taukus - ups, aizmirsa pieminēt. Trenējas no janvāra? 😁😁😁
Vasiļevska, tu savus sekotājus, kuri tev seko gadiem, uzskati par idiotiem?
05.10.2024 21:01 |
 
Reitings 327
Reģ: 09.02.2024
BugsPony @ 05.10.2024 15:58

Nu gan nevajag pārspīlēt. Marijas mamma ar bērniem tiek labāk galā nekā pati Marija jebkad tiks. Bērni vismaz kaut kur tiek un kaut ko redz. A pie Marijas Īlons viens pats sēž vannā, appludina vannasistabu un saplēš stikla ampulas, kamēr Marija guļ vai dzer.

Es tieši to pašu nodomāju-bērni katru dienu ir bijuši ārā, tos pašus zaķīšus Lido pabaroja (tikai man šķiet, ka ar savu nevar, bet nu ok, gan jau sarunāja), aiziet uz spēļu istabiņu, nu parastas, normālas izklaides kas neko nemaksā. Un Vitai laikam pirmo reizi redzu biželes sapītas, nav kā mauglēns izspūrušiem
Matiem.
05.10.2024 21:09 |
 
Reitings 1033
Reģ: 15.09.2023
Skatos viņām tos aprakstus tajā maratonā un nevaru beigt smieties. Tad viņām toksīnus izvada, tad sagremo. 😁 Goda vārds, nebūtu žēl 130 eiro, pieteiktos un sāktu uzdod jautājumus.
05.10.2024 21:14 |
 
Reitings 5871
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 05.10.2024 21:01
Vasiļevska dirš kā Zariņa govs! ?
2 meitu mamma - uzrakstījusi tā, it kā tikko kā dzemdējusi un cīnās ar pēcdzemdību svaru.
Janvārī sāka trenēties un februārī masāžas. ???? Ko var dirst (es atvainojos), viņa uz ķermeņa paslaidinošajām masāžam iet vismas 2 reizes nedēļā, atsūca taukus - ups, aizmirsa pieminēt. Trenējas no janvāra? ???
Vasiļevska, tu savus sekotājus, kuri tev seko gadiem, uzskati par idiotiem?

Katru gadu tievēja badojoties vai trenējoties? 🙄 cik gadus jau viņām ir tie maratoni un ļoti daudzos maratonos Katrīne pati piedalījās. Viņas tur ēdot sabalansēti 5x dienā - kāda badošanās? 🙄 un sports, tas labi, ja divus pēdējos gados ir parādījies viņas dzīvē uz kādu brīdi. 🙄
05.10.2024 21:33 |
 
Reitings 5871
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 05.10.2024 21:14
Skatos viņām tos aprakstus tajā maratonā un nevaru beigt smieties. Tad viņām toksīnus izvada, tad sagremo. ? Goda vārds, nebūtu žēl 130 eiro, pieteiktos un sāktu uzdod jautājumus.

Tu laikam iegāji tajā pirms maratona saitē? 😂 cik tad ir to kokteiļu dienā? No vienas menedžeres dzirdēju, ka 2x kokteiļi un 3x pašgatavotās maltītes. Savukāt kāda cita teica, ka būšot 3x kokteilis un 2x pašgatavotas maltītes. Ja ir 3 kokteiļi, tad šajā gadījumā kompānija neievēro Eiropas Savienības likumdošanu, kā iepriekš zoomā tika pieminēts. Toreiz teica, ka dienā var aizstāt 1-2 maltītes ar kokteili. Ja maratonā ir 3x, tad tomēr pārkāpj šo punktu.
05.10.2024 21:39 |
 
Reitings 243
Reģ: 13.07.2024
amnēzija @ 05.10.2024 21:33

Katru gadu tievēja badojoties vai trenējoties? ? cik gadus jau viņām ir tie maratoni un ļoti daudzos maratonos Katrīne pati piedalījās. Viņas tur ēdot sabalansēti 5x dienā - kāda badošanās? ? un sports, tas labi, ja divus pēdējos gados ir parādījies viņas dzīvē uz kādu brīdi. ?

Viņa ja sāka kādu maratonu , NEKAD līdz beigām neizturēja . Norāvās , jo viņai pārāk patīk rīt .
Tauku atsūkšana viņu glāba tik
05.10.2024 21:39 |
 
Patīk
Reitings 41226
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 05.10.2024 15:33

Diez kas nav, sauc sevi par līderēm, bet pelna ļoti maz. Īrijas Inga ielikusi arī citus čekus, domāju, ka divi augstākie čeki ir Egitas un Ingas, jo viņas arī saņēma tos 613 eiro kā piemaksu par ceturksni, vairāk neviens no viņu komandām nesaņēma. Ja atrēķinam to summu nost, papildus nodokļi jānomaksā, tad diez kas nav. Vēl jau jānomīnuso ikmēneša preču patēriņš, kuru pašas pērk, lai reklamētu pulverus un citas lietas. Katru dienu, no rīta līdz vakaram, taisīt storijus, dzert tos visus draņķus un beigās saņemt kapeikas. Un paliek ar vien sliktāk, iepriekš jau ieliku skrīnu, kur ar katru mēnesi viņiem kopējais uzņēmuma PV krītas, kritīsies vēl zemāk, jo ir apkures sezona, cilvēki taupa naudu rēķiniem.
Egitai un lngai ir labi čeki. Ja lnga ir pašnodarbinātā, tad saņem uz rokas ap 1450 eiro. Egita saņem ap 1850 eiro uz rokas. Tas ir ļoti labi, tikai NL ir otra puse - tu lieto un pērc pārcenotu produktu, kas nav nepieciešams. Tātad no algas vēl ir jāatrēkina šīs izmaksas. Un tad gan nekas spīdošs tur nav.
Un problēma ir tad, ka šādi nav katru mēnesi. Vienu mēnesi saņem 1800 uz rokas, otrā var būt 500.
05.10.2024 21:53 |
 
Reitings 243
Reģ: 13.07.2024
Jā, Bondarčuka saka, ka viņas Parīzes brauciena mērķis bija šopings
05.10.2024 22:12 |
 
Patīk
Reitings 41226
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 05.10.2024 15:51

Neiepīkstējās, bet viņa pat nepamanīja, ka viņš nokrita, turpināja filmēt savu storiju un priecāties par tējiņu. ? Tāpat kā Marija, nekad nepamana, ja bērni sataisa ziepes mājās. Manuprāt, it sevišķi, ja ir tik aktīvi bērni kā Īlons un Vita, no viņiem nedrīkst novērst uzmanību ne uz minūti.
Lai kā to gribētu, pievērst 100% uzmanību nav iespējams.
Šoreiz pārspīlē. Šis gadījums ir citādāks. Bērns nokrita, piecēlās, gāja tālāk. Šīs dienas ar mazo puiku darbojās, pievērsa uzmanību, ņēma visur līdzi vai atradi aukli, ja nevarēja pieskatīt. Maša izvēlētos vienkārši vienu pašu atstāt mājās.
05.10.2024 22:16 |
 
Reitings 5871
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 05.10.2024 21:53
Egitai un lngai ir labi čeki. Ja lnga ir pašnodarbinātā, tad saņem uz rokas ap 1450 eiro. Egita saņem ap 1850 eiro uz rokas. Tas ir ļoti labi, tikai NL ir otra puse - tu lieto un pērc pārcenotu produktu, kas nav nepieciešams. Tātad no algas vēl ir jāatrēkina šīs izmaksas. Un tad gan nekas spīdošs tur nav.
Un problēma ir tad, ka šādi nav katru mēnesi. Vienu mēnesi saņem 1800 uz rokas, otrā var būt 500.

Nu, skaisti tas ir 1x trijos mēnešos, kad bonuss nāk klāt 😂
05.10.2024 22:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits